انتشار اوراق مشارکت ارزی برای کنترل نرخ ارز/ افزایش نرخ ارز دلایل اقتصادی ندارد

معاون اقتصادی رئیس‌جمهور از تدابیر متنوع برای کنترل نرخ ارز خبر داد و گفت: انتشار اوراق ارزی در راه است و به زودی بانک مرکزی جزئیات آن را اعلام می کند.مطالب مرتبط

افزایش قیمت سهام در بورس با دلایل غیر اقتصادی

بورس تهران در ماه های گذشته به دلایل غیر اقتصادی با افت مواجه بود و در حال حاضر نیز بسیاری معتقدند بعد از بر طرف شدن دلایل غیر اقتصادی، قیمت‌ها به سطح گذشته نزدیک شده و رشد را تجربه خواهد کرد. این نگرش سبب شده قیمت سهم ها در چند روز گذشته از جمله امروز ب

مشارکت اقتصادی بانوان یک درصد افزایش یافت

تهران- ایرنا- معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، از افزایش یک درصدی نرخ مشارکت اقتصادی بانوان در بخش های مختلف نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: رشد این مشارکت نیازمند تلاش بیشتر همه دستگاه ها است.

انتشار ۱۰۰۰ میلیارد ریال اوراق برای پلی استایرن در بورس کالا

معاون سابق سازمان بورس و اوراق بهادار، از انتشار هزار میلیارد ریال اوراق سلف موازی استاندارد برای پلی استایرن در بورس کالا خبر داد.

انتشار ۱۰۰۰ میلیارد ریال اوراق برای پلی استایرن در بورس کالا

معاون سابق سازمان بورس و اوراق بهادار، از انتشار هزار میلیارد ریال اوراق سلف موازی استاندارد برای پلی استایرن در بورس کالا خبر داد.]]>

دلایل مشارکت پایین مردم عراق در انتخابات پارلمانی این کشور

یک تحلیل‌گر عراقی با اشاره به مشارکت 44.5 درصدی مردم عراق در چهارمین دوره انتخابات پارلمانی این کشور در تبیین دلایل مشارکت نسبتاً پایین مردم عراق در این انتخابات تصریح کرد: یکی از دلایل عمده این موضوع عدم حضور چهره‌های جدید در این عرصه بود.

یک هزارمیلیارد تومان اوراق مشارکت اسلامی برای تجهیز مدارس کشور + فیلم

نماینده مردم بوئین زهرا و آوج درمجلس شورای اسلامی گفت : هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت اسلامی برای تجهیز مدارس کشور اختصاص یافته است.

یک هزارمیلیارد تومان اوراق مشارکت اسلامی برای تجهیز مدارس کشور 

نماینده مردم بوئین زهرا وآوج درمجلس شورای اسلامی گفت : هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت اسلامی برای تجهیز مدارس کشور اختصاص یافته است.

۸۰۰ میلیارد تومان اوراق اجاره ۱۶ درصدی در راه بورس

امروز شرکت مخابرات ایران اقدام به انتشار ۸۰۰ میلیارد تومان اوراق اجاره مبتنی بر سهام کرد این اوراق ۴ ساله بوده و سود آن هر سه ماه یکبار پرداخت می‌شود.

انتشار ۸۰۰ میلیارد تومان اوراق صکوک

معاون ناشران بورس گفت: پذیره نویسی بزرگترین تامین مالی بخش خصوصی کشور با انتشار ۸۰۰ میلیارد تومان اوراق صکوک مبتنی بر سهام مخابرات ایران امروز در بورس تهران انجام شد.

دلایل مشارکت اندک مردم عراق در انتخابات/ چالش‌های جدید بغداد و اربیل

کارشناس مسائل سیاسی منطقه گفت که پشت کردن مردم عراق به انتخابات به دلیل ادامه فساد اداری و اقتصادی در این کشور بوده و یکی از دلایل پیروزی جریان صدر تمرکز او بر این موضوع است.]]>

التهابات ارزی نباید بهانه ای برای افزایش قیمت ها شود

تهران- ایرنا- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی درباره وضعیت بازار ارز و تاثیر آن بر قیمت کالاهای مختلف در کشور گفت: التهابات ارزی اخیر نباید بهانه ای برای افزایش غیرمتعارف قیمت ها شود.

مشارکت اقتصادی و اجتماعی زنان در جهان نیازمند امنیت است/ تحریم‌ها زمینه توانمندسازی زنان را محدود می‌کنند

معاون حقوقی و بین‌الملل وزارت امور خارجه گفت: برای افزایش مشارکت اقتصادی و اجتماعی زنان در جهان باید محیط بین المللی امن باشد در محیطی که در آن جنگ افزایش یابد اولین قربانی زنان و کودکان هستند و تحریم‌های یک جانبه نیز توانمندسازی زنان را محدود میکند.

کاریکاتور/ بازار تحت‌کنترل است، افزایش‌قیمت نداریم!!!

اجناس 30 تا 40 درصد گران شده ولی دولت می‎گوید، "بازار تحت کنترل است" / عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:علی رغم اینکه دولت اعلام می کند قیمت کالاها در بازار کنترل می شود اما گزارش های مردمی بیانگر گرانی اقلام خوراکی است.

ورود سه ابزار معاملاتی جدید به بورس

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد: بزودی سه ابزار نوین «اوراق وکالت، اوراق منفعت و اوراق اجاره سهام» وارد بازار سرمایه می‌شود.]]>

عدم افزایش مشروط قیمت انواع تلویزیون

دبیر انجمن صنفی تولید کنندگان صوتی و تصویری با بیان این‌که در حال حاضر برنامه‌ای برای افزایش قیمت انواع تلویزیون در سال جاری وجود ندارد، گفت: در سال گذشته حدود ۹۰۰ هزار تلویزیون به صورت قاچاق به کشور وارد شد که امیدواریم سیاست ارزی دولت در سال جاری مانع ا

افزایش حقوق کارمندان برای دولت بار مالی ندارد

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: مصوبه افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارمندان برای دولت هیچ بار مالی ندارد چون عدم افزایش حقوق مقامات و درآمد حاصل از آن برای افزایش حقوق کارمندان اعمال می‌شود.

شورای شهرتهران با پشتوانه اعتماد مردم راهی جز موفقیت ندارد

تهران - ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران انتخابات شورای شهر در 29 اردیبهشت 96 و مشارکت مردم را شگفت آور توصیف کرد و گفت: حجم مشارکت و این تعداد رای، یک معنی بیشتر ندارد و آن اینکه، ما برای بازآفرینی راهی جز موفقیت نداریم و بار بسیار سنگینی بر دوش ماست.

افزایش ۴۶۰هزار تومانی سکه در سال جدید/عوامل افزایش قیمت چه بودند؟

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران از افزایش ۴۶۰ هزار تومانی سکه در سال جاری خبر داد و گفت: افزایش اونس طلا در بازارهای جهانی، نرخ غیررسمی دلار و افزایش تقاضا دلایل تغییرات قیمت بود.

افرادی که به دنبال کنترل جمعیت بودند اکنون طرح افزایش سن ازدواج را پیگیری می‌کنند

یک جمعیت پژوه گفت: چرا تیمی که سابقا برای کنترل جمعیت فعالیت می کردند به دنبال افزایش سن ازدواج و قانونی کردن ممنوعیت ازدواج زیر 18 سال هستند؟

آماده مشارکت در اجرای طرح‌های اقتصادی در کرمانشاه هستیم

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: آماده ایم با مشارکت دیگر سرمایه گذاران طرح های اقتصادی در استان کرمانشاه اجرا کنیم.