هشدار وزارت بهداشت هم مانع تجمع رادیولوژیست‌ها نشد

در حالی که رئیس مرکز حراست وزارت بهداشت گفته بود هر گونه تجمع بدون مجوز، مقابل وزارت بهداشت غیر قانونی بوده و مسئولیت عواقب آن متوجه برگزار کنندگان آن است، صبح امروز جمعی از رادیولوژیست‌ها در مقابل ساختمان این وزارتخانه گردهم آمدند.مطالب مرتبط

تجمع اعضای تعاونی مسکن ایثارگران مقابل وزارت تعاون

تهران- ایرنا- شماری از اعضای تعاونی مسکن ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی صبح امروز(شنبه) در اعتراض به آنچه «تخلفات هیات مدیره این تعاونی» نامیدند، مقابل ساختمان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تجمع کردند.

مجوز استخدام 30 هزار نفر در وزارت بهداشت آماده است

تهران- ایرنا- معاون سابق توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت گفت‏: مجوز ۳۰ هزار نفری استخدام در وزارت بهداشت آماده است و اگر مشکلات برطرف شود می‌توان این تعداد نیرو را در سال آینده جذب کرد.

به خطر افتادن جان بیماران فلسطینی به سبب مجازات‌های تشکیلات خوگردان

وزارت بهداشت فلسطین درباره به خطر افتادن جان بیماران فلسطینی به دلیل قطع حقوق پرسنل بخش بهداشت در غزه توسط تشکیلات خودگردان فلسطین هشدار داد.

ایجاد ۳۰هزار تخت بیمارستانی در دوره اخیر وزارت بهداشت

معاون سابق توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت از ایجاد ۳۰هزار تخت جدید بیمارستانی و ۷۵۰۹ پروژه بهداشتی طی فعالیت این دوره وزارت بهداشت خبر داد.

"سیدکامل تقوی‌نژاد" معاون توسعه وزارت بهداشت شد

با حکم وزیر بهداشت، معاون توسعه مدیریت و منابع و سرپرست معاونت برنامه‌ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت منصوب شد.

هشدار سازمان جهانی بهداشت نسبت به شیوع سرخک

سازمان جهانی بهداشت (WHO) نسبت به گسترش بیماری سرخک در جهان هشدار داده و اعلام کرده که تلاش‌هایش برای جلوگیری از اشاعه این بیماری با مشکل مواجه شده است.

۳ درصد جمعیت کشور از سفره وزارت بهداشت نان می‌خورند

معاون کل وزارت بهداشت با بیان اینکه در بخش دولتی و خصوصی حدود ۸۰۰ هزار نفر در حوزه سلامت مشغول به کار هستند، گفت: بنابراین با احتساب خانواده‌های آن‌ها بیش از دو میلیون نفر یعنی حدود سه درصد جمعیت کشورمان از سفره وزارت بهداشت نان می‌خورند.

وزارت بهداشت نباید بنگاهداری کند

وزیر بهداشت با تاکید بر اینکه به بنگاهداری و شرکت داری از سوی وزارت بهداشت اعتقادی ندارم، گفت: سال ۹۸ سال بسیار سختی از نظر اقتصادی است. اینکه در شرایط مالی مناسب، مدیر موفق باشیم که هنر نیست.‏ در نتیجه باید صرفه جویی و با نگاه به خرج کنیم.

ماجرای آنفلوانزای خوکی در ایران/ وزارت بهداشت تکذیب می کند

وزارت بهداشت، ادعای یکی از اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، مبنی بر مشاهده مواردی از ابتلا به آنفلوانزای خوکی در کشور را تکذیب کرد.

انتصاب معاون توسعه مدیریت وزارت بهداشت

وزیر بهداشت در حکمی سید کامل تقوی نژاد را به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع و همچنین سرپرست معاونت برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت منصوب کرد

حضور یک سوم کودکان «کاروخیابان» در پایتخت /عدم همکاری وزارت بهداشت برای درمان کودکان معتاد

کارشناس مسئول دفتر امور آسیب‌دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با بیان این‌که سم‌زدایی کودکان معتاد زیر ۱۸ سال برعهده وزارت بهداشت است، گفت: این کودکان باید بعد از سم‌زدایی به مراکز بهزیستی منتقل شوند، اما وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این زمینه ب

وزارت بهداشت نباید گرفتار بنگاه داری شود

تهران- ایرنا- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: نباید بگذاریم وزارت بهداشت به جای ارائه خدمت و فعالیت‌های اصلی، به کار بنگاه داری گرفتار شود.

هشدار سازمان بهداشت جهانی درباره استفاده از سیستم صوتی گوشی‌های هوشمند

سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که بیش از یک میلیارد جوان در معرض آسیب شنوایی به علت استفاده بیش از حد از سیستم صوتی گوشی‌های هوشمند و دیگر دستگاه‌های صوتی قرار دارند.

یزدی‌ها در مخالفت با FATF تجمع کردند

تعدادی از دانشجویان، طلاب و مردم یزد در تجمع خود در مخالفت با تصویب لوایح FATF، هدف خود از این تجمع را گامی در جهت مقابله با اقدامات نامناسب برخی دولتمردان دانستند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت منصوب شد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی سید کامل تقوی‌نژاد را به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع و همچنین سرپرست معاونت برنامه‌ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت منصوب کرد.

اشتباه وزارت بهداشت در مسیر اجرای تعرفه پرستاری

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، مسیر وزارت بهداشت در پیشنهاد اعتبار دو هزار میلیارد تومانی برای اجرای تعرفه پرستاری را اشتباه دانست.

کارکنان مرکز بهداشت آبادان به دنبال مطالبات خود

200 نفر از کارکنان مرکز بهداشت آبادان برای دریافت مطالبات خود، روبروی دانشکده علوم پزشکی آبادان تجمع کرده اند.

۳۵ هزار نیروی پیمانی و رسمی جذب وزارت بهداشت شدند

معاون سابق توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، گفت: در زمینه نیروی انسانی در شرایطی که استراتژی دولت انقباضی بوده و هست، به علت برنامه‌های توسعه‌ای به دنبال جذب نیرو بودیم.

اجرای برنامه عملیاتی در ستاد وزارت بهداشت و ۶۲ دانشگاه و دانشکده علوم پزشکی

معاونت برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گزارشی از عملکرد این حوزه ارائه کرد.]]>

وزارت بهداشت را به قطار سیاست‌زدگی نخواهم بست

وزیر بهداشت با تاکید بر این که خدمت به مردم نباید فدای سیاست زدگی شود، گفت: من وزیر همه اقوام ایرانی و حتی زندانیان در بند هستم و برای سلامت همه مردم سوگند خورده‌ام، هرگز واگن وزارت بهداشت را به قطار سیاست زدگی نخواهم بست.