هشدار وزارت بهداشت هم مانع تجمع رادیولوژیست‌ها نشد

در حالی که رئیس مرکز حراست وزارت بهداشت گفته بود هر گونه تجمع بدون مجوز، مقابل وزارت بهداشت غیر قانونی بوده و مسئولیت عواقب آن متوجه برگزار کنندگان آن است، صبح امروز جمعی از رادیولوژیست‌ها در مقابل ساختمان این وزارتخانه گردهم آمدند.مطالب مرتبط

تجمع اعتراضی دانشجویان مقابل وزارت بهداشت+فیلم

صبح امروز تعدادی از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ مقابل ساختمان وزارت بهداشت تجمع کردند.

وزارت بهداشت غزه: صدها بیمار سرطانی در معرض مرگ هستند

تهران - ایرنا - وزارت بهداشت غزه با هشدار نسبت به وضعیت خطرناک بیماران سرطانی در این باریکه، رژیم صهیونیستی را مسئول مرگ تدریجی آنها دانست و از تشکیلات خودگردان فلسطینی خواست به وظایف خود درخصوص تهیه داروهای لازم برای درمان این بیماران عمل کند.

اجرای بیش از ۶۰۰۰ طرح بهداشت در کشور

معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: سرعت اجرای طرح‌های وزارت بهداشت در سال‌های اخیر بسیار قابل توجه است و این طرح‌ها یکی پس از دیگری بدون اتلاف وقت و هزینه به بهره‌برداری می‌رسد.

«سرنخی» که مطهری از شعارهای تجمع حوزه علمیه قم گرفت

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تجمع روز گذشته حوزه علمیه و سردادن برخی شعارها در این تجمع خواستار پیگیری این موضوع از سوی وزارت اطلاعات شد.

هشدار وزارت بهداشت درباره موسسات اعزام دانشجو به خارج از کشور

مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به اطلاعیه قبلی در خصوص شرط گذراندن حداقل ۳۶ واحد با معدل بالای ۱۵ در دانشگاه‌های خارجی مورد تایید برای انتقال به داخل ایران و همچنین باتوجه به برخی اطلاعیه‌ها که از طریق موسسات اعزام دانشجو به خارج از کشور منتشر می

اعتراض مردم مانع از تخریب یک مسجد بزرگ در چین شد

پکن- ایرنا- اعتراض و تجمع هزاران نفر از مسلمانان خویی منطقه نینگشا در شمال غرب چین مانع از تخریب مسجد بزرگ و باشکوه شهر ویژو شد.

90 درصد مراکز جامع سلامت وزارت بهداشت برون سپاری شدند

تهران- ایرنا- معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بیش از 90درصد مراکز ‏‏جامع سلامت برون سپاری شدند اما جزو مراکز وزارت بهداشت محسوب می شوند، این مراکز با استانداردهای وزارت بهداشت ساخته شده اند و فضای فیزیکی آنها مشکلی ندارد.

وزیر بهداشت نسبت به وقوع فاجعه انسانی در یمن هشدار داد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جمهوری اسلامی ایران در نامه‌های جداگانه به مجامع جهانی و وزرای بهداشت کشورهای اسلامی، نسبت به وقوع فاجعه انسانی در یمن هشدار داد.

آخرین وضعیت بازار دارویی کشور/لیست قرمز و سیاه وزارت بهداشت برای سودجویان

سخنگوی وزارت بهداشت ضمن ارایه گزارشی از آخرین وضعیت بازار دارویی کشور به احتکار کنندگان هشدار داد و گفت: کسانی که در روزهای سخت سعی در سودجویی دارند، بدانند ما هم اهرم‌های لازم را در بازار داریم و این افراد وارد لیست قرمز یا سیاه ما می‌شوند و برخورد قانون

آمادگی روسیه برای همکاری با ایران در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی

نشست کارگروه مشترک وزارت بهداشت ایران و روسیه با حضور قائم مقام وزیر بهداشت در امور بین الملل و معاون وزیر بهداشت روسیه در ستاد وزارت بهداشت برگزار شد.

نامه وزیر بهداشت به وزرای بهداشت و مجامع بین المللی در محکومیت جنایت کشتار دانش آموزان یمنی

وزیر بهداشت در نامه‌های جداگانه به رییس سازمان جهانی بهداشت ، وزرای بهداشت کشورهای اسلامی و رئیس اجرایی یونیسف نسبت به وقوع فاجعه انسانی در یمن هشدار داد و خواستار واکنش جامعه جهانی در برابر این فجایع شد .

مؤسسات اعزام دانشجو مورد تائید وزارت بهداشت نیستند

مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت اعلام کرد: اخبار و اطلاعاتی که از طریق مؤسسات اعزام دانشجو به خارج از کشور منتشر می‌شود، به هیچ عنوان مورد تأیید وزارت بهداشت نیست.

پسماندهای پزشکی در تهران بعد از خروج از بیمارستان قاطی می شود

معاون فنی بهداشت محیط مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، گفت: وزارت بهداشت آموزش های لازم را در خصوص تشخیص پسماندهای ویژه پزشکی از عادی را برای افراد مرتبط با این موضوع ارائه کرده است.

تفکیک زباله های ویژه پزشکی و عادی در بیمارستان ها الزامی است

معاون فنی بهداشت محیط مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: وزارت بهداشت آموزش های لازم را در خصوص تشخیص پسماندهای ویژه پزشکی از عادی را برای افراد مرتبط با این موضوع ارائه کرده است.

انعقاد قرارداد آموزش پزشکی بین وزارت بهداشت ایران و روسیه

معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به تحصیل تعداد بسیاری از دانشجویان ایرانی در فدراسیون روسیه، از انعقاد قرارداد آموزش پزشکی بین وزارت بهداشت ایران و روسیه خبر داد.

پلاکاردی که تجمع فیضیه را زیر سوال برد

یک روزنامه با اشاره به یک پلاکارد در تجمع روز پنجشنبه جمعی از طلاب در مدرسه فیضیه قم در اعتراض به وضعیت اقتصادی، در خودجوش بودن این تجمع تشکیک کرد.

گرد و غبار و بدی هوا در خاش در مرز هشدار

‌رئیس مرکز بهداشت شهرستان خاش گفت: وجود تندباد، گرد و غبار و بدی هوا در این شهرستان در مرز هشدار است و باید افراد در خروج از منزل احتیاط کنند.

جزییات تفاهم‌نامه وزارت بهداشت با سازمان انرژی اتمی برای واردات تجهیزات پزشکی

روند اجرایی صدور مجوز ورود و ترخیص تجهیزات پزشکی و همکاری‌های علمی و فنی بین وزارت بهداشت و سازمان انرژی اتمی ایران با امضای تفاهم نامه‌ای میان دکتر مسائلی - مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت و مهندس خوشمکانی - سرپرست دفتر حفاظت در برابر اشعه

وعده‌ «جان‌بابایی» برای تجهیز بیمارستان سرابله

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ساخت، تکمیل و تجهیز مراکز اورژانس از اولویت‌های وزارت بهداشت است.

رئیس سیزدهمین المپیاد قهرمانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت منصوب شد

در حکمی از سوی وزیر بهداشت، دکتر محمد رضا فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به عنوان رئیس سیزدهمین دوره المپیاد قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور معرفی و منصوب شد.