هشدار وزارت بهداشت هم مانع تجمع رادیولوژیست‌ها نشد

در حالی که رئیس مرکز حراست وزارت بهداشت گفته بود هر گونه تجمع بدون مجوز، مقابل وزارت بهداشت غیر قانونی بوده و مسئولیت عواقب آن متوجه برگزار کنندگان آن است، صبح امروز جمعی از رادیولوژیست‌ها در مقابل ساختمان این وزارتخانه گردهم آمدند.مطالب مرتبط

هشدار دوباره وزارت بهداشت درباره کاهش چشمگیر مصرف شیر و لبنیات

سخنگوی وزارت بهداشت ضمن اشاره به کاهش مصرف شیر و لبنیات در سال‌های گذشته در عین گفت: به نمایندگی از وزارت بهداشت صراحتا هشدار می‌دهم که با افزایش قیمت شدید اخیر شیر و لبنیات و با توجه به کاهش قدرت خرید مردم، سرانه مصرف شیر و لبنیات در معرض کاهش قابل توجه

هشدار در مورد کاهش سرانه مصرف لبنیات در کشور/نرخ تورم سلامت

سخنگوی وزارت بهداشت، گفت: به نمایندگی از وزارت بهداشت هشدار می دهم که با افزایش قیمت شدید لبنیات و کاهش قدرت خرید مردم، سرانه مصرف شیر و لبنیات در معرض کاهش قابل توجه قرار دارد.

هشدار وزارت بهداشت نسبت به کاهش مصرف لبنیات به دلیل افزایش قیمت‌ها

ایرج حریرچی سخنگوی وزارت بهداشت نسبت به کاهش مصرف لبنیات به دلیل افزایش قیمت‌های اخیر هشدار داد.

کمبود رادیولوژیست در شهرهای کوچک، بیماران را به تهران می کشاند

رئیس انجمن رادیولوژی ایران گفت: کمبود رادیولوژیست در شهرهای کوچک به ویژه در مراکز دولتی، موجب می شود تا بیماران به تهران بیایند.

تقدیر وزیر بهداشت از یک چهره نوستالوژیک حوزه سنجش

وزیر بهداشت در حاشیه جلسه شورای معاونین وزارت بهداشت از خدمات دکتر پورکاظمی سرپرست سابق مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور و اولین مدیر ارشد بازنشسته در وزارت بهداشت تقدیر کرد.

بسیاری ازبرنامه های وزارت بهداشت متناسب بااستانداردهای جهانی نیست

معاون برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت گفت: بسیاری از برنامه های وزارت بهداشت، پیوست اقتصادی دارند، اما با متدلوژی مشخص، مدون و متناسب با استانداردهای جهانی نبوده اند.

کمبود رادیولوژیست در شهرهای کوچک بیماران را به تهران می کشاند

رئیس انجمن رادیولوژی ایران، گفت: کمبود رادیولوژیست در شهرهای کوچک به خصوص در مراکز دولتی، بیماران را به تهران می کشاند.

راه اندازی طرح آزمایشی غربالگری اوتیسم در کشور

معاون پرستاری وزیر بهداشت، راه‌اندازی طرح آزمایشی غربالگری اوتیسم در ایران را از برنامه‌های وزارت بهداشت خواند و گفت: وزارت بهداشت با همکاری سازمان بهزیستی و وزارت آموزش و پرورش طرح ملی را در استان اصفهان اجرا می‌کند که بر اساس آن کودکانی که نیاز به خدمات

کمبود رادیولوژیست در شهرهای کوچک بیماران را به تهران می کشاند

تهران- ایرنا- رئیس انجمن رادیولوژی ایران گفت: کمبود رادیولوژیست در شهرهای کوچک به خصوص در مراکز دولتی، وجود دارد و این مساله بیماران را از شهرهای کوچک به تهران می کشاند.

هشدار معضل جهانیِ بهداشت عمومی در "روز جهانی توالت"

بحران بهداشت عمومی در بسیاری از نقاط جهان وجود دارد و تاثیر آن بر طبیعت قابل چشم‌پوشی نیست.

600 جانباز در المپیاد ورزشی وزارت بهداشت رقابت می کنند

تهران- ایرنا- دومین المپیاد ورزشی جانبازان و معلولان وزارت بهداشت با حضور 600 نفر از امروز تا هشت روز آینده در استان مازندران برگزار می شود.

ضرورت کاربردی شدن آموزش‌ها و توصیه‌های بهداشتی در زندگی مردم

قائم مقام معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: لازم است خدمات و مراقبت‌های سلامتی که برای مردم در پایگاه‌های بهداشت انجام می‌شود، نتیجه‌گرا باشد.

تهران| اطلاعات 75 درصد از شهروندان بهارستانی وارد سامانه «سیب» وزارت بهداشت شد

رئیس مرکز بهداشت بهارستان با اشاره به اینکه اطلاعات 75 درصد از شهروندان شهرستان بهارستان در سامانه سیب وزارت بهداشت ثبت شده‌ گفت: اطلاعات 80 درصد از این افراد فعال شده که به آن‌ها خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می‌شود.

مداخله آمریکا و عربستان در جزئیات مذاکرات تشکیل دولت لبنان

با وادادگی سعد حریری در برابر مطالبات وفشارهای خارجی، کار به جایی رسیده که آمریکا و عربستان در جزئی‌ترین بخش مذاکرات تشکیل دولت ورود کرده و سعی دارند مانع از اعطای وزارت بهداشت به حزب‌الله شوند.

سامانه تسهیلات ارزی وزارت بهداشت از اول آذر باز می شود

سامانه تسهیلات ارزی وزارت بهداشت جهت درخواست دریافت ارز به نرخ بازار برای دانشجویان ایرانی خارج از کشور از اول آذرماه ۹۷ باز می شود.

تسهیل مسیر اخذ مجوز محصولات دانش‌بنیان

رییس دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت گفت: در نشست مشترکی که امروز با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور، وزیر بهداشت، رییس سازمان غذا و دارو و مدیران معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت برگزار شد، موضوعاتی مانند توسعه شرکت های دانش بنیان، تسهیل مسی

وزارت بهداشت چشم خود را بر تخلفات مراکز درمانی خصوصی در گیلان بسته است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه مراکز درمانی خصوصی گیلان تخلفات زیادی را در پرونده خود دارند گفت:‌ وزارت بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی چشم خود را بر این تخلفات بسته‌ است.

زمان نظارت بر حسن اجرای راهنماهای بالینی فرا رسیده است

معاون درمان وزارت بهداشت، گفت: همکاری قابل توجه سازمان تعزیرات، سازمان نظام پزشکی و معاونت درمان وزارت بهداشت را می توان نقطه طلایی فعالیت های معاونت درمان برشمرد.

وزیر بهداشت: صدای مظلومیت بیماران به گوش جهان برسد

وزیر بهداشت با تاکید بر لزوم همکاری سازمان‌های مردم نهاد با وزارت بهداشت در دوره تحریم، گفت: تحریم‌های صورت گرفته، فاقد هرگونه نگاه سیاسی و باور اعتقادی بوده و غیر انسانی است.

خداحافظی ۲ مهره کلیدی از وزارت بهداشت

طبق اخبار رسیده دو معاون وزیر بهداشت جزو مدیران بازنشسته بوده و قرار است این پست را تحویل نیروهای جوان بدهند.