غلظت گرد و غبار اهواز بیش از 12 برابر حد مجاز

مدیر روابط عمومی اداره‌کل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: میزان غلظت گرد و غبار در اهواز در ساعت 10 صبح امروز، به بیش از 12 برابر حد مجاز رسیده است.مطالب مرتبط

غلظت ذرات غبار در هوای زاهدان به ۱۷ برابر حد مجاز رسید

رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد شدید و گردوغبار غلظت ذرات معلق در هوای زاهدان را به ۲ هزار ۶۲۲ میکروگرم بر مترمکعب معادل ۱۷ برابر حد مجاز رساند.

غلظت ذرات معلق در هوای زابل به ۲۰ برابر حد مجاز رسید

زاهدان - رئیس گروه پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد با سرعت ۶۸ کیلومتر بر ساعت میزان غلظت ذرات معلق در هوای زابل را به بیش ۲۰ برابر حد مجاز رساند.

غلظت ذرات معلق در هوای سیستان به 20 برابر حد مجاز رسید

رئیس کارگروه پیش‌بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: میزان غلظت ذرات معلق در هوای منطقه سیستان در پی وزش طوفان با سرعت حدود 70 کیلومتر بر ساعت به بیش 20 برابر حد مجاز رسید.

غلظت ذرات معلق در هوای زاهدان به 17 برابر حد مجاز رسید

رئیس گروه پیش‌بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش طوفان و پراکنده شدن ریزگردها امروز در زاهدان غلظت ذرات معلق در هوا را به حدود 17 برابر حدِمجاز رساند.

آخر هفته بارانی و غبار آلود برای خوزستان پیش بینی می شود

اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان نسبت به وقوع بارش در پایان هفته در خوزستان خبر داد و گفت: از اواخر پنجشنبه تا روز شنبه بارش همراه با وزش باد و گرد و غبار در اکثر نقاط استان پیش بینی می شود.

۴ استان جنوبی در اولویت مقابله با گرد و غبار

مدیر ملی ستاد مقابله با پدیده گرد و غبار از تهیه سند ملی مقابله با گرد و غبار و نهایی شدن مطالعات منشایابی داخلی فرسایش بادی، طوفان ماسه و گرد و غبار خبر داد و اظهارگرد: سال بعد استان‌های خوزستان، سیستان و بلوچستان، کرمان و هرمزگان در اولویت مقابله با گرد

همکاری ایران و چین برای مقابله با گرد و غبار

تهران-ایرنا- مدیر ملی ستاد مقابله با گرد و غبار سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در تلاش برای همکاری با چین در زمینه مقابله با گرد و غبار هستیم که امیدواریم تا پایان سالجاری محقق شود.

گرد و غبار کویر دست از سر ورامینی‌ها بر نمی‌دارد

رئیس حفاظت از محیط زیست ورامین گفت: یکی از معضلات مهمی که سلامت شهروندان را تهدید می‌کند تولید گرد و غبار در کویر است.

گردو غبار شدید بار دیگر در مناطقی از شرق استان

گرد و غبار باردیگر مناطقی از شرق استان کرمان را فرا گرفت .

قیمت سوخت تحویلی به پتروشیمی‌ها دو برابر می‌شود

نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای وزارت نفت را مجاز کردند قیمت سوخت تحویلی به پتروشیمی‌ها را به دو برابر افزایش دهد.

آب به کانون های گرد و غبار در منطقه سیستان هدایت شد

زاهدان- ایرنا- مدیر کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: در پی ورود آب به تالاب بین المللی هامون عملیات بازگشایی مسیرهای آبرسانی به کانون های تولید گرد و غبار و احیای پوشش گیاهی با سرعت بیشتری دنبال می شود.

آب به کانون های گرد و غبار در منطقه سیستان هدایت شد

زاهدان- ایرنا- مدیر کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: در پی ورود آب به تالاب بین المللی هامون عملیات بازگشایی مسیرهای آبرسانی به کانون های تولید گرد و غبار و احیای پوشش گیاهی با سرعت بیشتری دنبال می شود.

تیم ملی حفاری برابر گیتی پسند به برتری رسید

اهواز - ایرنا - دور رفت از مرحله نیمه نهایی لیگ برتر فوتسال با پیروزی تیم مدعی ملی حفاری اهواز به پایان رسید تا این تیم خوزستانی از شانس بالایی برای صعود به دیدار نهایی برخوردار باشد.

آب ورودی به سیستان‌ به سمت کانون‌های گرد و غبار هدایت می شود

تهران- ایرنا- مدیرکل محیط زیست استان سیستان و بلوچستان گفت: تلاش می‌کنیم آبی را که اخیرا از طریق هیرمند وارد استان شده است به سمت کانون های بحرانی و گرد و غبار هدایت شود.

آب ورودی به سیستان‌ به سمت کانون‌های گرد و غبار هدایت می شود

تهران- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سیستان و بلوچستان گفت: تلاش می‌کنیم آبی را که اخیرا از طریق هیرمند وارد استان شده است به سمت کانون های بحرانی و گرد و غبار هدایت شود.

هدایت آب به کانون‌های گرد و غبار در منطقه سیستان

مدیر کل حفاظت محیط زیست سیستان وبلوچستان گفت: در پی ورود آب به تالاب هامون عملیات بازگشایی مسیرهای آبرسانی به کانون‌های تولید گرد و غبار و احیای پوشش گیاهی جنگل خشک شده بش دلبر در تالاب هامون با سرعت بیشتری دنبال می‌شود.

گرد و غبار در ریگان ادامه دارد

فرماندار ریگان گفت : گرد و غبار شدید در شهرستان ریگان امروز و فردا ادامه دارد .

افزایش نسبی غلظت آلاینده‌ها در هوای تهران

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به افزایش نسبی غلظت برخی آلاینده‌ها در هوای تهران طی امروز (۲۴ بهمن) از افزایش دمای هوا در پایتخت خبر داد.

تدبیر برانکو برای جبران شکست در اهواز/چند تغییر در ترکیب پرسپولیس

کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس ترکیب این تیم را برای بازی با استقلال خوزستان تغییر می دهد تا با پیروزی برابر دیگر تیم اهوازی شکست برابر فولاد را جبران کند.

امکان تغییر حدود مجاز آلایندگی خودروها نیست - محمد کاظمی*

بررسی ‌های کارشناسی نشان می ‌دهد که اعمال سیاست ‌های سخت‌ گیرانه‌تر در خصوص حدود مجاز آلایندگی خودروها غیر ممکن خواهد بود.