ادامه روند کاهش دید افقی در اهواز / گرد و غبار تا عصر می‌ماند

مدیرکل هواشناسی خوزستان از ادامه وضعیت گرد و خاک و کاهش کیفیت دید تا بعد از ظهر امروز خبر داد.مطالب مرتبط

طوفان شدید، گرد و غبار و کاهش دید افقی + فیلم

طوفان شدید و گرد و غبار در محور اصفهان میمه، باعث کاهش دید افقی شد.

پدیده گرد و غبار در لرستان پیش بینی می شود

خرم آباد - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی استان لرستان گفت: پدیده گرد و غبار همراه با کاهش میدان دید افقی از عصر شنبه برای استان پیش بینی می شود.

«خجسته» بازهم ناکام ماند

تهران - ایرنا - جودوکار وزن منهای 66 کیلوگرم ایران در رقابت های گرندپری چین دست خالی ماند تا روند ناکامی های وی ادامه یابد.

طوفان شدید ، گرد وغبار و کاهش دید افقی +فیلم

طوفان شدید و گرد وغبار در محور اصفهان میمه ، باعث کاهش دید افقی شد .

گرد و غبار در کرمان تا بعد از ظهر امروز ادامه دارد

کرمان - ایرنا - کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با اشاره به بروز پدیده گرد و غبار از شبانگاه گذشته در کرمان گفت: گرد و غبار در مناطق مرکزی و شمالی کرمان تا بعد از ظهر امروز ادامه دارد.

ادامه کاهش ارزش لیر ترکیه / کرون سوئیس بدترین عملکرد ارزی را در سال جاری داشته است

ارزش لیر ترکیه در معاملات روز گذشته بازار جهانی ارز به روند کاهش خود ادامه داد و 3.5 درصد افت کرد.

موجی از گرد و غبار کردستان را در برمی‌گیرد

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی کردستان گفت: به دلیل جریان‌های غربی و شرایط تشکیل غبار امکان انتقال گرد و غبار، کاهش کیفیت هوا و دید در روز چهارشنبه هفته جاری به استان پیش‌بینی می‌شود.

کاهش ۲۹ درصدی بارش‌ها نسبت به سال گذشته/ ادامه روند افت نزولات جوی در ۲۳ استان کشور

میزان بارش‌های کشور از ابتدای سال آبی (ابتدای مهرماه) تاکنون حکایت از کاهش 29 درصدی بارندگی‌ها نسبت به سال گذشته دارد و افت روند نزولات جوی ادامه دارد.

کاهش تعداد دانشجویان آسیایی برای ادامه تحصیل در آمریکا

استاد علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه شیراز گفت: تعداد دانشجویانی که از کشورهای آسیایی برای ادامه تحصیل به آمریکا می روند رو به کاهش است.

مدیریت بحران خوزستان نسبت به وقوع گرد و خاک محلی هشدار داد

اهواز - ایرنا - اداره کل مدیریت بحران استانداری خوزستان نسبت به رخداد پدیده گرد و خاک و کاهش دید افقی در برخی مناطق جنوبی ومرکزی استان هشدار داد.

اهواز| ‌غبار‌روبی گلزار شهدا به یاد شهدای سرافراز آزادسازی خرمشهر

آیین غبار‌روبی گلزار شهدا به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر برگزار شد.

کاهش ارزش یورو و پوند ادامه یافت

بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن، نرخ ۲۳ ارز از جمله یورو و پوند نسبت به روز پنج‌شنبه کاهش و نرخ ۹ واحد پولی دیگر افزایش یافت و نرخ ۷ ارز دیگر از جمله دلار نیز ثابت ماند.

بارندگی و غبار محلی برخی نقاط خوزستان را فرا می گیرد

اهواز – ایرنا – اداره کل هواشناسی خوزستان اعلام کرد: بارندگی و غبار محلی از امروز سه شنبه تا اواخر هفته جاری برخی نقاط استان را فرا می گیرد.

هشدار مرکز مدیریت راههای جنوب کرمان به رانندگان

با توجه به بروز پدیده گردو غبار و وزش تند باد در جنوب استان رانندگانی که قصد تردد در محورهای جنوب استان را دارند با توجه به کاهش دید و افزایش این روند تا اواخر امشب دراین محورها با احتیاط و سرعت مطمئنه تردد کنند

کاهش 29 درصدی بارش‌ها نسبت به سال گذشته/ ادامه روند افت نزولات جوی در 23 استان کشور

میزان بارش‌های کشور از ابتدای سال آبی(ابتدای مهرماه) تاکنون حکایت از کاهش 29 درصدی بارندگی‌های نسبت به سال گذشته دارد.]]>

ابد و یک روز؛ داستان ناتمام بلاتکلیفی فرمانداری اهواز

ابد و یک روز یعنی حکم مجرم تا یک روز پس از مرگ او ادامه دارد و داستان بلاتکلیفی فرمانداری اهواز امروز از مرز 440 روز گذشت و باید دید که فرمانداری اهواز در دولت اعتدال قرار است تا یک روز پس از پایان دولت یازدهم با سرپرست اداره شود.

اوپک با وجود نفت 80 دلاری، توافق کاهش تولید را حفظ می کند

تهران- ایرنا- اصرار اوپک به ادامه توافق کاهش تولید با وجود تداوم رشد قیمت ها، کاهش برآورد آژانس بین المللی انرژی از تقاضای جهانی نفت، ادامه مذاکرات ایران و اندونزی و مثبت اندیشی اوپک به افزایش تقاضا، از جمله مهمترین عناوین اخبار نفتی در 24 ساعت گذشته است.

روند کاهش سطح کشت و تولید ۱۰ محصول اساسی کشاورزی طی ۵ سال

طبق آمار رسمی وزارت جهاد کشاورزی، سطح زیرکشت برخی محصولات استراتژیک از جمله گندم طی سالهای ۹۱ تا ۹۵ کاهش یافته،‌ اما با افزایش بهره‌وری، میزان تولید برخی محصولات از جمله گندم روند افزایشی داشته است.

تداوم روزهای بد بیت کوین

ارزش بیت کوین در هفته گذشته با کاهش محسوسی مواجه شد و چنان چه این روند ادامه یابد طی روزهای آتی ارزش بیت کوین به زیر ۹۰۰۰ دلار خواهد رسید.

ادامه روند افزایش دمای هوا در بیشتر استان ها

کارشناس هواشناسی: تا دو روز آینده روند افزایش دما را در اکثر استان ها و مناطق کشور خواهیم داشت.