ادامه روند کاهش دید افقی در اهواز / گرد و غبار تا عصر می‌ماند

مدیرکل هواشناسی خوزستان از ادامه وضعیت گرد و خاک و کاهش کیفیت دید تا بعد از ظهر امروز خبر داد.مطالب مرتبط

کاهش دید افقی به زیر 300 متر در سه شهر خوزستان

در اثر وقوع گرد و غبار در خوزستان، دید افقی در سه شهر استان به زیر 300 متر رسید.

مه صبحگاهی شعاع دید را در آبادان به 100 متر کاهش داد

اهواز - ایرنا - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت : مه صبحگاهی دید افقی را در ساعات پنج الی 6 صبح امروز شنبه به 100 متر کاهش داد.

روند کاهش نرخ بلیت‌ هواپیما فعلا ادامه دارد

رئیس اتحادیه دفاتر خدمات مسافرتی استان خراسان رضوی گفت: روند کاهش نرخ بلیت‌ هواپیما فعلا ادامه دارد و ممکن است تجدید نظری نیز در این خصوص صورت گیرد.

گرد و غبار محلی همرفتی قابل پیش بینی نیست

اهواز - ایرنا - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت : گرد و غبارهای محلی همرفتی در هیچ جای دنیا قابلیت پیش بینی ندارند و گرد و غبار امروز دوشنبه اهواز نیز به همین شکل اتفاق افتاد.

گردو غبار خوزستان تا67برابر حدمجاز و با منشاداخلی وخارجی بود

اهواز - ایرنا - مسئول آزمایشگاه هوا اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان با بیان اینکه میزان غلظت آلودگی گرد و غبار اخیر در این استان تا بیش از 67 برابر حدمجاز رسید، گفت: منشا گردو غبار یکشنبه شب و صبح دوشنبه در خوزستان کانون های داخلی و خارجی بود.

گردو غبار خوزستان تا67برابر حدمجاز و با منشاداخلی وخارجی بود

اهواز - ایرنا - مسئول آزمایشگاه هوا اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان با بیان اینکه میزان غلظت آلودگی گرد و غبار اخیر در این استان تا بیش از 67 برابر حدمجاز رسید، گفت: منشا گردو غبار یکشنبه شب و صبح دوشنبه در خوزستان کانون های داخلی و خارجی بود.

کاهش دمای هوا در شهرهای خوزستان

اهواز- مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: بررسی نقشه ها تا اواسط هفته روند کاهش دما به میزان دو تا سه درجه در استان را نشان می دهد.

طوفان خوزستان به سرعت فروکش می کند

اهواز ـ مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: گرد و غبار فعلی محلی است و به سرعت کاهش پیدا می‌کند.

گرد و غبار در خوزستان تا ساعاتی دیگر فروکش می کند

اهواز - ایرنا - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: گرد و غبار فعلی که بسیاری از نقاط استان را فرا گرفته محلی است و تا یک تا 2 ساعت دیگر فروکش می کند.

ماهشهر در توده ای از گرد و غبار پنهان شد

اهواز ـ شهرستان ماهشهر و مناطق اطراف آن ظهر امروز یکشنبه در توده ای از گرد و غبار پنهان و مردم را غافلگیر کرد.

پیش بینی گرد و غبار محلی در مناطق جنوبی و مرکزی خوزستان

اهواز- مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: برای آسمان استان تا ۲۴ ساعت آینده در بعضی ساعات وزش باد قابل ملاحظه و توأم با گرد و غبار محلی خصوصا در مناطق جنوبی و مرکزی پیش بینی می شود.

غلظت گرد و غبار در شوشتر به 42 برابر حد مجاز رسید

اهواز - ایرنا – با توجه به افزایش وزش باد از عصر یکشنبه در خوزستان غلظت گرد و غبار در اغلب شهرهای استان افزایش یافت به طوری که این شاخص در شهرستان شوشتر به 42 برابر حد مجاز رسید.

کمیسیون شکایات انتخاباتی افغانستان: مشکلات انتخاباتی در روز دوم نیز ادامه دارد

سخنگوی کمیسیون شکایات انتخاباتی افغانستان ضمن انتقاد از روند برگزاری انتخابات پارلمانی این کشور گفت که با وجود ادامه روند انتخابات در روز دوم، مشکلات در برگزاری این روند همچنان ادامه دارد.

ادامه روند کاهش نسبی دمای هوا در خراسان جنوبی

دمای هوا در خراسان جنوبی امروز و فردا به طور نسبی کاهش می یابد.

مه غلیظ دید افقی در آزاد راه های زنجان را کاهش داده است

زنجان - ایرنا - رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان اعلام کرد: هم اکنون مه غلیظ دید رانندگان در آزادراه های زنجان – قزوین بعد از کیلومتر 15، زنجان – تبریز محدوده کیلومتر 75 به بعد و جاده های ترانزیت این استان را کاهش

86 نفر با عارضه تنفسی به مراکز درمانی خوزستان مراجعه کردند

اهواز - ایرنا - مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: 86 نفر با عارضه تنفسی همزمان با نخستین بارندگی پاییزی و وقوع همزمان گرد و غبار از یکشنبه شب تا صبح دوشنبه، به مراکز درمانی زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اهواز مراجعه کردند.

تندباد با سرعت ۱۰۲ کیلومتر قصرشیرین را در نوردید

فرماندار قصرشیرین گفت: غروب امروز وزش باد با سرعت ۱۰۲ کیلومتر در ساعت باعث کاهش شدید دید افقی در این شهرستان شد.

گرد و غبار حاصل از تندباد تا شش برابر در آبادان

گرد و غبار از ۶برابر حد استاندارد هوای پاک آسمان آبادان و خرمشهر را فرا گرفت.

دود آتش هورالعظیم دوباره به خوزستان آمد

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: صبح امروز  به دلیل دود ناشی از آتش سوزی در بخش عراقی تالاب هورالعظیم دید افقی در بستان به 3000 متر کاهش یافت که احتمالا این پدیده فردا صبح در نوار غربی نیز وجود داشته باشد.

مخالفت افغانستان با روند مذاکرات صلح نماینده آمریکا

تهران - ایرنا - با ادامه از سرگیری مذاکرات مستقیم زلمی خلیل زاد نماینده ویژه آمریکا در مذاکرات صلح افغانستان با گروه تروریستی طالبان، بسیاری از مقامات دولتی و امنیتی این کشور چنین مذاکراتی را مشروع ندانسته و بر ادامه روند مذاکرات میان دولت با طالبان اعتق