ادامه روند کاهش دید افقی در اهواز / گرد و غبار تا عصر می‌ماند

مدیرکل هواشناسی خوزستان از ادامه وضعیت گرد و خاک و کاهش کیفیت دید تا بعد از ظهر امروز خبر داد.مطالب مرتبط

کاهش دید افقی در دوگنبدان

ورود پدیده گرد و غبار به جو مناطق گرمسیری موجب کاهش دید افقی در شهر دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران شد.

گرد و غبار در اهواز به 22 برابر حد مجاز رسید

اهواز - ایرنا - میزان گرد و غبار در بعدازظهر روز پنجشنبه در اهواز به سه هزار و 304 میکروگرم بر مترمکعب (22 برابر حدمجاز) رسید.

گرد و غبار اهواز ۲۲ برابر حد مجاز

مدیر روابط عمومی اداره‌کل حفاظت محیط‌زیست خوزستان با اشاره به میزان غلظت گرد و غبار در شهرهای خوزستان، گفت: در ساعت ۱۵ امروز غلظت گرد و غبار در اهواز بیش از ۲۲ برابر حد مجاز رسید.

گرد و غبار 2 پرواز فرودگاه اهواز را لغو کرد

اهواز- ایرنا- مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان گفت: 2 پرواز ورودی و خروجی روز جمعه فرودگاه بین المللی اهواز به دلیل گرد و غبار با منشاء خارجی لغو شد.

گرد و غبار 2 پرواز فرودگاه اهواز را لغو کرد

اهواز- ایرنا- مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان گفت: 2 پرواز ورودی و خروجی روز جمعه فرودگاه بین المللی اهواز به دلیل گرد و غبار با منشاء خارجی لغو شد.

چهار پرواز فرودگاه اهواز به علت گرد و غبار لغو شد

اهواز- ایرنا- مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان گفت: چهار پرواز ورودی و خروجی روز پنجشنبه فرودگاه بین المللی اهواز به علت بروز پدیده گرد و غبار، لغو شد.

گرد و خاک 2 پرواز فرودگاه اهواز را لغو کرد

با افزایش پدیده گرد و خاک و کاهش دید افقی و عمودی دو پرواز فرودگاه بین‌المللی اهواز لغو شدند.

غلظت گرد و غبار در اهواز به ۱۳ برابر حد مجاز رسید

اهواز ـ میزان غلظت ذرات گردوغبار در هوای استان خوزستان که صبح امروز به ۲۰ برابر حد مجاز رسیده بود تا ساعت ۱۰ صبح در اهواز به ۱۳ برابر حد مجاز کاهش یافت.

دید افقی در جاده های لرستان کاهش یافت

خرم آباد - ایرنا - رییس پلیس راه لرستان گفت: بارش باران و برف در استان موجب لغزندگی جاده ها و کاهش دید افقی رانندگان شده است.

گرد و خاک دید افقی را در دوگنبدان کاهش داد

گچساران- ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: گرد و خاک دید افقی در شهر دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران را به 500 متر کاهش داد.

کاهش دید افقی در گردنه‌ های مهاباد به علت مه غلیظ

مدیر راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مهاباد گفت: مه غلیظ و کولاک دید افقی در گردنه‌های قره بلاغ و زمزیران این شهرستان را به کمتر از ۱۰ متر کاهش داد.

تداوم "گرد و خاک: تا فردا ؛ دید افقی در اهواز به 700 متر رسید

مدیرکل سازمان هواشناسی خوزستان گفت: پدیده گرد و خاک تا فردا در خوزستان ادامه دارد.

برگزاری چالش نوآوری غلبه بر کاهش مشکل عملکرد پنل‌های خورشیدی نیروگاه‌ها

با توجه به مشکلات موجود برای کاهش عملکرد پنل‌های خورشیدی به دلیل گرد و غبار از سوی ستاد نانو چالشی در این زمینه برگزار می‌شود که ثبت‏‌نام مرحله آن تا پایان بهمن ماه ادامه دارد.

توقف پروازهای مهرآباد به دلیل ‌شرایط جوی‌ و کاهش دید افقی

به دلیل کاهش دید افقی‌ و شرایط خاص جوی، پروازها در فرودگاه مهرآباد ودر برخی فرودگاه‌های مقصد تا ایجاد شرایط جوی مناسب، با تأخیر انجام می‌شود.

کاهش کمک 40 درصدی به قطار شهری اهواز

شهردار اهواز با بیان اینکه کل بودجه سال 98 شهرداری کلانشهر اهواز یک هزار و 622 میلیارد تومان است، اظهار داشت: متاسفانه کمک به قطار شهری اهواز 40 درصد کاهش یافت.

گرد و غبار خارجی در راه خوزستان بارانی

اهواز – با وجود اینکه این روزها هوای خوزستانی بارانی است و هم اکنون نیز شاهد بارش در این استان هستیم ولی پیش‌بینی‌ها حاکی از ورود توده گرد و غبار خارجی به این استان دارد.

گرد و غبار تا شنبه در خوزستان ماندگار است

اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: موج دوم گرد و غبار که از پنجشنبه شب وارد استان شده تا فردا شنبه ماندگار است.

پدیده گرد و غبار در شهرستان گچساران کاهش یافت

رئیس اداره حفاظت محیط زیست گچساران گفت: میزان غلظت آلودگی گرد و غبار در هوای گچساران هم اکنون به 200 میکروگرم بر متر مکعب رسیده است.

روند کاهش دما در استان بوشهر تداوم دارد

بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: روند کاهش دما در این استان که از روز گذشته آغاز شده تا دوشنبه ادامه دارد.

توقف پروازهای مهرآباد به دلیل ‌شرایط جوی‌ و کاهش دید افقی

پروازهای مهرآباد به دلیل ‌شرایط جوی‌ و کاهش دید افقی متوقف شد.