ادامه روند کاهش دید افقی در اهواز / گرد و غبار تا عصر می‌ماند

مدیرکل هواشناسی خوزستان از ادامه وضعیت گرد و خاک و کاهش کیفیت دید تا بعد از ظهر امروز خبر داد.
کلمات کلیدی: [ هواشناسی] [ منطقه خوزستان] [ گرد و غبار]


مطالب مرتبط

ادامه روند کاهش دید افقی در اهواز / گرد و غبار تا عصر می‌ماند

مدیرکل هواشناسی خوزستان از ادامه وضعیت گرد و خاک و کاهش کیفیت دید تا بعد از ظهر امروز خبر داد.

گرد و غبار در آسمان آباده/ کاهش دید افقی به 4 کیلومتر

شیراز- ایرنا- اداره هواشناسی شهرستان آباده در شمال فارس اعلام کرد: وزش تندباد همراه با گرد و غبار شدید، دید افقی در این شهرستان را در شامگاه سه شنبه به چهار کیلومتر کاهش داد.

گرد و غبار شعاع دید در اهواز را به 300 متر کاهش داد

اهواز - ایرنا - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: گرد و غبار که از ساعاتی پیش آسمان اهواز و بسیاری از نقاط استان را فرا گرفته شعاع دید را در اهواز به 300 متر کاهش داد.

غلظت گرد و غبار در اکثر نقاط خوزستان کاهش یافت

اهواز - ایرنا - غلظت گرد و غبار روز یکشنبه در 12 شهرستان‌ درگیر با این پدیده روند کاهشی پیدا کرد.

غلظت گرد و غبار در بیشتر نقاط خوزستان روند کاهشی دارد

اهواز - ایرنا - مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان با بیان اینکه غلظت گرد و غبار در 13 شهرستان خوزستان رو به کاهش است توضیح داد: غلظت گرد و غبار در شهرستان اندیمشک، دزفول و شوش در ساعت 19 سه شنبه به ترتیب 62، 45 و 12 برابر حد مجاز است.

هشدار هواشناسی بوشهر نسبت به کاهش شدید دید افقی

بوشهر-ایرنا-مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: از شامگاه امشب تا فردا (روز سه شنبه)نسبت به افزایش حجم گرد و غبار و در پی آن کاهش شدید دید افقی و کیفیت هوا در نیمه شمالی استان هشدار داده می شود.

دید افقی در اهواز به 50 متر رسید/ لغو 5 پرواز

به دلیل وجود ریزگردها در اهواز دید افقی به 50 متر رسید و بر همین اساس 5 پرواز به مقصد اهواز لغو و به مبدأ بازگشتند.

دید افقی در اهواز به 50 متر رسید

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: به‌موجب وزش تندبادها و برخاستن گردوغبار، در حال حاضر میزان دید افقی در شهر اهواز به 50 متر رسید.

کاهش دید افقی در هزارکانیان کردستان به 500 متر

سنندج - ایرنا - رئیس اداره پیش بین هواشناسی کردستان گفت: مه غلیظ و بارش برف دید افقی در برخی مناطق این استان را کاهش داده بطوری که میزان دید در منطقه هزارکانیان دیواندره به 500 متر کاهش یافته است.

شعاع دید در اهواز به 50 متر کاهش یافت

اهواز - ایرنا - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: به دنبال وقوع گرد و غبار که از صبح سه شنبه بیشتر نقاط استان را فرا گرفته است؛ شعاع دید در اهواز به 50 متر رسید.

اهواز| پروازهای فرودگاه اهواز تا اطلاع ثانوی لغو شد

به‌گفته مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان به‌دلیل کاهش دید افقی تا 200 متر تا اطلاع ثانوی هیچ پروازی در فرودگاه اهواز انجام نمی‌شود.

تداوم گرد و غبار تا امشب در خوزستان/ورود موج بارشی از روز چهارشنبه

اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: گرد و غبار که با منشا کشورعراق، امروز وارد استان شده تا اواخر وقت ادامه دارد.

گرد و غبار عراقی تا اواخر امروز در خوزستان می‌ماند

مدیرکل هواشناسی خوزستان از ادامه وضعیت گرد و غبار تا اواخر وقت امروز خبر داد.

غلظت گرد و غبار در دزفول 47 برابر حد مجاز شد/کاهش غلظت در اهواز

اهواز - ایرنا - مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: میزان گرد و غبار در آسمان اهواز در ساعت 15 روز سه شنبه به پنج هزار و 631 میکروگرم بر مترمکعب (37 برابر حد مجاز) و در دزفول هفت هزار و 72 میکروگرم بر مترمکعب (47 برابر حد مجاز) رسید.

کاهش دید افقی در خراسان جنوبی

بیرجند - ایرنا - رئیس گروه پیش بینی و صدور پیش آگاهی های جوی اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: وزش باد همراه با گرد و خاک از صبح امروز ( چهارشنبه) موجب کاهش دید افقی در بیشتر مناطق استان شد.

دید افقی در هزارکانیان دیواندره به 500 متر کاهش یافت

سنندج - ایرنا - رئیس اداره پیش بین هواشناسی کردستان گفت: مه غلیظ و بارش برف و باران دید افقی در برخی مناطق این استان را کاهش داده بطوریکه میزان دید در منطقه هزارکانیان دیواندره به 500 متر رسیده است.

غلظت گرد و غبار در اهواز 60 برابر حد مجاز شد

اهواز - ایرنا - مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: میزان گرد و غبار در آسمان اهواز در ساعت 14 روز سه شنبه به 9 هزار میکروگرم بر مترمکعب یعنی بیش از 60 برابر حد مجاز رسید.

غلظت گرد و غبار در اهواز 60 برابر حد مجاز شد

اهواز - ایرنا - مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: میزان گرد و غبار در آسمان اهواز در ساعت 14 روز سه شنبه به 9 هزار میکروگرم بر مترمکعب یعنی بیش از 60 برابر حد مجاز رسید.

باران چهره خاکی اهواز را شست

اهواز - ایرنا - پس از یک روز غبار آلود و خاک گرفته در اهواز، باران شبانگاهی سه شنبه شب دستی بر چهره خاکی این شهر کشید و غبار از چهره خشک و تیره اهواز زدود.

گرد و غبار پروازهای فرودگاه اهواز را تا اطلاع ثانوی لغو کرد

اهواز ایرنا-مدیرکل فرودگاه بین المللی اهواز گفت:به دلیل کاهش شعاع میدان دید در آسمان این شهر به حدود 200 متر تا اطلاع ثانوی هیچ پروازی دراین فرودگاه انجام نخواهد شد.