تذکر چند تن از اعضای شورای شهر درباره حواشی بازداشت تعدادی از محیط زیستی‌ها

چند تن از اعضای شورای شهر تهران درباره حواشی بازداشت تعدادی از محیط زیستی‌ها در جلسه امروز شورا تذکراتی را بیان کردند.مطالب مرتبط

ادعای کلانتری درباره متهمان بازداشت‌شده در پرونده جاسوسی

معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست تاکید کرد: بررسی ها نشان داده است که فعالان بازداشت شده محیط زیستی جاسوس نبوده‌اند.

نظر هیات چهارنفره دولت درباره فعالان محیط‌زیستی بازداشت‌شده

رییس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه هیچ مدرکی دال بر جاسوس بودن فعالان محیط زیستی وجود ندارد، گفت: بر اساس تشخیص هیات چهارنفره هیات دولت این افراد باید آزاد شوند.]]>

برخی از خانواده‌ها موفق به مکالمه تلفنی و ملاقات حضوری با بازداشت‌شدگان محیط‌زیستی شدند

وکیل تعدادی از فعالان محیط زیست بازداشت‌شده گفت: خانواده برخی از بازداشت‌شدگان صرفاً موفق به مکالمه تلفنی با عزیزانشان شده‌اند و ملاقات حضوری نیز برای تعداد معدودی میسر شده است.]]>

سندی دال بر اتهامات جاسوسی بازداشت شدگان محیط زیستی وجود ندارد

کلانتری با بیان اینکه براساس تحقیقات هیات ۴ نفره دولت بازداشت شدگان محیط زیست بی دلیل بازداشت شده اند گفت: هیچ سندی در این زمینه وجود ندارد.

کلانتری: فعالان محیط زیست بازداشت شده جاسوس نیستند

تهران– ایرنا- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست تاکید کرد: بررسی ها نشان داده است که فعالان بازداشت شده محیط زیستی جاسوس نبوده اند.

آزادی ۲ متهم پرونده فعالان محیط زیست/ ۲۰ نفر دیگر بازداشت شده‌اند/ ممنوع‌الخروجی همسر سیدامامی

وکیل‌ مدافع کاووس سیدامامی گفت: ۲ نفر از بازداشت‌شدگان مرتبط با پرونده فعالان محیط زیستی با قرار وثیقه آزاد شده‌اند.

کلانتری: فعالان بازداشت شده محیط زیستی باید آزاد شوند

رییس سازمان حفاظت زیست با تاکید بر اینکه هیچ مدرکی دال بر جاسوس بودن فعالان محیط زیستی وجود ندارد، گفت: بر اساس تشخیص هیات چهارنفره هیات دولت این افراد باید آزاد شوند.

تنوع زیستی، هدیه ای الهی که پاس داشته نمی شود

ایلام - ایرنا - یکم خرداد برابر با 22 ماه مه سازمان ملل در سال 1992 کنفرانسی را درباره حمایت از محیط زیست در ریودوژانیرو برگزار کرد که یکی از دستاوردهای آن انعقاد پیمان تنوع زیستی است.

تذکر تعدادی از نمایندگان به رئیس‌جمهور برای تجدید نظر در روابط با امارات

نماینده مردم لنجان از تذکر به حجت الاسلام روحانی درباره تجدید نظر در روابط با امارات گفت: اگر در روابط ایران با امارات تجدیدنظر نشود، نمایندگان این موضوع را از طریق ابزار‌های دیگر در مجلس پیگیری می‌کنند.

همکاری اتحادیه اروپا با ایران برای رفع چالش های محیط زیستی

تهران - ایرنا - کمیسیونر تغییرات اقلیم و انرژی اتحادیه اروپا با رییس سازمان حفاظت محیط زیست دیدار و در باره همکاری های دو جانبه محیط زیستی و توسعه آن گفت و گو کرد.

احداث نخستین ساختمان محیط زیستی تهران در آینده نزدیک

رئیس مرکز محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران گفت: اولین ساختمان کاملا محیط زیستی کشور در شهر تهران احداث می شود.

احداث نخستین ساختمان محیط زیستی تهران در آینده نزدیک

رئیس مرکز محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران از احداث اولین ساختمان کاملا محیط زیستی کشور در شهر تهران خبر داد. ]]>

تذکر تعدادی از نمایندگان در شرایط سخت معیشتی مردم به حذف ۲ بازیکن از تیم ملی فوتبال

تعدادی از نمایندگان در شرایط سخت اقتصادی و معیشتی مردم و افزایش قیمت‌ها در مورد ترکیب تیم ملی فوتبال و علت حذف ۲ بازیکن به وزیر ورزش و جوانان تذکر دادند.

محیط زیست در خواب غفلت به سر می‌برد/ جفا به تنوع زیستی کشور

گرگان- مشاور معاونت محیط زیست طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست معتقد است که در ۳۰ سال گذشته به تنوع زیستی کشور جفا شده و گلستان بیشتر از همه تحت تاثیر قرار گرفته اما محیط زیست در خواب غفلت است.

اولین ساختمان کاملا محیط زیستی کشور در شهر تهران احداث می شود

اولین ساختمان کاملاً محیط زیستی و Low Energy کشور با کاربری اداری، آموزشی و نمایشگاهی توسط مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با همکاری منطقه 2 طراحی، احداث و تجهیز می شود.

احداث اولین ساختمان کاملا محیط زیستی کشور در شهر تهران

اولین ساختمان کاملاً محیط زیستی و Low Energy کشور با کاربری اداری، آموزشی و نمایشگاهی توسط مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با همکاری منطقه 2 طراحی، احداث و تجهیز می شود.

سیاست های نادرست توسعه ای محیط زیست را تخریب کرد

تهران-ایرنا- معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: مهمترین تهدیدات تنوع زیستی کشور، سیاست های نادرست ما در راستای توسعه بدون در نظر گرفتن توان اکولوژیک مناطق بود که منجر به نابودی جنگل ها، مراتع ، تالاب ها ، فرسایش خاک و منابع آبی

بازدیدرایگان از موزه تنوع زیستی محیط زیست اصفهان

به مناسبت روز جهانی موزه و روز جهانی تنوع زیستی بازدید از موزه تنوع زیستی محیط زیست اصفهان از امروز به مدت یک هفته رایگان است.

سیاست‌های غلط توسعه مهمترین تهدید برای تنوع زیستی ایران

معاون محیط زیست طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست سیاست‌های نادرست توسعه را مهمترین تهدید برای تنوع زیستی کشور دانست و گفت: فرسایش خاک، بحران آب، از بین رفتن جنگل‌ها و تنوع زیستی محصول سیاست‌های غلط توسعه‌ای، بدون توجه به توان اکولوژیک مناطق است.

ضرورت مشارکت جوامع محلی در حفظ تنوع زیستی

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: برای حفظ تنوع زیستی نیازمند مشارکت جوامع محلی و احساس مسئولیت عمومی در قبال محیط زیست هستیم.