تذکر چند تن از اعضای شورای شهر درباره حواشی بازداشت تعدادی از محیط زیستی‌ها

چند تن از اعضای شورای شهر تهران درباره حواشی بازداشت تعدادی از محیط زیستی‌ها در جلسه امروز شورا تذکراتی را بیان کردند.
کلمات کلیدی: [ شورای شهر تهران]


مطالب مرتبط

تذکر چند تن از اعضای شورای شهر درباره حواشی بازداشت تعدادی از محیط زیستی‌ها

چند تن از اعضای شورای شهر تهران درباره حواشی بازداشت تعدادی از محیط زیستی‌ها در جلسه امروز شورا تذکراتی را بیان کردند.

واکنش اعضای شورای شهر به بازداشت تعدادی از فعالان زیست محیطی

تعدادی از اعضای شورای شهر تهران نسبت به بازداشت تعدادی از فعالان زیست محیط واکنش نشان دادند.]]>

برگزاری جلسه فراکسیون محیط زیست با مسئولان و فعالان محیط زیستی/ پیگیری علت بازداشت‌ها و درگذشت سیدامامی ازطریق معاونت پارلمانی سازمان محیط زیست

یک عضو هیات رییسه فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس دهم با اشاره به برگزاری جلسه فردا صبح این فراکسیون با مسئولان محیط زیست و خانواده‌های تعدادی از فعالان محیط زیست بازداشت‌شده، از پیگیری این مسئله ازطریق معاونت پارلمانی سازمان محیط زیست خبر داد.]]>

۷ نفر در پرونده فعالان محیط زیستی بازداشت شدند/ بازداشت شدگان حداقل یکبار با خانواده‌هایشان در ارتباط بودند

بازداشت دو تن از اعضای شورای اسلامی شهر قوچان به دلیل درگیری

دادستان عمومی و انقلاب قوچان از بازداشت دو تن از اعضای شورای اسلامی این شهر و پیمانکار پروژه اصلاح هندسی میدان ورزش به دلیل نزاع و درگیری و احتمال بازداشت دو تن دیگر از اعضای شورا خبر داد.

نخستین استارت آپ محیط زیستی شهر تهران برگزار می شود

تهران - ایرنا - رئیس محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با تاکید بر اینکه 60 درصد از پروژه‌های شهری با موضوع محیط زیست ارتباط دارند، گفت: نخستین استارت آپ ویکند محیط زیستی از 9 تا 11 اسفند امسال با هدف حمایت از کسب و کارهای محیط زیستی برگزار می شود.

گام شهرداری تهران برای حمایت از کسب و کارهای محیط زیستی

رئیس مرکز محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با تاکید بر اینکه 60 درصد از پروژه‌های شهری با موضوع محیط زیست ارتباط دارند، افزود: شهرداری تهران با برگزاری نخستین استارت آپ محیط زیستی تلاش خواهد کرد از کسب و کارهای محیط زیستی حمایت کند.

گفتگوی دوجانبه ایران و آلمان درباره حقوق محیط زیست دو کشور

سفیر آلمان در ایران در دیدار با رئیس سازمان حفاظت محیط زیست درباره مسائل مختلف محیط زیستی و توسعه همکاری های دو جانبه گفتگو کرد.

بازداشت دو تن از اعضای شورای شهر قوچان در پی نزاع

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قوچان از بازداشت دو تن از اعضای شورای شهر قوچان و پیمانکار یک پروژه عمرانی در پی نزاع خبر داد.

مصوبات محیط زیستی مجلس در بودجه ۹۷

رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی مصوبات مجلس در بودجه ۹۷ درباره محیط زیست را تشریح کرد.

خودکشی سیدامامی در حال بررسی است/ قوه‌قضاییه اطلاعات کامل اعتراضات اخیر را به شورای عالی امنیت ملی داده است

سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه خودکشی سیدامامی در حال بررسی است تا ببینیم چگونه اتفاق افتاده است، درباره بازداشت تعدادی از فعالان محیط زیست گفت: اینکه برای چه کسانی و به چه میزانی اتهامشان اثبات می‌شود باید تا پایان بررسی‌ها و دادگاه صبر کرد.]]>

لاریجانی: وزارت نیرو سریع‌تر حق آبه محیط زیستی خوزستان را تخصیص دهد

تهران - ایرنا - رییس مجلس شورای اسلامی بر ضرورت همکاری همه دستگاه‌ها و قوای سه گانه برای حل مشکل ریزگردها تاکید کرد وگفت: وزارت نیرو هرچه سریع تر نسبت به تخصیص حق آبه محیط زیستی در خوزستان و سایر نقاط کشور اقدام کند.

لاریجانی: وزارت نیرو سریع‌تر حق آبه محیط زیستی خوزستان را تخصیص دهد

تهران - ایرنا - رییس مجلس شورای اسلامی بر ضرورت همکاری همه دستگاه‌ها و قوای سه گانه برای حل مشکل ریزگردها تاکید کرد وگفت: وزارت نیرو هرچه سریع تر نسبت به تخصیص حق آبه محیط زیستی در خوزستان و سایر نقاط کشور اقدام کند.

گام مهم شهرداری تهران برای حمایت از کسب و کارهای محیط زیستی

رئیس محیط زیست شهرداری تهران با تاکید بر اینکه 60 درصد از پروژه‌های شهری با موضوع محیط زیست ارتباط دارد، گفت: برگزاری نخستین استارت آپ ویکند محیط زیستی از کسب و کارهای سبز حمایت می کنیم.

پیشنهاد آلمان برای گفتگوی مشترک درباره حقوق محیط زیست

سفیر آلمان در ایران با رئیس سازمان حفاظت محیط زیست دیدار و پیرامون مسائل مختلف محیط زیستی و توسعه همکاری های دو جانبه گفتگو کرد.

تذکر ۹۰ نماینده به روحانی درباره بحران ارز

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از تذکر ۹۰ نماینده به رئیس جمهور در مورد بحران ارز و نوسانات آن خبر داد.

توسعه همکاری محیط زیستی ایران و آلمان

تهران- ایرنا- سفیر آلمان در ایران با رئیس سازمان حفاظت محیط زیست دیدار و پیرامون مسائل مختلف محیط زیستی و توسعه همکاری های دو جانبه گفت و گو کردند.

پیگیری اعضای شورای شهر درباره دستگیری فعالان زیست محیطی

اعضای شورای شهر تهران در تذکراتی از پیگیری دستگیری فعالان محیط زیست شدند.

آلمان می‌تواند در مسیر رفع چالش‌‌های محیط زیستی به ایران کمک کند/ ایران از اشتراک تکنولوژی در زمینه نوسازی ناوگان حمل و نقل و مدیریت پسماند استقبال می‌‌‌کند

سفیر آلمان در ایران با معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست دیدار و پیرامون مسائل مختلف محیط زیستی و توسعه همکاری‌های دو جانبه گفت‌وگو کرد.]]>

دیدار با خانواده‌های فعالان بازداشت‌شده محیط زیست و توضیحات کارشناسان اطلاعات سپاه

رییس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری‌های این فراکسیون در مورد بازداشت فعالان محیط زیست و همچنین خبر خودکشی دکترسید امامی در زندان، از توضیحات کارشناسان اطلاعات سپاه در این باره خبر داد.