تذکر چند تن از اعضای شورای شهر درباره حواشی بازداشت تعدادی از محیط زیستی‌ها

چند تن از اعضای شورای شهر تهران درباره حواشی بازداشت تعدادی از محیط زیستی‌ها در جلسه امروز شورا تذکراتی را بیان کردند.مطالب مرتبط

بازداشت تعدادی از اعضای شورای شهر سابق اشتهارد

تعدادی از اعضای شورای شهر سابق اشتهارد در چند روز گذشته به اتهام ارتشاء و اختلاس بازداشت شدند.

مقابله با آلودگی‌های محیط زیستی با مشکل تامین مالی روبه‌رو است

رییس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران گفت: باید برای برآورد مالی برای مقابله با آلودگی‌ها و بحثهای محیط زیستی مطمئن شویم تا منابع مالی و درآمدهای شهرداری در این باره صرف حقوق و دستمزد نشود.

تهران برای پایش و مقابله محیط‌زیستی تجهیز نشده است/منشا "بوی بد" پیدا نشد

رییس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران تاکید کرد: باید برای برآورد مالی برای مقابله با آلودگی‌ها و بحث‌های محیط زیستی مطمئن شویم تا منابع مالی و درآمدهای شهرداری در این باره صرف حقوق و دستمزد نشود.]]>

توضیحات میلانی نسبت به حواشی جلسه دیروز کمیته محیط زیست شورا

رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران نسبت به حواشی ایجاد شده روز گذشته در این کمیته توضیحاتی ارائه کرد.]]>

اشرفی: لایحه برنامه توسعه شبیه یک انشای بچگانه دبیرستانی است/ فخاری: درباره این نوع ادبیات به شهردار تذکر دهید

در جلسه علنی شورای شهر تهران لایحه برنامه سوم توسعه شهر تهران مطرح شد که بررسی آن حواشی را در بر داشت.

چالش‌های محیط زیستی با همکاری کشورها حل می‌شود

نماینده سازمان همکاری های بین‌المللی آلمان (GIZ) با اشاره به این که تغییرات آب و هوایی شامل همه کشورها می‌شود، گفت‌: همکاری کشورهای مختلف دنیا می‌تواند چالش‌های محیط زیستی را از بین ببرد اما هر کشوری باید به‌طور جداگانه به وظایف خود در حوزه محیط زیست عمل

اولویت تامین مالی محیط‌زیست بالاتر از انواع خرج‌تراش‌های غیرضرور در شهرداری است

رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران گفت: صندوق حمایت از محیط زیست به مسئله توسعه پایدار می‌پردازد و از اهمیت بسیاری برخودار است. در شهری با هزاران مسئله محیط زیستی ما غفلت جدی در پایش و مقابله با انواع آلودگی‌ها داشتیم.

ادعای میرلوحی؛ برخی اعضای شورای شهر تهران مستاجرند

عضو شورای شهر تهران گفت: در حالیکه 2 هزار ساختمان در گذشته همچنان در اختیار مدیران قبلی شهرداری است، هم اکنون تعدادی از اعضای شورای شهر تهران مستاجر هستند اما نمی‌خواهند به سمت استفاده از این تسهیلات بروند.

معامله رأی در صحن شورای شهر تهران

اعضای شورای شهر تهران در ادامه جلسه امروز به بررسی یکی از مواد لایحه برنامه 5 ساله سوم شهر تهران پرداختند که در ادامه بررسی این ماده حواشی در بین 4 نفر از اعضای شورای شهر تهران بوجود آورد.

چرایی افزایش پاسخ مثبت به استعلامات محیط زیستی در تهران

معاون فنی محیط زیست استان تهران با اشاره به افزایش پاسخ مثبت به استعلامات محیط زیستی در این استان برای صنایع و واحدهای خدماتی و ... گفت: بارگذاری‌ها در تهران به صورتی انجام شده است که تمام آنها نیاز به خدمات دارند.

شانزدهمین همایش ملی ارزیابی اثرات محیط زیستی ایران برگزار می‌شود

شانزدهمین همایش ملی ارزیابی اثرات محیط زیستی ایران اول و دوم اسفند ماه در سازمان حفاظت محیط زیست برگزار می‌شود.

ادعای رژیم صهیونیستی درباره بازداشت یک عضو حماس

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی مدعی بازداشت یکی از اعضای حماس در شمال غزه شد.

حضور افراد ضدانقلاب در شورای ارزیابی فیلم‌ها

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزیر ارشادنسبت به بکارگیری افراد ضدانقلاب در شورای ارزیابی فیلم‌ها به این وزارتخانه تذکر داد.

تذکر به عضو شورای مرکزی نظارت و ارزشیابی تئاتر

میر علیرضا دریابیگی، عضو شورای مرکزی نظارت و ارزشیابی نمایش به سبب تبلیغ اثرش در شبکه‌های فارسی‌زبان خارج از کشور، تذکر گرفته است.

خشسکسالی بزرگترین تهدید تنوع زیستی منطقه حفاظت شده گاندو است

زاهدان - ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: بروز خشکسالی بزرگترین تهدید تنوع زیستی و آبرسانی به آبگیرهای منطقه حفاظت شده گاندو و برکه های زیست تمساح یکی از اصلی ترین دغدغه های محیط زیست استان به شمار می رود.

۳ تذکر به معاونت حمل و نقل وترافیک

یک عضو شورای شهر در مورد عدم شفافیت طرح ترافیک خبرنگاران، طرح نتایج طرح جدید ترافیک و نصب پله‌ برقی روی پل‌های عابر و ایستگاه مترو شادمان تذکر داد.

مدیرکل سابق محیط زیست یزد بازداشت شد

دادستان عمومی و انقلاب یزد از بازداشت مدیرکل سابق اداره حفاظت محیط زیست استان به اتهام ارتشاء و تضییع حقوق دولت خبر داد.

مدیرکل سابق محیط زیست یزد بازداشت شد

دادستان عمومی و انقلاب یزد از بازداشت مدیرکل سابق اداره حفاظت محیط زیست استان به اتهام ارتشاء و تضییع حقوق دولت خبر داد.]]>

بی‌توجهی به آموزش‌ علت بروز مشکلات‌ زیست‌محیطی

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران با تاکید بر اموزش‌های محیط زیستی به دانش‌اموزان گفت: دانش‌اموزان سفیران محیط زیست هستند.

نمایندگی محیط زیست فرودگاه امام(ره) راه‌اندازی می‌شود

مدیرکل محیط زیست استان تهران، گفت: نمایندگی محیط زیست شهر ری در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) با توجه به مسائل محیط زیستی در گمرک راه‌اندازی می‌شود.