تذکر چند تن از اعضای شورای شهر درباره حواشی بازداشت تعدادی از محیط زیستی‌ها

چند تن از اعضای شورای شهر تهران درباره حواشی بازداشت تعدادی از محیط زیستی‌ها در جلسه امروز شورا تذکراتی را بیان کردند.مطالب مرتبط

اتهام 5 متهم پرونده محیط زیست به افساد فی الارض تغییرکرد

تهران- ایرنا- وکیل مدافع تعدادی از متهمان پرونده موسوم به فعالان محیط زیستی بازداشت شده، از تغییر اتهام 5 متهم این پرونده از جاسوسی به افساد فی الارض خبر داد و گفت: کیفرخواست این افراد به اتهام افساد فی الارض صادر شده است.

اتهام افساد فی‌الارض برای 5 متهم پرونده جاسوسان محیط‌زیستی

وکیل تعدادی از متهمان پرونده جاسوسان محیط‌زیستی از صدور قرار مجرمیت با عنوان اتهامی افساد‌فی‌الارض برای 5 متهم این پرونده خبر داد.

فضای مجازی بستری مناسب برای تبادل اطلاعات درست محیط زیستی

مدیرکل مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه دانشجویان باید با ایده‌های جدید و خلاقانه در مسیر فرهنگ‌سازی محیط زیستی حرکت کنند، گفت: شبکه‌های مجازی فرصت خوبی برای تبادل اطلاعات درست و ارائه راهکار برای حل مشکلات محیط زیستی و فرهنگ‌سازی

برپایی رویدادی با هدف اصلاح رفتار‌های مخرب محیط زیستی

انجمن دوستداران محیط زیست دانشگاه صنعتی شریف رویداد سه روزه‌ای را با هدف آموزش جلوگیری و اصلاح رفتار‌های مخرب محیط‌زیستی برگزار خواهد کرد.

اتخاذ تدابیر زیست‌محیطی در مسیر کاروان‌های اربعین

مدیر کل مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه گزارش ملی محیط زیستی برای ماه‌های محرم و صفر منتشر خواهد شد، گفت: برای استان‌هایی که در مسیر حرکت کارون زائران کربلا قرار دارند، تمهیدات محیط زیستی پیش‌بینی شده است.

فضای مجازی بستر مناسب برای تبادل اطلاعات درست محیط زیستی است

مدیرکل مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: شبکه‌های مجازی فرصت خوبی برای تبادل اطلاعات درست و ارائه راهکار برای حل مشکلات محیط زیستی و فرهنگ‌سازی در حوزه محیط زیست است.

اشتری: تعدادی از جاعلان ویزای اربعین بازداشت شدند

فرمانده ناجا با اشاره به بازداشت تعدادی جاعل ویزای اربعین گفت: مردم ویزا را از مراکز مورد تایید دریافت کنند.

دانشجویان بهترین تسهیل‌گران فعالیت‌های محیط زیستی هستند

رییس جهاد دانشگاهی مازندران گفت: در زمینه فعالیت های محیط زیستی نهضت تسهیل گران محیط زیست باید شکل بگیرد و دانشجویان بهترین قشر برای کار تسهیل گری هستند.

تعدادی از عکاسان شیرازی بازداشت شدند

شیراز- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب شیراز گفت: تعدادی از عکاسان شیرازی به دلیل انتشار عکس های نامناسب در صفحه های اینستاگرام خود در بازداشت به سر می برند و پرونده آنها در دادسرای این شهر در حال رسیدگی است.

تذکر عضو شورای شهر تهران درباره عدم اجرای مصوبه انتشار اوراق مشارکت

رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران با اشاره به مصوبه انتشار اوراق مشارکت در تکمیل زیر ساخت های خط 6 و 7 مترو، نسبت به عدم اجرای این مصوبه به شهردار تهران تذکر داد.

شهادت یک محیط بان در پارک گلستان

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست: بامداد امروز تعدادی شکارچی در پارک گلستان دو محیط بان را هدف قرار دادند که یک محیط بان شهید شد و حال دیگری وخیم است.

شهادت یک محیط بان در پارک گلستان

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست: بامداد امروز تعدادی شکارچی در پارک گلستان دو محیط بان را هدف قرار دادند که یک محیط بان شهید شد و حال دیگری وخیم است.

رئیس جهاد دانشگاهی مازندران با تاکید بر این‌که در حوزه محیط زیست مشکل قانون نداریم، گفت: از لحاظ کمیت، قوانین محیط زیستی بسیاری داریم اما اینکه چرا این قوانین منجر به حفظ محیط زیست نشده است، باید مورد بررسی قرار گیرد.

شهردار مشهد از شورا دو تذکر گرفت

مشهد- ایرنا- ابلاغ دو مورد تذکر به شهردار مشهد از سوی شورای این شهر روز دوشنبه در نشست شورای اسلامی شهر مشهد اعلام شد.

تذکر دو نماینده درباره بلاتکلیفی پذیرفته‌شدگان پزشکی دانشگاه آزاد

دو نماینده مجلس شورای اسلامی، نسبت به بلاتکلیفی پذیرفته‌شدگان پزشکی دانشگاه آزاد در آزمون سال جاری تذکر دادند.

حواشی مسابقه ایران و بولیوی در آزادی

حواشی مربوط به مسابقه تیم‌های ملی فوتبال ایران مقابل بولیوی و اولین جشنواره ورزش و محیط زیست را از زبان ورزشی‌ها بشنوید.

چرا قوانین منجر به حفظ محیط زیست ایران نشده است؟

رئیس جهاد دانشگاهی مازندران با تاکید بر اینکه در حوزه محیط زیست مشکل قانون نداریم، گفت: از لحاظ کمیت، قوانین محیط زیستی بسیاری داریم اما اینکه چرا این قوانین منجر به حفظ محیط زیست نشده است، باید مورد بررسی قرار گیرد.

اختصاصی: جلسه ویژه شورای نگهبان با جهانگیری و ظریف درباره FATF و CFT

سخنگوی شورای نگهبان جزئیاتی از نشست مشترک امروز این شورا و برخی اعضای هیئت دولت درباره FATF و CFT را تشریح کرد.

تذکر شورا در خصوص سرای سیگارچی

یک عضو شورای شهر تهران، در مورد نصب برچسب‌های بریل در فروشگاه شهروند، توسعه ورزش «شودان» نابینایان و سرای سیگارچی تذکر داد.

تشکیل کمیسیون اجتماعی و محیط زیست در شورای شهر اصفهان؛ "تعدیل نیرو"؛ نسخه شهرداری برای سازمان عمران

اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان با تشکیل کمیسیون امور اجتماعی و محیط زیست در این شورا موافقت کردند.