دلایل افزایش نرخ ارز اقتصادی نیست

معاون اقتصادی رئیس جمهور معتقد است که دلایل رشد نرخ ارز اقتصادی نیست. وی با تاکید بر این‌که اولویت دولت ایجاد ثبات و آرامش در بازار است گفت: در این راستا دولت در روزهای آینده اوراق مشارکت ارزی منتشر خواهد کرد.مطالب مرتبط

اولویت دهیاران افزایش سطح درآمد روستائیان باشد

تهران – ایرنا – سرپرست فرمانداری پیشوا با اشاره به این که اجرای پروژه های عمرانی به تنهایی برای ماندگاری روستائیان کافی نیست از دهیاران خواست تا با اجرای طرح های اقتصادی، سطح درآمد روستائیان را افزایش دهند.

دلایل افزایش قیمت لوازم خانگی/ برای تأمین آلومینیوم و فولاد مشکل داریم

قائم مقام یک شرکت تولیدکننده لوازم خانگی با اشاره به مشکلات داخلی و خارجی گفت:‌ افزایش قیمت ارز و عدم برنامه‌ریزی داخلی و همچنین اثرات روانی تحریم‌ها منجر به افزایش قیمت‌ها شد.

راهکار ربیعی برای افزایش بهره‌وری در شرایط بحران

ربیعی در نشست « فرهنگ کار در سازمان‌های ایرانی» به بیان دلایل و راهکارهای تغییر و افزایش بهره‌وری در شرایط بحران پرداخت.]]>

شرایط برای افزایش قیمت بنزین مناسب نیست

یک عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه بنزین تا پایان امسال گران نخواهد شد، گفت: اکنون شرایط مناسبی برای افزایش قیمت بنزین نیست.

تشریح دلایل افزایش قیمت موبایل در بازار

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه بازار تلفن همراه بازاری کاملا وابسته به ارز است، گفت: بیش از 30 درصد افزایش قیمت گوشی تلفن همراه در بازار به دلیل کمبود عرضه است.

قیمت جهانی طلا امروز 1397/07/27

در حالی که تشدید نگرانی های سیاسی و اقتصادی در مورد رشد اقتصادی ضعیف چین تاثیری منفی بر بازارهای مالی آسیا گذاشته است، قیمت طلا امروز اندکی افزایش داشت و در مسیر سومین افزایش هفتگی متوالی قرار گرفت.

گزارش فنی دلایل سقوط جت مسافربری ترکیه در ایران

نقص فنی و خطای انسانی مهمترین دلایل سقوط جت شخصی خانواده باشاران در ایران بود.

درمان برخی بیماری‌های متابولیکی اقتصادی نیست/ ضرورت اختصاص بودجه‌ها به موضوع پیشگیری

فوق‌تخصص بیماری‌های غدد کودکان با اشاره به اینکه اختصاص برخی از بودجه‌ها به بیماری‌های متابولیک ژنتیکی هرچند که عقلانی و اخلاقی است ولی اقتصادی نیست، گفت: پیشگیری از بیماری‌ها در کاهش هزینه‌ها و سلامت بیشتر جامعه باید مدنظر باشد.

پارسایی: دلایل مخالفان FATF متقن نیست

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: دلیل متقنی از سوی مخالفان پیوستن ایران به FATF ( گروه ویژه اقدام مالی)، ارائه نشده است.

جهانگیری: موضوع اقتصادی تنها دلیل به وجود آمدن شرایط امروز نیست

معاون اول رئیس جمهور گفت: موضوع اقتصادی تنها دلیل به وجود آمدن شرایط امروز نیست. جامعه به دنبال نشاط سیاسی است. یک سال و چند ماه از مهم‌ترین انتخاباتمان نگذشته است. کسی فراموش نکرده که چه شور و شوقی میان مردم شکل گرفت، چه شعارهایی داده شد.

افزایش ۷ برابری مجازات‌های جایگزین حبس در البرز

رئیس کل دادگستری استان البرز از افزایش پرونده‌های ورودی به دستگاه قضایی خبر داد و گفت: بخشی از این افزایش به دلیل مسائل اقتصادی در کشور است که امیدواریم با تدابیر اتخاذ شده توسط مسئولان از مشکلات کاسته شود.

افزایش سرمایه‌گذاری شرکت‌های ایرانی در حوزه معادن

در پی افزایش نرخ دلار در ماه‌های اخیر و در نتیجه افزایش درآمد محصولات معدنی، مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه‌گذاری ایمیدرو از افزایش سرمایه‌گذاری شرکت‌های ایرانی در بخش معدن خبر داد و افزایش نرخ دلار را تهدید و فرصت همزمان برای حضور سرمایه‌گذاران خارجی در کشو

یک سفر خارجی دیگر ولی‌عهد ابوظبی به دلایل نامعلوم لغو شد

پس از لغو سفر ولی‌عهد ابوظبی به پاریس بنا به دلایل نامعلوم، سفر وی به اردن نیز لغو شد.

برخی هنجارشکن پارتی‌های مختلط شبانه برگزار می‌کنند/ اهمیت فساد اخلاقی کمتر از فساد اقتصادی نیست

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: اهمیت مبارزه با فساد اخلاقی کمتر از مفاسد اقتصادی نیست و در همین رابطه دستگاه قضایی استان هرمزگان با مقابله مستمر و بی‌امان با هنجارشکنان و متجاوزان به عنف، در جهت صیانت از امنیت عمومی و نوامیس مردم گام برمی‌دارد.

ثبت بدترین عملکرد اقتصادی انگلیس در یک دهه اخیر

گروه کارشناسان اقتصادی "ای آی ایتم" هشدار داد ریسکهای ناشی از بریگزیت در حال افزایش است.

دلایل انتقاد برخی سینماگران از بنیاد فارابی به روایت مدیرعامل

علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی درباره انتقادها از سوی گروهی از فیلمسازان از فارابی و دلایل آن توضیح داد.

پیش‌بینی افزایش ۲۷ درصدی نقدینگی

درحالیکه علت اصلی مشکلات اقتصادی، افزایش نقدینگی و سرگردانی آن مطرح می‌شود، همچنان میزان آن رو به صعود است و به ۱۶۴۶ هزار میلیارد تومان رسیده است که یک کارشناس اقتصادی پیش‌بینی کرد این رقم در سال آینده با ۲۷ درصد رشد به حدود ۲۲۰۰ هزار میلیارد تومان برسد.

مواضع اقتصادی احزاب فعال در کشور مشخص نیست

همدان - نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه مواضع اقتصادی احزاب فعال در کشور مشخص نیست، گفت: احزاب فعال در کشور بی رمق هستند.

کشف جرایم اقتصادی در استان بوشهر 20 درصد افزایش یافت

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از رشد 20 درصدی کشف جرایم اقتصادی در استان خبر داد و گفت: در نیمه نخست امسال کشفیات انواع کالای قاچاق 212 درصد افزایش یافت.

نارضایتی جنسی از دلایل اصلی طلاق است/فردگرایی گرفتاری خانواده ها

رئیس مرکز پژوهش‌های علوم اسلامی انسانی صدرا نارضایتی جنسی و نبود آموزشهای مناسب را از دلایل اصلی طلاق در جامعه ایران دانست.