حضور شکوهمند مردم در راهپیمایی 22 بهمن شکر نعمت مستمرِ انقلاب بود

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی با اشاره به حماسه حضور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن این حضور شکوهمند را شکر نعمتِ مستمرِ انقلاب اسلامی دانست.مطالب مرتبط

دلواپسان به دنبال پیاده کردن رقیبان از قطار انقلاب اسلامی

تهران- ایرنا- زمزمه هایی در خصوص پیاده کردن عده ای از قطار انقلاب، بار دیگر و در آستانه 40سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی، به گوش می رسد و برخی از نمایندگان مجلس معتقدند که چنین نظراتی برخلاف آرمان ها و ارزش های نظام و انقلاب بوده و باعث حذف نیروهای توانمند م

شکوفایی وقف در ایران مدیون پیروزی انقلاب است

ایرنا - یزد - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان بابیان اینکه شکوفایی سنت حسنه وقف در جمهوری اسلامی ایران مدیون پیروزی انقلاب در سال 1357 خورشیدی است، گفت: با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، به ترویج فرهنگ وقف و حفظ موقوفه‌ها توجه ویژه‌ای شده است.

مردم بحرین در حمایت از رهبران مقاومت راهپیمایی کردند

دوحه – ایرنا - مردم بحرین در ادامه راهپیمایی های هفتگی خود امروز ( جمعه ) با برگزاری راهپیمایی در اطراف مسجد امام جعفر صادق (ع) منطقه الدراز منامه با سر دادن شعارهایی علیه رژیم، حمایت خود را از 'علی سلمان' رهبر زندانی حزب الوفاق و شیخ عیسی قاسم رهبر شیعی

ضرورت مشارکت مردم در برنامه‌های ۴۰ سالگی انقلاب

انقلاب اسلامی ایران، متعلق به مردم است و باید زمینه مشارکت و همدلی مردم در برنامه‌های مربوط به دستاورد‌های ۴۰ ساله انقلاب را فراهم کنیم.

دهه فجر ۴۰ طرح بزرگ در بخش آب و فاضلاب افتتاح می شود

ارومیه – وزیر نیرو گفت: به مناسبت بزرگداشت چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ۴۰ طرح بزرگ در بخش آب و فاضلاب کشور افتتاح می شود.

حضور مردم رمز خنثی شدن توطئه دشمنان انقلاب

میدان را برای جوانان خالی کنید تا همانند اوائل انقلاب بهتر از این ظرفیت بزرگ برای حل مشکلات کشور استفاده شود.

مردم سرمایه‌های انقلاب هستند

قم - سرپرست استانداری قم، مردم را سرمایه‌های انقلاب عنوان کرد و گفت: باید خدمت‌گذاری خوب برای مردم باشیم.

ملت ایران در 22 بهمن امسال پاسخ کوبنده‌ای به دشمن می‌دهد

رئیس جمهور گفت: مردم ایران با مقاومت و ایستادگی خود روز 13 آبان را روز قدرت و ایستادگی ملت در برابر دشمنان به نمایش گذاشتند، بی شک ملت ایران در 22 بهمن امسال نیز پاسخ کوبنده‌ای به دشمن خواهد داد.

رادیو انقلاب؛ پلی میان مردم و مسئولان

مدیر رادیو انقلاب: رادیو انقلاب برنامه‌هایی در ساختار‌ها و قالب‌های مختلف برای شنوندگانش تدارک دیده است و ما تلاش می‌کنیم پلی میان مردم و مسئولان باشیم.

بینی آمریکا را به خاک می‌مالیم/کالاهای اساسی را با همان دلار 4200 تومان دست مردم خواهیم رساند

رئیس جمهورصبح امروز در جمع مردم شهرستان خوی گفت: ملت ما پاسخ آمریکا را در روز 22 بهمن امسال خواهد داد.

یک هزار هکتار از زمین های منطقه بهمن آباده زیر کشت گندم رفت

شیراز- ایرنا- رئیس مرکز خدمات جهاد کشاورزی بهمن آباده گفت: بیش از یک هزار هکتار از مزارع کشاورزی منطقه بهمن به کشت گندم اختصاص یافت و زیر کشت این محصول رفت.

بهره مندی 75 درصد جمعیت بردسکن از نعمت گاز

تاکنون بیش از 75 درصد جمعیت شهرستان بردسکن از نعمت گاز برخوردار شده اند.

افتتاح رادیو کاشان همزمان با جشن چهل سالگی پیروزی انقلاب

همزمان با جشن پیروزی انقلاب اسلامی ، صدای رادیو کاشان ، 22 بهمن به گوش می رسد.

تمام روستاهای بستان آباد تا پایان سال از نعمت گاز بهره مند میشوند

تبریز- رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی گفت: ۱۰۰ درصد روستاهای بستان آباد تا پایان سال از نعمت گاز بهره مند می شوند.

حضوری جدی تر برای پاسداری از ارزش ها داشته باشیم

رشت - ایرنا - فرماندار شهرستان رودبار با اشاره به در پیش بودن هفته بسیج و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران گفت: شرایط امروز ایجاب می کند که حضوری جدی تر برای پاسداری از ارزش ها داشته باشیم.

تحریم ها تاثیری بر قدرت نظامی ایران ندارد

دهلی نو-ایرنا- امیر دریادار حسین خانزادی با تاکید بر بی اثر بودن تهدیدات دشمنان گفت هر چند ایران از ابتدای پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی قربانی تحریم های گوناگون بوده که بیشترین آنها بر بخش دفاعی اعمال شده است اما این تحریم ها بر قدرت نظامی ایران تاثیر نگذ

راهپیمایی در واشنگتن در همبستگی با اویغورهای چین

صدها تن از مردم آمریکا در واشنگتن در حمایت و همبستگی با اویغورها دست به راهپیمایی زدند.

سرود هنر اول انقلاب اسلامی است/ احیای هنرهای انقلابی در مساجد

یزد ـمعاون فرهنگی ستاد عالی کانون‌های مساجد کشور گفت: هنری که قبل، در آستانه و بعد از پیروزی انقلاب، احساسات مردم را به نفع انقلاب اسلامی بسیج کرد، سرود بود و سرود هنر اول انقلاب اسلامی است.

استاندار فارس از مسئولیت استانداری و مردم فارس خداحافظی کرد

شیراز-استاندار فارس با انتشار پیامی ضمن شکرگزاری به درگاه خداوند متعال به خاطر نعمت خدمت و با تقدیر از همکاری همه مسئولین و مدیران استان، از مسئولیت استانداری و آحاد مردم فارس خداحافظی کرد.

79 درصد جمعیت روستایی کشور از نعمت گاز بهره مند هستند/ اتصال 27هزار روستا به شبکه گاز طبیعی

مدیرعامل شرکت گاز ایران گفت: در دولت یازدهم و دوازدهم وضعیت گازرسانی به روستاهای کشور بهبود یافته و 79 درصد جمعیت روستایی کشور از نعمت گاز بهره مند هستند.