کارت جدید شناسایی ایثارگران رونمایی شد

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم رونمایی از «کارت جدید شناسایی ایثارگران» گفت: ایثارگرانی که در سامانه خدمات الکترونیک ایثار ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند از طریق این سامانه برای ثبت‌نام کارت ایثارگری اقدام کنند
کلمات کلیدی: [ خانواده‌های شهدا]


مطالب مرتبط

رونمایی از کارت جدید شناسایی ایثارگران+عکس

رئیس بنیاد شهید ضمن رونمایی از «کارت جدید شناسایی ایثارگران» گفت : این کارت‌ها دربردارنده اطلاعات و مشخصات هویتی ایثارگری هستند و در پشت کارت نیز مشخصات منسوبین ایثارگر درج می‌شود.

کارت جدید شناسایی ایثارگران رونمایی شد

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم رونمایی از «کارت جدید شناسایی ایثارگران» گفت: ایثارگرانی که در سامانه خدمات الکترونیک ایثار ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند از طریق این سامانه برای ثبت‌نام کارت ایثارگری اقدام کنند

کارت شناسایی جدید ایثارگران رونمایی شد/ آغاز ثبت نام از ایثارگران در سامانه کارت ایثارگری

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: ایثارگرانی که در سامانه خدمات الکترونیک ایثار ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند از طریق این سامانه برای ثبت‌نام کارت ایثارگری اقدام و تا ۲۲ اسفندماه و روز بزرگداشت شهدا کارت‌های خود را از طریق پست دریافت کنند.

کارت شناسایی جدید ایثارگران رونمایی شد

  رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: ایثارگرانی که در سامانه خدمات الکترونیک ایثار ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند از طریق این سامانه برای ثبت‌نام کارت ایثارگری اقدام کنند.

آغاز طرح صدور کارت شناسایی برای تاکسیرانان کرمانشاه

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه از اجرای طرح صدور کارت شناسایی برای رانندگان تاکسی و لزوم نصب آن در داخل تاکسی‌های این شهر خبرداد.

وزیر ارتباطات روسیه: 150 هزار نفر درخواست کارت هواداری جام جهانی داده اند

تهران - ایرنا - وزیر ارتباطات روسیه گفت: بیش از 150 هزار درخواست برای صدور کارت شناسایی هواداری که برای تماشای بازی ها در ورزشگاه های جام جهانی 2018 الزامی است، دریافت شده است. این میزان درخواست صدور کارت شناسایی هواداری 7.5 درصد پیش بینی برگزار کننده باز

اعتبار کارت‌های ملی قدیمی تا پایان امسال

مدیر کل ثبت احوال فارس گفت: بیش از یک میلیون نفر در فارس هنوز اقدامی برای دریافت کارت جدید ملی نکرده اند.

مهلت یک ماهه برای ثبت نام کارت ملی هوشمند/ تحویل کارت در سال۹۷

سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: افرادی که در نیمه دوم اسفند نسبت به ثبت نام کارت ملی هوشمند اقدام کنند کارت های خود را در سال ۹۷ دریافت می کنند.

رونمایی از کتاب جدید رضا امیرخانی

آئین رونمایی و جشن امضای کتاب جدید رضا امیرخانی به نام «ر ه ش» عصر امروز پنجشنبه در فروشگاه انتشارات افق انجام شد.

​تلویزیون شهری موزه شهدا رونمایی شد

مدیر کل فرهنگی امور ایثارگران : همزمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر، تلویزیون شهری با هدف اجرای تبلیغات محیطی در حوزه ایثار و شهادت بر دیواره موزه شهدا رونمایی شده است.

رمان جدید رضا امیرخانی رونمایی شد/ صف استقبال مخاطبان

مراسم رونمایی از رمان جدید رضا امیرخانی عصر امروز در کتابفروشی نشر افق برگزار شد.

ارائه خدمات ثبت احوال بدون ارائه کپی شناسنامه و کارت ملی

خدمات ثبت احوال در استان سمنان از این پس بدون ارائه کپی صفحه اول شناسنامه و کارت شناسایی ملی انجام می شود.

شناسایی 82 ژن جدید در بیماری کم توانی ذهنی ارثی

تهران- ایرنا- محققان مرکز تحقیقات ژنتیک دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی موفق شدند 82 ژن جدید در بیماری کم توانی ذهنی ارثی شناسایی کنند.

شناسایی ۸۲ ژن جدید مؤثر در بیماری کم‌توانی ذهنی ارثی

مرکز تحقیقات ژنتیک دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در دستاوردی دیگر، به شناسایی ۸۲ ژن جدید در بیماری کم توانی ذهنی ارثی دست یافت.

تاکید معاون استاندار خراسان رضوی بر شناسایی موضوعات جدید وقف

مشهد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: شناسایی و ورود به عرصه وقفیات جدید و مورد نیاز جامعه، می تواند بسیاری از مشکلات را حل کند.

تجهیزات جدید و بازطراحی شده نزاجا رونمایی شد

تجهیزات جدید و بازطراحی شده نزاجا با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش رونمایی شد.

کارت انحراف

هفته نامه سیروان روز شنبه 21 بهمن شماره 972 سال نوزدهم خود در سرمقاله مطلبی تحت عنوان کارت انحراف به قلم توفیق رفیعی دارد که در آن اهدای کارت هدیه از سوی دستگاه ها و نهادها به خبرنگاران را مورد نقد قرار داده است.

شناسایی ترکیبی جدید برای مقابله با آلزایمر

متخصصان علوم پزشکی در یک آزمایش تازه ترکیبی را شناسایی کرده‌اند که می‌تواند از آسیب دیدن مغز موش‌ها جلوگیری کند.

صدور روزانه بیش از یکهزار کارت ملی هوشمند در استان یزد

آن دسته از افرادی که مهلت کارت ملی هوشمند انها به پایان رسیده است باید تا پایان سال با مراجعه به دفتر پیشخوان نسبت به صدور کارت ملی هوشمند خود اقدام کنند.

توضیح اپراتور اول درباره قیمت سیم‌کارت‌های کارکرده

اپراتور اول اعلام کرده که سیم‌کارت‌های صفر یا کارکرده‌ی موجود در بازار، توسط فروشندگان سیم‌کارت عرضه شده و به علت معدود بودن و تقاضای بالا، با قیمتی بالاتر به فروش می‌رسند و همراه اول نقشی در قیمت‌گذاری آن‌ها ندارد.