کارت جدید شناسایی ایثارگران رونمایی شد

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم رونمایی از «کارت جدید شناسایی ایثارگران» گفت: ایثارگرانی که در سامانه خدمات الکترونیک ایثار ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند از طریق این سامانه برای ثبت‌نام کارت ایثارگری اقدام کنندمطالب مرتبط

کمپانی MSI از جدید‌ترین کارت‌ گرافیک خود با نام RTX 2080 Ti Lightning Z رونمایی کرد

کارت هوشمند ایثارگری رزمندگان صادر می شود

مرند – مشاور استاندار آذربایجان شرقی در امور ایثارگران از صدور کارت هوشمند ایثارگری ظرف مدت سه ماه برای تمام رزمندگان خبر داد.

رونمایی از طرح جامع شهر جدید تیس

طرح جامع شهر جدید تیس در اولین روز ازافتتاح نمایشگاه مسکن، شهرسازی و بازآفرینی رونمایی شد

چرا برخی از قوانین ایثارگران در 5 سال گذشته عقبگرد داشت؟

مدیر کمیته صنفی کانون همبستگی فرزندان شاهد کشور گفت: در پنج سال اخیر برخی قوانین ایثارگران برگشت به عقب داشته است. مثلاً درخصوص قوانین استخدامی فرزندان ایثارگران اصلاحاتی صورت گرفته که متأسفانه به نفع ایثارگران نبوده است.

همه دستگاه‌ها به وظایف خود در قبال ایثارگران عمل کنند

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در مسیر خدمت‌رسانی به ایثارگران از تمام دستگاه‌ها و به‌خصوص بانک‌ها می‌خواهیم که به وظایف خود در قبال ایثارگران عمل کنند.

سه کارت گرافیک از سری GeForce RTX 2060 با برند Manli رونمایی شدند

رونمایی از ۴۰ داروی جدید در دهه فجر/کاهش حداقل ۴۰ درصدی قیمت ها

رئیس سازمان غذا و دارو، گفت: در دهه فجر از ۴۰ داروی جدید رونمایی می شود و با این اقدام قیمت این داروها ۳۰ تا ۶۰ درصد کاهش پیدا می کند.

تراکنش موبایلی محدود شد

بر اساس بخشنامه جدید بانک مرکزی، تراکنش‌های موبایلی باید به نحوی انجام شود که نام صاحب سیم‌کارت و کارت بانکی یکی باشد.

توانایی بانوان ایثارگر باایجاد بانک اطلاعاتی شناسایی شود

تهران - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وجود بانک اطلاعاتی از ایثارگران این وزارتخانه در حوزه بانوان را ضروری دانست و گفت: براین اساس می توانیم قابلیت های بانوان فعال عرصه فرهنگ، هنر و رسانه را شناسایی و از ظرفیت های آنها در ارتقای این حوزه ها بهره ببری

شناسایی دو گونه جدید از قارچ ها در یخچال های قطبی

تهران – ایرنا - یک گروه بین المللی از محققان توانستند دو گونه جدید از قارچ ها را در یخچال های قطبی در حال ذوب شدن واقع در جزیره الزمیر در مجاورت گرینلند شناسایی کنند.

صندوق قرض‌الحسنه مهر ایثارگران فاقد مجوز

فعالیت تشکیلات موسوم به صندوق قرض‌الحسنه مهر ایثارگران (موسسه حمایت ایثارگران) غیرقانونی است.

۲۵ درصد ظرفیت آزمون استخدامی کشور مختص ایثارگران است

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به آغاز ثبت‌نام ششمین آزمون فراگیر دستگاه‌های دولتی به بیان جزئیات و ارائه توصیه‌هایی خطاب به ایثارگران پرداخت.

عدم تحقق بیمه تکمیلی ایثارگران اردبیلی رضایت‌بخش نیست

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل گفت: عدم تحقق بیمه تکمیلی ایثارگران اردبیلی رضایت‌بخش نیست و در این زمینه یکی از مطالبات بحق ایثارگران محقق نشده است.

تراکنش موبایلی فقط با کارت بانکی هم‌نام با سیم کارت

مدیران شرکت آسان پرداخت اعلام کردند از این پس تراکنش های موبایلی به نحوی انجام خواهد شد که نام صاحب سیم کارت و کارت بانکی یکی باشد.

تاکنون 163 هزار کارت مهاجر در سیستان و بلوچستان ابطال شده است

دبیر کمیسیون قاچاق کالا و ارز استان سیستان و بلوچستان گفت: در راستای ساماندهی سوخت در سیستان و بلوچستان تاکنون 163 هزار کارت مهاجر شناسایی و ابطال شده است.

رونمایی از دو محصول دانش‌بنیان در مشهد

با حضور رئیس شورای‌شهر مشهد، دارنده مدال طلای فدراسیون جهانی مخترعان، از دو اختراع جدید خود رونمایی کرد.]]>

شرایط ثبت‌نام ایثارگران در ششمین آزمون فراگیر استخدامی

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به آغاز ثبت‌نام ششمین آزمون فراگیر دستگاه‌های دولتی به بیان جزئیات و ارائه توصیه‌هایی خطاب به ایثارگران پرداخت.

سامانه جدید پدافندی ایران به زودی رونمایی می شود

تهران- ایرنا- رییس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: سامانه جدید پدافندی جمهوری اسلامی ایران به منظور حفاظت از آسمان کشور تا پایان امسال رونمایی می شود.

صندوق قرض‌الحسنه مهر ایثارگران مجوز فعالیت ندارد

تشکیلات موسوم به صندوق قرض‌الحسنه مهر ایثارگران (موسسه حمایت ایثارگران) فاقد هرگونه مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بوده و فعالیت آن غیرقانونی است.

ارائه خدمات لویالتی و کارت اعتباری (شهروند کارت) به شهروندان

تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه رازی، پست بانک کرمانشاه با هدف ارائه خدمات لویالتی و کارت اعتباری (شهروند کارت) به امضا رسید.