ارائه ریزنمرات و استعلام‌ها به دانش‌آموختگان دانشگاه آزاد الکترونیکی می‌شود

مدیرکل دانش‌آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: طبق برنامه‌های تعیین‌ شده، صدور مدارک، ریز نمرات و استعلام ادارات و نهادهای مختلف در آینده نزدیک می‌تواند کاملاً آنلاین و به‌روز انجام شود.مطالب مرتبط

چگونگی انجام پروژه در ازای کل سربازی+‌ مقررات

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح نحوه بهره مندی دانش آموختگان برتر دانشگاهی، دانش آموختگان فناور و دانش آموختگان برتر ایرانی غیرمقیم از تسهیلات خدمت وظیفه عمومی تخصصی را تشریح کرد.

دانش آموختگان بیکار آماده خدمت در آموزش و پرورش هستند

بیرجند - ایرنا - وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: تعداد زیادی از دانش آموختگان دانشگاه های معتبر کشور به لحاظ اشتغال بیکار و آماده خدمت در آموزش و پرورش هستند.

امضای تفاهم همکاری جهاد دانشگاهی و جامعه دانش‌آموختگان "امیر کبیر"

جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر و جامعه دانش آموختگان دانشگاه صنعتی امیرکبیر تفاهم نامه همکاری منعقد کردند.

طراحی قطعه‌ای برای کسب برخط اطلاعات ایمنی و وضع سلامت خودرو

جمعی از دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف موفق به طراحی قطعه‌ای الکترونیکی شدند که امکان کسب اطلاعات مفیدی از جمله توصیف کیفیت رانندگی، ایمنی و وضعیت سلامت خودرو را به صورت برخط (آنلاین) فراهم می‌آورد.

60 درصد دانش آموختگان رشته جوشکاری جذب کار شدند

شهرکرد- ایرنا- رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی چهارمحال و بختیاری گفت: 60 درصد از 150 دانش آموخته رشته جوشکاری این دانشگاه در استان جذب بازار کار شدند.

دانشگاه آزاد اردبیل آماده سرمایه‌گذاری بر روی ایده‌های دانش‌بنیان است

رئیس دانشگاه آزاد استان اردبیل گفت: سیاست دانشگاه آزاد استان اردبیل حمایت از طرح‌ها و ایده‌های دانش‌بنیان بوده و آماده سرمایه‌گذری و حمایت از طرح‌های دانش‌بنیان در استان هستیم.

سیاست های اجرایی بهبود وضعیت اشتغال دانش آموختگان تدوین می شود

دبیر ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور گفت: قرار شد، ستاد آماری از وضعیت اشتغال دانش آموخته ها تهیه کند تا تدوین سیاست های اجرایی بهبود وضعیت اشتغال دانش آموختگان آغاز شود.

استعلام پیامکی سوابق چک برگشتی امکان‌پذیر شد

مشتریان نظام بانکی از این پس می‌توانند با ارسال شناسه استعلام ۱۶ رقمی مندرج در چک‌های صیادی به سامانه استعلام پیامکی بانک مرکزی، از وضعیت اعتباری صادرکننده چک مطلع شوند.

استعلام پیامکی سوابق چک برگشتی امکانپذیر شد

بنابر اعلام بانک مرکزی از این پس می‌توانید با ارسال شناسه استعلام ۱۶ رقمی مندرج در چک‌های صیادی به سامانه استعلام پیامکی بانک مرکزی، از وضعیت اعتباری صادرکننده چک مطلع شوید.

دانشگاه ها دانشجویان را با کار عملی آشنا کنند

بیرجند - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان جنوبی گفت: مسئولان دانشگاه های سراسر کشور و استان باید دانشجویان را با کار عملی آشنا کنند تا دانش آموختگان با مشکل اشتغال در جامعه مواجه نشوند.

اعطای مدرک بین‌المللی توسط دانشگاه علوم پزشکی مجازی شایعه است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مجازی با اشاره به برگزاری دوره‌های مهارتی با مشارکت موسسات بین المللی توسط این دانشگاه گفت: این دوره‌ها برای مهارت افزایی دانش آموختگان است و افراد پس از شرکت در این دوره ها مدرک تحصیلی دریافت نخواهند کرد بلکه تنها یک گواهی حضور ا

موزه شهدا در دانشگاه آزاد نجف آباد ایجاد می شود

اصفهان - ایرنا- رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت : موزه شهدا باید تا یکسال آینده با بهره گیری از فن آوری های جدید در دانشگاه آزاد نجف آباد راه اندازی شود.

چگونه سابقه چک‌های برگشتی را بگیرید؟

مشتریان نظام بانکی از این پس می‌توانند با ارسال شناسه استعلام 16رقمی مندرج در چک‌های صیادی به سامانه استعلام پیامکی بانک مرکزی، از وضعیت اعتباری صادرکننده چک مطلع شوند.

برگزاری جشنواره تولید محتوای الکترونیکی از سوی موسسه تبیان

جشنواره تولید محتوای الکترونیکی به منظور ایجاد شادابی و استفاده از توان معلمان و دانش آموزان در زمینه تولید محتوا برگزار می شود.

جشنواره تولید محتوای الکترونیکی

مرکز یادگیری موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان خبر از برگزاری جشنواره تولید محتوای الکترونیکی به منظور ایجاد شادابی و استفاده از توان معلمان و دانش آموزان در زمینه تولید محتوا، داد.

تجمع دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد

جمعی از دانشجویان علوم پزشکی واحدهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی در اعتراض به اشتباهات ایجاد شده در پذیرش دانشجویان ورودی سال 97 این دانشگاه مقابل ساختمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی چهارشنبه، ۲۵ مهر تجمع کردند.این دانشجویان بعد از ثبت نام، پرداخت شهریه و دری

انتصاب مأمور حل مشکلات داوطلبان آزمون پزشکی دانشگاه آزاد

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی در حکمی عنایت اله ملکی تبار رئیس مرکز نظارت بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه را مأمور رسیدگی برای حل مشکلات داوطلبان علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی کرد.

گیلان| سیاست مدیران دانشگاه آزاد

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی گیلان گفت: سیاست مدیران ارشد دانشگاه آزاد اسلامی بهره‌مندی از ظرفیت افراد متخصص، ارزشی و مجرب است.

سرپرست دانشگاه آزاد: ارتقای ساختار مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه

­سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی گفت: خط مشی ما در رسیدگی به مشکلات داوطلبان علوم پزشکی، رعایت عدالت و صداقت است و تلاش خواهیم کرد حقی ضایع نشود.

راه اندازی برنامه سلامت در دانشگاه آزاد

رئیس دانشگاه آزاد از راه اندازی برنامه سلامت در دانشگاه آزاد خبر داد و گفت: سعی داریم واحدهایی را از علوم اجتماعی و مهندسی در حوزه سلامت به کار گیریم.