ارائه ریزنمرات و استعلام‌ها به دانش‌آموختگان دانشگاه آزاد الکترونیکی می‌شود

مدیرکل دانش‌آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: طبق برنامه‌های تعیین‌ شده، صدور مدارک، ریز نمرات و استعلام ادارات و نهادهای مختلف در آینده نزدیک می‌تواند کاملاً آنلاین و به‌روز انجام شود.مطالب مرتبط

دستاوردهای دانش آموختگان علمی کاربردی رونمایی می‌شود

نخستین جشن دانش آموختگان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران در ۲۵ و ۲۶ دی ماه با تقدیر از دانش آموختگان برتر برگزار می شود.

جشن دانش آموختگان علمی کاربردی استان تهران برگزار می شود

تهران -ایرنا- رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران شرق از برگزاری نخستین جشن دانش آموختگان این دانشگاه در روزهای 25 و 26 دی ماه جاری خبر داد.

برپایی همایش دانش آموختگان سینما

همایش دانش آموختگان مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی، روز یکشنبه 23 و 24 دی ماه برگزار می شود.

نخستین جشن دانش آموختگان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران برگزار می شود

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان تهران شرق از برگزاری نخستین جشن دانش آموختگان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران در 25 و 26 دی ماه خبر داد.

تصویب ۱۰ طرح دانش‌بنیان در دانشگاه آزاد کرج

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز از تصویب ۱۰ طرح دانش بنیان در واحد کرج خبر داد.

اشتغالزایی و خلق ثروت از زباله های الکترونیکی

قزوین - ایرنا - یک شرکت دانش بنیان مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین برای اولین بار در کشور موفق شده زباله و پسماندهای الکترونیکی را به شیوه ای کاملا علمی و فناورانه مورد بازیافت و پردازش قرار دهد.

اشتغالزایی و خلق ثروت از زباله های الکترونیکی

قزوین - ایرنا - یک شرکت دانش بنیان مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین برای اولین بار در کشور موفق شده زباله و پسماندهای الکترونیکی را به شیوه ای کاملا علمی و فناورانه مورد بازیافت و پردازش قرار دهد.

برگزاری همایش دانش آموختگان مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی

همایش دانش آموختگان مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی، روز یکشنبه ۲۳ و ۲۴ دی ماه برگزار می‌شود.

قرار ملاقات باغ فردوسی‌ها بعد از 39 سال

اولین همایش دانش آموختگان مرکز اسلامی فیلم‌سازی باغ فردوس در حالی برگزار شد که در آن گلایه شد که "چرا از دانش و توانایی‌های این گروه در سینما استفاده نمی‌شود."

تسهیل ورود دانش آموختگان نخبه دانشگاه های برتر به شهرداری تهران

عضو شورای شهر تهران پیشنهاد داد شهرداری تهران موظف شود با عقد تفاهم‌نامه با دانشگاه های برتر در چارچوب نظام نامه جذب نخبگان، زمینه جذب دانشجویان نخبه را فراهم آورد.

کرمان| استعلام از محیط زیست باید نخستین اقدام در اجرای طرح‌های اقتصادی باشد

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس با اشاره به اینکه قبل از اجرای هر طرحی باید اول از محیط زیست استعلام گرفت گفت: پرونده‌ای سراغ دارم که حدود 70 میلیون تومان در آن هزینه شده و در حال حاضر محیط زیست در جواب استعلام مخالفت کرده است.

از ظرفیت دانش‌آموزان در شورای دانش‌آموزی استفاده نمی‌شود/برگزاری انتخابات از سال آینده به صورت الکترونیکی

مدیر کل فرهنگی هنری اردویی و فضاهای پرورشی با اشاره به کارکرد شورای دانش‌آموزی در مدارس گفت: این شورا یکی از ارکان مدارس است، اما هنوز رنگ و بوی اجرایی نگرفته است.]]>

آزادی مدیرعامل زندانی رنو-نیسان به شرط پابند الکترونیکی!

کارلوس گون، مدیر عامل برکنار شده و سابق گروه خودروسازی رنو نیسان آلیانس که هم اکنون در زندانی در توکیو به سر می‌برد، پیشنهاد و درخواست داده که با یک پابند الکترونیکی و مراقبان فیزیکی وی را آزاد کنند.

افزایش آزمون‌های پایان ترم الکترونیکی پیام نور

رئیس دانشگاه پیام نور: در هر ترم تحصیلی بیش از ۵۰۰ هزار نفر آزمون به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد همدان معرفی شد

آیین معارفه رئیس دانشگاه آزاد همدان با حضور رئیس دانشگاه آزاد در پایتخت تاریخ و تمدن ایران برگزار شد.

اعتراض کارکنان دانشگاه آزاد یزد به عدم پرداخت به‌موقع حقوق+پاسخ مسئولان

برخی کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی یزد معتقدند علی‌رغم تدبیر سازمان مرکزی دانشگاه آزاد برای پرداخت به موقع حقوق پرسنل این دانشگاه، برخی از روسای واحدهای استانی با عدم اجرای دستورالعمل ابلاغی، حقوق کارمندان را پرداخت نمی‌کنند.

سکاندار اداره کل امور مالی دانشگاه آزاد تعیین شد

دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی مجتبی علینقی را به سمت سرپرست اداره کل امور مالی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.

تهیه پیش‌نویس آیین‌نامه آموزش آزاد دانشگاه پیام‌نور

رییس دانشگاه پیام نور استان تهران گفت: تهیه پیش نویس آیین نامه آموزش آزاد دانشگاه پیام نور، عضویت در کارگروه آموزش‌های آزاد دانشگاه پیام نور، برگزاری کارگاه‌های آموزشی متعدد ویژه کارکنان آموزش ‌های آزاد در دانشگاه پیام نور استان تهران و همچنین آسیب شناسی

۳۵ درصد جمعیت دانشجویی کشور در دانشگاه آزاد اسلامی تحصیل می کنند

زنجان-معاون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد با ۴۵۰ واحد و مرکز و حدود یک میلیون و ۳۲۰ هزار دانشجو تربیت ۳۵ درصد جمعیت دانشجویی کشور را برعهده دارد.

تخفیف شهریه برای دانشجویان انصرافی دانشگاه آزاد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ماده الحاقی آیین‌نامه تخفیف شهریه دانشجویی این دانشگاه را ابلاغ کرد.