ارائه ریزنمرات و استعلام‌ها به دانش‌آموختگان دانشگاه آزاد الکترونیکی می‌شود

مدیرکل دانش‌آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: طبق برنامه‌های تعیین‌ شده، صدور مدارک، ریز نمرات و استعلام ادارات و نهادهای مختلف در آینده نزدیک می‌تواند کاملاً آنلاین و به‌روز انجام شود.مطالب مرتبط

دانشگاه علامه طباطبایی صاحب کانون دانش آموختگان می‌شود

مدیر برنامه ریزی و نظارت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی از راه‌اندازی کانون دانش آموختگان این دانشگاه در نیمه اول امسال خبر داد و گفت: با راه اندازی این مرکز می‌توانیم با بیش از 78 هزار دانش آموخته دانشگاه علامه طباطبایی ارتباط برقرار کنیم.

استعلام وضعیت اراضی در زنجان با سامانه سامط

سامانه استعلام اراضی منابع طبیعی درزنجان الکترونیکی شد.

دانش آموختگان محیط زیست معترض به آزمون استخدامی سال ۹۷ به رهبری نامه نوشتند

جمعی از دانش‌آموختگان، اساتید و حامیان محیط زیست سراسر کشور با انتشار یک نامه سرگشاده به خطاب به مقام معظم رهبری نسبت به نحوه گزینش رشته‌های استخدامی به‌ویژه در سازمان حفاظت محیط زیست اعتراض کردند و خواستار ورود ایشان به مسئله پیش‌آمده شدند.

ابلاغ مصوبه اعطای مدرک تحصیلی به دانش آموختگان جامعه المصطفی

تهران- ایرنا- مصوبه ماده واحده اعطای مدرک تحصیلی به دانش آموختگان غیرایرانی جامعه‌ المصطفی (ص) توسط حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری و رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی، برای اجرا به نهادهای مسئول ابلاغ شد.

مدرک بدون پشتوانه "مهارت" علت بیکاری دانش‌آموختگان دانشگاهی

یک کارشناس ارشد مدیریت آموزشی گفت: مدرک بدون پشتوانه مهارت علت بیکاری دانش‌آموختگان دانشگاهی است.

خوزستان| موافقت سازمان مرکزی دانشگاه آزاد با مشارکت واحد بندرماهشهر در اجرای طرح‌های اقتصادی

با موافقت شورای اقتصاد دانش‌بنیان و سرمایه‌گذاری سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، همکاری و امکان ورود دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرماهشهر در اجرای طرح‌های اقتصادی، اجرایی و پژوهشی کشور از جمله شرکت‌های صنعتی و خصوصی میسر شد.

تعلیق استاد هتاک دانشگاه آزاد زاهدان/ حکم اخراج نامبرده متعاقباً صادر می‌شود

اداره‌کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان در پی هتاکی یکی از استادان این دانشگاه اعلام کرد، با نظر کمیته تخلفات اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان مقرر شد این مدرس از خدمت در دانشگاه آزاد اسلامی معلق شود.

پرداخت 97 درصدی کمک‌های خیری به‌صورت الکترونیکی

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد گزارشی از پرداخت‌های الکترونیکی خیران یزدی در سال 96 ارائه کرد.

برگزاری مسابقات علمی در دانشگاه آزاد اسلامی نکا

مسابقات چهارگانه علمی بین دانش آموزان و دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا برگزار شد.

مهم‌ترین برنامه‌های دانشگاه آزاد در ماه رمضان اعلام شد

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ضمن تشریح برنامه‌های فرهنگی این دانشگاه از برگزاری عمومی مراسم احیای شب‌های قدر در مساجد دانشگاه خبر داد و گفت: حال‌وهوای ماه مبارک رمضان در فضای دانشگاه‌ آزاد پیچیده است.

دانشگاه آزاد اسلامی به دانشگاه نسل سوم تبدیل‌شده است

رئیس دانشگاه آزاد هرمزگان با بیان اینکه دانشگاه‌های نسل اول و دوم دیگر جایی در رتبه‌بندی جهانی ندارند بیان کرد: امروز دانشگاه‌های کارآفرین با تولیدات علمی بالا می‌توانند جایگاه خود را بین دانشگاه‌های معتبر دنیا حفظ کنند.

صعود 13 پله‌ای دانشگاه آزاد در ESI/راه‌اندازی آزمایشگاه مرکزی از اولویت‌های پژوهشی دانشگاه

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: طبق آخرین به‌روزرسانی پایگاه استنادی ESI، رتبه دانشگاه آزاد اسلامی در این پایگاه به 111 جهان ارتقاء پیدا کرده است.

نقش مؤثر دانشگاه‌ها در کنترل نوسان اقتصاد/ مسئولان اختراعات دانشجویان را جدی بگیرند

استاد رشته مدیریت بازرگانی- بازاریابی به نقش دانشگاه در کنترل نوسانات اقتصاد، افزایش اشتغال دانش آموختگان و کاهش معضلات فرهنگی و اجتماعی جامعه اشاره کرد و گفت: مسئولان باید اختراعات دانشجویان را جدی بگیرند.

استاد هتاک به مقدسات اهل سنت از دانشگاه آزاد اخراج شد

سخنگوی دانشگاه آزاد از صدور حکم اخراج یکی از اساتید این دانشگاه به مقدسات دینی اهل سنت خبر داد و گفت: دانشگاه آزاد بر اصل اساسی جمهوری اسلامی مبنی بر اتحاد شیعه و سنی تاکید دارد و با اخلال‌گران برخورد خواهد کرد.

پرسپولیس به یک شرط می‌تواند ۳ بازیکن آزاد جذب کند

ازفیفا برای جذب ۳ بازیکن آزاد پرسپولیس بعد از پایان نقل و انتقالات تابستانی استعلام گرفته می‌شود.

عملکرد موفق دانشگاه آزاد در جذب نخبگان

رئیس هیات امنا و هیأت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص جذب نخبگان عملکرد موفقی داشته است به طوری که افراد نخبه برای آینده دانشگاه جذب و بورسیه می‌شوند.

با ولنگاری فرهنگی در دانشگاه آزاد مقابله کردیم

رئیس هیأت مؤسس دانشگاه آزاد با بیان اینکه دفاع از علم و فرهنگ ایرانی و اسلامی برای دانشگاه آزاد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است گفت: ما در دانشگاه آزاد با ولنگاری فرهنگی مقابله کرده و برای دفاع از حوزه فرهنگی برنامه‌ریزی داریم.

دانشگاه آزاد بر اساس قانون با استاد هتاک برخورد می‌کند

در پی پخش کلیپی در فضای مجازی منسوب به هتاکی یکی از اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد نسبت به اهل سنت، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد این اقدام را عملی خلاف و در تضاد کامل با مبانی وحدت‌بخش نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست.

روش پذیرش دانش‌آموز در مدارس سمپاد تغییر کرد

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش پذیرش دانش‌آموز در پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان را از طریق سوابق تحصیلی، سنجش هوش و استعداد دانش آموختگان پایه ششم ابتدایی اعلام کرد.

برنامه استراتژیک دانشگاه علوم پزشکی آزاد برای پیاده سازی نظام ارزشیابی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گفت: به زودی برنامه استراتژیک دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران برای پیاده سازی نظام ارزشیابی ارائه می‌شود که یکی از اهداف این نظام قانونمند، احقاق حقوق افراد شایسته و مذاکره با همکارانی است که نیاز به تجدید نظ