فاصله زیادی با دانشگاه‌های نسل سوم دنیا داریم/لزوم بازنگری در برنامه‌های آموزشی و پژوهشی

رییس دانشگاه امیرکبیر با تاکید بر اینکه فاصله زیادی با دانشگاه‌های نسل سوم و دانشگاه‌های معتبر دنیا داریم، گفت: کاستن از این فاصله جز با ایجاد تحول در زمینه تحقیقات محقق نمی‌شود.مطالب مرتبط

ضرورت بازنگری در سرفصل‌های رشته علوم قرآن و حدیث

رئیس دانشکده الهیات دانشگاه تهران درباره  سابقه برنامه‌های مقطع ارشد و دکتری علوم قرآن و حدیث و لزوم بازنگری در برنامه‌های این مقاطع سخن گفت.

برنامه دانشگاه خوارزمی برای ارتقاء تجهیزات آموزشی در سال جاری

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خوارزمی درباره تجهیزات آموزشی این دانشگاه گفت: سال گذشته نیازهای تجهیزات آموزشی را مرتفع کردیم و مطابق با برنامه‌ریزی موجود، در سال 97 اکثر تجهیزات آموزشی را به روز خواهیم کرد.

دانشگاه اصفهان 60 تفاهمنامه با دانشگاه های دنیا دارد

اصفهان- ایرنا- مشاور رئیس دانشگاه اصفهان گفت: این دانشگاه بیش از 60 تفاهمنامه همکاری های علمی و آموزشی با دانشگاه های معتبر دنیا منعقد کرده است.

اصلاحیه نحوه برگزاری آزمون جامع دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد

تهران- ایرنا- معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی با ابلاغ بخشنامه به روسای واحدها و مراکز آموزشی این دانشگاه، دستورالعمل اصلاح نحوه برگزاری ارزیابی جامع دوره دکتری تخصصی آموزشی - پژوهشی را اعلام کرد.

رتبه یک کشور در رده بندی سایماگو به علوم پایه زنجان رسید

زنجان – ایرنا – معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان گفت: در رده بندی سایماگو این دانشگاه در سطح کشور با فاصله معنا داری، رتبه یک را به خود اختصاص داد.

نحوه برگزاری ارزیابی جامع دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد/برگزاری آزمون جامع، نیمه اول تیرماه

دکتر علیرضا رهایی معاون آموزشی دانشگاه آزاد با ابلاغ بخشنامه به روسای واحدها و مراکز آموزشی این دانشگاه، دستورالعمل اصلاح نحوه برگزاری ارزیابی جامع دوره دکتری تخصصی آموزشی - پژوهشی را اعلام کرد.

نوبخت:عملکرد مدیران با مطالبات مردم فاصله دارد

اهواز- ایرنا-معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: عملکرد مدیران با مطالبات مردم فاصله زیادی داشته و به همین دلیل امروز مردم خوزستان با نقطه مقبول رفاهی فاصله قابل توجهی دارند.

دانشگاه کاشان کیفی ترین مقاله های پژوهشی را در کشور داراست

کاشان- ایرنا- معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه کاشان گفت: این دانشگاه در نظام رتبه بندی لایدن سال 2018 در بین دانشگاه های ایران در شاخص های کیفی مقاله های پژوهشی رتبه نخست را در دسته های برتر کسب کرد.

نوبخت:عملکرد مدیران خوزستان با مطالبات مردم فاصله دارد

اهواز- ایرنا-معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: عملکرد مدیران با مطالبات مردم فاصله زیادی داشته و به همین دلیل امروز مردم خوزستان با نقطه مقبول رفاهی فاصله قابل توجهی دارند.

راه اندازی رشته های دکتری پیوسته در دانشگاه تهران

معاون آموزشی دانشگاه تهران گفت: برنامه داریم در این دانشگاه رشته های جدید در مقطع دکتری پیوسته را راه اندازی کنیم.

دانشجویان دکتری دستیاران آموزشی و پژوهشی می شوند

قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از تدوین دستورالعمل بکارگیری دانشجویان دکتری به عنوان دستیاران آموزشی و پژوهشی خبر داد.

دستورالعمل اصلاح نحوه برگزاری ارزیابی جامع دوره دکتری/برگزاری آزمون جامع نیمسال دوم در نیمه اول تیرماه

معاون آموزشی دانشگاه آزاد با ابلاغ بخشنامه به روسای واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی، دستورالعمل اصلاح نحوه برگزاری ارزیابی جامع دوره دکتری تخصصی آموزشی - پژوهشی را اعلام کرد.

همکاری آموزشی ایران با عراق باید افزایش پیدا کند

کرمانشاه - ایرنا - رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه با اشاره به حضور دانشجویان عراقی در این دانشگاه گفت: باید همکاری های آموزشی و پژوهشی جمهوری اسلامی ایران و عراق افزایش پیدا کرد.

میان مطالبات مردم و عملکرد مسئولان، فاصله قابل توجهی وجود دارد

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به اقدامات انجام شده برای حل مشکلات مردم، گفت: هنوز مردم ما در سختی هستند. اقدامات مناسبی انجام شده است، اما هنوز با شرایط مطلوب فاصله داریم.

حضور ۲۳ دانشگاه ایران در فهرست دانشگاه‌های برتر دنیا

سرپرست مرکز منطقه‌ای علوم و فناوری اطلاعات isc گفت: نتایج رتبه بندی دانشگاه‌های برتر دنیا سال ۲۰۱۸ لایدن منتشر شد که در این رتبه بندی ۲۳ دانشگاه از ایران در فهرست دانشگاه‌های برتر دنیا قرار گرفتند.

خانزاده: فاصله زیادی بین بازیکنان داخلی و لژیونرها وجود دارد/ زمانی که دعوا کردم بچه بودم!

مدافع تیم ملی فوتبال گفت که فاصله زیادی بین بازیکنان داخلی و لژیونرها وجود دارد.

برنامه دانشگاه برای جذب ۱۰۰۰ دانشجوی خارجی تا ۲ سال آینده

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به برنامه دانشگاه در جهت بین المللی سازی آموزش‌ها، گفت: هدف گذاری کردیم که طی ۲ سال آینده بتوانیم حداقل ۱۰۰۰ دانشجوی شهریه پرداز خارجی در دانشگاه جذب کنیم.

گسترش همکاری پژوهشی، علمی و هنری دانشگاه تهران با وزارت نفت

تفاهم‌نامه همکاری پژوهشی، علمی و هنری با هدف همکاری و تبادل فکر، اندیشه و ارتباط صنعت با دانشگاه تهران و بهره‌مندی بیشتر از توان علمی، پژوهشی، صنعتی و هنری طرفین، بین رئیس دانشگاه تهران و معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت به امضاء رسید.

دانشگاه علوم پایه زنجان از مقطع کارشناسی، دانشجوی دکتری می‌پذیرد

معاون آموزشی، پژوهشی و اداری مالی دانشگاه از پذیرش دانشجوی دکتری از کارشناسی تا دکتر در این دانشگاه خبر داد و گفت: دانش‌آموزان سال آخر متوسطه که در کنکور پذیرفته شوند می توانند در رشته فیزیک تا دوره دکتری در دانشگاه علوم پایه زنجان ادامه تحصیل بدهند.

لزوم بازنگری در روند دیپلماسی کشور/ اتحاد ملی رمز مقابله با دسیسه‌های دشمنان است

امام جمعه زاهدان گفت: در دیپلماسی و سیاست خرجی کشور باید بازنگری کنیم و از مذاکرات برجام درس بگیریم.