فاصله زیادی با دانشگاه‌های نسل سوم دنیا داریم/لزوم بازنگری در برنامه‌های آموزشی و پژوهشی

رییس دانشگاه امیرکبیر با تاکید بر اینکه فاصله زیادی با دانشگاه‌های نسل سوم و دانشگاه‌های معتبر دنیا داریم، گفت: کاستن از این فاصله جز با ایجاد تحول در زمینه تحقیقات محقق نمی‌شود.مطالب مرتبط

تامین اعتبار تجهیزات آموزشی و پژوهشی دانشگاه علوم بهزیستی

رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی گفت: با مصوبه هیئت امناء دانشگاه اعتبارات لازم برای به روزرسانی امکانات IT و توسعه تجهیزات آموزشی و پژوهشی دانشگاه تامین می شود.

فاصله دریافتی پرستار با پزشک بازنگری شود

همدان- ایرنا- نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود مزیت های بسیار طرح تحول نظام سلامت، فاصله ای بین دریافتی پرستاران و پزشکان در این طرح ایجاد شده که نیاز به بازنگری دارد.

روایت شاهدان عینی از شنبه خونین دانشگاه تبریز

دانشگاه تبریز به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و تاثیرگذارترین دانشگاه‌های کشور، فراز و نشیب‌های زیادی را در طول عمر۷۰ ساله خود دیده و نقش آفرینی‌های زیادی در عرصه‌های مختلف علمی و سیاسی داشته است، اما آنچه که این دانشگاه را از تمامی دانشگاه‌های دنیا متمایز کرده

لزوم بازنگری آیین نامه مشارکت بخش خصوصی در آموزش عالی سلامت

معاون آموزشی وزارت بهداشت طی نامه‌ای خطاب به شورای گسترش دانشگاه‌های علوم پزشکی خواستار بازنگری آیین نامه مشارکت بخش خصوصی در آموزش عالی سلامت شد.

ادغام برخی دانشگاه‌ها براساس طرح ساماندهی آموزش عالی

معاون آموزشی وزارت علوم گزارش «طرح ساماندهی مؤسسات آموزشی و پژوهشی» را ارائه و برادغام برخی دانشگاه‌ها و توجه به مشکلات پیش روی فعلی دانشگاه‌ها اشاره کرد.

خودروهای تولید داخل با استانداردهای آلایندگی فاصله زیادی دارند

تهران- استاندار تهران گفت: طبق قانون سال ۷۸ وزارت صمت مکلف شده بود، که نسبت به تولید خودروهای با استاندارد بالا اهتمام کند، اما هنوز با این استاندارد فاصله داریم.

امام جمعه موقت اهواز: با برخی از آرمان‌های انقلاب اسلامی فاصله داریم

امام جمعه موقت اهواز با بیان اینکه مردم پس از انقلاب اسلامی هویت پیدا کردند، گفت: در عین حال ما هنوز به آرمان‌های انقلاب اسلامی نرسیده‌ایم و با برخی از این آرمان‌ها فاصله زیادی داریم.

ایران حرف اول را در دنیا می‌زند/لزوم قیاس اوضاع قبل و بعد انقلاب

کرمانشاه- امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه ایران در بسیاری از حوزه‌های علمی حرف اول دنیا را می‌زند بر لزوم مقایسه وضعیت قبل و بعد از انقلاب تاکید کرد.

برگزاری گردهمایی معاونین و مدیران گروه‌های معارف اسلامی دانشگاه‌ها در مشهد

معاونین آموزشی-پژوهشی و مدیران گروه‌های معارف اسلامی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی سراسر کشور در مشهد مقدس گرد هم خواهند آمد.

افزایش فاصله ازدواج تا تولد اولین فرزند به ۴.۲ سال

معاون بهداشت وزارت بهداشت، گفت: در راستای ارتقای خدمات بهداشتی، بازنگری بسته‌های خدمتی از اولویت‌های معاونت بهداشت است که تلاش می‌شود در قالب برنامه‌های مختلف به آن دسترسی

برنامه زیارت عتبات عالیات نیاز به بازنگری جدی دارد

نماینده بعثه مقام معظم رهبری درعراق با تأکید براینکه برنامه زیارت عتبات عالیات نیازبه بازنگری جدی دارد، گفت: همه ما باید تلاش کنیم تا روز به روز برنامه‌های فرهنگی با کیفیت بهتر صورت پذیرد.

جنوب کرمان فاصله زیادی تا رسیدن به نقطه مطلوب در زمینه توسعه دارد

کرمان-استاندار کرمان گفت: علی‌رغم آنکه کارهای زیادی در جنوب استان کرمان در زمینه توسعه مناطق جنوبی صورت گرفته اما به دلیل وسعت و کمی سرعت توسعه، هنوز تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله زیادی دارد.

لزوم ارائه دستاورد فکری و نظری تعلیم و تربیت کشور به جهان

رئیس جدید سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی گفت: معتقدم نه تنها در سطح جهان اسلام بلکه فراتر و در سطح کشورهایی که از نظر آموزش و پرورش پیشرفته هستند، دستاوردهای فکری و نظری داریم که قابل عرضه است و می‌تواند یک گام تعلیم و تربیت جهانی را رشد دهد.

لزوم نسل سوم شدن دانشگاه امیرکبیر

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر: از برنامه‌های راهبردی این دانشگاه قرارگرفتن آن در میان دانشگاه‌های نسل سوم است

آغاز بازنگری دوره پزشکی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی تهران

بازنگری دوره پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران با انتصاب اعضای شورای عالی بازنگری از سوی رئیس دانشگاه آغاز می شود.

طرح بازمهندسی رشته کشاورزی در دانشگاه آزاد/ بررسی موضوع امنیت غذا

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از تدوین طرح بازمهندسی آموزشی، پژوهشی و خدمات فناوری در کشاورزی خبر داد و گفت: این دانشگاه طرح ویژه‌ای برای مسئله غذا و امنیت غذایی در کشور دارد.

لزوم بازنگری نسبت تربیت دانشجو در مقاطع تحصیلات تکمیلی و پایه

سرپرست وزارت بهداشت بر لزوم بازنگری در نسبت تربیت دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی و پایه اشاره کرد و گفت: تربیت دانشجوی آموزش تکمیلی، در شرایطی که بیشترین نیاز خدمات سلامت در مقاطع پایه است باید مورد تجدید نظر قرار گیرد، که این کار در حوزه آموزش در دست

برنامه‌های سپاه تهران برای آسیب‌های اجتماعی

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص): برنامه‌های بسیار زیادی در مساجد و پارک‌ها برای تحکیم بنیان خانواده و رویکرد‌های بومی- محلی داریم.

کاهش سهم مردم در پرداخت قیمت آب و رشد سهم یارانه‌ها+نمودار

بین تعرفه پرداختی آب شرب توسط مصرف کنندگان و قیمت تمام شده آن در هر دو بخش شهری و روستایی، همواره فاصله زیادی وجود داشته است، اما این فاصله در سال‌های اخیر به طور فزاینده در حال افزایش است.

برنامه دانشگاه امیرکبیر برای افزایش دو برابری ظرفیت خوابگاه‌ها تا سال ۱۴۰۴

رئیس دانشگاه امیرکبیر با تاکید بر اینکه هر سال ۲۰ درصد به ظرفیت خوابگاهی این دانشگاه اضافه می‌شود، گفت: بر اساس برنامه تدوین شده بنا داریم تا سال ۱۴۰۴ ظرفیت خوابگاهی دانشگاه امیرکبیر تا دو برابر افزایش پیدا کند.