اصول مهم یگان ویژه ناجا ؛ آمادگی در حوزه های رزمی، جسمانی و بصیرتی

فرمانده یگان های ویژه ناجا، آمادگی تاکتیکی، رزمی، جسمانی و بصیرتی را از اصول مهم این یگان بیان کرد و گفت: این ویژگی ها ضامن تحقق اهداف سازمانی است تا جایگاه پلیس ویژه به عنوان نوک پیکان و رأس اقتدار ناجا در هر صحنه ای حفظ شود.مطالب مرتبط

تأمین امنیت زائران اربعین حسینی اولویت یگان‌های ویژه است

فرمانده یگان های ویژه ناجا تامین امنیت زائران را از اولویت های یگان ویژه در اربعین عنوان کرد و گفت: کارکنان یگان ویژه برای خدمت رسانی به زوار امام حسین(ع)، آمادگی کامل دارند.

تأمین امنیت زائران اربعین حسینی؛ اولویت یگان‌های ویژه

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا، کنترل جمعیت و تامین امنیت زائران را از اولویت های یگان ویژه در اربعین عنوان کرد و گفت: کارکنان یگان ویژه برای خدمت رسانی به زوار امام حسین(ع)، آمادگی کامل دارند.]]>

فرمانده یگان ویژه ناجا: ‌6 لایه حفاظتی و امنیتی برای تامین امنیت زائران اربعین پیش‌بینی شد

فرمانده یگان ویژه ناجا گفت: استقرار 6 لایه حفاظتی و امنیتی برای برقراری امنیت زائران و پوشش پل زائر در مهران به طول 11 کیلومتر زیرپوشش عملیاتی یگان ویژه ناجاست.

چوگان نقش تاثیر گذاری در آمادگی جسمانی ورزشکاران دارد

تهران- ایرنا- امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: چوگان نقش تاثیر گذاری در آمادگی جسمانی ورزشکاران دارد از این رو در واحدهای نظامی که نیاز به آمادگی بالای جسمانی دارد، مورد استفاده قرار می گیرد.

مسابقات آمادگی جسمانی قهرمانی گیلان برگزار شد

رشت - ایرنا - رقابت های آمادگی جسمانی قهرمانی مردان استان گیلان عصر جمعه با معرفی نفرات برتر در رشت پایان یافت.

ایستادگی یگان ویژه به پای نظام و انقلاب ستودنی است

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان اینکه امروز نظام به داشتن نیروهای مومن و متدین نیروی انتظامی افتخار می کند، گفت: ایستادگی و خستگی ناپذیری یگان ویژه به پای نظام و انقلاب ستودنی است

پنتاگون: ۸۰% از جنگنده‌های کلیدی آمریکا آمادگی رزمی داشته باشند

وزیر دفاع آمریکا با صدور دستوری خواستار آمادگی ۸۰% از جنگنده‌های کلیدی این کشور همراه با قابلیت های رزمی آن ها شد.

­آمادگی 100 درصدی ناجا برای خدمات دهی به زائران اربعین

 فرمانده نیروی انتظامی از آمادگی 100 درصدی ناجا و پیش بینی تمهیدات لازم برای تسهیل تردد و خدمات دهی شایسته به زائران اربعین حسینی(ع) خبر داد.

تمرین یگان ویژه نیروی انتظامی قم

همزمان با هفته نیروی انتظامی یگان ویژه انتظامی استان هم با حضور در مدرسه آیت الله دیباجی ضمن راپل و عملیات رهایی گروگان فرضی، توانمندی و اقتدار خود را در برخورد با ناامن کنندگان جامعه به نمایش گذاشتند.

یگان ویژه کرمان در مرز چزابه به زائران اربعین خدمات رسانی می کند

کرمان - ایرنا- فرمانده یگان ویژه استان کرمان از همکاری این یگان در تامین امنیت و خدمات رسانی به زائران اربعین در مرز چزابه خبر داد.

ساخت خانه های مددجوی کمیته امداد باکمک جهادگران یگان ویژه

کارکنان یگان ویژه استان در یک اقدام جهادی در ساخت خانه مددجویان کمیته امداد کمک رسانی می کنند.

آمادگی کامل ایران برای تبادل اطلاعات، آموزش و تجهیزات فنی

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: پلیس ایران آمادگی دارد تا در همه حوزه های پلیسی به ویژه در زمینه تبادل اطلاعات، آموزش و تجهیزات فنی با کشور روسیه همکاری داشته باشد.

سرلشکر باقری از یگان های سپاه درارتفاعات مرزی غرب کشور بازدید کرد

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از یگان های سپاه در مناطق و ارتفاعات مرزی غرب کشوربازدید و در جریان میزان آمادگی‌های آنان برای تامین امنیت مرزها و مقابله با تهدیدات دشمنان امنیت ملت ایران قرار گرف

مسابقات بین‌المللی توان رزمی و دفاعی به میزبانی ارتش پاکستان آغاز شد

ارتش پاکستان از امروز میزبان مسابقات ویژه توان رزمی و دفاعی نیروهای نظامی کشورهای مختلف است که در تورنمت بین المللی لاهور شرکت کرده‌اند.

جانبازان و ایثارگران، الگوی بصیرتی جوانان

حسینی: جانبازان و ایثارگران، الگوی بصیرتی جوانان هستند.

ایجاد پنج ایستگاه کنترلی از مهران تا پایانه مرزی

فرمانده تیپ دوم یگان ویژه ناجا از ایجاد پنج ایستگاه کنترلی از شهر مهران تا پایانه مرزی خبر داد.

آمادگی حوزه خواهران برای افزایش مهارت خانواده در بین دانش آموزان

معاون فرهنگی تبلیغی حوزه‌های علمیه خواهران آمادگی حوزه‌های علمیه خواهران را برای افزایش مهارت‌های خانواده در میان دختران دانش‌آموز اعلام کرد.

آمادگی ایران برای تأسیس یک بیمارستان مستقل در حوزه «طب نظامی»

رئیس اداره بهداشت و درمان ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه ما برای تاسیس یک بیمارستان مستقل در حوزه طب نظامی آمادگی داریم، گفت:توسعه این بیمارستان‌ها برای خدمت‌رسانی به مردم حائز اهمیت است.

تمهیدات ناجا برای تسهیل تردد زوار/ زائران، مدارک لازم و قانونی را به همراه داشته باشند/ افزایش گیت‌ها در مرزهای سه‌گانه

فرمانده نیروی انتظامی از آمادگی 100 درصدی ناجا و پیش بینی تمهیدات لازم برای تسهیل تردد و خدمات دهی شایسته به زائران اربعین حسینی(ع) خبرداد.]]>

به تجربه حریفان می بازیم

جاکارتا- ایرنا- امید جعفری جودوکار وزن منهای 81 کیلوگرم پس از تصاحب مدال برنز بازیهای پاراآسیایی جاکارتا گفت: تیم ما از نظر آمادگی جسمانی و روحی از همه تیم ها بالاتر است، اما به علت تجربه کم در رقابت های برون مرزی، در مسابقات با مشکل روبرو می شویم و به تج