توان رزمی و دفاعی نیروی زمینی افزایش چشمگیری داشته است

فرمانده قرارگاه جنوب شرق نزاجا گفت : توان رزمی و دفاعی نیروی زمینی افزایش چشمگیری داشته است.مطالب مرتبط

در زمینه دفاعی به خودکفایی رسیده ایم

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: خود اتکایی در نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران نهادینه شده است .

در زمینه دفاعی به خودکفایی رسیده ایم

زاهدان - فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: خود اتکایی در نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران نهادینه شده است.

سطح رقابت در لیگ بالاست

تیرانداز ملی پوش تیم نیروی زمینی ارتش گفت: رقابت در لیگ افزایش چشمگیری دارد و تیم ها همه در تلاش برای کسب عنوان قهرمانی هستند.

افزایش توان دفاعی با الحاق تجهیزات جدید به مرزبانی کشور

کیش - فرمانده ناجا با اشاره به افزایش توان دفاعی با الحاق تجهیزات جدید به مرزبانی کشور، گفت: هیچ تهدید امنیتی – تروریستی در مرزهای آبی و خاکی ایران وجود ندارد .

افتتاح۵۴۰۰طرح محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه

امنیت شرط توسعه پایدار است و نیروی زمینی سپاه می‌کوشد با ارائه الگویی ایرانی اسلامی پیشرفت هر دو مقوله را با هم پیگیری کند.

افتتاح ۵۴۰۰ طرح محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه

امنیت شرط توسعه پایدار است و نیروی زمینی سپاه می‌کوشد با ارائه الگویی ایرانی اسلامی پیشرفت هر دو مقوله را با هم پیگیری کند.

بازدید فرمانده نیروی زمینی از تیپ 288 خاش

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از تیپ 288 زرهی خاش بازدید کردند.

پیروزی نیروی زمینی و هیات نجف آباد در لیگ هندبال

تهران- یرنا- هفته دوازدهم لیگ برتر هندبال با پیروزی تیم های نیروی زمینی و تساوی فولاد سپاهان با فرازبام خائیز به پایان رسید.

ترانزیت ۷میلیون تن کالا از مرزهای زمینی و آبی/رشد ۴ درصدی ترانزیت

بیش از ۷ میلیون و ۶۵هزار تن کالا از ۳۲ مرز فعال زمینی و آبی کشور در ۹ ماه سال جاری ترانزیت شد که این مقدار نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴درصد افزایش داشته است. 

پیشرفت علمی و پژوهشی و افزایش توان دفاعی از مهمترین دستاوردهای انقلاب است

امام جمعه اردبیل گفت:پیشرفت و توسعه در عرصه‌های علمی و پژوهشی و افزایش توان دفاع کشور بخشی از دستاوردهای انقلاب در کشور به شمار می‌رود که باید قدردان انقلاب و دستاورهای مهم آن باشیم.

فارس| نیروی زمینی کازرون در پی تثبیت جایگاه خود در رده سوم

تیم نیروی زمینی کازرون در هفته دوازدهم لیگ برتر هندبال برای تثبیت جایگاه خود در رده سوم جدول به مصاف تیم ذوب‌آهن اصفهان می‌رود.

تراژدی کار خدا و اشک شیطان

ساعت ۱۶:۳۰ سه شنبه مورخ ۲۲ دی، دو فروند شناور رزمی آمریکایی حامل 10 تفنگدار مسلح که وارد آب‌های سرزمینی جمهوری اسلامی ایران در حوالی جزیره فارسی شده بودند، توسط واحد‌های شناوری رزمی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه توقیف و به جزیره فارسی منتقل شدند.

۵۴۰۰پروژه عمرانی که توسط نیروی زمینی سپاه انجام شده افتتاح می‌شود

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه خبر داد: فردا در مجموعه فتح المبین سپاه با حضور شخصیت‌های لشکری و کشوری ۵۴۰۰ پروژه عمرانی از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح می‌شود.

٥٤٠٠ پروژه عمرانی و محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه فردا افتتاح می‌شود

معاون هماهنگ كننده نیروی زمینی سپاه، رفع محرومیت را یکی از مولفه های اصلی ایجاد امنیت در کشور دانست و گفت: بیکاری و محرومیت از جمله عواملی است که در ایجاد ناامنی نقش دارد.

افزایش توان دفاعی با الحاق تجهیزات جدید به مرزبانی کشور

سردار اشتری در بازدید از جزایر کیش و هندورابی اعلام کرد: هیچ تهدید امنیتی – تروریستی در مرز‌های آبی و خاکی ایران وجود ندارد .

ماموریت اصلی سپاه ایجاد امنیت است

تهران- ایرنا- معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماموریت اصلی این نیرو را ایجاد امنیت عنوان کرد و گفت: نیروی زمینی در مناطقی که حضور دارد آماده ایجاد شرایط لازم امنیتی برای فعالیت بخش های دولتی و خصوصی است.

بازدید فرمانده نیروی زمینی ارتش از لشکر 88 زرهی زاهدان

امیرسرتیپ حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش دیروز در بازدید از لشکر 88 زرهی زاهدان گفت: با خلاقیت جوانان در زمینه زرهی، راکت انداز و بالگرد به خودکفایی رسیده ایم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش: به مرز خودکفایی رسیده ایم

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروهای مسلح کشور از جمله ارتش جمهوری اسلامی ایران در تولید تجهیزات و تسلیحات مورد نیاز خود به مرز خودکفایی رسیده اند.

افتتاح نمایشگاه محرومیت‌زدایی‌ نیروی زمینی سپاه

نمایشگاه دستاوردهای قرارگاه محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه با حضور فرمانده کل سپاه افتتاح شد.

تحریم ها هیچ تاثیری بر قدرت دفاعی کشور ندارد

تهران- ایرنا- جانشین فرماندهی قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا(ص) گفت: قدرت دفاعی کشور درحال افزایش است و تحریم ها هیچ تاثیری بر قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران ندارد.