توان رزمی و دفاعی نیروی زمینی افزایش چشمگیری داشته است

فرمانده قرارگاه جنوب شرق نزاجا گفت : توان رزمی و دفاعی نیروی زمینی افزایش چشمگیری داشته است.مطالب مرتبط

نیروی زمینی ارتش در همه زمینه های دفاعی خودکفا است

قزوین-ایرنا-فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی،این نیرو را در همه عرصه های دفاعی خودکفا دانست و گفت: حضورمان در مرزهای کشور تنها بخشی از فعالیت ماست تا جایی که اجازه کوچکترین تعرضی را به بیگانگان نخواهیم داد.

نیروی زمینی ارتش در همه ابعاد دفاعی خودکفا است

قزوین-ایرنا-فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی،این نیرو را در همه ابعاد دفاعی خودکفا دانست و گفت: حضور در مرزهای کشور به منظور تامین امنیت نقاط مرزی و پیشگیری از کوچک ترین تعرض بیگانگان تنها بخشی از فعالیت های جان برکفان ارتش را شامل می شود.

بازدید فرمانده نیروی‌زمینی‌ارتش از لشگر16 زرهی قزوین

امیرسرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن سفر به قزوین صبح چهارشنبه دوم اسفندماه برای کسب اطلاع از آخرین وضعیت آمادگی رزمی قرارگاه عملیاتی لشکر 16 زرهی قزوین از این مقر نظامی بازدید کرد.

راه اندازی 12 بیمارستان تخصصی در مناطق مرزی

بیرجند - ایرنا - فرمانده بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شمال شرق کشور با تاکید براینکه ارائه خدمات تخصصی به مناطق مرزی و محروم رویکرد مهم نیروی زمینی سپاه است گفت که در این راستا راه اندازی 12 بیمارستان تخصصی ثابت در این مناطق در د

راه اندازی 12 بیمارستان تخصصی ثابت در مناطق مرزی در دستور کار است

بیرجند - ایرنا - فرمانده بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شمال شرق کشور گفت: ارائه خدمات تخصصی به مناطق مرزی و محروم رویکرد مهم نیروی زمینی سپاه است که در این راستا راه اندازی 12 بیمارستان تخصصی ثابت در این مناطق در دستور کار قرار دا

بازدید فرمانده نیروی زمینی ارتش از قرارگاه عملیاتی لشگر ١٦ زرهی قزوین

فرمانده نیروی زمینی ارتش در سفر یکروزه به قزوین از قرارگاه عملیاتی لشگر ١٦ زرهی این شهر دیدن کرد و گفت : در صنایع دفاعی خودکفا هستیم .

تانک «کرار» به زودی وارد چرخه نیروی زمینی می شود

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: قراردادهای به کارگیری تانک کرار توسط نیروی زمینی ارتش منعقد شده و به زودی در چرخه عملیاتی نزاجا قرار می گیرد.

هرگز اجازه نمی دهیم دیگران در جهت کاهش توان دفاعی و بازدارندگی ایران صلح جو سخن بگویند

سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به اظهارات رئیس جمهور فرانسه گفت: ایران هرگز اجازه نخواهد داد دیگران در جهت کاهش توان دفاعی و بازدارندگی ایران صلح جو سخن گفته و یا تلاشی با معیارهای دوگانه داشته باشند.

نفت گچساران برای ادامه صدرنشینی به مصاف نیروی زمینی می‌رود

در هفته یازدهم لیگ برتر هندبال کشور، تیم هندبال نفت و گاز گچساران میزبان تیم نیروی زمینی تهران است.

خطیب جمعه قم:توان دفاعی و موشکی ایران هرگز قابل مذاکره نیست

قم-ایرنا- خطیب نمازجمعه قم با اشاره به برخی زمزمه های کشورهای غربی درمورد مسائل موشکی جمهوری اسلامی گفت: دشمنان بدانند توان موشکی و دفاعی ایران تحت هیچ شرایطی قابل بحث و مذاکره نیست و ما اجازه ایجاد برجام دیگری در مورد مسائل دفاعی را نمی دهیم.

خطیب جمعه قم:توان دفاعی و موشکی ایران هرگز قابل مذاکره نیست

قم-ایرنا- خطیب نمازجمعه قم با اشاره به برخی زمزمه های کشورهای غربی درمورد مسائل موشکی جمهوری اسلامی گفت: دشمنان بدانند توان موشکی و دفاعی ایران تحت هیچ شرایطی قابل بحث و مذاکره نیست و ما اجازه ایجاد برجام دیگری در مورد مسائل دفاعی را نمی دهیم.

تکاوران نیروی زمینی تا ۲ ساعت دیگر به محل سانحه هوایی دنا می‌رسند

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: به گونه ای برنامه ریزی کرده ایم که با وجود شرایط سخت محل سانحه هوایپما، تا دو ساعت دیگر به محل اجساد از طریق نفوذ از زمین برسیم.

کشورمان به هیچ تجهیزات نظامی خارجی برای دفاع نیاز ندارد

قزوین-فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: آنچه درچرخه دفاع از مرزهای کشور موردنیاز است توسط صنعتگران ودانشمندان ایرانی تامین می شود و در صنایع دفاعی هیچ نیازی به خارج نداریم.

گفتگوی تلفنی آخوندی با جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش

وزیر راه و شهرسازی طی تماس تلفنی با امیر نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش درخواست کرد آنها کار انتقال اجساد را بر عهده بگیرد.

کازرون صدرنشین شد/ بازی گچساران و نیروی زمینی نا تمام ماند

در هفته یازدهم لیگ برتر هندبال بازی گچساران و نیروی زمینی ارتش ناتمام ماند و شهرداری کازرون به صدر جدول رسید.

تغییرات قیمت محصولات کشاورزی/افزایش نرخ میوه و سبزی

متوسط قیمت سیب‌زمینی ٦١٥٨ و پیاز ٨٤٣١ ریال بوده که نسبت به فصل مشابه سال قبل به ترتیب ٤٣,٦ و ٥٢.٥ درصد افزایش داشته ­است.

جانشین نیروی زمینی ارتش: حضور 30 امدادگر شامل تکاور، کارکنان هلال احمر و کوهنورد در محل سقوط هواپیما ATR

جانشین نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: 30 نفر از امدادگران شامل کماندوهای نیروی مخصوص ارتش، تعدادی از کارکنان هلال احمر و کوهنوردان در محل حادثه حضور دارند و کار تفحص اجساد را آغاز کردند.

توضیحات جانشین نیروی زمینی ارتش در خصوص انتقال امدادگران به محل سقوط هواپیمای تهران - یاسوج

تهران - ایرنا - جانشین نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: نیروهای ویژه و امدادی هلال احمر به صورت هلی برد در نزدیکی محل حادثه پیاده شده اند و منتظر هستیم که پس از تجسس، اطلاعات لازم را ارایه کنند.

اجازه نمی دهیم برای کاهش توان دفاعی​ ما تلاش کنند

قاسمی گفت: جمهوری اسلامی ایران هرگز اجازه نخواهد داد دیگران در جهت كاهش توان دفاعی و بازدارندگی ایران صلح جو تلاش کنند و همزمان کشورهای منطقه را به انواع سلاح های مرگبار تجهیز کنند.

تکاوران نوهد به نزدیکی محل سقوط هواپیما رسیده‌اند/ تلاش برای یافتن مسیرهای زمینی

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اقدامات این نهاد برای کشف پیکرهای مسافران پرواز تهران- یاسوج، گفت: به دنبال آن هستیم که از مسیرهای زمینی نفوذ کرده و تا دو ساعت دیگر به محل اجساد برسیم.