المپیاد ورزش همگانی خانوادگی در نیشابور

مشهد- ایرنا- نخستین المپیاد ورزشهای همگانی خانوادگی در قالب 10 رشته ورزشی به صورت انفرادی، گروهی و بومی محلی روز پنجشنبه در نیشابور آغاز شد.مطالب مرتبط

برگزاری المپیاد ورزش همگانی و بازی های بومی،محلی

المپیاد ورزش همگانی و بازیهای ورزشی معلولان، سالمندان وجانبازان در گرامیداشت هفته تربیت بدنی به میزبانی شهرستان بجستان برگزار شد.

ترویج ورزش همگانی اولویت اصلی ورزش یزد است

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان یزد با بیان اینکه ترویج ورزش همگانی اولویت اصلی ورزش یزد است از برگزاری بیش از 1000 برنامه ورزش همگانی در شش ماهه اول امسال در یزد خبر داد.

لاهیجان رتبه اول ورزش همگانی گیلان را دارد

لاهیجان - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان لاهیجان گفت: لاهیجان رتبه اول استان گیلان در ورزش همگانی را دارد و بیشترین اعتبارات ورزشی این شهرستان صرف توسعه و همگانی کردن ورزش می شود.

ورزش همگانی در گناوه گسترش می یابد

گناوه- ایرنا- رئیس هیات ورزش های همگانی گناوه گفت: توسعه و گسترش ورزش های همگانی با اجرای برنامه های مختلفی در دستور کار این هیات قرار دارد.

عدم توجه به ورزش کودکان، چالش اصلی آینده ورزش قهرمانی و همگانی

معاون تربیت‌ بدنی و سلامت وزارت آموزش‌ و پرورش گفت: عدم توجه به ورزش کودکان در امروز، ریشه ورزش‌های همگانی و قهرمانی را در آینده می‌خشکاند.

ورزش همگانی با 20 هزار تن به استقبال هفته تربیت بدنی رفت

همدان- ایرنا- رئیس هیات ورزش های همگانی همدان گفت: ورزش همگانی با 20 هزار ورزشکار به استقبال برنامه های گرامیداشت هفته تربیت بدنی رفت.

سند تحول تعالی و آینده نگری ورزش همگانی بومی سازی شود

معاون سیاسی اجتماعی استانداری مازندران گفت: لازم است تا سند تحول ورزش همگانی بومی سازی شود و اجرای آن در دستور کار استانی قرار گیرد.]]>

استاندار قم: همگانی کردن ورزش مورد توجه قرار گیرد

قم - ایرنا - استاندار قم با بیان این که ورزش برای سلامتی و نشاط جامعه ضروری است گفت: ترویج فرهنگ ورزش و همگانی کردن آن امر مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

برنامه‌های ورزش همگانی در شهرستان گناوه گسترش می‌یابد

بوشهر - رئیس هیئت ورزشهای همگانی گناوه گفت: برنامه‌های ورزش همگانی در شهرستان گناوه گسترش می‌یابد.

اردبیل| مشارکت مردم در ورزش‌های همگانی تنها "20 درصد" است

عضو انجمن علمی مدیریت ورزشی کشور گفت: در حال حاضر میزان مشارکت مردم کشورمان در ورزش‌های همگانی بیش از 20 درصد است که با کشورهای توسعه یافته بسیار فاصله دارد.

فعالیت در بخش ورزش قهرمانی و همگانی گسترش می یابد

بجنورد- ایرنا- رئیس فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری کشور گفت: این فدراسیون به عنوان یک رویکرد مهم گسترش فعالیت در بخش ورزش قهرمانی و همگانی را در نظر دارد.

برگزاری هشتمین دوره بین المللی مدیریت و رهبری ورزش همگانی در مشهد

با حضور ۱۲۰ نفر از ورزشکاران و محققان علوم ورزش هشتمین دوره بین المللی مدیریت و رهبری ورزش همگانی در مشهد آغاز شد.

آغاز به کار المپیاد بزرگ ورزشی در روستا‌های استان کرمانشاه

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: ۹ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی برای برگزاری این المپیاد ورزشی اختصاص یافته است.

35 پایگاه ورزش صبحگاهی درقم فعال است

قم- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان قم گفت: 35 پایگاه ورزش صبحگاهی و عصرگاهی در این استان ایجاد شده است و به دنبال توسعه ورزش همگانی هستیم.

تاکید امام جمعه رستم بر ورزش همگانی

امام جمعه موقت رستم با گرامیداشت هفته تربیت بدنی بر ترویج ورزش های همگانی تاکید کرد.

برندگان پیاده روی عاشوراییان همدان مشخص شدند

همدان- ایرنا- رئیس هیات ورزش های همگانی همدان گفت: اسامی برندگان همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی عاشوراییان گرامیداشت هفته دفاع مقدس همدان مشخص شد.

فامنین قهرمان مسابقات جام نشاط و تندرستی همدان شد

همدان- ایرنا- نائب رئیس هیات ورزش های همگانی همدان گفت: تیم فامنین عنوان قهرمانی مسابقات خانوادگی جام نشاط و تندرستی همدان را کسب کرد.

توسعه ورزش همگانی نیاز به مشارکت دستگاه های اجرایی است

مدیر کل ورزش و جوانان مازندران گفت: توسعه ورزش همگانی نیاز به مشارکت دستگاه های اجرایی است.]]>

جایگاه مطلوب استان در زمینه برپایی ورزش های همگانی

جایگاه کهگیلویه وبویراحمد در زمینه برپایی برنامه های ورزش های همگانی مطلوب است.

صادرات خدمات ورزشی از كیش به کشور‌های همسایه

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی کیش در مجمع سالیانه فدراسیون ورزش‌های همگانی با اشاره به حمایت و راه اندازی خط تولید داخلی محصولات ورزشی مورد نیاز فدراسیون‌ها بر صادرات خدمات ورزشی به کشور‌های همسایه تاکید کرد.