المپیاد ورزش همگانی خانوادگی در نیشابور

مشهد- ایرنا- نخستین المپیاد ورزشهای همگانی خانوادگی در قالب 10 رشته ورزشی به صورت انفرادی، گروهی و بومی محلی روز پنجشنبه در نیشابور آغاز شد.مطالب مرتبط

همایش پیاده‌روی خانوادگی با حضور مسئولان ورزش همگانی استان تهران

همایش پیاده‌روی خانوادگی به مناسبت هفته جوان به همت اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و همکاری هیات همگانی این استان با حضور مسئولان ورزش همگانی روز گذشته (جمعه) در پارک پلیس برگزار شد.

همایش پیاده روی خانوادگی با حضور مسئولین ورزش همگانی استان تهران

همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته جوان به همت اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و همکاری هیات همگانی این استان با حضور مسئولین ورزش همگانی روز گذشته (جمعه) در پارک پلیس برگزار شد.]]>

همایش پیاده روی خانوادگی با حضور مسئولان

همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته جوان به همت اداره کل ورزش و جوانان تهران و همکاری هیات همگانی با حضور مسئولان ورزش همگانی در پارک پلیس برگزار شد.

احمدی:‌ توسعه ورزش همگانی از اولویت‌های وزارت ورزش و جوانان است

معاون وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه توسعه ورزش همگانی یکی از اولویت‌های وزارت ورزش و جوانان است، افزود: باید شرایط ورزش را برای همه مردم فراهم کنیم که این کار نیازمند همکاری همه بخش‌ها است

ساری| ورزش همگانی مطالبه عمومی کشور شده است

معاون توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر همه‌گیر شدن ورزش جوانان در کشور گفت: ورزش همگانی مطالبه عمومی در کشور شده است.

درخشش دونده هم استانی در ورزش های همگانی کشور

دبیر هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد به مقام سوم رقابت های دو و میدانی کشور دست یافت.

افزایش نشاط اجتماعی با توسعه ورزش همگانی محقق می‌شود

بیرجند- معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان گفت: توسعه ورزش همگانی با توجه به تأثیرگذاری بر سلامت جامعه و افزایش نشاط، از اولویت‌های اصلی وزارت ورزش و جوانان است.

مردم استان تهران در بیش از یکهزار بوستان ورزش می کنند

تهران- ایرنا- رئیس هیات ورزش همگانی استان تهران با بیان اینکه توسعه ورزش همگانی یکی از ضرورت های جامعه سالم است گفت: مردم استان روزانه در 1280 بوستان ورزش می کنند.

اخلاق در ورزشهای همگانی باید نمود بیشتری داشته باشد

زنجان - ایرنا - رئیس فدراسیون ورزش های همگانی گفت: اصول ارزشی و اخلاق مداری در ورزش های همگانی باید روز بروز نمود بیشتری داشته باشد.

اخلاق در ورزشهای همگانی باید نمود بیشتری داشته باشد

زنجان - ایرنا - رئیس فدراسیون ورزش های همگانی گفت: اصول ارزشی و اخلاق مداری در ورزش های همگانی باید روز بروز نمود بیشتری داشته باشد.

یزد | هیئت‌های ورزشی همگانی کردن ورزش در بین بانوان را مدنظر قرار دهند

مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد با بیان اینکه پیوست فرهنگی نیاز برنامه‌های ورزشی است گفت: هیئت‌های ورزشی همگانی کردن ورزش در بین بانوان را مدنظر قرار دهند.

تشکیل کانون‌ها و انجمن‌های ورزش دانشجویی در دانشگاه‌های علوم پزشکی

رئیس اداره ورزش‌های همگانی وزارت بهداشت گفت: یکی از مهم‌ترین زیرساختها برای توسعه ورزش همگانی در میان دانشگاه‌های علوم پزشکی و خوابگاه‌ها تاسیس کانون‌ها وانجمن‌های ورزشی دانشجویی در سطح دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی است که این مهم در قالب برنامه عم

کارگاه آموزشی ورزش همگانی مربیان استان یزد

97 نفر از مربیان ورزش همگانی استان در کارگاه دانش افزایی شرکت کردند.

473مدال در المپیاد ورزشی گلستان توزیع شد

گرگان - ایرنا - مدیر کل ورزش و جوانان گلستان گفت: در سومین دوره المپیاد ورزشی استان در رشته های مختلف 473 مدال به همراه 69 کاپ توزیع شد.

برگزاری اولین المپیاد ملی پیرایشگری درسرپل ذهاب

مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان سرپل ذهاب گفت: اولین المپیاد ملی پیرایشگری در شهرستان سرپلذهاب با حضور شرکت کنندگانی از سراسر کشور برگزار شد.

مشهد| دفاع تمام قد از عنوان پایتخت کتاب نیشابور

رئیس اداره ارشاد نیشابور با اشاره به دستاوردهای پایتختی کتاب برای نیشابور گفت: سرانه مطالعه در شهرستان نیشابور با این عنوان دو برابر شد.

کرج| المپیاد ورزشی بومی و محلی استان البرز برگزار می‌شود

رئیس هیئت ورزش‌های بومی و محلی استان البرز از برگزاری المپیاد فرهنگی ورزشی بازی‌های بومی محلی و ورزش روستایی استان البرز از روز چهارشنبه به مدت دو هفته در شهرستان‌های این استان خبر داد.

بی‌قانونی را در فدراسیون ورزش‌های همگانی به هیچ وجه برنمی‌تابیم

زنجان_رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی تاکید کرد: به هیچ وجه در این حوزه، بی‌قانونی‌ها را برنمی‌تابیم.

ورزشکاران پیشکسوت همدانی در جشنواره همگانی کشور خوش درخشیدند

همدان- ایرنا- سرپرست تیم منتخب ورزشکاران پیشکسوت ورزش های همگانی همدان گفت: ورزشکاران پیشکسوت این استان در جشنواره همگانی بزرگسالان بالای 36 سال کشور خوش درخشیدند.

تجلیل از مدال آوران ورزش فارس

در مراسمی از ۱۴۰ قهرمان ملی و بین المللی ورزش‌های همگانی فارس شد.