امیرحسینی: به دنبال ثبت جهانی ورزش‌های رزمی کارگران جهان هستیم

رییس فدراسیون ورزش کارگری از میزبانی ایران برای برگزاری اولین دوره مسابقه‌های قهرمانی ورزش‌های رزمی کارگران جهان در اسفندماه در سالن هندبال آکادمی ملی المپیک خبر داد و گفت: تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم ورزش‌های رزمی کارگران را ثبت جهانی کنیم تا امکامطالب مرتبط

11 رزمی کار ایران در جاکارتا رقابت می کنند

بجنورد- ایرنا- دبیرکل فدراسیون ورزش های رزمی گفت: 11 ورزشکار ایران در 2 رشته از ورزش های رزمی به بازی های آسیایی اعزام می شوند.

11 رزمی کار ایران در جاکارتا رقابت می کنند

بجنورد- ایرنا- دبیرکل فدراسیون ورزش های رزمی گفت: 11 ورزشکار ایران در 2 رشته از ورزش های رزمی به بازی های آسیایی اعزام می شوند.

شوکتی: مسئولان ورزش، نگاه مهربانانه تری به رشته های رزمی داشته باشند

همكاری متقابل فدراسیون‌های رزمی و همچنین حمایت مسئولان ورزش از رشته های رزمی، ضامن موفقیت در بازی‌های آسیایی جاكارتا است.

کارشناس ورزش‌های رزمی: این رشته‌ها نیازمند نگاه ویژه هستند

تهران- ایرنا - کارشناس ورزش های رزمی با بیان اینکه این رشته های افتخارآفرین نیازمند نگاه ویژه مسئولان ورزش هستند، گفت: همکاری متقابل فدراسیون‌های رزمی و حمایت مسئولان ورزش، ضامن موفقیت در بازی‌های آسیایی جاکارتا و سایر رویدادهای مهم است.

زیرساخت ورزش های رزمی در خراسان شمالی باید تقویت شود

بجنورد-ایرنا- دبیرکل فدراسیون ورزش های رزمی با اشاره به اینکه زیرساخت ها برای فعالیت ورزشکاران رشته های رزمی در خراسان شمالی مناسب نیست گفت: این کمبود ها در زیرساخت ها باید مرتفع شود.

امیدوار به کسب اولین مدال طلا در بازی های آسیایی هستیم

رشت - ایرنا - دبیرکل فدراسیون ورزش های رزمی گفت: امیدوار به کسب اولین مدال طلا در بازی های آسیایی اندونزی هستیم.

رزمی کار سنندجی رکورددار مشت زنی جهان

رزمی کار جوان سنندجی رکورد مشت زنی به کیسه بوکس را در مدت ۵۳ ساعت به نام خود ثبت کرد.

انتخاب رئیس هیئت ورزش های رزمی خراسان شمالی

یوسف شاکری برای 4 سال رئیس هیئت ورزش های رزمی خراسان شمالی شد.

دنبال حل چالش‌های کشور از طریق "فناوری‌های نوین" هستیم

رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: ما به دنبال حل یکسری مسائل و چالش‌های کشور با استفاده از فناوری‌های نوین هستیم و امروز در کنگره جهانی فناوری‌های هوشمند 2018 باید به کمک همدیگر راهکارهای حل این مشکلات را پیدا کنیم.

کسب ۳ مدال رزمی کاران قمی از مسابقات سبک سایوکان کشور

قم - رئیس هیئت ورزش‌های رزمی استان قم از کسب ۳ مدال رزمی کاران قمی از مسابقات سبک سایوکان کشور خبر داد.

پیگیر حقوق اولیای دم کارگران نهاوندی فوت شده هستیم

دادستان عمومی و انقلاب نهاوند گفت: پیگیر حقوق اولیای دم کارگران فوت شده هستیم.

آقاعلی‌نژاد: به دنبال توسعه فعالیت‌های علمی ورزش در دهه سوم حیات پژوهشگاه هستیم

مراسم بیستمین سالگرد تأسیس پژوهشگاه علوم ورزشی با حضور پیشکسوتان، استادان، پژوهشگران، ورزشکاران و علاقه‌مندان به ورزش شهریورماه در تهران برگزار می‌شود.

ویدئو / مستند علم نبرد - قسمت اول

برای چندین قرن هنرهای رزمی از دنیای حیوانات الهام گرفته بود. اما چطور می‌توان رزمی‌کاران را با واقعیت مقایسه کرد؟ آیا انسان می‌تواند با سرعت حیوانات حمله کند؟ تیم علوم رزمی از بزرگترین رزمی‌کاران تشکیل شد تا به این واقعیت پی ببرد. این مستند که از «نشنال ج

ویدئو / مستند علم نبرد - قسمت دوم

برای چندین قرن هنرهای رزمی از دنیای حیوانات الهام گرفته بود. اما چطور می‌توان رزمی‌کاران را با واقعیت مقایسه کرد؟ آیا انسان می‌تواند با سرعت حیوانات حمله کند؟ تیم علوم رزمی از بزرگترین رزمی‌کاران تشکیل شد تا به این واقعیت پی ببرد. این مستند که از «نشنال ج

تبریک وزارت ورزش به مهرزاد، برترین ورزشکار معلول جهان

وزارت ورزش و جوانان کسب عنوان برترین ورزشکار معلول جهان را به مرتضی مهرزاد بازیکن ۲۴۶ سانتیمتری والیبال نشسته ایران که نقش موثری در قهرمانی کشورمان در رقابت‌های جهانی داشت تبریک گفت.

وزیری می‌خواهیم که مزد و معیشت کارگران را دنبال کند

رئیس کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران معتقد است: وزیر جدید کار باید از جنس بدنه کارگری جامعه باشد و دغدغه‌های کارگران را بشناسد و پیگیری کند.]]>

بررسی طرح حمایت از معیشت اقشار ضعیف /از سرمایه‌های کارگران در تامین اجتماعی صیانت می‌کنیم

سرپرست وزارت کار درباره حفظ منابع تامین اجتماعی برای کارگران گفت: برنامه های آقای ربیعی در این راستا دنبال می‌شود؛ ما موظفیم از سرمایه‌های کارگران در سازمان تامین اجتماعی صیانت کنیم.

حضور ۶ نماینده قم در بازی‌های آسیایی/ منتقدان منصف باشند

قم - مدیرکل ورزش و جوانان استان قم با بیان این که ۲ سال است استان برتر هستیم اما می‌گویند ضعیف هستیم گفت: ورزش قم در بازی‌های آسیایی ۵ به علاوه یک نماینده خواهد داشت.

میانه جدول سهم نوجوانان نصف جهان + تصاویر

یک پیروزی و دو شکست در کارنامه رزمی کاران ذوب آهن ثبت شد.

اخوت:تلاش می کنیم خونه به خونه را در بابل نگه داریم/به دنبال کسب امتیاز مقابل ملوان هستیم

قائم‌مقام و سخنگوی باشگاه خونه به خونه بابل گفت: با توجه به شرایط و مشکلات مالی که وجود دارد به دنبال این هستیم تا این مشکلات را با رایزنی و همکاری مسئولان استان حل کنیم.