امیرحسینی: به دنبال ثبت جهانی ورزش‌های رزمی کارگران جهان هستیم

رییس فدراسیون ورزش کارگری از میزبانی ایران برای برگزاری اولین دوره مسابقه‌های قهرمانی ورزش‌های رزمی کارگران جهان در اسفندماه در سالن هندبال آکادمی ملی المپیک خبر داد و گفت: تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم ورزش‌های رزمی کارگران را ثبت جهانی کنیم تا امکامطالب مرتبط

فعالیت 30 هزار ورزشکار سازمان یافته زیر نظر هیات ورزش های رزمی خوزستان

اهواز - ایرنا - رییس هیات ورزش های رزمی خوزستان گفت: 30 هزار ورزشکار سازمان یافته در گروه‌ های سنی مختلف آقایان و بانوان زیر نظر هیات فعالیت می‌کنند که از حیث تعداد ورزشکار در کشور سرآمد هستیم.

حمزه ندری ورزشکاری که علیرغم کم بینایی قله های ورزش جهان را فتح کرد

حمزه ندری قهرمان سابق جودوی کم بینایان جهان قهرمانی که در حال حاضر به عنوان معلم ورزش مدارس استثایی به دنبال کشف استعداد های جدید ورزشی است

درصدد هستیم تا ارتباط محبان اهل بیت در جهان را میسر کنیم

دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: در اجلاس جهانی محبان اهل بیت، با ایجاد ساختار مناسب ارتباطی درصدد هستیم تا ارتباط محبان اهل بیت در جهان را میسر کنیم.

کسب 6 مدال رنگارنگ کشوری توسط رزمی کاران سیستان و بلوچستان

زاهدان - ایرنا - رئیس هیات ورزش های رزمی سیستان و بلوچستان گفت: رزمی کاران این استان در رقابت های کیک بوکسینگ کشور 6 مدال رنگارنگ کشوری را از آن خود کردند.

کسب ۵ مدال رنگارنگ رزمی کاران قم در مسابقات کشوری

قم - رئیس هیئت ورزش‌های رزمی استان قم از کسب ۵ مدال رنگارنگ رزمی کاران قم در مسابقات کشوری در سبک نین جوتسو خبر داد.

نیازمند حاکمیت شایسته سالاری در ورزش قم هستیم

قم- ایرنا- یک پیشکسوت رشته پرورش اندام گفت: امروز به شدت نیازمند حاکمیت شایسته سالاری درهمه ابعاد ورزش قم هستیم، پیشکسوتان نباید به دلیل انتقاد از ورزش و هیات ها، دور شوند، بلکه ضروری است تا دست در دست هم، ورزش استان را آباد و به آن سامان دهیم.

منتظر پاسخ اتحادیه جهانی هستیم/ حضور مشروط در جام جهانی کشتی آزاد

نایب رئیس فدراسیون کشتی گفت: منتظر پاسخ اتحادیه جهانی برای اعلام نظر در مورد برگزاری جام جهانی کشتی فرنگی در فروردین ماه هستیم.

آستارا-دومین المپیاد ورزش های رزمی ایران و جمهوری آذربایجان

آغاز المپیاد ورزشی ایران و جمهوری آذربایجان در آستارا

آستارا - ایرنا - دومین المپیاد ورزش های رزمی ایران و جمهوری آذربایجان موسوم به آستارا-آستارا با شرکت 32 تیم از رزمی کاران 2 کشور در شهرستان آستارای استان گیلان آغاز شد.

هند تا سال 2035 میلادی بزرگ ترین متقاضی نفت جهان می شود

دهلی نو - ایرنا - بطور سنتی چین همواره به عنوان بزرگ ترین وارد کننده بزرگ نفت خام جهان محسوب می شود؛ اما به تازگی هند بعداز ثبت رکورد در واردات نفت خام که به دنبال رشد قوی اقتصادی این کشور انجام گرفت، توجه کارشناسان جهانی را به خود معطوف کرده است.

استان مرکزی در پرورش ورزشکاران رزمی ظرفیت های ارزشمندی دارد

اراک - ایرنا - رئیس فدراسیون ووشو گفت: استان مرکزی در توسعه ورزش های رزمی و پرورش ورزشکاران افتخارآفرین، ظرفیت های ارزشمندی دارد.

خادم: نیازمند تجدید نظر در برخورد با بخش خصوصی هستیم

تبریز- ایرنا - معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت ورزش و جوانان گفت: در حوزه بخش خصوصی خوش استقبال و بد بدرقه هستیم و هر وقت که بخش خصوصی انتظاری داشته با برخورد نامناسب باعث دلسردی و کنار کشیدنش از ورزش می‌شویم و در این مورد باید در اقدامات خود تجد

خادم: نیازمند تجدید نظر در برخورد با بخش خصوصی هستیم

تبریز- ایرنا - معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت ورزش و جوانان گفت: در حوزه بخش خصوصی خوش استقبال و بد بدرقه هستیم و هر وقت که بخش خصوصی انتظاری داشته با برخورد نامناسب باعث دلسردی و کنار کشیدنش از ورزش می‌شویم و در این مورد باید در اقدامات خود تجد

فدراسیون کشتی: منتظر پاسخ اتحادیه جهانی برای جام جهانی کشتی فرنگی هستیم

تهران - ایرنا - دبیر فدراسیون کشتی با اشاره به اینکه اتحادیه جهانی هنوز با پیشنهاد ایران مبنی بر برگزاری جام جهانی کشتی فرنگی در فروردین ماه موافقت نکرده است، گفت: منتظر پاسخ این اتحادیه در این خصوص هستیم.

نبود سالن تخصصی رزمی مشکل اصلی کاراته ایران/بازگشت کردستان به اوج

سنندج -مسئول کمیته مسابقات فدراسیون کاراته با بیان اینکه کردستان در آینده به قطب کاراته ایران تبدیل می شود،گفت:نبود سالن تخصصی رزمی در ایران ورزش هایی مانند کاراته را با مشکل مواجه کرده است.

شفر: به دنبال سه امتیاز در قطر هستیم

سرمربی استقلال تاکید کرد که به خوبی الریان را می شناسد و به دنبال کسب پیروزی در قطر است.

فرجی: نگاه کمیته المپیک و وزارت ورزش در سال 97 به اعتبارات کاراته المپیکی خواهد بود/ ابتدا دنبال کسب سهمیه المپیک نوجوانان هستیم

رئیس فدراسیون کاراته گفت: سال آینده قطعاً در پیش‌بینی تخصیص اعتبارات از طرف وزارت ورزش و جوانان و کمیته المپیک برای فدراسیون‌ها به فدراسیون کاراته به‌عنوان یک رشته المپیکی نگاه خواهد شد.

هجدهمین اقتصاد جهان هستیم/ دستاوردها را به هیچ دولتی ربط نمی‌دهیم

سخنگوی دولت گفت: ما هجدهمین اقتصاد بزرگ جهان هستیم و بیش از ۸۱ هزار میلیارد دلار در سال گذشته و در سال جاری ۹۴ هزار میلیارد دلار به تولید ناخالصی اضافه شد.

نپرداختن عوارض ساختمان، ظلم به کارگران است

نایب رییس کانون انجمن‌های صنفی کارگران ساختمانی بر ضرورت حل مشکل تمدید کارت مهارت کارگران ساختمانی تاکید کرد و از انبوه‌سازان و شهرداری‌ها خواست تا خود را نسبت به واریز هزینه حق بیمه کارگران ساختمانی متعهد بدانند.

عمار حکیم: با هرگونه حضور نظامی نیروهای خارجی در عراق مخالف هستیم

رئیس «جریان ملی حکمت» تأکید کرد که با هرگونه حضور رزمی نیروهای خارجی در خاک عراق مخالف هستیم و این از خطوط قرمز ما در زمینه ساخت کشور است و بعد از انتخابات عراق، موضعی قاطع در این زمینه اتخاذ خواهد شد.