امیرحسینی: به دنبال ثبت جهانی ورزش‌های رزمی کارگران جهان هستیم

رییس فدراسیون ورزش کارگری از میزبانی ایران برای برگزاری اولین دوره مسابقه‌های قهرمانی ورزش‌های رزمی کارگران جهان در اسفندماه در سالن هندبال آکادمی ملی المپیک خبر داد و گفت: تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم ورزش‌های رزمی کارگران را ثبت جهانی کنیم تا امکامطالب مرتبط

فوتبال جهان| مارتینس: به دنبال رسیدن به سطح استانداردمان در جام جهانی 2018 هستیم

فوتبال جهان - روبرتو مارتینس می‌گوید او و شاگردانش به دنبال رسیدن به همان سطح استاندارد جام جهانی 2018 هستند.

35 پایگاه ورزش صبحگاهی درقم فعال است

قم- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان قم گفت: 35 پایگاه ورزش صبحگاهی و عصرگاهی در این استان ایجاد شده است و به دنبال توسعه ورزش همگانی هستیم.

عنصری: رشته‌های رزمی تاثیر بسزایی در رشد و توسعه فرهنگ ورزش دارند

رئیس انجمن کیک بوکسینگ و موی تای دانشگاه پیام نورگفت: بدون شک، رشته های رزمی تاثیر به سزایی در رشد و توسعه فرهنگ ورزش در سطح کشور دارند.

کاپیتان تیم ملی ساواته: دنبال نتیجه خوب در جهان هستیم

کاپیتان تیم ملی ساواته گفت: برای حضور در رقابت های قهرمانی جهان بخاطر تمرینات خوبی که داشتیم آمادگی مان بالاست و به دنبال کسب نتیجه قابل قبول خواهیم بود.

آمار تکان دهنده از مرگ کارگران در ورزشگاههای جام جهانی قطر

تهران - ایرنا - هم زمان با افزایش سیل انتقادها از شرایط مرگ و میر کارگران مهاجر در قطر، اتحادیه کارگران نروژ با ارائه آماری تکان دهنده مدعی شده است که یک دقیقه سکوت برای مرگ هر کارگر بدین معنا است که 44 بازی نخست جام جهانی 2022 می بایست در «سکوت محض» برگز

تحقق شعار "ورزش برای همه" در سطح کشور

مدیر کل دفتر توسعه ورزش همگانی: به دنبال تحقق شعار "ورزش برای همه" در سطح کشور هستیم.

کاهش 53 درصدی قدرت خرید کارگران در 7 ماه اخیر

عضو هیئت مدیره کانون عالی شورای اسلامی کار کشور با اشاره به کاهش شدید قدرت خرید کارگران گفت: ما هر روز شاهد افزایش قیمت هستیم این افزایش در هر چیزی که سر سفره کارگران است رخ می‌دهد.

نگران معیشتِ کارگران هستیم

مجمع نمایندگان کارگران استان تهران همگام با دیگر تشکلات کارگری عدم برگزاری جلسات شورای عالی کار توسط وزارت کار را مغایر با مواد 203،167،168 دانست.

دنبال پیروزی مقابل استقلال هستیم/کیفیت چمن ورزشگاه تختی خوب نیست

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: دنبال کسب نتیجه برابر استقلال تهران هستیم تا بتوانیم جایگاه بهتری در جدول به دست آوریم.

برخی رسانه ها به دنبال تفرقه افکنی در حوزه ورزش هستند

یاسوج- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخی رسانه های این استان با مطرح کردن مسائل حاشیه ای و مباحث طایفه ای، سردسیری و گرمسیری به دنبال تفرقه افکنی در حوزه ورزش استان هستند و مطمئن باشند که برخورد قاطع با آنان می شود.

واگذاری خانه‌های خالی از سکنه به کارگران

دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران می‌گوید:دولت باید جدا از دهکهای محروم و خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی برای کارگران بسته‌های غذایی در نظر بگیرد تا بیش از این سبد معیشت کارگران به مخاطره نیفتد. او همچنین پیشنهاد اجاره واحدهای خالی از سکن

مسابقات جهانی ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای در ایران برگزار می شود

اردبیل - ایرنا - رییس فدراسیون ورزش های پهلوانی و زورخانه ‌ای گفت: مسابقات جهانی ورزش های پهلوانی و زورخانه‌ای روزهای 25 تا 27 آبان ماه به میزبانی شهر اصفهان برگزار می شود.

مسابقات جهانی ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای در ایران برگزار می شود

اردبیل- ایرنا- رییس فدراسیون ورزش های پهلوانی و زورخانه‌ای گفت: مسابقات جهانی ورزش های پهلوانی و زورخانه‌ای روزهای 25 تا 27 آبان ماه به میزبانی شهر اصفهان برگزار می شود.

به‌دنبال ملی کردن پلتفرم‌های فضای مجازی هستیم

دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور گفت: در حال حاضر به دنبال ملی کردن پلتفرم‌های فضای مجازی هستیم زیرا ضریب نفوذ در دنیا و منابع اقتصادی کافی نداریم و این برنامه است که طی آن مردم را از سلطه غربی فضای مجازی خارج کنیم.

حمید عزیزی: اگر چشم به دست وزارت ورزش بدوزیم به ورزش و گلف ظلم کرده‌ایم/ در صنعت گلف فاقد تولید هستیم

حمید عزیزی، رئیس فدراسیون گلف گفت: در صنعت گلف فاقد تولید هستیم و شاید دلیل اصلی آن به صرفه نبودن تولید است، تولید کننده جایی قدم می‌گذارد که صرفه اقتصادی داشته باشد.

به‌دنبال ملی کردن پلتفرم‌های فضای مجازی هستیم/پشت‌پرده مجهول و مبهم پیام رسان‌ها

دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور گفت: در حال حاضر به دنبال ملی کردن پلتفرم‌های فضای مجازی هستیم زیرا ضریب نفوذ در دنیا و منابع اقتصادی کافی نداریم و این برنامه ای است که طی آن مردم را از سلطه غربی فضای مجازی خارج کنیم.

ضرورت تغییر نگاه مردم به مراکز نگهداری بیماران روانی

مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: ما به دنبال این هستیم که زمینه بازتوانی مددجویان را فراهم کنیم و بر همین اساس، مقوله ورزش در مراکز اعصاب و روان مورد توجه مسئولان بهزیستی قرار دارد.

نمی‌توان گفت حال ورزش اصفهان خوب نیست؛ مشکل تل خاک ورزشگاه نقش‌جهان رفع شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: درباره مشکل تل خاک ورزشگاه نقش‌جهان دادستان اصفهان دستوراتی صادر کرده و هفته گذشته صورت‌جلسه‌ای تنظیم شد و فکر می‌کنم این تل خاک ماه آینده برداشته شود.

فدراسیون والیبال با فدراسیون جهانی مکاتبه نکرده است

تهران- ایرنا- معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ایی وزیر ورزش و جوانان در واکنش به خبر مکاتبه فدراسیون والیبال ایران با فدراسیون جهانی، گفت: تاکنون نامه نگاری در این زمینه انجام نشده است.

محرومیت 6 ماهه مالک باشگاه جهان ورزش از سوی کمیته اخلاق

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال رای خود را درباره علیرضا بحرایی مالک باشگاه جهان ورزش اعلام کرد.