اسناد برنامه آمایش سرزمین البرز تدوین شد

کرج - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی البرز گفت: اسناد برنامه آمایش سرزمین این استان پس از مطالعات همه جانبه در تمام بخش ها تدوین شده است.مطالب مرتبط

اسناد برنامه آمایش سرزمین البرز تدوین شد

کرج - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی البرز گفت: اسناد برنامه آمایش سرزمین این استان پس از مطالعات همه جانبه در تمام بخش ها تدوین شده است.

مدیران چرام در اجرای طرح آمایش سرزمین سستی به خرج ندهند

سند آمایش شهرستان سرایان تدوین می‌شود

سرایان-فرماندار شهرستان سرایان از تهیه و تدوین سند توسعه شهرستان به منظور هدفمند کردن اقدامات زیربنایی، عمرانی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و گردشگری خبر داد.

آمایش سرزمین در سرزمین اختلافها - دکتر سعید عطار*

ایران را می توان کشور صداهای مختلف نامید، روزی نیست که این یا آن مقام عالی مرتبه یا این یا آن مقام دون مرتبه، در مورد این یا آن موضوع در مخالفت با هم چیزی نگوید، حرفی یا عملکردی را نقد و رفتار دیگر را تجویز نکند.

اسناد تامین همسان کنتورهای آب خانگی تدوین شد

معاون راهبری و نظارت بر بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: برای اولین بار در صنعت آب و فاضلاب، اسناد تامین همسان کنتورهای آب خانگی توسط شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور تدوین و ابلاغ شد.

مشکلات صدور اسناد مالکیت شهرک ذوب آهن البرز بررسی شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: ما بعنوان کارگزاران نظام، موظف به گره گشایی از مشکلات مردم هستیم بنابراین تا حصول نتیجه عملیاتی و رضایت مردم، موانع صدور اسناد مالکیت زمین های واگذار شده را دنبال می کنیم.]]>

تدوین برنامه های مطلوب برای مقابله با خودکشی

باید برای ریشه کنی و کنترل به موقع خودکشی تمهیدات و برنامه‌هایی مطلوب تدوین کرد.

گیلان؛ بی بهره از آمایش سرزمینی/ مسئولان شفاف پاسخ دهند

رشت- نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی در شورای برنامه ریزی این استان با اشاره به اینکه بعد از هفت سال هزینه هنوز این استان از آمایش سرزمینی بی بهره است، خواستار پاسخ شفاف مسئولان شدند.

برنامه عملیاتی تولید و اشتغال کشاورزی کردستان تدوین شد

سنندج - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: برنامه عملیاتی تولید و اشتغال در بخش کشاورزی این استان در افقی چهار ساله تدوین شده است.

لزوم تدوین برنامه جامع کاهش تصادفات جاده‌ای در استان سمنان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان خواستار تدوین برنامه جامع کاهش تصادفات جاده‌ای در این استان پهناور شد.

ظرفیت برند انگور ملایر؛ فرصتی بزرگ برای جذب توریست

معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر بر لزوم توجه به کلیه اسناد بالادستی در زمینه تدوین برنامه‌ها و سیاست‌های آینده اشاره و اظهار کرد: ظرفیت برند انگور به عنوان فرصتی بزرگ و جاذبه‌ای مهم برای جذب توریست و علاقمندان طبیعت گردی و دوستداران سنن و آئین‌های تا

تهیه اسناد توسعه 444 روستای قزوین

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین گفت: طبق ماده 27 قانون برنامه ششم توسعه، استان قزوین مکلف شده در مدت پنج سال اسناد توسعه را برای 444 روستای دارای سکنه فراهم کند.]]>

ضرورت اجرای طرح آمایش سرزمینی در چرام

اجرای طرح آمایش سرزمینی برای توسعه اقتصادی شهرستان چرام ضروری است.

آمارهایی که محرمانه می‌مانند

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی معاونت رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از ویرایش نهایی «سند ارتقاء وضعیت زنان و خانواده» خبر داد و گفت: برنامه‌ریزی این سند براساس برنامه‌ریزی مشارکتی است و معاونت در برنامه‌ریزی تدوین آن، رویکرد «مدیریت نتیجه محور» داشته است

آرشیو 12سازمان قم به اسناد ملی ارسال شد

قم- ایرنا - مدیر دفتر سازمان اسناد و کتابخانه ملی قم گفت: آرشیو 12 سازمان این استان که بیش از 30 سال از تاریخ آنها گذشته برای ارزشیابی، حفظ و نگهداری به سازمان مرکزی اسناد ملی در تهران ارسال شد.

لازمه حذف لابی گری های سیاسی و غیرقانونی تصویب آمایش سرزمینی است

بندرعباس -نماینده مردم هرمزگان در مجلس گفت: برای آنکه تصمیمات غیرقانونی و لابی گری های سیاسی در انتقال صنایع در کشور حذف شود باید آمایش سرزمینی از سوی دولت به مجلس ارائه و تصویب شود.

«آیت‌الله احمد جنتی به روایت اسناد» منتشر شد

کتاب «آیت‌الله احمد جنتی به روایت اسناد» از سوی مؤسسه‌ فرهنگی هنری و انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی روانه‌ی بازار نشر شد.

آمار دقیقی از اسناد تاریخی ایران در خارج کشور نداریم

اصفهان- ایرنا- رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران گفت : آمار دقیقی از اسناد تاریخی و نسخه های خطی ایرانی در کشورهای مختلف جهان در دست نیست اما در حال بررسی و ارزیابی میزان آن هستیم.

اعلام نتایج فراخوان آمایش سرزمینی کتابخانه‌های عمومی

در پی فراخوان پیشنهاده برای پیاده‌سازی «دستورالعمل آمایش سرزمینی کتابخانه‌های عمومی ایران» ۷۰ پیشنهاده از ۲۸ استان دریافت شد که ۱۸ پیشنهاده از ۱۸ استان با کسب حداقل‌های لازم انتخاب شدند.

آغاز اجرای برنامه‌ پنج ساله احیای جنگل‌های زاگرس

دبیر ستاد ملی زاگرس با اشاره به تدوین و اجرای برنامه‌ای پنج ساله برای حفاظت و مقابله با خشکیدگی جنگل‌های زاگرس گفت: توسعه عملیات آبخیزداری، افزایش رطوبت خاک، کاداستر اراضی، پیشگیری از آفات و امراض و آتش‌سوزی در اولویت این برنامه هستند.