امکان صرفه‌جویی یکصد میلیون لیتری بنزین با فیلترهوای نانویی

تهران-ایرنا- مدیرعامل یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان فیلترهای صنعتی خودروهای سبک گفت: در صورت ورود تمام ظرفیت خط تولید فیلتر هوای نانویی این شرکت به بازار شاهد صرفه‌جویی صدمیلیون لیتربنزین خواهیم بود.مطالب مرتبط

امکان صرفه‌جویی یکصد میلیون لیتری بنزین با فیلترهوای نانویی

تهران-ایرنا- مدیرعامل یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان فیلترهای صنعتی خودروهای سبک گفت: در صورت ورود تمام ظرفیت خط تولید فیلتر هوای نانویی این شرکت به بازار شاهد صرفه‌جویی صدمیلیون لیتربنزین خواهیم بود.

امکان صرفه‌جویی صدمیلیون لیتر بنزین با فیلتر هوای نانویی

تهران- ایرنا- مدیرعامل یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان فیلترهای صنعتی خودروهای سبک گفت: در صورت ورود تمام ظرفیت خط تولید فیلتر هوای نانویی این شرکت به بازار، شاهد صرفه‌جویی صدمیلیون لیتربنزین خواهیم بود.

امکان صرفه‌جویی 100 میلیون لیتر بنزین با نانو فیلتر ایرانی

تهران- ایرنا- محققان موفق به تولید فیلترهای هوای خودرو با فناوری نانو شدند که در کاهش آلودگی هوا و مصرف بنزین تأثیر به سزایی دارد. سال گذشته بیش از 100 هزار فیلتر نانویی توسط یک شرکت دانش‌بنیان در خودروهای داخلی مورد استفاده قرار گرفته است.

39 میلیون مترمکعب آب در بخش کشاورزی ملایر صرفه جویی شد

همدان- ایرنا- مدیر اداره جهاد کشاورزی ملایر گفت: با اجرای سیستم های نوین آبیاری و طرح های لوله گذاری و انتقال آب کشاورزی، در سال زراعی گذشته 39 میلیون مترمکعب آب در بخش کشاورزی این شهرستان صرفه جویی شد.

خودکفایی ایران در طراحی و ساخت مخازن گاز مایع/ صرفه‌جویی ارزی 7 میلیون یورویی

سازندگان ایرانی موفق به صرفه‌جویی 7 میلیون یورویی در ساخت هر یک از مخازن استراتژیک ذخیره گاز مایع در پروژه‌های میدان مشترک پارس جنوبی نسبت به مشابه خارجی این مخازن شده‌اند.

صرفه‌جویی سالانه ۲ میلیون یورو با تامین فیبرهای دیالیز جدید

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال ‌احمر از تامین فیبرهای دیالیز جدید از سوی شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران و صرفه‌جویی ارزی سالانه ۲ میلیون یورو در کشور خبر داد.

بخشنامه صرفه‌جویی در وزارت نفت ابلاغ شد

وزیر نفت، بخشنامه صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌های بی‌تاثیر در کارایی وزارت نفت را با توجه به شرایط ویژه کشور به مدیران عامل شرکت‌های تابعه وزارت نفت ابلاغ کرد.

رویکرد آستان قدس رضوی صرفه جویی و پرهیز از اسراف است

مشهد- ایرنا- تولیت آستان قدس رضوی گفت: در حوزه‌ های مختلف این آستان مقدس، صرفه جویی در هزینه ها و پرهیز از اسراف را پیگیری می کنیم.

صرفه‌جویی درهزینه‌ها ومحرومیت‌زدایی را در آستان قدس دنبال می‌کنیم

مشهد- تولیت آستان قدس رضوی گفت: صرفه‌جویی در هزینه‌ها، محرومیت‌زدایی و اشتغال‌زایی جوانان را در آستان قدس دنبال می‌کنیم.

‌کاهش 10درصدی قبوض برق مشترکان خانگی در صورت صرفه‌جویی در مصرف

گروه استان‌ها ــ معاون هماهنگی توزیع توانیر گفت: مشترکان خانگی اگر مصرف برق را مدیریت و صرفه‌جویی کنند، صورت‌حساب آنان 10درصد و حتی بیشتر کاهش می‌یابد.

بخشنامه صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌ها در وزارت نفت ابلاغ شد

وزیر نفت، بخشنامه صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌های بی‌تاثیر در کارایی وزارت نفت را با توجه به شرایط ویژه‌کشور به مدیران عامل شرکت‌های‌اصلی و فرعی تابع وزارت نفت، مؤسسات و واحدهای مستقل ستادی و صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت ابلاغ کرد.

ضرورت رفع سوء مدیریت ها و صرفه جویی در بهره گیری از منابع موجود

اراک- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بر ضرورت رفع سوء مدیریت در امور و صرفه جویی در بهره گیری از منابع موجود کشور تاکید کرد.

بخشنامه صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌های بی‌تاثیر در وزارت نفت ابلاغ شد

وزیر نفت، بخشنامه صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌های بی‌تاثیر در کارایی وزارت نفت را با توجه به شرایط ویژه کشور به مدیران عامل شرکت‌های تابعه وزارت نفت ابلاغ کرد.

بخشنامه صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌های بی‌تاثیر در کارایی وزارت نفت

­وزیرنفت، بخشنامه صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌های بی‌تاثیر در کارایی وزارت نفت را با توجه به شرایط ویژه کشور ابلاغ کرد

استاندار بوشهر خواستار اجرایی شدن سامانه بازچرخانی آب در واحدهای معدنی استان شد

استاندار بوشهر با تاکید بر صرفه‌جویی آب آشامیدنی در اجرای طرح‌های معدنی گفت: معدن‌کاران استان بوشهر در راستای صرفه‌جویی آب بازچرخانی آب را در واحدهای معدنی خود اجرایی کنند.

توسعه بازار فیلترهای نانویی در صنایع کشور

تهران- ایرنا- فروش فیلترهای نانویی شرکت دانش‌بنیان نانوفناوران خاور به فولاد مبارکه، دامنه نفوذ فیلترهای نانویی ساخت داخل را در صنایع کشور گسترش داده است.

ایران در جمع شش کشور تولید کننده قطعات صنعت نفت.

با دانش بومی متخصصان داخلی کشورمان ، هزار قطعه از قطعات نفت را بومی سازی کردند - که چهارده میلیارد وهشتصد میلیون تومان صرفه جویی ارزی در پی داشت.

پانسمان نانویی، از چالش نوآوری و فناوری تا تجاری سازی محصول

تهران – ایرنا – یک استارت آپ‌ نانویی موفق به تولید پانسمانی برای درمان زخم‌های دیابتی و سوختگی با راندمان بالا شده است.

در فصل گرما صرفه‌جویی آب مورد توجه قرار گیرد

بخشنامه صرفه‌جویی در سازمان برنامه و بودجه كشور ابلاغ شد