بازی Skull & Bones با تاخیر عرضه می‌شود و در E3 نمایشی ندارد
مطالب مرتبط

بازی Skull & Bones با تاخیر عرضه می‌شود و در E3 نمایشی ندارد

مشکلی در تولید و عرضه محصولات پروتئینی وجود ندارد

معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور تولیدات دامی تاکید کرد که هیچ مشکلی در تولید و عرضه محصولات پروتئینی از جمله مرغ و گوشت قرمز وجود ندارد.

سرمربی پیکان تهران: آخرین بازی تفاوتی با بقیه بازی ها ندارد

ساری - ایرنا - سرمربی پیکان تهران بازی برابر نساجی قائمشهر را به عنوان آخرین دیدار لیگ هیجدهم مهم توصیف کرد و گفت : از نظر من بازی هفته سی ام برابر نساجی آن هم در خانه اش هیچ تفاوتی با بازی های گذشته ندارد.

سرمربی پیکان تهران: آخرین بازی تفاوتی با بقیه بازی ها ندارد

ساری - ایرنا - سرمربی پیکان تهران بازی برابر نساجی قائمشهر را به عنوان آخرین دیدار لیگ هیجدهم مهم توصیف کرد و گفت : از نظر من بازی هفته سی ام برابر نساجی آن هم در خانه اش هیچ تفاوتی با بازی های گذشته ندارد.

مهدی شیری: فوتبال ارزش به خطر افتادن جان کسی را ندارد

مدافع پرسپولیس می‌گوید فوتبال ارزش به خطر افتادن جان کسی را ندارد و امیدوار است در بازی نیمه نهایی جام جذفی مقابل سپاهان اتفاقات بازی برگشت لیگ برتر تکرار نشود.

تاخیر در اعزام تیراندازان به اردوی تدارکاتی هانوفر

تهران- ایرنا- مدیر تیم های ملی تیراندازی گفت: به دلیل تاخیر سفارت آلمان در صدور روادید تیراندازان برای اعزام به اردوی تدارکاتی هانوفر، این سفر با یک تاخیر کوتاه به زودی انجام می شود.

توضیح مدیر کل هنرهای نمایشی درباره توقیف یک نمایش

مدیرکل هنرهای نمایشی با تأکید بر موقتی بودن توقیف نمایش «عروس‌مردگان» گفت: اگر گروه نمایشی موارد اصلاحی را رعایت کند مانعی برای ادامه اجرا نیست.

بازی یک زن و شوهر واقعی در «جنین جن‌زده»/ آیا با نمایشی ترسناک مواجهیم؟

استان بوشهر34 گروه نمایشی ثبت شده دارد

بوشهر-ایرنا- معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: این استان در حوزه هنرهای نمایشی ظرفیت های بی بدیلی دارد که فعالیت 34 گروه نمایشی ثبت شده از این جمله است.

تاخیر در پرداخت کارانه پزشکان و پرستاران کهگیلویه به 22 ماه رسید

تاخیر در پرداخت کارانه پزشکان و پرستاران شهرستان کهگیلویه به 22 ماه رسید به گونه‌ای که از این تاخیر گلایه دارند.

تاثیر صنعت اسباب‌بازی بر رونق اقتصاد و کارآفرینی

دبیر سابق شورای نظارت بر اسباب‌بازی گفت: رشته طراحی اسباب‌بازی در ایران وجود ندارد، در صورتی که این امر منجر به رونق اقتصادی و کارآفرینی می‌شود.

تئاتر شهر در شب‌های قدر تعطیل است

برنامه تعطیلی تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر پس از انتشار اطلاعیه جدید شورای ارزشیابی و نظارت برنمایش اداره کل هنرهای نمایشی اعلام شد.

هفته اول خرداد میزبان دومین عرضه اولیه فرابورسی

یکشنبه پیش‌رو یک شرکت در حوزه صنایع دارویی در فرابورس ایران عرضه اولیه می‌شود. اگر این عرضه موفق باشد، این دومین عرضه اولیه در فرابورس در سال ۱۳۹۸ خواهد بود.

بازی The Last of Us Part II احتمالا در پاییز سال ۲۰۱۹ عرضه می‌شود

هدفمند بودن کار انگلیسی ها آشکار است

عسگری: انگلیس، بهترین اعضای تیم ملی تکواندو را گرفتار بازی روانی کرد تا نتوانند روادید بگیرند و با اعصابی متشنج، به علت تاخیر در دریافت روادید، تمرکز خود را از دست بدهند.

تریلر روز عرضه بازی A Plague Tale: Innocence منتشر شد

برای بازی با فولاد؛ حاج‌صفی می‌رسد، استوکس نه

تیم فوتبال تراکتورسازی در هفته پایانی لیگ برتر در حالی به مصاف فولاد می‌رود که احسان حاج‌صفی مشکلی برای همراهی تیمش در این بازی ندارد.

یک روزنامه فلسطینی: معامله قرن تا اطلاع ثانوی به تاخیر افتاد

روزنامه "القدس" فلسطین نوشت که دولت آمریکا تصمیمی مبنی بر به تاخیر انداختن اعلام طرح موسوم به "معامله قرن" تا اطلاع ثانوی گرفته است.

ماشین بازی یا فقر فرهنگی؟

حرکت‌های موازی و نمایشی ماشین‌ها در خیابان‌ها و تخلیه هیجان های نادرست،چندسالی است که تفریح متداول جوانان بویژه لوکس سواران ایران از جمله اصفهان شده است.

«پروانه الجزایری» و بازیگرانی که دچار زندگی می‌شوند

کارگردان «پروانه الجزایری» درباره ویژگی‌های این اثر نمایشی و استفاده از بازی‌های ناتورالیستی در این نمایش توضیحاتی ارائه کرد.