ویژگی سامد، عملیاتی شدن خواسته مردم در بازه زمانی معین است

زنجان - ایرنا - استاندار زنجان گفت: مهمترین ویژگی و کارایی سامد (تلفن 111) این است که خواسته‌ ها و مشکلات تماس‌ گیرندگان در بازه زمانی معین، عملیاتی شده و نتیجه اقدام نیز به مخاطبان گزارش می‌ شود.مطالب مرتبط

ویژگی سامد، عملیاتی شدن خواسته مردم در بازه زمانی معین است

زنجان - ایرنا - استاندار زنجان گفت: مهمترین ویژگی و کارایی سامد (تلفن 111) این است که خواسته‌ ها و مشکلات تماس‌ گیرندگان در بازه زمانی معین، عملیاتی شده و نتیجه اقدام نیز به مخاطبان گزارش می‌ شود.

حضور استاندار در شبکه سامد و پیگیری مشکلات مردم

زنجان - ایرنا - استاندار زنجان از ساعت 9 تا 11 روز پنجشنبه /26 اردیبهشت/ با حضور در شبکه سامد (تلفن 111) به خواسته‌ها و مشکلات 30 نفر از تماس‌گیرندگان از نقاط مختلف استان و در حوزه‌های گوناگون پاسخ داد.

مطالبات مردم استان بوشهر در سامانه سامد بررسی می‌شود

استاندار بوشهر با تاکید بر نقش مهم سامانه سامد در بررسی مطالبات مردم گفت: سامد، چشم بینای نظارت بر عملکرد و فعالیت‌های دستگاه‌‌های اجرایی در رسیدگی به مطالبات مردم است.

بررسی مشکلات مردمی در گفتگوی تلفنی استاندار با مردم

استاندار زنجان:تلاش میکنیم تا در بازه زمانی مشخص به مشکلات مردم رسیدگی شود.

387 کردستانی با سامانه سامد تماس گرفتند

سنندج - ایرنا - مدیر کل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کردستان گفت: 387 نفر از مردم این استان از ابتدای فعالیت مجدد سامانه سامد برای اعلام مشکلات خود به مسئولان با این سامانه تماس گرفته اند.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران در «سامد» پاسخگوی مردم است

مدیرکل کمیته امداد استان تهران برای پاسخگویی به درخواست‌های مردمی مهمان مرکز «سامد» است.

سامد به بیش از پنج هزار درخواست شهروندان سنندجی پاسخ داد

سنندج - ایرنا - مدیربازرسی و حسابرسی داخلی شهرداری سنندج از پاسخگویی به بیش از پنج هزار درخواست و مطالبه شهروندان از طریق سامانه سامد در طول سال گذشته خبر داد.

لکه گیری آسفالت و رفع چاله ها، خواسته مردم کلانشهر رشت

رشت - ایرنا - رئیس شورای اسلامی رشت گفت: لگه گیری آسفالت و رفع چاله ها در این کلانشهر خواسته مردم از اعضای شوراست که بایستی به این مطالبه به حق مردم اهتمام جدی شود.

بازگشت خواننده‌ها به تئاتر

روزبه بمانی و محمدرضا عیوضی، خوانندگان پاپ در یک بازه زمانی مشترک به عنوان بازیگر روی صحنه می‌روند. این رویه با واکنش‌های تندی از سوی برخی اهالی تئاتر روبه‌رو شده است.

تنش زایی در روابط با همسایگان نه خواسته مسئولان و نه ملت ایران است

تهران- ایرنا- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که هر گونه تنش زایی در روابط ایران و همسایگان نه خواسته مسئولان و نه خواسته ملت شریف ایران است؛ گفت: عده ای با ناامن جلوه دادن خلیج فارس و رفت و آمد کشتی های نفتی می خواهند زمینه را برا

برخورد حکیمانه با مردم از ویژگی های پلیس تراز انقلاب است

بیرجند - ایرنا - رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی گفت: برخورد حکیمانه با مردم یکی از ویژگی ‌های اصلی پلیس تراز انقلاب است و اقتدار توام با مهربانی، عدالت و برخورد حکیمانه همواره از تاکیدات مقام معظم رهبری بوده است.

خسارت ۱۰۰ میلیارد ریالی سیل به کلات

فرماندار کلات گفت: طی سه روز گذشته در شهرستان کلات ۶۰ میلی‌متر بارندگی داشتیم و این بارندگی به صورت رگباری و در یک بازه زمانی کوتاه و عمدتاً به صورت تگرگ و بارش شدید بوده است.

هواپیمایی کیش 26.6 میلیون یوان چین ارز دولتی گرفت

هواپیمایی کیش در بازه زمانی فروردین ماه سال گذشته تا 11 اردیبهشت امسال 26.6 میلیون یوان چین ارز دولتی از بانک مرکزی دریافت کرده است.

سهم اشتغال روستایی در دولت یازدهم تقریباً صفر بود

معاون وزیرکار گفت:در بازه زمانی 92 تا 96 سهم بخش اشتغال روستایی از کل فرصت شغلی ایجاد شده هر ساله تقریباً نزدیک به صفر بود اما در سال 97 این سهم به حدود 25 درصد رسیده است؛ البته قبول داریم بخشی از آن اشتغال کم‌کیفیت، اشتغال غیررسمی و خرد بوده است.

پایش ۴۳ ساله نوسانات دریاچه ارومیه با تصاویر ماهواره ای

آخرین تصاویر دریافتی از وضعیت سطح آب دریاچه ارومیه از طریق ماهواره های سنجش از دور نشان می دهد که طی بازه زمانی اسفند ۹۷ تا فروردین ۹۸، مساحت این دریاچه ۸۵۵ کیلومتر مربع افزایش یافته است.

فرجی‌راد: اینستکس باید سیستم بانکی جدیدی را فعال کند

یک استاد ژئوپلیتیک دانشگاه با بیان این‌که اقدام ایران در کاهش تعهدات برجامی نشان داده همه صحبت‌ها بلوف نبوده و واقعیت است، ایران بی‌گدار به آب نمی‌زند، گفت: عکس العمل ایران در بازه زمانی یک‌ساله در زمان خوبی انجام شد، در این مدت ایران صبوری کرده و فشارهای

ضرورت داشتن برنامه از سوی شهرداری بجنورد برای حل مشکلات کشتارگاه

بجنورد- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی بر حل مشکلات کشتارگاه صنعتی بجنورد با ارائه برنامه کارشناسی و با تعیین بازه زمانی مشخص تاکید کرد.

توافق شورای نظامی در سودان با معترضان درباره دوره انتقالی

شورای نظامی انتقالی در سودان اعلام کرد به توافقی با مخالفان درباره بازه زمانی سه ساله انتقال قدرت در کشور رسیده است.

میزان مصرف برق باز هم افزایش یافت

تهران- ایرنا- میزان مصرف برق کشور در بیست و دومین روز اردیبهشت به 41 هزار و 999 مگاوات ساعت در زمان اوج مصرف افزایش یافت در حالی که پارسال در همین بازه زمانی 37هزار و 549مگاوات ساعت برق مصرف شده بود.

تعیین سهم شهرستان ها از اعتبارات سفر ریاست جمهوری به گیلان

رشت- جلسه شورای برنامه ریزی گیلان در حالی برگزار شد که نمایندگان این استان خواستار تعیین بازه زمانی مشخص برای تکمیل پروژه ها و همچنین سهم هر شهرستان از اعتبارات ابلاغی سفر ریاست جمهوری شدند.