سرپرست هواشناسی سمنان: دمای هوا افزایش می یابد

سمنان- ایرنا- سرپرست اداره کل هواشناسی استان سمنان گفت: افزایش نسبی دمای هوای از اویل هفته آینده برای این استان پیش بینی می شود.مطالب مرتبط

سرپرست هواشناسی سمنان: دمای هوا افزایش می یابد

سمنان- ایرنا- سرپرست اداره کل هواشناسی استان سمنان گفت: افزایش نسبی دمای هوای از اویل هفته آینده برای این استان پیش بینی می شود.

وزش باد و افزایش دمای هوا در پایان هفته سمنان

کارشناسان هواشناسی برای 24 ساعت آینده استان سمنان وزش باد شدید بخصوص در نواحی شرقی ، شمال شرق و شمالی ، در ساعات بعد از ظهر افزایش ابر و بارش های رگباری و افزایش دمای هوا را پیش بینی کردند .

سمنان گرم تر می شود

کارشناسان هواشناسی برای هفته پیش رو افزایش نسبی دمای هوا در استان سمنان را پیش بینی کردند.

دمای هوای آبادان و خرمشهر رو به افزایش

هواشناسی پیش بینی کرد: طی سه روز آینده دمای هوا در آبادان و خرمشهر 3 درجه افزایش یابد.

دمای هوا در چهارمحال و بختیاری افزایش می یابد

شهرکرد- مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: دمای هوا در چهارمحال و بختیاری افزایش می یابد.

سرپرست هواشناسی: ناپایداری جوی 2 روز سمنان را فرمی گیرد

سمنان- ایرنا- سرپرست اداره کل هواشناسی استان سمنان گفت: بارش های رگباری، کاهش دما و وزش باد شدید در 48 ساعت آینده امکان واردشدن خسارت هایی برای این استان را در پی دارد.

سرپرست هواشناسی سمنان: سامانه ناپایدار جوی وارد می شود

سمنان- ایرنا- سرپرست اداره کل هواشناسی استان سمنان گفت: بارش های پراکنده رگباری گاهی با رعد و برق با گذر امواج کم دامنه ناپایدار پدیده غالب 48 ساعت آینده این استان است.

میانگین دمای هوا در خراسان رضوی هشت درجه افزایش می یابد

مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: میانگین دما در مناطق مختلف این استان از روز یکشنبه روند افزایشی دارد و تا روز سه شنبه هفته جاری هشت درجه افزایش می یابد.

افزایش تدریجی دمای آذربایجان غربی تا آخر هفته ادامه داد

مهاباد- ایرنا- رییس اداره هواشناسی مهاباد با اشاره به تداوم جو آرام و پایدار در آذربایجان غربی گفت: روند افزایش تدریجی دمای این استان تا پایان هفته جاری ادامه می یابد.

دمای هوا در خراسان رضوی 12 درجه افزایش می یابد

مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: میانگین دمای هوا در مناطق مختلف این استان از روز جمعه روند افزایشی داشته و تا روزهای میانی هفته آینده بیش از 12 درجه سلسیوس گرمتر می شود.

دمای هوا در استان بوشهر تا پنج درجه گرم می شود

بوشهر- ایرنا- کارشناس اداره‌ کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از فردا دمای هوا در این استان بتدریج و بطور متوسط 4 تا 5 درجه افزایش می یابد.

هواشناسی سمنان نسبت به سیلابی شدن مسیل ها هشدار داد

سمنان- ایرنا- سرپرست اداره کل هواشناسی سمنان گفت: با تقویت سامانه بارشی احتمال جاری شدن سیلاب در 48 ساعت آینده در برخی از نقاط این استان دور از انتظار نیست.

دمای هوا در خراسان رضوی 10 درجه کاهش می یابد

مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: همزمان با بارشهای رگباری که از عصر امروز در استان آغاز می شود میانگین دمای هوا در خراسان رضوی بین هشت تا 10 درجه کاهش می یابد.

سرپرست هواشناسی: کاهش دما و وزش باد برای سمنان پیش بینی می شود

سمنان- ایرنا- سرپرست اداره کل هواشناسی استان سمنان گفت: کاهش دما و وزش باد شدید برای 48 ساعت آینده این استان پیش بینی می شود.

افزایش دمای کشور از امروز

کارشناس هواشناسی: افزایش دمای بین چهار تا هفت درجه برای اغلب نقاط کشور از امروز پیش بینی می‌شود.

افزایش دمای هوا و وزش باد در استان گیلان

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به تقویت جریانات جنوبی در این استان، گفت: از امروز تا اواسط هفته جاری شاهد افزایش نسبی دمای هوا و وزش باد در گیلان خواهیم بود.

افزایش تدریجی دمای هوا در زنجان

دمای هوا در زنجان افزایش می‌یابد.

دمای هوا 4 تا 7 درجه گرمتر می‌شود/ رگبارهای بهاری در غرب کشور/ شهرکرد خنک‌ترین شهر ایران

کارشناس سازمان هواشناسی از پیش بینی افزایش دمای 4 تا 7 درجه برای اغلب نقاط کشور خبر داد.]]>

هوای سمنان 6 درجه خنک می شود

کارشناسان هواشناسی برای 24 ساعت آینده استان سمنان کاهش 4 تا 6 درجه ای دمای هوا ، بارش باران ، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و در نقاط مستعد احتمال تگرگ پیش بینی کردند و درباره احتمال خسارت های بارندگی و وزش باد هشدار دادند.

افزایش دمای ۵ تا ۸ درجه‌ای هوا در شمال و شمال شرق کشور

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به افزایش دمای ۵ تا ۸ درجه‌ای هوا در شمال و شمال شرق کشور گفت: طی پنج روز آینده برای برخی نقاط کشور رگبار باران پیش‌بینی می‌شود.