46 هزار شغل برای کاهش بیکاری در استان

هفته نامه نامه آوای کرمانشاه در شماره 1437 روز سه شنبه 24 اردیبهشت ماه 98 مطلبی را با عنوان «46 هزار شغل برای کاهش بیکاری در استان» منتشر کرده است.مطالب مرتبط

46 هزار شغل برای کاهش بیکاری در استان

هفته نامه نامه آوای کرمانشاه در شماره 1437 روز سه شنبه 24 اردیبهشت ماه 98 مطلبی را با عنوان «46 هزار شغل برای کاهش بیکاری در استان» منتشر کرده است.

۱۵ استان کشور سال گذشته با افزایش بیکاری و ۱۵ استان با کاهش بیکاری مواجه بودند

کاهش سه درصدی نرخ بیکاری کرمانشاه امسال در دستور کار است

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه، کاهش سه درصدی نرخ بیکاری در سال 98 در مقایسه با سال 97 را یکی از برنامه های استان دانست و از همه دستگاه های اجرایی و بانک های دولتی و خصوصی خواست با این برنامه استان هماهنگ باشند.

برنامه‌ریزی برای کاهش ۳ درصدی نرخ بیکاری کرمانشاه در سال جاری

کرمانشاه- استاندار کرمانشاه از برنامه ریزی برای کاهش ۳ درصدی نرخ بیکاری استان نسبت به سال گذشته خبر داد.

از کاهش نرخ بیکاری تا مهار افزایش قیمت‌ها در سمنان

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار سمنان گفت: با وجود اینکه در کشور یک دهم افزایش نرخ بیکاری را شاهد بودیم، در استان شاهد کاهش این نرخ بودیم.

نرخ بیکاری در بهشت شغلی اروپا باز هم کاهش یافت!

نرخ بیکاری در جمهوری چک که به دلیل نرخ بیکاری بسیار پایین در سال های اخیر به بهشت شغلی اروپا مشهور است، باز هم کاهش یافت.

۱۲۵۰۰ کارگر سیل‌زده لرستانی از ۶ تا ۳ ماه بیمه بیکاری می‌گیرند

خرم‌آباد- مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری لرستان گفت: بیمه بیکاری به ۱۲ هزار و ۵۰۰ سیل‌زده استان که شغل خود را از دست داده‌اند تعلق می‌گیرد.

نرخ بیکاری فرانسه در پایین‌ترین سطح ۱۰ سال اخیر

نرخ بیکاری فرانسه به ۸.۷ درصد کاهش یافت.

بنیاد برکت و کاهش نرخ بیکاری در استان اردبیل

معیشت و بیکاری مشکل عمده مردم سیل‌زده؛ پرداخت بیمه بیکاری برای کارگرانی که به‌واسطه سیل بیکار شدند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با بیان اینکه دغدغه اصلی مردم مناطق سیل زده معیشت و بیکاری است گفت: کارگرانی که به‌واسطه سیل بیکار شده‌اند بیمه بیکاری دریافت می‌کنند.

نرخ بیکاری شهری استان تهران 12.6 درصد اعلام شد

تهران- ایرنا- معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران نرخ بیکاری شهری این استان در سال 97 را 12.6 درصد و نرخ بیکاری روستایی را 7.2 درصد اعلام کرد.

نرخ بیکاری شهری استان تهران 12.6 درصد اعلام شد

تهران- ایرنا- معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران نرخ بیکاری شهری این استان در سال 97 را 12.6 درصد و نرخ بیکاری روستایی را 7.2 درصد اعلام کرد.

اصلاحات کار در فرانسه موجب کاهش بیکاری شد

آمار بیکاری در فرانسه طی 10 سال گذشته به پایین ترین سطح خود رسیده و این آمار حاکی از موفقیت اصلاحات کار در این کشور است.

1960 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی پرداخت شد

سمنان- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان گفت: یک هزار و 960 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی برای کاهش حداکثری نرخ بیکاری و رونق اقتصادی در استان در سال 97 پرداخت شد.

افزایش نرخ بیکاری استان تهران در سال ۹۷

معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: تعداد افراد بیکار در استان تهران در سال گذشته ۵۶۴ هزار و ۶۹۵ نفر و افراد شاغل ۴ میلیون و ۴۸ هزار و ۳۲۴ نفر بوده است.

لرستان، استان برتر در بیمه بیکاری شد

خرم آباد - ایرنا - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: با توجه به رتبه بندی اعلام شده از سوی مدیرکل حمایت از پایداری مشاغل و بیمه بیکاری، این نهاد در سومین سال متوالی رتبه برتر کشوری را در حوزه بیمه بیکاری کسب کرد.

افزایش بیکاری در ترکیه

سازمان آمار ترکیه اعلام کرد: نرخ بیکاری در بین افراد بالای 15 سال با یک میلیون و 376 نفر افزایش به چهار میلیون و 730 هزار نفر رسیده که این میزان در 10 سال گذشته بی سابقه بوده است. 

سطح زیر کشت چغتدرقند در آذربایجان غربی کاهش یافت

ارومیه- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی با اشاره به کاهش کشت چغندرقند در استان گفت: 28 هزار هکتار از اراضی استان زیر کشت این محصول رفته که بیش از 2 هزار و 600 هکتار کمتر از سال پیش است.

تهران| مسئولان برای رفع مشکلات معیشتی مردم چاره‌اندیشی کنند

ائمه جمعه شهرستان‌های استان تهران با اشاره به لزوم توجه به اقتصاد مقاومتی و ضرورت کاهش بیکاری در سال رونق تولید بر رفع دغدغه‌های معیشتی مردم تأکید کردند.

معاون استاندار: برنامه ریزی دستگاه های فارس برای تحقق نرخ بیکاری پنج درصد باشد

شیراز-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس، با اشاره به میزان بیکاری هشت و 9 دهم درصدی این استان گفت: برنامه ریزی و تلاش همه دستگاه ها باید برای رساندن این نرخ به پنج درصد باشد.