حجم آب سدهای زنجان 116 میلیون مترمکعب افزایش یافت

زنجان – ایرنا – مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان گفت: حجم آب پشت چهار سد بزرگ استان زنجان در مقایسه با سال آبی گذشته 116 میلیون مترمکعب افزایش داشته است که رقمی چشمگیر به شمار می آید.مطالب مرتبط

حجم آب سدهای زنجان 116 میلیون مترمکعب افزایش یافت

زنجان – ایرنا – مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان گفت: حجم آب پشت چهار سد بزرگ استان زنجان در مقایسه با سال آبی گذشته 116 میلیون مترمکعب افزایش داشته است که رقمی چشمگیر به شمار می آید.

ورودی آب سدهای استان زنجان 6 برابر افزایش یافت

مدیر‌کل آب منطقه‌ای استان زنجان با اشاره به افزایش میزان ورودی آب سدهای استان زنجان گفت: ورودی آب سدهای استان زنجان در بارش‌های امسال 6 برابر افزایش یافت.

خبر وزیر نیرو؛ افزایش 2.8میلیارد مترمکعبی ظرفیت سدهای کشور تا سال 1400

وزیر نیرو گفت: تا پایان دولت دوازدهم 1521 میلیون مترمکعب به ظرفیت آب تنظیمی سدهای مرزی و 1347 میلیون مترمکعب به ظرفیت تنظیمی سدهای غیرمرزی کشور اضافه می‌شود.

ذخیره آب سدهای تهران به یک میلیارد و ۲۹ میلیون مترمکعب رسید

ذخیره آب در سدهای تهران هم اکنون یک میلیارد و ۲۹ میلیون مترمکعب و ۳۲۲ میلیون متر مکعب بیشتر از ذخیره سال گذشته است.

بیش از یک میلیون مترمکعب آب به بخش صنعت بوکان اختصاص یافت

مهاباد- ایرنا- سرپرست فرماندار بوکان گفت: برای حمایت از بخش صنعت در این شهرستان یک میلیون مترمکعب آب به بخش صنعت در س الجاری اختصاص یافت.

دو و نیم برابر شدن ذخیره آبی سدهای استان اصفهان

ذخیره آبی سدهای اصفهان به ۷۳۲ میلیون مترمکعب رسید.

19 میلیون مترمکعب آب به بخش کشاورزی سروآباد تخصیص یافت

سنندج - ایرنا - استاندار کردستان گفت: 19 میلیون مترمکعب آب برای توسعه باغات و کشاورزی سروآباد تخصیص یافته است.

۲ میلیارد مترمکعب آب به سمت دریاچه ارومیه رها شد

بنا بر اعلام، حجم آب موجود دریاچه ارومیه به بیش از پنج میلیارد مترمکعب رسیده است؛ بارندگی‌های بسیار مناسب سال آبی جاری موجب شده تا این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته دو میلیارد و ۹۵۰ میلیون مترمکعب افزایش یابد.

33 میلیون مترمکعب آب به حوزه کشاورزی میناب و شمیل اختصاص یافت

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان از اختصاص 33 میلیون مترمکعب آب به حوزه کشاورزی میناب و شمیل برای سال زراعی جدید خبر داد.

ذخیره‌سازی ۴۰.۹ میلیارد مترمکعب آب در مخزن سدهای کشور

رییس گروه بهره‌برداری از سدهای کشور از ذخیره‌سازی ۴۰.۹ میلیارد مترمکعب آب در مخزن سدهای کشور خبر داد.

جدیدترین وضعیت ذخیره سدهای ایران

ذخیره سدهای ایران زیر سایه بارندگی‌های اخیر افزایش یافت؛ به طوری که ورودی مناسب به مخزن سدها موجب شده تا از میان ۱۷۸ سد بزرگ، تعداد ۸۶ سد مهم که حدود ۶۰ درصد از ظرفیت کل مخازن سدهای ایران را شامل می‌شوند، بین ۹۰ تا ۱۰۰ درصد پرشده باشند. هم اکنون ۴۱ سد بین

۱۹ میلیون مترمکعب آب برای توسعه کشاورزی سروآباد تخصیص یافت

سنندج - استاندار کردستان گفت: به رغم مستعد بودن حوزه کشاورزی سروآباد، در گذشته تخصیص آبی برای این منطقه نداشته ایم ولی اکنون ۱۹ میلیون مترمکعب آب برای توسعه این حوزه در نظر گرفته شده است.

مصرف روزانه 20.9 میلیون مترمکعب CNG در ایران/ نصف ظرفیت ایجاد شده خالی است

هم‌اکنون ظرفیت عرضه روزانه 40 میلیون مترمکعب سوخت CNG در سراسر کشور وجود دارد اما به طور متوسط روزانه 20 میلیون و 900 هزار مترمکعب CNG‌ در سبد سوخت حمل‌ونقل ایران مصرف می شود.

ذخیره‌سازی 40.9 میلیارد مترمکعب آب در مخزن سدهای کشور

رییس گروه بهره‌برداری از سد‌های کشور از ذخیره‌سازی 40.9 میلیارد مترمکعب آب در مخزن سدهای کشور خبر داد.]]>

مخزن سد دز بیش از 600 میلیون مترمکعب رسوب دارد/ برآورد هزینه لایروبی نیمی از دریاچه سد دز 1.5 میلیارد دلار است

مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به مشکل تجمع لای در پشت سد دز گفت: هم‌اکنون بیش از 600 میلیون مترمکعب رسوب در پشت سد تجمع یافته است.]]>

پرداخت وام ازدواج در بانک کشاورزی زنجان 58 درصد رشد یافت

زنجان - ایرنا - مدیر ستادی بانک کشاورزی در استان زنجان گفت: سال گذشته در این استان 158 میلیارد و 590 میلیون ریال تسهیلات ازدواج برای زوج های جوان پرداخت شده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل 58.4 درصد رشد دارد.

آبگیری تالاب میقان به ۱۱۰ میلیون مترمکعب رسیده است

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: آبگیری تالاب میقان اراک به ۱۱۰ میلیون مترمکعب رسید.

دو روی سکه بهره‌بری از مخازن سدها

حال و روز سدهای ایران زیر سایه بارندگی‌های اخیر مطلوب است و آمارها نشان می‌دهد مقادیر ورودی به آن‌ها از ابتدای سال آبی معادل ۷۱.۶ میلیارد مترمکعب بوده که نسبت به مدت مشابه ۲۷۷ درصد افزایش داشته است. اتفاقی که به اعتقاد کارشناسان نمی‌توان آن را نشانه آغاز

حجم آب دریاچه ارومیه بیش از 4 میلیارد مترمکعب افزایش یافت

تبریز- ایرنا- مدیر دفتر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه در آذربایجان شرقی با اشاره به تاثیرات بارندگی های اخیر و اقدامات این ستاد در احیای این پهنه آبی گفت: حجم آب دریاچه نسبت به روز مشابه سال گذشته 2.98 میلیارد مترمکعب و نسبت به ابتدای سال آبی جاری(اول م

حجم آب دریاچه ارومیه بیش از 4 میلیارد مترمکعب افزایش یافت

تبریز- ایرنا- مدیر دفتر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه در آذربایجان شرقی با اشاره به تاثیرات بارندگی های اخیر و اقدامات این ستاد در احیای این پهنه آبی گفت: حجم آب دریاچه نسبت به روز مشابه سال گذشته 2.98 میلیارد مترمکعب و نسبت به ابتدای سال آبی جاری(اول م