3 تیم بازرسی دامپزشکی در مهاباد فعال شد

مهاباد- ایرنا- مدیر شبکه دامپزشکی مهاباد گفت: سه تیم بازرسی دامپزشکی برای اجرای طرح کنترل و نظارت بهداشتی بر بازار تولید و عرضه فرآورده های خام دامی در این شهرستان فعال شد.مطالب مرتبط

3 تیم بازرسی دامپزشکی در مهاباد فعال شد

مهاباد- ایرنا- مدیر شبکه دامپزشکی مهاباد گفت: سه تیم بازرسی دامپزشکی برای اجرای طرح کنترل و نظارت بهداشتی بر بازار تولید و عرضه فرآورده های خام دامی در این شهرستان فعال شد.

نظارت بازرسان دامپزشکی بر فرآورده های خام دامی در مهاباد

سه گروه بازرسی دامپزشکی بر فرآورده های خام دامی در مهاباد نظارت می کنند.

انجام بیش از یکهزار و 300 مورد بازرسی در مهاباد

بیش از یکهزار و ۳00 مورد بازرسی ماه جاری از واحدهای صنفی و غیر صنفی شهرستان مهاباد صورت گرفته است.

توزیع 10 تُن شکر در مهاباد آغاز شد

مهاباد- ایرنا- مسوول بازرسی واحدهای صنفی مهاباد گفت: توزیع 10 تُن شکر با هدف تنظیم بازار و جلوگیری از بالا رفتن قیمت این محصول در این شهرستان آغاز شد.

تاییدیه بازرسی ادواری برای ۴۰ درصد جایگاه‌های CNG استان تهران

مدیرکل استاندارد تهران با اشاره به وجود ۱۵۷ جایگاه فعال CNG در استان گفت: با اجرای مراحل عملیاتی طرح بازرسی ادواری جایگاه‌های CNG استان تهران، در سال گذشته ۶۱ جایگاه موفق به دریافت تاییدیه رفع موارد نقص بحرانی از اداره‌کل استاندارد استان شدند.

کانون بیماری آنفولانزای پرندگان در استان تهران مشاهده نشده است

تهران – ایرنا – مدیرکل دامپزشکی استان تهران گفت: با اقدامات پیشگیرانه و مراقبت های فعال، تا کنون کانون فعال بیماری آنفولانزای فوق حاد پرندگان در استان تهران مشاهده و گزارش نشده است.

دامپزشکی استان خراسان رضوی به دامداران هشدار داد

معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان خراسان رضوی گفت: انجام اقدامات پیشگیرانه در دامداری‌ها و سم‌‎پاشی دام‌ها از جمله راهکارهای موثر در پیشگیری از بروز بیماری تب خونریزی دهنده کریمه-کنگو بوده و دامداران باید با رعایت موازین بهداشتی دامپزشکی از بروز این بیم

مدیرکل دامپزشکی استان سمنان معرفی شد

مدیرکل دامپزشکی استان سمنان در آئینی با حضور رئیس سازمان دامپزشکی کشور معرفی شد.

انجام ۴۳۱ مورد بازرسی از واحدهای صنفی کرمانشاه

کرمانشاه_رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف کرمانشاه با بیان اینکه ۴۳۱ مورد بازرسی از واحدهای صنفی استان صورت گرفته است، گفت: گران‌فروشی در صدر تخلفات قرار دارد.

کش و قوس شهرداری و تاکسی های اینترنتی در مهاباد

مهاباد- ایرنا- الزام تاکسی های اینترنتی به اخذ مجوز از شهرداری مهاباد با استناد به برخی دلایل قانونی از سویی و غیرقانونی عنوان کردن فعالیت این نوع از تاکسی ها توسط شهرداری از سوی دیگر سبب شده است تا شاهد کش و قوس شهرداری و تاکسی های اینترنتی در مهاباد باش

نمایشگاه کتاب در مهاباد گشایش یافت

مهاباد- ایرنا- دومین نمایشگاه کتاب مهاباد در سال جاری با 25 درصد تخفیف امروز /پنجشنبه/ در نگارخانه تالار وحدت این شهر آغاز بکار کرد.

توزیع شکرتنظیم بازار ویژه ماه مبارک رمضان درمهاباد

مسئول واحد بازرسی و نظارت اصناف مهاباد گفت: توزیع شکر تنظیم بازار امروز در ۱۰ واحد صنفی در این شهرستان توزیع می شود.

حضور تیم مهاباد در مسابقات ووشوی جنوب آذربایجان غربی

رئیس اداره ورزش و جوانان مهاباد از حضور تیم مهاباد در مسابقات ووشو (ساندا) تیم‌های جنوب استان خبر داد.

عصرجنوب:هفت میم یک فعال اجتماعی در سال 98

اهواز - ایرنا - پایگاه خبری تحلیلی عصر جنوب یادداشتی را با عنوان ' هفت میم یک فعال اجتماعی در سال 98' در خصوص برخی وظایف و رسالت های یک فعال اجتماعی به قلم محمد باقر عباسی منتشر کرده است.

طرح های راکد استان اردبیل فعال شوند

اردبیل - ایرنا - نماینده گرمی مغان در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح های بیشتری در شهر ها و روستا ها غیر فعال شده اند که ضرروی است این طرح ها دوباره راه اندازی و فعال شوند .

کنترل بیماری های دامی در استان های سیل زده

رییس سازمان دامپزشکی کشور : پس از سیلاب های اخیر ، با تلاش کارشناسان دامپزشکی ، بیماری دامی در استان های سیل زده شایع نشد.

اعضای بدن کودک مرگ مغزی در مهاباد اهدا شد

ارومیه - مسئول واحد اهدای عضو بیمارستان امام خمینی شهرستان مهاباد گفت: اعضای بدن کودک مرگ مغزی در مهاباد اهدا شد.

تولید پلی اتیلن در پتروشیمی مهاباد رکورد زد

مهاباد- ایرنا- مدیرعامل شرکت پتروشیمی مهاباد گفت: تولید پلی اتیلن در این مجتمع به 56 تُن در ساعت رسید و این میزان تولید که 45 درصد بیشتر از ظرفیت اسمی است، در سطح کشور یک رکورد جدید محسوب می شود.

تدابیر دامپزشکی خراسان شمالی در رخداد اخیر اکتیمای شتر

بجنورد- باتوجه به بروز اکتیما در شترها و دام‌های سبک روستای باران آباد مانه و سملقان، اکیپ اعزامی دامپزشکی خراسان شمالی اقدامات درمانی، بهداشتی و آموزشی لازم را در منطقه به اجرا درآورد.

ثبت نام دوره آموزش عکاسی دیجیتال در مهاباد آغاز شد

مهاباد- ایرنا- رییس انجمن سینمای جوانان مهاباد گفت: ثبت نام از علاقه مندان برای شرکت در نخستین دوره آموزش عکاسی دیجیتال در سال 1398 در این شهرستان از روز گذشته/سه شنبه/ آغاز شد.