معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین معارفه شد

قزوین - ایرنا -منوچهر حبیبی روز پنجشنبه در شورای اداری استان قزوین به عنوان معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین معارفه شد.مطالب مرتبط

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین معارفه شد

قزوین - ایرنا -منوچهر حبیبی روز پنجشنبه در شورای اداری استان قزوین به عنوان معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین معارفه شد.

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین منصوب شد

قزوین- ایرنا -به پیشنهاد عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین و با حکم عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، منوچهر حبیبی به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین منصوب شد.

معاون سیاسی استاندار قزوین منصوب شد

منوچهر حبیبی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین منصوب ‌شد.

انتخاب معاون سیاسی استاندار موجب آرامش در استان شد

قزوین – ایرنا – نماینده مردم قزوین،البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت:استاندار قزوین با انتخاب مدیری کارآمد و توانمند به سمت معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری،آرامش را به استان هدیه کرد.

ظرفیت زنان در حوزه های فرهنگی و اجتماعی به کار گرفته شود

قزوین - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: بانوان ظرافت ها و نکته سنجی های خاصی در تصمیم گیری ها دارند که می توان از ظرفیت آنها به ویژه در حوزه های فرهنگی و اجتماعی بهترین استفاده را کرد.

سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده در قزوین رونمایی شد

قزوین - ایرنا - سند ارتقای وضعیت زنان قزوین روز شنبه با حضور منوچهر حبیبی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار و جمعی از بانوان فعال استان تشریح و رونمایی شد.

امیدآفرینی، اعتمادسازی و افزایش رضایتمندی در اولویت است

قزوین – ایرنا – معاون جدید سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: امیدآفرینی، اعتمادسازی و افزایش رضایتمندی در دستور کار قرار دارد که تحقق آنها پایه های نظام را مستحکم تر می کند.

بازدید معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه از خط مرزی

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار‌ی کرمانشاه در بازدیدی چند ساعته از شهرستان پاوه از نقطه صفر مرزی بازدید و وضعیت خط مرزی و بازارچه شوشمی را مورد بررسی قرار داد.

معاون جدید سیاسی امنیتی استانداری قزوین معرفی شد

قزوین- در جلسه شورای اداری استان منوچهر حبیبی به عنوان معاون جدید سیاسی امنیتی استانداری قزوین معرفی شد.

مدیر کل جدید پدافند غیرعامل معارفه شد

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره به اهمیت پدافند غیرعامل در شرایط فعلی استان و کشور تاکید کرد: تبدیل پدافند غیرعامل به فرهنگ عمومی جامعه تلاش مثبتی بوده که مجموعه مدیریت استان روی آن تاکید داشته است.

بانوان قزوین در پذیرش مسئولیتهای مختلف موفق عمل کرده اند

قزوین- معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: بانوان با پذریش مسئولیت های مختلف اجتماعی در استان توانمندی و تاثیرگذاری خود در ابعاد مختلف را به خوبی نشان داده اند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل: فرمانداران جابجا نمی شوند

اردبیل - ایرنا - معاون سیاسی ، امنیتی استاندار اردبیل گفت: جابجایی و تغییر فرمانداران استان در دستور کار قرار ندارد و برخی اظهار نظرها و اخبار در این مورد گمانه زنی بوده و تکذیب می شود.

جریان اطلاعات را امنیتی نمی‌کنیم/تلاش برای عدم تکرار مشکلات هپکو

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی با حضور در خبرگزاری ایسنا از بیش از ۳ ماه حضور خود در استان مرکزی گفت.

معاون سیاسی استاندار: روابط عمومی ها، سیاست های دولت را اطلاع رسانی کنند

بجنورد - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: روابط عمومی در انعکاس کارکردهای کارگزاران نظام نقش استثنایی داشته و باید به لحظه سیاست های دولت را اطلاع رسانی کند.

فعالیت ستاد انتخابات استان قزوین آغاز شد

قزوین - ایرنا - فعالیت ستاد انتخابات استان قزوین روز دوشنبه با برگزاری مراسم تکریم و معارفه 2 تن از مدیران کل دفاتر سیاسی و انتخابات و امنیتی و انتظامی استانداری قروین آغاز شد.

انتصابات استان تنها توسط استاندار بوشهر انجام می شود

گناوه-ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: هرگونه انتصاب مدیران در این استان تنها به اراده استاندار بوشهر است.

مدیران دفتر امنیتی، انتخابات و تقسیمات کشوری قزوین منصوب شدند

قزوین- استاندار قزوین با صدور احکام جداگانه ای، مدیران کل دفتر امور امنیتی و انتظامی و سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری قزوین را منصوب کرد.

معاون استاندار کردستان: قدرشناسی از امام راحل وظیفه همگانی است

سنندج - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: قدر شناسی و قدردانی از امام راحل و شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس وظیفه همه آحاد جامعه است.

فعالیت برخی حوزه های اجتماعی سبب دین گریزی می شود

کرج - ایرنا - معاون سیاسی ، امنیتی استاندار البرز گفت: در برخی از حوزه های اجتماعی به نحوی فعالیت هایی دیده می شود که دین گریزی را درپی دارد.

بیکی، رسما فرماندار نهبندان شد

چهاردهمین فرماندار شهرستان نهبندان در مراسمی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار معرفی شد.