رئیس بسیج: امسال 27 هزار گروه جهادی ایجاد می شود

تهران- ایرنا- رئیس سازمان بسیج مستضعفین اعلام کرد: تعداد گروه های جهادی بسیج امسال از 11 هزار به 38 هزار گروه افزایش خواهیم داد.مطالب مرتبط

رئیس بسیج: امسال 27 هزار گروه جهادی ایجاد می شود

تهران- ایرنا- رئیس سازمان بسیج مستضعفین اعلام کرد: تعداد گروه های جهادی بسیج امسال از 11 هزار به 38 هزار گروه افزایش خواهیم داد.

گروه‌های جهادی واکنش سریع در همه شهر‌ها تشکیل می‌شود

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: در هر شهرستان اعلام شده است هر قشری گروه جهادی واکنش سریعش را اعلام کند. قرار است شبکه‌ای ایجاد شود که از تمام 22 قشر گروه‌هایی با این عنوان در آن حضور داشته باشند.

خدمات رسانی گروه جهادی بسیج دانشجویی

با تلاش گروه جهادی بسیج دانشجویی شهرستان میناب، یک باب خانه عالم در روستای طیبی شاهی بخش بندزرک به بهره برداری رسید

رئیس سازمان بسیج: حیات بسیج در خدمت به مردم است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: حیات بسیج در خدمت به مردم است و یکی از بهترین عرصه‌ها، روی‌آوری و اقبال به گروه‌های جهادی است.

رئیس بسیج سازندگی سپاه سمنان: 1500 فرصت شغلی ایجاد می شود

سمنان- ایرنا- رئیس بسیج سازندگی سپاه قائم(عج) استان سمنان گفت: امسال برای یک هزار و 500 نفر در استان با اعطای 600 میلیارد ریال تسهیلات فرصت شغلی ایجاد می شود.

تقدیر از گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد استان خوزستان به روایت تصویر

دانشگاه آزاد استان خوزستان در نشستی با حضور مسئولان استانی از گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی این دانشگاه که در سیلاب اخیر تلاش فراوانی داشتند تقدیر به‌عمل آورد.

تلاش گروههای جهادی برای پاکسازی باغات مناطق سیل زده

بیرانوند رئیس سازمان بسیج سازندگی استان گفت: 600 گروه جهادی برای پاکسازی باغات کوهدشت و پلدختر تلاش کردند .

انجیرستان زیودار پلدختر توسط گروه‌های جهادی لایروبی می‌شود

مسئول اردوهای جهادی دانشگاه لرستان گفت:با توجه به اینکه 6 هزار شغل در انجیرستان زیودار در معرض خطر است گروه‌های جهادی این انجیرستان را لایروبی می‌کنند.

تعهد جهاد کشاورزی کرمانشاه امسال ایجاد چهار هزار شغل است

کرمانشاه- ایرنا- رئیس جهاد کشاورزی استان کرمانشاه تعهد امسال این سازمان در زمینه اشتغال را ایجاد چهار هزار و 10 شغل اعلام کرد و گفت: در 2 ماه سپری شده از سال جاری تاکنون 384 شغل ایجاد شده است.

اصفهان| محرومیت‌زدایی در لنجان به همت 120 پایگاه بسیج

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج لنجان با اشاره به فعالیت‌های محرومیت‌زدایی در لنجان به همت 120 پایگاه بسیج گفت: 14 گروه جهادی شناسنامه‌دار از این شهرستان به کمک نیازمندان در استان اصفهان و سایر استان‌ها شتافتند.

سامانه جامع اطلس جهادی رونمایی شد

سامانه جامع اطلس جهادی با حضور سرلشکر «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه و سردار «غلامحسین غیب‌پرور» رئیس سازمان بسیج مستضعفین، در سالن رضویه سازمان بسیج رونمایی شد.

سردار غیب‌پرور: گروه‌های جهادی در سال ۹۸ به ۳۸ هزار گروه خواهد رسید

بسیج مسکن ۲۰ هزار سیل زده را می سازد/ تا آخر کنار مردم هستیم

سیمرغ - رئیس سازمان بسیج مستضعفین با ابراز رضایت از روند مرمت مناطق سیل زده در مازندران گفت: در مجموع بسیج ۲۰ هزار مسکن ویژه سیل زدگان را در کشور احداث خواهد کرد.

اهواز| گروه‌های جهادی 13 کیلومتر سیل‌بند را در مدت زمان یک هفته تقویت کردند

مسئول اردوهای جهادی سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان گفت: گروه‌های جهادی توانستند 13 کیلومتر سیل‌بند را در مدت زمان یک هفته تقویت کنند در صورتی که به اذعان مدیران دولتی در 6 ماه باید انجام می‌شد.

میزگرد خدمات‌رسانی گروه‌های جهادی از زلزله سرپل‌ذهاب تا سیل پلدختر برگزار شد

میزگرد تخصصی نقش و عملکرد گروه‌های فعال جهادی استان کرمانشاه در بحرانهای اخیر کشور به میزبانی دفتر خبرگزاری تسنیم کرمانشاه برگزار شد.

رونمایی از اطلس جهادی با حضور فرمانده سپاه پاسداران

سامانه جامع مدیریتی «اطلس جهادی»، چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت در مراسمی با حضور سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران و سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین، از آن رونمایی شد.سامانه جامع مدیریتی «اطلس جهادی» سامانه‌های است که در آن جزئیا

امسال ۱۷ هزار شغل در استان قزوین ایجاد خواهد شد

قزوین- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: تعهد امسال اشتغال در استان ۱۷ هزار شغل است که با کمک دستگاه‌های اجرایی آن را محقق می‌کنیم.

۷۲ هزار خرمشهری جامعه طرح بسیج ملی کنترل فشارخون هستند

خرمشهر- رئیس مرکز بهداشت خرمشهر گفت: حدود ۷۲ هزار نفر از افراد بالای ۳۰ سال می توانند در اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشارخون در خرمشهر مشارکت کنند.

حضور 7 گروه جهادی و یک گروهان بسیج در مناطق سیل‌زده مانه و سملقان

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان مانه و سملقان گفت: جهادگران بسیجی از بامداد امروز با حضور به موقع در صحنه، منازل آسیب دیده در سیل را لایروبی گردند.

انعکاس ظرفیت جوانان در اردوهای جهادی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اراک: اردوهای جهادی بستری است که جوانان ظرفیت‌های خود را به نمایش می‌گذارند.