دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه: برای توسعه کنار دولت هستیم

همدان- ایرنا- دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه علاوه بر ایجاد و برقراری امنیت در راه عمران و توسعه کشور برای رسیدگی به مردم و محرومیت زدایی از کشور در کنار دولت است.مطالب مرتبط

دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه: برای توسعه کنار دولت هستیم

همدان- ایرنا- دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه علاوه بر ایجاد و برقراری امنیت در راه عمران و توسعه کشور برای رسیدگی به مردم و محرومیت زدایی از کشور در کنار دولت است.

دبیرقرارگاه محرومیت زدایی سپاه: برای توسعه کنار دولت هستیم

همدان- ایرنا- دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه علاوه بر ایجاد و برقراری امنیت در راه عمران و توسعه کشور برای رسیدگی به مردم و محرومیت زدایی از کشور در کنار دولت است.

قرارگاه محرومیت زدایی سپاه تاکنون 10 هزار مسکن تحویل داده است

تهران- ایرنا- معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه گفت: قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه تاکنون 10 هزار واحد مسکونی و 35 هزار پروژه عمرانی را به سرانجام رسانده است.

سعیدی کیا: بنیاد مستضعفان در کنار دولت محرومیت زدایی می کند

سنندج - ایرنا - رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: این بنیاد نیامده ایم جای دولت را بگیریم بلکه با هدف محرومیت زدایی در کنار آن قرار گرفته است.

بنیاد مستضعفان همسو با دولت برای محرومیت زدایی تلاش می‌کند

سنندج - رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی کشور گفت: این بنیاد نیامده که جای دولت را بگیرد بلکه در کنار دولت قرار گرفته تا همسو با دولت هر چه بیشتر در راستای محرومیت زدایی در کشور تلاش کند.

فرمانده سپاه همدان: 279 طرح محرومیت زدایی در استان اجرا شد

همدان- ایرنا- فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان از اجرای 279 طرح محرومیت زدایی در سطح این استان خبر داد و گفت: این طرح ها در 2 سال اخیر با مشارکت دولت انجام شده است.

سپاه در محرومیت زدایی مانند باران عمل می کند

مشهد- ایرنا - جانشین فرماندهی قرارگاه اجتماعی - امنیتی شهید برونسی مشهد گفت: سپاه به شخص خاصی تعلق ندارد و در محرمیت زدایی مانند باران به همه طوایف و قومیتها یکسان می بارد.

مسئولان برای جبران عقب ماندگی‌های استان همدان همت کنند

همدان - دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مدیران و مسئولان استانی باید برای جبران عقب‌ماندگی‌های همدان تلاش کنند و در این راستا کمک حال آنان خواهیم بود.

استانداری همدان آماده واگذاری پروژه‌های نیمه تمام به قرارگاه پیشرفت و آبادانی است

استاندار همدان گفت: آمادگی داریم پروژه‌هایی را به صورت مشترک با سپاه در عرصه محرومیت‌زدایی اجرا کنیم و یا اینکه پروژه‌های قابل واگذاری در استان را به سپاه بسپاریم.

افتتاح ۲۷۹ طرح محرومیت زدایی در استان همدان

۲۷۹ طرح محرومیت زدایی با مشارکت سپاه پاسداران و دستگاههای دولتی استان همدان در مناطق مختلف استان افتتاح شد .

برنامه‌های بنیاد علوی برای محرومیت‌زدایی در کردستان تسریع یابد

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: امیدواریم برنامه‌های بنیاد علوی برای توسعه و محرومیت‌زدایی در استان و شهرستان سروآباد تسریع یابد.

بسیج سازندگی به دنبال محرومیت‌زدایی با اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی است

فرمانده سپاه ناحیه عشایری استان اردبیل گفت: بسیج سازندگی به دنبال محرومیت‌زدایی با اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی است و در این زمینه از تمام ظرفیت‌های خود استفاده کرده است.

سپاه به دنبال ایجاد امنیت و رفع محرومیت زدایی است

تهران - ایرنا - معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه با اشاره به تلاش نیروی زمینی سپاه برای ایجاد رفاه بیشتر در مناطق کمتر برخوردار گفت: ماموریت اصلی ما در مناطق رزمی جنوب غرب، شمال غرب، غرب و جنوب شرق ایجاد امنیت با تاکید بر ایجاد اشتغال و رفع محرومیت زدا

185 پروژه محرومیت‌زدایی توسط بسیج سازندگی اردبیل اجرا شد

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: سال گذشته در سطح استان 185 پروژه محرومیت‌زدایی در سطح استان به مرحله اجرا رسید.

سعیدی کیا: بنیاد مستضعفان با هدف محرومیت زادیی در کنار دولت است

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، گفت: بنیاد مستضعفان نیامده جای دولت را بگیرد بلکه با هدف محرومیت زادیی در کنار دولت است.

900 طرح عمرانی در حوزه محرومیت‌زدایی در استان مرکزی اجرا شد

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه 900 طرح عمرانی در حوزه محرومیت‌زدایی در استان مرکزی اجرا شد گفت: 5.5 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در بسیج سازندگی استان مرکزی پرداخت شد.

«محرومیت‌زدایی» بنیاد علوی در روستاهای شهرستان سروآباد آغاز می‌شود

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از پایلوت شدن روستاهای شهرستان سروآباد برای انجام فعالیت‌های محرومیت‌زدایی توسط بنیاد علوی خبر داد.

موزه‌ها نقش مهمی در محرومیت زدایی فرهنگی دارند

سرپرست مرکز آموزش عالی میراث فرهنگی: موزه‌ها امروزه نقش مهمی در محرومیت زدایی فرهنگی دارند

ایده‌های محرومیت زدایی خود را در اختیار کمیته امداد قرار دهید

مشاور معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی از جوانان دعوت کرد تا ایده‌های محرومیت زدایی خودشان را در اختیار کمیته امداد قرار دهند.

حجت‌الاسلام مروی: محرومیت‌زدایی و اشتغال‌زایی جوانان را در آستان قدس دنبال می‌کنیم

گروه استان‌ها ـ تولیت آستان قدس رضوی موضوعاتی چون صرفه‌جویی در هزینه‌های آستان قدس رضوی، محرومیت‌زدایی و اشتغال‌زایی جوانان را از موضوعاتی دانست که مورد توجه و پیگیری این نهاد است.