دشمن در جنگ نرم به دنبال استحاله فکری و فرهنگی است

سنندج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: دشمن هدف نهایی خود را بر استحاله فکری و فرهنگی مردم متمرکز کرده و بدنبال به چالش کشیدن نظام جمهوری اسلامی ایران از درون است.مطالب مرتبط

دشمن در جنگ نرم به دنبال استحاله فکری و فرهنگی است

سنندج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: دشمن هدف نهایی خود را بر استحاله فکری و فرهنگی مردم متمرکز کرده و بدنبال به چالش کشیدن نظام جمهوری اسلامی ایران از درون است.

فرمانده سپاه کرمان: سپاه برای مقابله با شبیه خون فرهنگی دشمن به کمک دولت آمد

فرمانده سپاه ثارلله استان کرمان با بیان اینکه دشمن تهاجم گسترده‌ای در فساد اخلاقی و فساد فکری را علیه ملت ما آغاز کرده است گفت: سپاه برای مقابله با شبیه خون فرهنگی دشمن به کمک دولت آمد.

دشمن با جنگ اقتصادی به دنبال ایجاد شکاف میان ملت و نظام است

آستارا- فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان گفت: دشمن با طراحی جنگ اقتصادی و فرهنگی به دنبال ایجاد شکاف بین ملت و نظام جمهوری اسلامی است.

تنها راه مقابله با دشمن استقامت است

امام جمعه باخرزگفت:دشمن به دنبال تسلیم کردن مسئولان و قرار دادن مردم در مقابل نظام است و راه مقابله با دشمن در این شرایط استقامت است.

مساجد سنگر مهمی برای مقابله با جنگ فرهنگی دشمن هستند

اهواز- ایرنا- امام جمعه موقت اهواز مساجد را سنگر مهمی برای مقابله با جنگ فرهنگی دشمن برشمرد و گفت: مساجد خوزستان برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن از دوران انقلاب و دفاع مقدس تاکنون پیشتاز بوده اند.

دریادار فدوی: دشمن با ابزار رسانه به دنبال نفوذ است/ انقلاب اسلامی دشمن را منفعل کرده است

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به این که دشمن با ابزار رسانه و شبکه‌های اجتماعی در خانه‌های ما است، گفت: با این وجود انقلاب اسلامی دشمن را منفعل کرده است.

مساجد خط مقاومت در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن هستند

مشهد- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: مساجد خط مقاومت در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن و اعضای کانونهای فرهنگی و هنری مساجد بازوهای انقلاب اسلامی هستند.

رئیس سازمان دامپزشکی: دشمن به دنبال ایجاد اختلال در حوزه امنیت غذایی و سلامت مردم است

رئیس سازمان دامپزشکی کشور با اشاره به هجمه‌های مختلف دشمن گفت: دشمن به دنبال ایجاد اختلال در حوزه امنیت غذایی و سلامت مردم است.

دشمن دنبال ایجاد ناامیدی و وحشت بین مردم است

اندیمشک - ایرنا - فرماندار اندیمشک با اشاره به تلاش گسترده دشمن در همه ابعاد برای ایجاد ناامیدی در جامعه اسلامی گفت: جنگ تبلیغاتی دشمن در شرایط کنونی با هدف ایجاد ناامیدی و وحشت بین مردم ایران اسلامی است.

ثبت نام کلاس ‌های تابستانی کانون پرورش فکری هرمزگان آغازشد

بندرعباس- ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هرمزگان از آغاز ثبت ‌نام کلاس های تابستانه و طرح اوقات فراغت مرکزهای فرهنگی هنری کانون این استان خبر داد.

دشمن برای ضربه زدن به انسجام ملی به دنبال نفوذ است

اهواز - ایرنا - یکی از نمایندگان مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمن برای ضربه زدن به نظام و انسجام ملی از هر راهی وارد می شود اما با هوشیاری و بصیرت می توان این توطئه ها را خنثی کرد.

دشمن برای ضربه زدن به انسجام ملی به دنبال نفوذ است

اهواز - ایرنا - یکی از نمایندگان مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمن برای ضربه زدن به نظام و انسجام ملی از هر راهی وارد می شود اما با هوشیاری و بصیرت می توان این توطئه ها را خنثی کرد.

شش عضو کانون پرورش فکری برگزیده مسابقه نقاشی بلغارستان شدند

تهران - ایرنا - شش عضو کودک و نوجوان مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزیده مسابقه نقاشی «نوا زاگورا» کشور بلغارستان شدند.

دشمن در برخی خاکریزها پیش روی داشته است

یاسوج- ایرنا- جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت که دشمن در برخی خاکریزها از جمله حوزه های فرهنگی پیش روی ها و حتی موفقیت هایی داشته است.

کودکان در آینه رمضان

سنندج - ایرنا - مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان به مناسبت ماه مبارک رمضان به اجرای برنامه های متنوع فرهنگی، هنری و ادبی پرداختند.

محسنی‌اژه‌ای: چرا فیلم قانون‌گریزی و بی‌عفتی‌ها را برای مقامات قضایی نمی‌فرستید؟

معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه دشمن به دنبال رواج بی‌عفتی و بی‌اخلاقی در جامعه است تا پایبندی مردم را بکاهد، گفت: چرا از انجام امربه‌معروف و نهی از منکر می‌ترسیم، چرا از پخش این موضوع در شبکه‌های بیگانه و معاند می‌هراسیم، چرا ما از کسانی که به دنبال ق

صریح درباره فرهنگ

زمانی که انقلاب اسلامی پیروز شد خیلی‌ها مهم‌ترین شاخص آن را فرهنگی بودنش می‌دانستند و شاید از همین جهت بود که دشمن وقتی در طریق نظامی ناکام ماند آرایش فرهنگی به خود گرفت

محسنی اژه ای: عده ای با تشدید مشکلات اقتصادی در زمین دشمن بازی می کنند

اصفهان - ایرنا - معاون اول قوه قضاییه گفت: امروز عده ای خواسته یا ناخواسته با فشار بر مردم در زمینه های اقتصادی، فرهنگی، معیشت و ایجاد ناامیدی، در زمین دشمن بازی می کنند.

به دنبال جنگ نیستیم اما در آمادگی کامل هستیم

تهران - ایرنا- فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر این که سپاه امروز در تماس مستقیم با تمام قدرت دشمن است و آن را متوقف کرده است، گفت: ما به دنبال جنگ نیستیم اما در آمادگی کامل قرار داریم.

آمریکا دچار افول مدنیت سیاسی شده است

فرمانده کل سپاه: ما در جنگ اطلاعاتی قادر به شکست دشمن هستیم و اینکه اراده دشمن برای به کارگیری قدرت را سلب کنیم، به مفهوم خلع سلاح دشمن است