بانوان شادگانی از امکانات ورزشی محروم اند

آبادان - ایرنا - با وجود علاقه مندی بانوان شادگانی به فعالیت های ورزشی امکانات مناسب به ویژه سالن ورزشی ویژه بانوان در این شهرستان وجود ندارد.مطالب مرتبط

بانوان شادگانی از امکانات ورزشی محروم اند

آبادان - ایرنا - با وجود علاقه مندی بانوان شادگانی به فعالیت های ورزشی امکانات مناسب به ویژه سالن ورزشی ویژه بانوان در این شهرستان وجود ندارد.

ورزش بانوان کرمانشاه با چالش کمبود فضای ورزشی مواجه است

مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: فضاهای ورزشی موجود در استان پاسخگوی نیاز بانوان نیست.

جشنواره ورزشی بانوان در قزوین برگزار شد

قزوین - ایرنا - جشنواره ورزشی آمادگی جسمانی بانوان به مناسبت گرامیداشت میلاد امام حسن مجتبی(ع) در قزوین برگزار شد.

26 درصد از جمعیت بانوان زنجانی ورزش می‌کنند

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان با اعلام اینکه 26 درصد از کل بانوان زنجانی ورزش می‌کنند، گفت: فضای ورزشی برای هر بانوای زنجانی 0.6 متر مربع است.

روستاهای فاقد امکانات ورزشی در استان مرکزی شناسایی می‌شوند

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی از تاسیس و راه اندازی 70 خانه ورزش روستایی در سال 1398 در روستاهای این استان خبر داد و گفت: روستاهای فاقد امکانات ورزشی در استان مرکزی شناسایی می‌شوند.

گلستان| سالن‌های ورزشی در روستاهای با جمعیت بالای کشور احداث می‌شود

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: هدف امسال ما ایجاد و راه‌اندازی سالن‌های ورزشی در روستاهای با جمعیت بالا است.

محرومیت 2 جلسه ای «ابراهیموویچ» به دلیل رفتار غیر ورزشی

تهران- ایرنا- «زلاتان ابراهیموویچ» ستاره سوئدی باشگاه گلکسی آمریکا به دلیل رفتار غیر ورزشی در جریان شکست مقابل نیویورک سیتی، 2 جلسه از همراهی تیمش محروم شد.

توسعه امکانات ورزشی گامی مهم در پیشگیری از وقوع جرم است

شهرداری تبریز از تمامی فعالیت های بسکتبال محروم شد

تبریز-ایرنا- شهرداری تبریز به دلیل پرداخت نکردن مطالبه بازیکن خارجی خود در فصل 2016/2017 با تصمیم کمیته حقوقی فیبا و تایید آن توسط کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال ایران، از تمامی فعالیت های این رشته ورزشی محروم شد.

ساختار قامتی بانوان 160 روستای استان زنجان سنجش می شود

زنجان - ایرنا - مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: امسال 160 روستای این استان تحت پوشش مرحله دوم طرح ملی سنجش ساختار قامتی بانوان روستایی قرار می گیرند که نتایج حاصل از آن در برنامه ریزی توسعه ورزشی این قشر بسیار اثر گذار خواهد بود.

روستاهای پرجمعیت صاحب سالن ورزشی می شوند

گنبدکاووس - ایرنا - معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور اعلام کرد که برنامه احداث سالن ورزشی در روستاهای پرجمعیت کشور در برنامه این معاونت و با همکاری دو وزارتخانه کشور و ورزش و جوانان قرار دارد.

مشکلات فراوان پیش روی فوتبال و فوتسال بانوان

روزنامه امروز خراسان جنوبی در گزارش ورزشی روز شنبه 28 اردیبهشت این روزنامه به بررسی مشکلات فوتبال و فوتسال بانوان پرداخت.

تشریح جزئیات نشست کمیسیون انرژی/ زنگنه: ایجاد امکانات رفاهی و ورزشی در مناطق نفت‌خیز محدود است

زیرساخت هایی که خاک می خورند/ضرورت استفاده بهینه از تاسیسات ورزشی

قزوین – ایرنا – برخی از زیرساخت ها و امکانات ورزشی که در سالهای متمادی با بودجه های کلان احداث و تجهیز شده اند، هم اینک به دلایل مختلف معطل و بدون استفاده مانده اند و باید با تدابیر مدیریتی برای استفاده بهینه از این ظرفیت ها و جلوگیری از تخریب آنها اقدام

کمبود فضاهای ورزشی از موانع پیشرفت ورزش بانوان است

مدیرکل: رسانه ها ظرفیت های ورزشی یزد را بیشتر معرفی کنند

یزد - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان یزد گفت: در حوزه ورزش استان ظرفیت های خوبی در رشته های مختلف وجود دارد، از مسئولان رسانه های گروهی انتظار می رود با کمک روابط عمومی هیات های ورزشی نسبت به معرفی امکانات موجود به مردم و خانواده ها همکاری کنند.

قهرمانی «هیوا» در والیبال بانوان/ یک بازی فوتسال نیمه تمام ماند

گرگان – مسابقات ورزشی جام رمضان شهرستان گرگان با قهرمانی تیم «هیوا» در والیبال بانوان و ناتمام ماندن یک بازی در فوتسال مردان ادامه یافت.

اهواز میزبان اولین اردوی تیم های ملی پتانک آقایان و بانوان گارگری کشور

هیئت ورزشی کارگری خوزستان با همکاری اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان خوزستان میزبان اولین اردو تیم های ملی آقایان و بانوان کارگری کشور اعزامی به ششمین دوره بازیهای جهانی کارگری 2019 که تیرماه سال جاری در کشور اسپانیا برگزارمیگردد

رییس فراکسیون ورزش مجلس: درخشش بانوان ورزشکار در مسابقات جهانی، اعتماد به نفس جامعه زنان را تقویت می کند

یزد - ایرنا - رئیس فراکسیون ورزش و نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با ابراز خرسندی از درخشش یک بانوی اردکانی در مسابقات بین المللی گفت: موفقیت های ورزشی بانوان در عرصه های جهانی باعث تقویت اعتماد به نفس این قشر می شود.

فینالیست های والیبال بانوان مشخص شدند/ آغاز رقابت های فوتسال بسیج

گرگان – مسابقات ورزشی جام رمضان شهرستان گرگان با مشخص شدن تیم های فینالیست والیبال بانوان و آغاز رقابت های پرهیجان فوتسال بسیج پیگیری شد.