ساخت ناوشکن و زیردریایی کلاس سنگین در دستور کار است

رئیس سازمان صنایع دریایی گفت: طراحی و ساخت ناوشکن و زیر دریایی کلاس سنگین به عنوان مؤلفه‌های برتری ساز نیروهای دریایی در دستور کارقرار گرفته است.مطالب مرتبط

ساخت ناوشکن و زیردریایی کلاس سنگین در دستور کار است

رئیس سازمان صنایع دریایی گفت: طراحی و ساخت ناوشکن و زیر دریایی کلاس سنگین به عنوان مؤلفه‌های برتری ساز نیروهای دریایی در دستور کارقرار گرفته است.

ساخت یک واحد آموزشی با 12 کلاس درس در مهریز آغاز شد

یزد- ایرنا- ساخت یک مدرسه با 12 کلاس درس شامگاه پنجشنبه با حضور امام جمعه، فرماندار، نماینده مجلس و جمعی از فرهنگیان در شهرک امام خمینی (ره) مهریز آغاز شد.

کمبود ۴۵۰ کلاس درس در خراسان جنوبی/ ۳۰۰ کلاس در بیرجند نیاز داریم

بیرجند- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: ۴۵۰ کلاس درس در استان کمبود داریم که ساخت ۳۰۰ کلاس در بیرجند مورد نیاز است.

ایثار از جنس مهربانی و آسمانی با ساخت کلاس درس

کرج - ایرنا - اردیبهشت ماه هر سال شاهد برگزاری جشنواره های خیرین مدرسه ساز از جنس مهربانی و آسمانی هستیم که در آن سنگ بنای کلاس های درس به ویژه در مناطق کم برخوردار و پرجمعیت نهاده می شود.

کمبود کلاس درس در البرز با کمک خیرین برطرف می شود

کرج - ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد: ساخت کلاس های درس در این استان تنها با کمک خیرین و مردم برطرف خواهدشد.

ساخت‌وساز خلاف قواعد طبیعت/ بی‌قانونی‌هایی که سیل با خود می‌برد

اراک- این روزها در پی خسارات سنگین سیل بهار امسال، معضل ساخت‌وسازهای حریم رودخانه‌ای بیش از همه مطرح شده، چراکه این اقدام خلاف قانون و قواعد طبیعت، خسارات سنگین بر جامعه تحمیل کرده است.

بازدید معاون رئیس جمهور از فرآیند ساخت یاتاقان‌های فوق سنگین

یزد ـ معاون رئیس جمهور امروز در ادامه سفر خود به استان یزد از فرآیند ساخت انبوه یاتاقان‌های فوق سنگین در یزد بازدید کرد.

اروپایی‌ها به کارشان سرعت دهند/ تسلیم نمی‌شویم

سخنگوی سازمان انرژی اتمی با اشاره به دستور رییس‌جمهور و رییس شورای عالی امنیت ملی در رابطه با گام اول اقدامات مربوط به کاهش تعهدات هسته‌ای گفت: کار افزایش "ظرفیت و روند تولید" در دو حوزه تولید اورانیوم غنی‌شده و آب سنگین از همان روزی که رییس‌جمهور دستور د

تخریب سه ساخت و ساز غیر مجاز در برخوار

سه ساخت و ساز غیر مجاز در حریم و بستر مسیل ها در شهرستان برخوار با دستور قضایی تخریب شد .

ساخت مساجد جدید قم در دستور کار است

مدیر ستاد اقامه نماز استان قم با بیان اینکه نهضت مسجدسازی در قم به منظور ترویج آموزه‌های دینی شدت خواهد گرفت، ادامه داد: از ابتدای سال گذشته تاکنون بیش از ۸۰ میلیارد ریال اعتبار از سوی خیران برای خرید زمین و پشتیبانی ساخت مساجد تامین شده است.]]>

فیلم/لغزش بدهنگام ختافه مقابل زیردریایی زرد

معاون وزیر راه و شهرسازی: ساخت 400هزار مسکن در دستور کار است

قم- ایرنا- معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اتمام طرح مسکن مهر گفت: ساخت 400 هزار واحد مسکن در قالب «طرح اقدام ملی» در کشور برنامه ریزی شده است.

معاون وزیرراه و شهرسازی: ساخت 400 هزار مسکن در دستور کار است

قم- ایرنا- معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اتمام طرح مسکن مهر گفت: ساخت 400 هزار واحد مسکن در قالب «طرح اقدام ملی» در کشور برنامه ریزی شده است.

آغاز ثبت‌نام کلاس اولی‌ها در قزوین

مدیرکل آموزش و پرورش قزوین گفت: ثبت‌نام 21 هزار و 500 دانش‌آموز کلاس اولی از امروز در استان آغاز شده است و تا پایان مرداد ادامه خواهد داشت.]]>

ثبت نام کلاس های اوقات فراغت از نیمه دوم خرداد ماه آغاز می شود

بجنورد- معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: فرصت ثبت نام کلاس های اوقات فراغت از ۱۸ خرداد ماه تا ۵ تیرماه امسال است.

ساخت‌وسازهای شبانه در حاشیه رودخانه "بشار" و "مهریان" یاسوج/ توقیف چهار دستگاه لودر و ماشین آلات سنگین/ برخورد شدید با متجاوزین حریم رودخانه‌ها

ساخت و سازهای شبانه در حاشیه رودخانه‌های بشار و مهریان یاسوج در استان کهگیلویه و بویراحمد، برگ تازه ای از تصرف و تجاوز به حریم این رودخانه ها را باز کرده است.]]>

طرح «۳۱۳ شهید ۳۱۳ کلاس» در مدارس مهریز اجرا می‌شود

یزد ـ مدیر آموزش و پرورش مهریز گفت: طرح ۳۱۳ شهید ۳۱۳ کلاس با هدف بیان راه و رسم و خط فکری شهدا برای نسل نوجوان اجرا می‌شود.

احداث ۱۵۰۰ کلاس درس توسط خیران

خیران ۱۵۰۰ کلاس درس برای دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمدی احداث کردند.

ثبت نام کلاس اولی‌ها در قزوین آغاز شد

قزوین - ایرنا -مدیر کل آموزش و پرورش قزوین گفت: ثبت نام 21 هزار و 500 دانش آموز کلاس اولی از امروز در استان آغاز شده است و تا پایان مرداد ادامه خواهد داشت.

عبور رزم‎ناو آمریکایی از خط قرمز چین

یک فروند ناوشکن آمریکایی به اسم برخورداری از حق آزادی کشتی‏رانی، حریم آبی پکن در اطراف جزایر مورد مناقشه دریای چین جنوبی را نقض کرد.