قدرت و امنیت در سایه قدرت الهی و بر مبنای توانمندی داخلی است

رئیس دفتر ارتباطات مردمی نیروهای مسلح گفت: ما قدرت و امنیت را در سایه قدرت الهی و برمبنای توانمندی‌های بومی و داخلی می‌دانیم و معتقدیم امنیت به معنای نبود تهدید و آنچه غربی‌ها می‌گویند نیست.مطالب مرتبط

اردبیل| سالروز آزادسازی خرمشهر یادآور رشادت‌های ایثارگران و تجلی قدرت الهی است

فرمانده سپاه ناحیه عشایری استان اردبیل گفت: سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان که از آن به عنوان نماد پیروزی، ایثار و مقاومت ملت همیشه سرافراز ایران اسلامی یاد می‌شود، تجلی قدرت لایزال و معجزه الهی است.

سالروز آزادسازی خرمشهر، تجلی قدرت لایزال و معجزه الهی است

نیروی انتظامی با صدور پیامی ضمن تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر، این روز را تجلی قدرت لایزال و معجزه الهی دانست.

روحیه ایثارگری و شهادت پشتوانه قدرت و امنیت ملی است

قم-ایرنا- استاندار قم گفت: درفرهنگ ملل و روابط بین‌الملل، وجود روحیه ایثارگری و شهادت ‌طلبی در بین مردم یک کشور به‌ عنوان یک نقطه استراتژیک شناخته‌ شده است که پشتوانه قدرت و امنیت آنها می باشد.

اعتماد بالای مردم به قدرت بازدارنگی دفاعی کشور

وزیر دفاع: امروز به جهت توانمندی و ارتقاء قدرت بازدارنگی دفاعی، اعتماد مردم نسبت به مجموعه نیرو‌های مسلح و دفاعی از سطح بالایی برخوردار است

تنها راه مقابله با تحریم دشمنان تکیه بر قدرت داخلی است

رودسر- جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه تحریم های دوران دفاع مقدس سخت تر از تحریم های امروز بوده است، گفت: تنها راه مقابله با تحریم دشمنان تکیه بر قدرت داخلی است.

قدرت روبه افول آمریکا درجهان/مذاکره درخصوص تجهیزات موشکی محال است

گرگان- امام جمعه گرگان با اشاره به حجم گسترده مشکلات داخلی و خارجی دولت آمریکا در شرایط کنونی جهان گفت: نشانه های ابر قدرت مند بودن آمریکا افول کرده است.

تنها راه برون‌رفت از موانع دشمن‌ اتکا به توان داخلی است

جمنا تاکید کرد: تنها راه برون‌رفت از موانع دشمن‌ساخته و بی‌کفایتی‌های نالایقان داخلی و دست‌نشاندگان غرض‌ورز دشمنان، اتکا به لطف الهی، توانمندی و امکانات داخلی کشور است.

قدر، فرصتی برای تولدی دوباره در سایه مغفرت الهی

شبی که برتر از هزار ماه است از راه رسید و زمینیان به امید رحمت و تولد دوباره در سایه مغفرت الهی ، دستهای التماس خود را عاشقانه به سوی آسمان می برند.

القدس العربی: قدرت نظامی آمریکا در برابر قدرت تدبیر و هوشیاری ایرانی‌ها

اندیشه اسلامی قدرت بازدارنده ملت ایران است/دشمنان به قدرت راهبردی نظام پی‌برده‌اند

قدرت نظامی، اقتصادی، فرهنگی و انسجام داخلی؛عوامل بازدارنده در برابر اقدامات خصمانه آمریکا

یک کارشناس مسائل سیاست خارجی، گفت: قدرت نظامی، اقتصادی، فرهنگی و انسجام داخلی کشور عوامل بازدارنده در برابر اقدامات خصمانه آمریکا علیه ایران هستند؛ چرا که در برابر آمریکا حرف و منطق جواب نمی‌دهد.

سامانه توانمندی‌های محصولات داخلی ایجاد می‌شود

به گفته معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با راه‌اندازی سامانه توانمندی‌های محصولات داخلی، علاوه بر ایجاد شفافیت، فرآیند تولید داخلی نیز با رونق همراه خواهد بود.

اذعان صهیونیست‌ها به قدرت موشکی مقاومت فلسطین/ تغییر معادله قدرت

پس از نبرد اخیر میان رژیم صهیونیستی و گروه های مقاومت فلسطین، موج گسترده‌ای از اذعان رسانه‌های این رژیم به ارتقای قدرت موشکی گروه‌های مقاومت به راه افتاده است.

ترامپ: اجازه نمی‌دهیم چین ابر قدرت شود

در بحبوحه تشدید مناقشه تجاری با چین، رئیس‌جمهوری آمریکا گفت اجازه نخواهد داد این کشور آسیایی در دوران حاکمیت او به ابر قدرت اول جهان تبدیل شود.

مهماندوست: قرار به سیاسی‌بازی بود ویزای قدرت‌های برتر تکواندو صادر نمی‌شد، نه ایران/ آذربایجان در سطح قهرمانی بود

سرمربی تیم ملی تکواندو آذربایجان گفت: اگر قرار بود سیاسی بازی بود باید جلوی ورود قدرت‌های یک دنیا گرفته می‌شد، نه ایران که در حالت حاضر قدرت شماره یک تکواندو دنیا نیست.

کاریکاتور/وقت‌کشی نظامیان در سودان در واگذاری قدرت

تعلل حاکمان نظامی سودان در واگذاری قدرت به دولت غیرنظامی به سوژه کاریکاتوریست‌های عرب تبدیل شده است.

پکن: آمریکا از قدرت خود سوءاستفاده می‌کند

سخنگوی وزارت خارجه چین تصریح کرد: آمریکا از قدرت خود برای لطمه زدن به شرکت‌ های خارجی و مداخله در بازارهای تجار ی سوءاستفاده می‌کند.

جمعیت با کیفیت عامل قدرت و پرستیژ کشور است

­یک جمعیت شناس گفت : جمعیت فقط دهان هایی برای خوردن نیست بلکه دست هایی هستند برای کار کردن و مغزهایی هستند برای فکر کردن و جمعیت یکی از عوامل قدرت است پرستیژ بین المللی و قدرت کشور است.

خرمشهر را خدا آزاد کرد

آزاد سازی خرمشهر یادآور قدرت و نصرت الهی و تفسیر یدالله فوق ایدیهم بود.

ناتوانی قدرت های فرامنطقه ای در برابر ایران

هیچ قدرت فرامنطقه ای نمی تواند به ایران آسیب بزند.