ارزیابی خسارت سیل برای ۲۷۴ روستای خوزستان انجام شد

اهواز - مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: تاکنون ارزیابی خسارت سیل برای ۱۱ شهر و ۲۴۷ روستای استان خوزستان انجام شده است.مطالب مرتبط

ارزیابی خسارت سیل برای ۲۷۴ روستای خوزستان انجام شد

اهواز - مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: تاکنون ارزیابی خسارت سیل برای ۱۱ شهر و ۲۴۷ روستای استان خوزستان انجام شده است.

34 هزار واحد در مناطق سیلزده لرستان ارزیابی خسارت شد

خرم آباد - ایرنا - رئیس ستاد هماهنگی بازسازی مناطق سیلزده لرستان گفت: تا کنون 34 هزار واحد در این استان ارزیابی خسارت شده و کارثبت سامانه 29هزار پرونده دیگر نیز به انجام رسیده است.

تاکنون اقدامی برای بازسازی مناطق سیل‌زده خوزستان انجام نشده است

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون هیچ‌گونه اقدامی برای بازسازی مناطق سیل‌زده خوزستان انجام نشده و صرفاً کارشناسانی از بنیاد مسکن در مناطق حضور یافته و ارزیابی کرده‌اند.

ارزیابی بیش از ۱۶۲هزار واحد مسکونی خسارت دیده از سیل

معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور گفت: از برآورد صورت گرفته در ۲۱ استان تاکنون ۱۶۲هزار و ۳۷۷واحد مسکونی مورد ارزیابی خسارت قرار گرفته اند.

ارزیابی بیش از 162 هزار واحد مسکونی خسارت دیده از سیل

معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور گفت: از برآورد صورت گرفته در 21 استان تاکنون 162 هزار و 377 واحد مسکونی مورد ارزیابی خسارت قرار گرفته اند.

سیل 153هزار میلیاردریال به مردم و زیرساخت خوزستان خسارت زد

اهواز - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان با اشاره به اینکه بررسی ها از میزان خسارت ناشی از سیل این استان همچنان ادامه داد، گفت: تاکنون بیش از 153 هزار میلیارد ریال میزان خسارت به مردم و بخش های زیربنایی خوزستان برآورد شده است.

خسارت 850 میلیارد تومانی سیل به زیرساخت‌های جاده‌ای خوزستان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان با بیان این‌که 4 محور استان همچنان مسدود هستند، گفت: بر اساس برآوردهای اولیه از خسارت‌های وارده به زیرساخت‌های جاده‌ای خوزستان، 850 میلیارد تومان خسارت برآورد شده است.

ارزیابی ۳۴ هزار واحد مسکونی خسارت دیده از سیل در لرستان

رئیس ستاد هماهنگی بازسازی از ارزیابی خسارت ۳۴ هزار واحد مسکونی در لرستان خبر داد.

روستای سیل زده مگران3 خوزستان به منطقه گردشگری تبدیل شود

اهواز- ایرنا- مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: روستای سیل زده مگران3 خوزستان با توجه به دارا بودن پتانسیل های ویژه گردشگری می تواند به قطب توریستی کشور تبدیل شود.

34 هزار واحد خسارت دیده لرستان ارزیابی شد؛ بازسازی یک ساله تمام واحدها

رئیس ستاد هماهنگی بازسازی لرستان با بیان اینکه تاکنون 34 هزار واحد خسارت دیده لرستان ارزیابی شده است، گفت: تمام واحدهای تخریبی در مدت یک سال تحویل مردم داده می‌شود.

بیش از 120 روستای خوزستان در حریم بستر رودخانه قرار دارند

مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با بیان این‌که هیچ رفتار غیر طبیعی در سدهای استان در اثر سیلاب اتفاق نیفتاد، گفت: مطالعات بسیاری بر روی بحث افزایش ارتفاع سد دز انجام گرفته است و بر اساس بررسی‌های اولیه افزایش ارتفاع این سد از نظر فنی مشکلی ندارد اما تصمی

مراحل پایانی عملیات آواربرداری وارزیابی خسارت دیدگان از سیل

از 21هزار متقاضی دریافت تسهیلات خسارت ناشی از سیل تاکنون 14هزار پرونده ارزیابی شده است .

245 روستای خوزستان در بستر سیلابی رودخانه ها هستند

اهواز - ایرنا - معاون حفاظت و بهره برداری از منابع آب سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به ضرورت جابجایی روستاهای واقع در بستر رودخانه ها گفت: 245 روستای خوزستان در بستر سیلابی رودخانه ها قرار دارند.

245 روستای خوزستان در بستر سیلابی رودخانه ها هستند

اهواز - ایرنا - معاون حفاظت و بهره برداری از منابع آب سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به ضرورت جابجایی روستاهای واقع در بستر رودخانه ها گفت: 245 روستای خوزستان در بستر سیلابی رودخانه ها قرار دارند.

بارندگی رگباری به 10 روستای مراوه تپه خسارت وارد کرد

گنبدکاووس- ایرنا- بخشدار گلیداغ واقع در شمال شرقی استان گلستان اعلام کرد: بارش رگباری باران و تگرگ شنبه شب به محصولات کشاورزی، واحدهای مسکونی، ابنیه فنی و زیرساخت های عمرانی 10 روستای این بخش خسارت وارد کرد.

جابجایی ۳۸ روستای خسارت‌دیده از سیل در لرستان

معاون استاندار با اشاره به جابجایی ۳۸ روستای خسارت‌دیده از سیل در لرستان، گفت: یازده هزار خانه در روستاهای سیل‌زده درجاساز می‌شوند .

سیل و رانش زمین به 350 روستای گلستان خسارت زد

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان گفت: بر اثر سیل و رانش زمین 350 روستای استان دچار خسارت شده است.

14 روستای خوزستان همچنان درگیر سیل

14 روستای خوزستان در شهرستانهای دشت آزادگان، کارون، حمیدیه و شوش همچنان درگیر سیل و در اردوگاههای هلال احمر هستند.

پرداخت بخشی از خسارت به مردم سیل‌زده استان خوزستان/هنوز ساکنان ۳ روستا در اردوگاه هستند

یک عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان با بیان اینکه ساکنان حدود سه روستا در این استان همچنان در اردوگاه به دلیل خسارات ناشی از سیل سکونت دارند، گفت که قرار شده به آنها کانکس و کولر داده شود. درباره سایر سیل زدگان در استان خوزستان کار برآورد خسارات انجام شده

راه 10 روستای رازوجرگلان هنوز باز نشده است

بجنورد- ایرنا- بخشدار جرگلان از توابع شهرستان راز و جرگلان گفت: با وجود تلاش هایی که برای بازگشایی راههای روستایی این بخش مرزی انجام شده، شدت سیلاب 2 روز گذشته موجب بسته ماندن راه 10 روستای این بخش شده است.