37 هزار تن برگ سبز چای درجه یک خریداری شد

تهران - ایرنا - رئیس سازمان چای کشور گفت: از ابتدای فصل برداشت (نهم اردیبهشت ماه) تاکنون 37 هزارتن برگ سبز چای درجه یک به ارزش 122 میلیارد تومان از کشاورزان خریداری شده است.
کلمات کلیدی: [ صفحه اول] [ سایر] [ اقتصادی] [ کشاورزی]


مطالب مرتبط

37 هزار تن برگ سبز چای درجه یک خریداری شد

تهران - ایرنا - رئیس سازمان چای کشور گفت: از ابتدای فصل برداشت (نهم اردیبهشت ماه) تاکنون 37 هزارتن برگ سبز چای درجه یک به ارزش 122 میلیارد تومان از کشاورزان خریداری شده است.

۲۰ هزار تن برگ سبز چای از چایکاران شمالی کشور خریداری شد

رودسر - معاون بهبود تولیدات سازمان چای کشور گفت: ۲۰ هزار و ۶۵۰ تن برگ سبز چای از چایکاران استان‌های گیلان و مازندران خریداری شده است.

خرید تضمینی بیش از ۷۰ هزار تن گندم در فارس

از آغاز برداشت گندم تاکنون بیش از ۷۰ هزار تن گندم به صورت تضمینی از کشاورزان استان فارس خریداری شده است. ارزش ریالی گندم‌های خریداری شده ۹۵۰ میلیارد ریال بوده که تاکنون حدود ۹۰ درصد مطالبات کشاورزان پرداخت شده است.

بیش از 9هزارتن کلزا ازکشاورزان شوش خریداری شد

دزفول-ایرنا-مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شوش گفت: بیش از 9هزارتن کلزا که از سطح چهار هزار و 500 هکتار مزارع این شهرستان برداشت شده بود از کشاورزان خریداری شد.

32000 تن برگ سبز چای از چایکاران گیلان و مازندران خریداری شد

رئیس سازمان چای کشور گفت: تاکنون 32 هزار و 124 تن برگ سبز چای به صورت تضمینی از چایکاران استان‌های شمالی در گیلان و مازندران خریداری شده است.

81 میلیارد تومان برگ سبز از چایکاران خریداری شد

لاهیجان - ایرنا - مدیر اجرایی اتحادیه کارخانه‌های چایسازی شمال کشور گفت: از آغاز فصل برداشت برگ سبز چای تاکنون، 24 هزار و 727 تن برگ سبز به ارزش اقتصادی حدود 81 میلیارد تومان از چایکاران خریداری شده است.

170 هزار تن گندم در سال جاری از کشاورزان خراسان شمالی خریداری می‌شود

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی گفت: پیش‌بینی می‌شود با توجه به بارندگی‌های سال جاری٬ 170 هزار تن گندم از کشاورزان خراسان شمالی خریداری می‌شود.

۱۶۷ هزار تن محصولات کشاورزی و دامی یزد توافقی خریداری شد

یزد ـ مدیر سازمان تعاون روستایی استان یزد گفت: ۱۶۷ هزار تن انواع محصولات کشاورزی و دامی استان یزد توسط شبکه تعاون روستایی استان به صورت تضمینی، توافقی و حمایتی خریداری شد.

نماینده مجلس : ضعف نظارت قیمت خرما را افزایش داد

کرمان - ایرنا - نماینده مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی گفت: حداکثر قیمت خرما درجه یک در شهرستان بم بین 28 هزار تا 30 هزار تومان قیمت دارد، باید مشخص شود که به چه دلیلی بسته 600 گرمی خرما در بازار با درجه کیفی پایین تر بالاتر از 30هزار

خرید هزار و ۲۰۰ تن کلزا در مازندران

بیش از هزار و ۲۰۰ تن کلزا به ارزش ۳۸ میلیارد و ۸۷۷ میلیون ریال از کشاورزان مازندرانی خریداری شد.

یک میلیون و 100 هزار تن گندم از کشاورزان خوزستانی خریداری شد

برگ سبز چای، بالاتر از نرخ تضمینی خریداری می شود

لاهیجان - ایرنا - رئیس سازمان چای کشور گفت: برای نخستین بار، امسال تعدادی کارخانه چای سازی، برگ سبز چای کاران را بیشتر از نرخ تضمینی اعلام شده از سوی شورای عالی اقتصاد خریداری می کنند.

خرید 9 هزار تن کلزا از کشاورزان شوشی

حدود 9 هزار تن کلزا از کشاورزان شهرستان شوش خریداری شد.

درجه بندی سنی فیلم ها از تابستان آغاز می شود

تهران- ایرنا- معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی از همکاری انجمن علمی روانپزشکان ایران در درجه بندی سنی فیلم ها استقبال کرد و گفت: قرار است یک شورا با تخصص های مکمل درجه بندی سنی فیلم ها را از تابستان آغاز کنند.

۱۰۰۰ تُن سیمان به لرستان حمل شد/ خریداری ۲۰ هزار تُن آهن‌ آلات

خرم‌آباد- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: تاکنون یک هزار تن سیمان برای بازسازی و احداث مسکن سیل‌زدگان به لرستان حمل شده است.

خرید ۲ هزار و ۳۳۹ تن گندم گچساران و بهمئی

تاکنون ۲ هزار و ۳۳۹ تن گندم مازاد بر مصرف از کشاورزان در شهرستان‌های گچساران و بهمئی خریداری شده است.

پیش بینی خرید 170 هزار تن گندم از کشاورزان خراسان شمالی

پیش‌بینی می‌شود با توجه به بارندگی‌های امسال٬ 170 هزار تن گندم از کشاورزان خریداری ‌شود.

خرید ۲ هزار و ۳۳۹ تن گندم گچساران و بهمئی

تاکنون ۲ هزار و ۳۳۹ تن گندم مازاد بر مصرف از کشاورزان در شهرستان‌های گچساران و بهمئی خریداری شده است.

نرخ تضمینی گندم هزار و ۸۵۰ تومان

دولت در سال زارعی جاری هر کیلو گندم را هزار و ۸۵۰ تومان خریداری می‌کند و مجلس درتلاش است تاهزینه بارگیری گندم از مزرعه تا محل خرید را به دولت واگذار کند.

پیش بینی خرید ۱۷۰ هزار تن گندم در خراسان شمالی

بجنورد- مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی گفت: با توجه به بارندگی‌های اخیر پیش بینی می‌شود امسال ۱۷۰ هزار تن گندم از کشاورزان خریداری شود.