اتاق بازرگانی البرز‌ پیشرو در رسالت خطیر ارایه خدمات به بخش خصوصی است

کرج-ایرنا-معاون کسب و کار اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران از اتاق بازرگانی البرز به عنوان‌ پیشرو در انجام رسالت خطیر ارائه خدمات به بخش خصوصی نام برد.
کلمات کلیدی: [ اقتصادی] [ صنعت و معدن]


مطالب مرتبط

اتاق بازرگانی البرز‌ پیشرو در رسالت خطیر ارایه خدمات به بخش خصوصی است

کرج-ایرنا-معاون کسب و کار اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران از اتاق بازرگانی البرز به عنوان‌ پیشرو در انجام رسالت خطیر ارائه خدمات به بخش خصوصی نام برد.

اتاق فکر استارت آپ ها در اتاق بازرگانی البرز ایجاد می شود

کرج - ایرنا - رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز از برنامه ریزی این تشکل برای ایجاد اتاق فکر ویژه استارت آپ ها با هدف بهبود فضای کسب و کارهای اینترنتی خبر داد.

بیمارستان فاطمه الزهرای رباط کریم ‍پیشرو در ارایه خدمات بهداشتی و درمانی

بیمارستان فاطمه الزهرای شهرستان رباط کریم باوجود آماربالای مراجعان / بار ارایه خدمات بهداشتی و درمانی به دیگرشهرستانهای استان تهران و حتی استانهای همجوار را به دوش می کشد .

کارت های بازرگانی یک بار مصرف، عامل رکود صادرات

عضو اتاق بازرگانی ایران گفت : کارت های بازرگانی یکبار مصرف ، صادرکنندگان واقعی کالا و خدمات را در کشور به حاشیه رانده است.

شش پیشنهاد اتاق بازرگانی ایران به بانک مرکزی برای اصلاح سیاست‌های ارزی

رئیس اتاق بازرگانی ایران در نامه‌ای به رئیس کل بانک مرکزی شش پیشنهاد پارلمان بخش خصوصی برای اصلاح سیاست‌های ارزی در حوزه صادرات غیرنفتی را ارائه داده است.

بیانیه بخش خصوصی درباره بیانات اخیر امام خامنه ای: مسئولان 3 قوه دستورات رهبری را اجرا کنند

اتاق های بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران، اتاق تعاون ایران و اتاق اصناف ایران درباره بیانات اخیر امام خامنه‌ای در جمع مسئولین و کارگزاران نظام بیانیه منتشر کردند.

جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی آغاز به کار کرد

جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی با حضور وزرای صنعت و امور اقتصادی و دارایی و نیز رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران آغاز به کار کرد.

6 پیشنهاد ارزی اتاق بازرگانی ایران به رئیس کل بانک مرکزی

به دنبال دیدار اخیر رئیس کل بانک مرکزی و هیئت رئیسه اتاق بازرگانی ایران، رئیس این اتاق طی نامه‌ای، پیشنهاداتی را به منظور اصلاح سیاست‌های ارزی ارائه کرد.

بیانیه مشترک اتاق‌های بازرگانی، تعاون و اصناف

اتاق‌های بازرگانی، تعاون و اصناف در حمایت از بیانات مقام معظم رهبری در نشست با مسئولان و کارگزاران نظام، بیانیه مشترکی صادر کردند.

چگونگی ارایه خدمت بیمه سلامت به بیماران هموفیلی

رییس گروه دارو دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت گفت: ارایه خدمات به بیماران هموفیلی براساس بسته خدمتی ابلاغی است و خدمات به این بیماران کاهش نداشته است.

بیانیه مشترک اتاق‌های بازرگانی، تعاون و اصناف

اتاق‌های بازرگانی، تعاون و اصناف در نشست با مسئولان و کارگزاران نظام بیانیه مشترکی صادر کردند

باید زمینه تحول در اقتصاد اصفهان فراهم شود

رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: در راستای بهبود محیط کسب و کار، زمینه برای حضور فعال تشکل‌ها و انجمن‌های تخصصی در اتاق بازرگانی اصفهان فراهم است.]]>

اتاق تهران بخشودگی جرایم بیمه تامین اجتماعی را خواستار شد

تهران-ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی تهران در نامه‌ای به معاون اول رئیس ‌جمهوری راهکارهای سه گانه بخش خصوصی برای کمک به محیط کسب و کار را مطرح کرد و بخشودگی جرایم قانون تامین اجتماعی را خواستار شد.

حمایت از رونق در واحدهای تولیدی خراسان شمالی + فیلم

قربانی نماینده مردم استان در مجلس با اشاره به نقش اتاق بازرگانی در رفع مشکلات بین دولت و بخش خصوصی، از افزایش 3 برابری تسهیلات بنگاه های تولیدی خبر داد.

ارایه خدمات رایگان برای زوج‌های نابارور

به مناسبت روز ملی جمعیت مرکز درمان ناباروری ابن سینا جهاددانشگاهی اقدام به ارایه خدمات رایگان برای زوج‌های نابارور می‌کند.

تغییر رویکرد صادرات به عراق به سمت تکنولوژی و خدمات

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه گفت: باید برای نگهداشتن رونق صاردات به بازار عراق شیوه صادرات به عراق را از کالا به تکنولوژی و خدمات تغییر دهیم.

رئیس اتاق بازرگانی فارس: بی توجهی به تولید، موجب ریزش اشتغال می شود

شیراز-ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس، با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم حمایت از تولید گفت: بی توجهی به این مهم سبب ریزش اشتغال در بخش صنعت کشور خواهد شد.

امضای تفاهم نامه همکاری بین اتاقهای بازرگانی اصفهان و صنایع ایران و آلمان

تفاهم نامه همکاری اتاق بازرگانی اصفهان با اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان امضا شد.

پنج محموله کالا از اتاق بازرگانی مشهد به مناطق سیلزده ارسال شد

مشهد- ایرنا- مدیر روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مشهد گفت: از ابتدای وقوع سیل امسال تاکنون پنج محموله کالا از سوی تولیدکنندگان و بازرگانان استان به مناطق سیلزده کشور ارسال شده است.

همتی به اتاق بازرگانی ایران رفت/گشایش در رفع تعهد ارزی صادرات

عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی دیروز به جمع هیات رئیسه و اعضای کمیته ارزی اتاق بازرگانی ایران رفت و مقرر شد تا گشایش در رفع تعهد ارزی صادرات صورت گیرد.