استاندار همدان: خدمتگذاری تنها شرط ماندگاری مدیران است

همدان - ایرنا - استاندار همدان گزینه خدمتگذاری را مهمترین معیار در انتصاب معاونان، مدیران کل و روسای دستگاه های اجرایی اعلام کرد و گفت: تنها شرط ماندگاری مدیران در تیم مدیریتی خالص و صادقانه استان نوکری مردم است.
کلمات کلیدی: [ سیاسی] [ سایر حوزه ها]


مطالب مرتبط

استاندار همدان: خدمتگذاری تنها شرط ماندگاری مدیران است

همدان - ایرنا - استاندار همدان گزینه خدمتگذاری را مهمترین معیار در انتصاب معاونان، مدیران کل و روسای دستگاه های اجرایی اعلام کرد و گفت: تنها شرط ماندگاری مدیران در تیم مدیریتی خالص و صادقانه استان نوکری مردم است.

استاندار همدان: اجازه روزمرگی به هیچ مدیری نمی دهیم

همدان - ایرنا - استاندار همدان گفت: هم اینک شرایط تحریم و جنگ اقتصادی را تجربه می کنیم و اجاره روزمرگی به هیچ کدام از مدیران استان نمی دهیم.

انتصابات استان تنها توسط استاندار بوشهر انجام می شود

گناوه-ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: هرگونه انتصاب مدیران در این استان تنها به اراده استاندار بوشهر است.

ملاک انتخاب مدیران در استان همدان اعتقاد به برنامه‌های دولت است

همدان - استاندار همدان بابیان اینکه خط مشی دولت بر اساس تدبیر، عقلانیت، شفافیت و اعتدال است، گفت: ملاک انتخاب مدیران در استان همدان شایسته سالاری و اعتقاد به برنامه‌های دولت است.

کلینیک ویژه «امید» در همدان بهره برداری شد

همدان- ایرنا- کلینیک ویژه و تخصصی «امید» همدان در آیینی با حضور استاندار و جمعی از مدیران اجرایی بهره برداری شد.

ابتلا به تب مالت در همدان 33 درصد افزایش یافت

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان از ‌افزایش 33 درصدی آمار ابتلا به تب مالت ‌در استان خبر داد و گفت: ‌کنترل این بیماری تنها وظیفه دامپزشکی نیست.

‌رشد ۳۳ درصدی تب مالت در همدان / سبزیجات آلوده، تهدیدکننده سلامت

‌معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان با اشاره به رشد ۳۳ درصدی تب مالت در استان، گفت: دامپزشکی در کنترل تب مالت تنها نبوده و سایر ادارات همانند جهادکشاورزی و امور عشایری نیز در کنترل و پیشگیری از این بیماری موظف هستند.

دخالت شورای شهر همدان در عزل و نصب‌ها با استقلال کاری شهردار مغایرت دارد

درحالی که بر اساس قانون، شهرداران در انتخاب مدیران زیرمجموعه‌ خود باید استقلال نظر داشته باشند رفتار برخی از اعضای شورای شهر همدان در قبال جابجایی‌های مدیران شهرداری شائبه دخالت در عزل و نصب‌ها را ایجاد می‌کند.

استاندار: همدان تابستان امسال میزبان رییس جمهوری است

همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری اواخر تابستان امسال در این استان حضور می یابد.

فرماندار ملایر: عملکرد شفاف روابط عمومی ها به نفع مدیران است

همدان- ایرنا- معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر با اشاره به جایگاه روابط عمومی ها و نقش آنان در پیشبرد اهداف سازمان های مرتبط گفت: شفاف سازی و ارایه راهکارهای درست و اصولی توسط روابط عمومی ها به نفع مسئولان و دستگاه های اجرایی است.

استاندار همدان: فرمانداران در دست یک جریان فردی نباشند

همدان- ایرنا- استاندار همدان با تبیین خط مشی دولت دوازدهم بر اساس تدبیر، عقلانیت، شفافیت، صداقت و اعتدال گفت: ملاک ما شایسته سالاری است و فرمانداران ما باید برای خدمت به مردم تلاش کنند و در دست یک جریان و سیاست فردی نباشند.

همدان| تشخیص عسل تقلبی تنها از راه آزمایشگاه امکان‌پذیر است

معاون مدیر امور طیورسازمان جهاد کشاورزی همدان با بیان اینکه استان همدان با یک هزار و 166 نفر بهره‌بردار و پرورش دهنده زنبور‌عسل سالیانه 2 هزار و 850 تن تولید عسل دارد، گفت: گزارشی از تولید عسلی تقلبی صنعتی در استان همدان دریافت نشده است.

کشمکش های شورا و شهردار همدان در انتصاب مدیران

همدان- ایرنا- دور جدید تغییرات در بدنه مدیریتی شهرداری همدان در حالی قرار بود امروز با صدور ابلاغ ها انجام شود که برخی اعضای شورای شهر در صحن علنی امروز /یکشنبه/ تصمیم شهردار را به تاخیر انداختند.

۳.۲ درصد وسعت استان همدان منطقه حفاظت شده است

همدان - معاون فنی حفاظت محیط زیست استان همدان بابیان اینکه رونق اقتصاد گردشگری طبیعی با توجه به تخریب طبیعت سخت و زمان بر است، گفت: تنها ۳.۲ درصد وسعت استان همدان منطقه حفاظت شده است.

استاندار: 15 هزار میلیارد ریال در همدان سرمایه گذاری می شود

همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: رونق تولید با جدیت در استان پیگیری می شود و تا پایان برنامه توسعه باید 15 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در استان انجام شود.

مسئولان برای جبران عقب ماندگی‌های استان همدان همت کنند

همدان - دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مدیران و مسئولان استانی باید برای جبران عقب‌ماندگی‌های همدان تلاش کنند و در این راستا کمک حال آنان خواهیم بود.

استاندار: درصدد تحقق سهم 30 درصدی بانوان در تصدی مدیریتی همدان هستیم

همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: درصدد تحقق سهم 30 درصدی بانوان در تصدی مدیریت و پذیرش مسولیت های این استان هستیم.

سند راهبردی و عملیاتی توسعه استان همدان به مرحله اجرا در می‌آید

همدان - استاندار همدان بابیان اینکه سند راهبردی و عملیاتی استان همدان با هدف حمایت از تولید برای ۳ سال آینده تهیه شده است، گفت: این سند به مرحله اجرا در می‌آید.

۵۴۰ طرح در استان همدان به بخش خصوصی واگذار شده است

همدان - استاندار همدان با تاکید بر تلاش برای واگذاری طرح ها به بخش خصوصی گفت: ۵۴۰ طرح در استان همدان به بخش خصوصی واگذار شده است.

شاهنامه فردوسی نامه ماندگاری مرز پرگهر ایران است

شاهنامه ماندگاری مرز پرگهر ایران و جاودانگی پهلوانان و پاکانی است که نام و نشان خود را میراث هر ایرانی کرده اند.