رشته اسکواش در خراسان رضوی نیازمند توجه بیشتر است

مشهد- ایرنا- رئیس فدراسیون اسکواش جمهوری اسلامی ایران گفت: این رشته ورزشی در خراسان رضوی نیازمند فعالیت بیشتر و هیات رئیسه کارآمد است تا منجر به حضور ورزشکاران این استان در لیگ برتر و تبدیل شدن مشهد به قطب اسکواش کشور گردد.
کلمات کلیدی: [ ورزشی]


مطالب مرتبط

رشته اسکواش در خراسان رضوی نیازمند توجه بیشتر است

مشهد- ایرنا- رئیس فدراسیون اسکواش جمهوری اسلامی ایران گفت: این رشته ورزشی در خراسان رضوی نیازمند فعالیت بیشتر و هیات رئیسه کارآمد است تا منجر به حضور ورزشکاران این استان در لیگ برتر و تبدیل شدن مشهد به قطب اسکواش کشور گردد.

استان خراسان رضوی نیازمند جذب سرمایه بیشتر

استان خراسان رضوی نیازمند جذب سرمایه بیشتر به خصوص در شرایط جنگ اقتصادی است.

نیازمند بازخوانی شاهنامه‌ هستیم

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: نیازمند بازخوانی شاهنامه هستیم، زیرا نیازمند توجه مجدد به اخلاق حکیمانه و اخلاق قهرمانانه هستیم.

پیگیر ایجاد رشته "مهندسی مبل" در دانشگاه ملایر هستیم

رئیس دانشگاه ملی ملایر با بیان اینکه تنوع رشته‌ها در سال‌های آینده جزو سیاست‌های وزارت علوم در دانشگاههای کشور است، گفت: یکی از رشته‌هایی که دانشگاه ملایر با توجه به ظرفیت‌های شهرستان نیازمند آن است "مهندسی مبل" بوده که پیگیر ایجاد این رشته در دانشگاه ملا

میزبانی مسابقات بین المللی اسکواش به یزد واگذار شد

یزد - ایرنا - رئیس هیات اسکواش یزد گفت: برای نخستین بار مسابقات بین المللی اسکواش در 2 بخش دختران و پسران در این استان برگزار می شود.

40 اثر تاریخی گناباد نیازمند مرمت اضطراری است

گناباد- ایرنا- رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گناباد گفت: 40 اثر تاریخی این شهرستان با توجه به شرایط خود نیازمند مرمت اضطراری هستند و توجه بیشتر مسئولان ذیربط به این امر ضروری است.

ورزشکاران گلستان برای مدال آوری امکانات بیشتر می خواهند

گرگان - ایرنا - سرپرست استانداری گلستان گفت: رسیدن به افتخارات بیشتر توسط ورزشکاران گلستانی نیازمند توجه بیشتر به فراهم کردن زیرساخت های لازم و حمایت از مدال آوران است.

انتصاب احسان اصولی به سمت رئیس هیأت فوتبال خراسان رضوی

احسان اصولی در پایان یک مجمع پرحاشیه با کسب بیشتر آرا به عنوان سکاندار جدید هیات فوتبال خراسان رضوی انتخاب شد.

دو بانوی اسکواش باز استان مرکزی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

اراک - ایرنا - رئیس گروه توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: دو بانوی اسکواش باز این استان به عنوان ورزشکار به اردوی تیم ملی این رشته دعوت شدند.

ورزشکاران بیمه شده خراسان رضوی چهار برابر بیشتر شده اند

مشهد- ایرنا- رئیس هیات پزشکی - ورزشی خراسان رضوی گفت: تعداد ورزشکاران بیمه شده این استان از ابتدای سال تا کنون نسبت به مدت مشابه پارسال حدود چهار برابر افزایش یافته است.

رئیس جدید هیات اسکواش قم انتخاب شد

قم - ایرنا - مجمع سالیانه هیات اسکواش قم، روز یکشنبه با حضور رئیس فدراسیون اسکواش در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان تشکیل جلسه داد و نیره سادات حسینی با 12 رای به عنوان رئیس جدید این هیات انتخاب شد.

مبارزه اصولی با ملخ ها در چابهار نیازمند اعتبار است

چابهار - ایرنا - مبارزه با ملخ های صحرایی در جنوب سیستان و بلوچستان به ویژه شهرستان چابهار نیازمند تخصیص اعتبارات و عزم ملی و توجه بیشتر مسئولان وزارت جهاد کشاورزی و ستاد مدیریت بحران کشور است.

37 هزار کیلومتر شبکه گاز خراسان رضوی نشت یابی شد

مشهد- ایرنا- رئیس امور بازرسی فنی شرکت گاز خراسان رضوی گفت: پارسال 37 هزار و 300 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گازرسانی استان نشت یابی شد که حدود هزار و 400 کیلومتر نسبت به سال 96 بیشتر است.

ثبت ملی 500 اثر تاریخی خراسان رضوی در سال 98

مسئول دفتر ثبت آثار تاریخی و حرایم اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: امسال 500 اثر تاریخی، معنوی و اثر طبیعی خراسان رضوی در فهرست آثار ملی ثبت می‌شوند.

سخنگوی هیئت فوتبال خراسان‌رضوی از سمت خود کناره‌گیری کرد‌

روز گذشته انتخابات ریاست هیئت فوتبال خراسان رضوی برگزار و طی آن احسان اصولی به عنوان رئیس جدید هیئت فوتبال خراسان رضوی با رای اعضای مجمع انتخاب شد.]]>

برگزاری محافل قرآنی به یاد ۱۷ هزار شهید خراسان رضوی

سرپرست معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد خراسان رضوی گفت: خانواده شهدا و ایثارگران که طلایه داران نهضت قرآنی هستند، محافل انس با قرآن را در ماه مبارک رمضان، به یاد ۱۷هزار شهید استان خراسان رضوی برپا کرده‌اند.

دوچرخه سواران خراسان رضوی قهرمان کشور شدند

مشهد- ایرنا- دبیر هیات دوچرخه سواری خراسان رضوی گفت: تیم جوانان هیات نیشابور از خراسان رضوی در نخستین مرحله لیگ جوانان کشور 'جام رمضان' به مقام نخست دست یافت.

دمای هوا در خراسان رضوی 10 درجه کاهش می یابد

مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: همزمان با بارشهای رگباری که از عصر امروز در استان آغاز می شود میانگین دمای هوا در خراسان رضوی بین هشت تا 10 درجه کاهش می یابد.

تجلیل از معلمان نمونه خراسان رضوی

آیین تجلیل از معلمان نمونه استان خراسان رضوی با حضور مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی برگزار شد.

تعدیل نیرو در آژانس‌های مسافرتی خراسان رضوی؛ سایت‌های اینترنتی بلای جان آژانس‌ها شدند

براساس آمارها تعداد زیادی از دفاتر خدمات مسافرتی استان خراسان رضوی و مشهد در وضعیت کنونی درخواست تعدیل خودخواسته داشته‌اند و تعداد زیادی از شرکت‌ها هم با توجه به بالا رفتن هزینه‌های آنها تعدیل نیرو داشته‌اند.