استعدادیابی راهکار علمی برای فعالیت کودکان در ورزش است

همدان- ایرنا- یک مدرس تربیت بدنی و علوم ورزشی همدان با بیان اینکه استعدادیابی راهکار علمی برای فعالیت کودکان در ورزش است از والدین خواست: قبل از فعالیت ورزشی فرزندان خود، استعدادیابی و پیکرسنجی را مدنظر قرار دهند.
کلمات کلیدی: [ ورزشی]


مطالب مرتبط

استعدادیابی راهکار علمی برای فعالیت کودکان در ورزش است

همدان- ایرنا- یک مدرس تربیت بدنی و علوم ورزشی همدان با بیان اینکه استعدادیابی راهکار علمی برای فعالیت کودکان در ورزش است از والدین خواست: قبل از فعالیت ورزشی فرزندان خود، استعدادیابی و پیکرسنجی را مدنظر قرار دهند.

نصیری: استعدادیابی زنان معلول را به محیط های ورزشی می کشاند

تهران- ایرنا- نایب رییس بانوان فدراسیون ورزش جانبازان و معلولین افزود: ورزش معلولان در بخش زنان در چند سال گذشته پیشرفت های فراوانی داشته است و ما با تکیه بر این ظرفیت ها طرح استعدادیابی را به عنوان یک راهبرد مهم در دستور کار قرار داده ایم.

استعدادیابی اولویت ورزش و جوانان سمنان است/ سفر تاج به سمنان

سمنان - مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان بابیان اینکه امسال میزبانی مسابقات ورزشی از برنامه این اداره کل خارج‌شده است، گفت: اولویت اول استان توجه به استعدادیابی جوانان و نوجوانان است.

دانش آموزان آسیب دیده شنوایی در کردستان استعدادیابی ورزشی می شوند

سنندج - ایرنا - رئیس آموزش و پرورش استثنایی کردستان گفت: در راستای ارتقای ضریب سلامت دانش آموزان و ورود افراد با استعداد دارای نیازهای ویژه به ورزش های قهرمانی، دانش آموزان دارای آسیب شنوایی استان استعدادیابی ورزشی می شوند.

الم شنگه کودک نوپا را جدی نگیرید

تهران - ایرنا- عضو انجمن علمی روانپزشکان در توصیه به والدین جوان و بی تجربه گفت: بخش عمده رفتارهای غیرمعمول کودکان تا پیش از رسیدن به سنین یک تا سه سالگی برای جلب توجه دیگران بویژه والدین است، براین اساس الم شنگه کودکان نوپا را جدی نگیرید چرا که امری کام

زنجان| مشکل فرآوری زیتون در طارم به صورت علمی برطرف شود

رئیس دبیرخانه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی استان زنجان با اشاره به اینکه باید راهکار فرآوری زیتون در طارم به صورت کاملا علمی و بدون آسیب به مردم بررسی شود، گفت: برای حل این مشکل خیرین و سازمان‌های مردم نهاد کمک کنند.

برنامه‌های استعدادیابی کارآفرینی در تلویزیون ساخته می‌شود

قرار است به زودی برنامه‌های استعدادیابی تلویزیونی در زمینه کار، کارآفرینی و مشاغل تولید شود.

طرح استعدادیابی والیبال در سامان اجرا می شود

شهرکرد- طرح استعدادیابی هیئت والیبال در مدارس مقطع ابتدایی شهرستان سامان انجام می‌شود.

از سخن تازه‌مسلمان ایرلندی تا نرم‌افزار نماز برای کودکان

تهران- ایرنا- همزمان با برپایی بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن، رویدادهای خبری چون سخنان تازه مسلمان ایرلندی، برپایی نشست‌های مختلف تخصصی، ارائه نرم‌افزار بازی نماز برای کودکان و فعالیت‌های کشورهای خارجی در نمایشگاه رقم خورد.

راهکار وزارت نفت عراق برای احتمال افزایش بحران در منطقه

بغداد - ایرنا - وزیر نفت عراق گفت که کشورش راهکار احتیاطی جهت ادامه صادرات نفت را برای شرایط اضطراری احتمالی در منطقه پیش بینی کرده است.

نگاهی به فعالیت قرآنی دانشگاه‌ها در بهار قرآن

یکی از محل‌هایی که می‌تواند در پربارکردن نمایشگاه قرآن نقش جدی ایفا کند و محلی برای دیدن ایده‌های نو و فعالیت‌های پر محتوا و علمی باشد، غرفه‌های دانشگاه‌هاست؛ چیزی که به نظر می‌رسد در حال حاضر شاهد آن نیستیم.

هفت انجمن ادبی برای کودکان خوزستانی راه انداری شده است

اهواز- ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان گفت: تاکنون هفت انجمن ادبی برای کودکان خوزستان راه اندازی شده است.

ورزش های همگانی در شبهای رمضان

مشهد - ایرنا - با تغییر زمان فعالیت های ورزشی در ماه مبارک رمضان، روزه داران پس از افطار و شب هنگام را برای رفتن به بوستان ها و باشگاههای ورزشی انتخاب می کنند که این تنوع، جذابیت ورزش های همگانی با 52 رشته و کمیته ورزشی را دو چندان کرده است.

ورزش های همگانی در شبهای رمضان

مشهد- ایرنا- با تغییر زمان فعالیت های ورزشی در ماه مبارک رمضان، روزه داران پس از افطار و شب هنگام را برای رفتن به بوستان ها و باشگاههای ورزشی انتخاب می کنند که این تنوع، جذابیت ورزش های همگانی با 52 رشته و کمیته ورزشی را دو چندان کرده است.

برگزاری سومین اردوی استعدادیابی والیبالیست های روستایی در مشهد

سومین اردوی استعدادیابی والیبالیست های روستاهای خراسان رضوی با حضور 30 استعداد برتر والیبال از روستاها و عشایر شهرستان های استان از امروز صبح در سالن مهران مشهد آغاز شده است.

جشنواره ورزش های همگانی کارگری خراسان شمالی

به مناسبت میلاد باسعادت امام حسن مجتبی (ع) جشنواره ورزش های همگانی کارگری با هدف ایجاد نشاط بین کودکان و والدین/ در مجموعه ورزشی کارگران امام علی بجنورد برگزار شد .

استعدادیابی بدمینتون دانش آموزی در تبریز

هفتمین همایش بزرگ استعدادیابی بدمینتون نوین دانش آموزی تبریز در مجموعه ورزشی امام علی (ع) این شهربرگزار شد.

احیاء مرکز مشاوره و راه‌اندازی خانه‌ سلامت در دانشگاه

رئیس دانشگاه پیام‌نور استان ایلام از برنامه‌های این دانشگاه برای ارتقا در بخش‌های مختلف علمی، فرهنگی و اجتماعی خبر داد و گفت: اگر دانشگاه فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی را از درون خود شروع کند، نتیجه‌ این فعالیت‌ها در جامعه نیز دیده می‌شود.

هزار سیستان و بلوچستانی زیر پوشش طرح استعدادیابی ووشو قرارگرفتند

زاهدان- ایرنا- رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان گفت: هزار نفر از نوجوانان و نونهالان این استان سال گذشته زیر پوشش طرح استعدادیابی ووشو قرار گرفتند.

معرفی برترینهای المپیاد استعدادیابی تنیس روی میز دختران

رقابتهای انتخابی المپیاد استعدادیابی تنیس روی میز دختران استان با معرفی برترینها پایان یافت.