پوربابایی مطرح کرد: نیاز متهم به وکیل در جرایم با اهمیت‌تر بیشتر است

یک وکیل دادگستری گفت: اگرچه اصلاح تبصره ماده ۴۸ قانون آیین دادرسی کیفری در کمیسیون حقوقی مجلس نسبت به تبصره فعلی یک گام رو به جلوست ولی با این وجود باز هم این مقرره مانع از حضور وکیل شده است.
کلمات کلیدی: [ هوشنگ پوربابایی]


مطالب مرتبط

پوربابایی مطرح کرد: نیاز متهم به وکیل در جرایم با اهمیت‌تر بیشتر است

یک وکیل دادگستری گفت: اگرچه اصلاح تبصره ماده ۴۸ قانون آیین دادرسی کیفری در کمیسیون حقوقی مجلس نسبت به تبصره فعلی یک گام رو به جلوست ولی با این وجود باز هم این مقرره مانع از حضور وکیل شده است.

ترامپ به دنبال عفو نیروهای نظامی متهم به ارتکاب جرایم جنگی

رییس جمهور آمریکا خواستار تنظیم مدارک برای عفو چندین نفر از اعضای زندانی ارتش آمریکا شده که متهم به جرایم جنگی هستند.

حجتی: اصلاحیه اخیر تبصره ماده ۴۸ وضعیت متهم را بغرنج‌تر می‌کند

یک‌ وکیل دادگستری با اشاره به اصلاح ماده مربوط به وکلای جرایم امنیتی و سازمان یافته در کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: اصلاح قوانین باید به ترتیب و کیفیتی باشد که نسبت به گذشته امتیازات و نوآوری‌های جدید و مثبت در آن صورت گیرد و اصلاح اخیر در تبصره مورد ب

وجود بیش از هزار زندانی جرایم غیرعمد در گیلان

مدیر نمایندگی ستاد دیه گیلان امروز گفت: در حال حاضر هزار و ۱۰۰ زندانی جرایم غیرعمد در استان چشم انتظار کمک‌های خیران هستند و برای آزادی این تعداد زندانی ناتوان از پرداخت دیه جرایم غیرعمد به ۸۰میلیارد تومان نیاز است.]]>

یزد | 46 میلیارد تومان برای آزادی 220 زندانی جرایم غیرعمد یزد نیاز است

رئیس کل دادگستری استان یزد مبلغ مورد نیاز برای آزادی 220 زندانی جرایم غیرعمد یزد را 46 میلیارد تومان دانست و گفت: سال گذشته شاکیان 35 میلیارد از 41 میلیارد تومان مورد نیاز را رضایت دادند.

پرونده‌های هتک حیثیت در محاکم قضائی افزایش یافته است

رئیس اداره پیشگیری از جرایم مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا گفت: بیشتر پرونده‌ها در پی غفلت کاربر و عدم توجه به توصیه‌های پیشگیرانه به وجود آمده است.

۳۱ متهم بانک سرمایه ۲۴ اردیبهشت محاکمه می‌شوند

دادگاه رسیدگی به اتهامات محمدهادی رضوی و ۳۰ متهم دیگر پرونده بانک سرمایه، ۲۴ اردیبهشت ماه سال جاری در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلال گران و مفسدان اقتصادی برگزار می شود.

۳۱ متهم بانک سرمایه ۲۴ اردیبهشت محاکمه می‌شوند

دادگاه رسیدگی به اتهامات محمدهادی رضوی و ۳۰ متهم دیگر پرونده بانک سرمایه، ۲۴ اردیبهشت ماه سال جاری در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلال گران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار می‌شود.

قبل ازدواج خصوصیات ظاهری برای زنان مهم‌تر است یا مردان؟

نتایج یک پژوهش نشان می‌دهد اهمیت خصوصیات ظاهری در انتخاب همسر برای مردان بیشتر از زنان است و هم‌چنین با افزایش تحصیلات زوج‌ها میزان اهمیت موقعیت اقتصادی و ویژگی‌های جغرافیایی در انتخاب همسر کاهش می‌یابد.علاوه بر آن، مردان بیشتر از زنان به وجود عشق و علاق

اتاق تهران بخشودگی جرایم بیمه تامین اجتماعی را خواستار شد

تهران-ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی تهران در نامه‌ای به معاون اول رئیس ‌جمهوری راهکارهای سه گانه بخش خصوصی برای کمک به محیط کسب و کار را مطرح کرد و بخشودگی جرایم قانون تامین اجتماعی را خواستار شد.

913 زندانی با جرایم غیرعمد در گیلان نیاز به حمایت دارند

رئیس کل دادگستری گیلان گفت: از مجموع 8 هزار و 600 زندانی با جرایم غیرعمد در گیلان، بیش از 2 هزار نفر آزاد شدند 913 نفر از آنها نیازمند حمایت نیکوکاران هستند.

وکیل دادگستری: ورود قضات به حرفه وکالت اصلاح شود

تهران- ایرنا- یک وکیل دادگستری گفت: اشتغال برخی قضات به عنوان وکیل در دوره ای از تاریخ ایران قابل توجیه است ولی امروز این کار بر خلاف شان قضات است و باید اصلاح شود.

175 زندانی جرایم غیرعمد خراسان جنوبی نیازمند کمک هستند

بیرجند - ایرنا - مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی خراسان جنوبی گفت: اکنون 175 زندانی جرایم غیرعمد در زندان های استان هستند که برای آزادی نیاز به کمک خیرین دارند.

۵۶ زندانی جرایم غیرعمد در قروه نیازمند حمایت خیرین هستند

قروه- رئیس اداره زندان قروه از وجود ۵۶ زندانی جرایم غیرعمد در قروه خبر داد و گفت: برای آزادی این افراد ۶ میلیارد تومان نیاز است و در این راستا حمایت خیرین ضرورت دارد.

ضرورت حفظ استقلال وکیل و کانون‌های وکلا/ درخواست درج روز وکیل در تقویم

صنایع فراساحل به تعامل بیشتر دانشگاه و صنعت نیاز دارد

تهران- ایرنا- دبیر هشتمین همایش فراساحل گفت: در حوزه صنایع فرا ساحل در موضوعات جدید و نیازهایی که با گذشت زمان در کشور ایجاد می شود، نیاز به تعاملات بین المللی و ارتباط بیشتر دانشگاه و صنعت وجود دارد.

امروز اهمیت روابط عمومی بیشتر از هر زمان دیگری است

کرمان - شهردار کرمان گفت: اهمیت دانش روابط عمومی در زمانه ایی که از آن تحت عنوان عصرارتباطات نام می برند چندین و چند برابر هر دوران دیگری است.

نظارت‌ها بر شهرداری کرج بیشتر می‌شود/ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی

کرج - رئیس شورای شهر کرج از طرح لوایحی در صحن علنی خبر داد و گفت: این لوایح به‌منظور نظارت بیشتر بر اقدامات شهرداری در حوزه هزینه‌ها مطرح‌شده است.

جرایم ملی انگلیس در مرحله هشدار

مدیر کل آژانس جرایم ملی انگلیس (NCA) هشدار داد، انگلیس در زمینه مقابله با جرایم سازمان یافته در معرض خطر جدی قرار دارد.

حاشیه شهر شاهرود به توجه بیشتر مسوولان فرهنگی نیاز دارد

شاهرود - ایرنا - امام جمعه شاهرود گفت : جوانان و نوجوانان حاشیه شهر به توجه بیشتر مسوولان فرهنگی در بخش های مختلف نیاز دارند.