کشاورزان محصول خود را به مراکز مجاز تحویل دهند

ایلام- ایرنا- معاون اقتصادی استاندار ایلام از کشاورزان خواست محصول گندم خود را به مراکز مجاز خرید تحویل دهند.مطالب مرتبط

کشاورزان محصول خود را به مراکز مجاز تحویل دهند

ایلام- ایرنا- معاون اقتصادی استاندار ایلام از کشاورزان خواست محصول گندم خود را به مراکز مجاز خرید تحویل دهند.

کشاورزان گندم خود را به دلالان نفروشند

کرمانشاه- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه 80 مرکز خرید برای تحویل گندم کشاورزان در استان تعیین شده است، از گندمکاران خواست گندم خود را به دلالان نفروشند و حتما به مراکز تعیین شده تحویل دهند.

خطر نابودی 800هزار تن چغندر قند بیخ گوش کشاورزان خوزستانی

اهواز - ایرنا - این روزها برداشت محصول چغندر قند درمناطق شمالی خوزستان که عمده کانون های کشت این محصول هستند با نگرانی فزاینده کشاورزان چغندرکار دنبال می شود چرا که به دلیل هزینه بالای حمل این محصول تا کارخانه های قند، کشاورزان قادر به تامین این هزینه نیس

16 هزار تن کلزا از کشاورزان گلستان خریداری شد

گرگان - ایرنا - رییس سازمان جهادکشاورزی گلستان گفت که از ابتدای خرید تضمینی دانه روغنی کلزا تاکنون 16 هزار تن از این محصول تحویل مراکز خرید استان شد.

ساخت مراکز اقامتی غیر مجاز درکهگیلویه وبویراحمد متوقف می شود

یاسوج- ایرنا- معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ساخت و ساز مراکز اقامتی غیر مجاز در استان متوقف می شود و 32 واحد گردشگری نیمه کاره غیر مجاز تا تعیین تکلیف قانونی اجازه فعالیت ندارند.

هزینه بالای حمل و خطر نابودی 800 هزارتن چغندر قندخوزستان

اهواز - ایرنا - این روزها برداشت محصول چغندر قند درمناطق شمالی خوزستان که عمده کانون های کشت این محصول هستند با نگرانی فزاینده کشاورزان چغندرکار دنبال می شود چرا که به دلیل هزینه بالای حمل این محصول تا کارخانه های قند، کشاورزان قادر به تامین این هزینه نیس

غیر مجاز بودن 10 محصول غذایی

نام 10 محصول غذایی و آشامیدنی غیر مجاز اعلام شد.

مراجعه بیماران روان‌پزشکی به مراکز ترک اعتیاد !

مدیرعامل انجمن مراکز بهبودی اقامتی استان تهران گفت که مراکز غیرمجاز ترک اعتیاد بسیار بیشتر از مراکز مجاز هستند.

خطر نابودی پیاز و ضرر و زیان کشاورزان خوزستانی

اهواز - ایرنا - کاهش بیشتر قیمت محصول پیاز سفید در مناطق شمالی خوزستان ، خطر نابودی بخشی از این محصول پرمصرف خانوارها و ضرر و زیان کشاورزان پیازکار خوزستانی را در پی دارد.

افزایش کرایه حمل کام کشاورزان چغندرکار دزفول را تلخ کرد

دزفول - ایرنا - برداشت محصول چغندرقند از سطح حدود 2 هزار و 100 هکتار از مزارع دزفول در حالی آغاز شده که کشاورزان این منطقه همچون سال های گذشته با مشکلات عدیده ای از جمله افزایش نامتعارف کرایه حمل روبرو شده اند که این مشکلات شیرینی برداشت محصول را به کام آ

دو محصول غیر مجاز چاقی از بازار جمع آوری می شود

مدیرکل فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو، دستور جمع‌آوری دو محصول غیرمجاز چاقی را از سطح عرضه اعلام کرد.

خودکفایی استان بوشهر در تولید گندم

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان بوشهر گفت: کشاورزان امسال 127هزار تن گندم تحویل مراکز خرید دادند که هفت هزار تن بیش از مصرف سالانه گندم در این استان است.

لزوم مساعدت با کلزاکاران گلستانی درخصوص میزان اُفت محصول

دبیر خانه کشاورز گلستان می گوید: شرایط جوی امسال به گونه ای بود که عملکرد کلزا در گلستان به شدت کاهش یافت و در کنار آن اُفت محصول هم افزایش چشمگیری داشت؛ از این رو انتظار داریم که در زمان تحویل کلزا نسبت به میزان اُفت محصول مساعدت شود.

مراکز خرید آماده دریافت محصولات کشاورزان هستند

مدیر تعاون روستایی لرستان از آغاز طرح خرید تضمینی گندم و کلزای مازاد بر نیاز کشاورزان در استان خبر داد.

یک دل سیر گلایه از کاهش قیمت سیر

کاهش شدید قیمت سیر در اوج فصل برداشت ، سیرکاران را غافلگیر کرده است. کشاورزان می گویند قیمت محصول سیر به حدی پایین آمده است که فروش آن حتی هزینه کاشت و برداشت کشاورزان را هم کفاف نمی کند.

معاون استاندار فارس: حمل و نقل گندم باید با مجوز شرکت غله انجام شود

شیراز-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: با توجه به تفاوت نرخ خرید تضمینی گندم و نرخی که دلالان به کشاورزان پیشنهاد می دهند، حمل و نقل این محصول در این استان باید تنها با مجوز شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه سه انجام شود.

جزئیات توافق مراکز اسقاط با انجمن واردکنندگان خودرو

یک مقام مسئول از جزئیات توافق مراکز اسقاط با انجمن واردکنندگان خودرو خبر داد و گفت: پیشنهاد ما این بود که به ازای دریافت هر برگه اسقاط، یک خودروی فرسوده به مراکز تحویل داده شود.

معضلی به‌نام فروش غیرمجازدام زنده/ذبح دام بیماروجعل مُهر کشتارگاه

خرم‌آباد- فعالیت مراکز غیر مجاز فروش دام زنده در خرم‌آباد موجب نارضایتی مردم شده تا معاون استاندار از ذبح دام بیمار در این مراکز و جعل مُهر کشتارگاه‌ها از سوی قصابان در پی این معضل خبر بدهد.

تحویل ۱۵۰۰ فیلتر ریلی ساخت محققان کشور به شرکت راه‌آهن

یکی از شرکت‌های فناور پس از تولید فیلترهای مورد نیاز صنایع نفت و گاز، اقدام به تولید فیلترهای ریلی کرده است که به گفته آنها این محصول علاوه بر آنکه دارای گواهی‌نامه نانو مقیاس است، تاکنون ۱۵۰۰ فیلتر ریلی به راه آهن جمهوری اسلامی تحویل داده شده است.

نظارت بر خرید و فروش گندم مازاد کشاورزان در ایلام

ایلام - مدیر کل تعزیرات حکومتی ایلام از نظارت بر خرید و فروش گندم مازاد کشاورزان برای جلوگیری از خروج این محصول از استان خبر داد.