ماس: همه تلاشمان را برای جلوگیری از تشدید تنش‌ها با ایران به کار می‌بندیم
مطالب مرتبط

ماس: همه تلاشمان را برای جلوگیری از تشدید تنش‌ها با ایران به کار می‌بندیم

آلمان برای جلوگیری از تشدید تنش با ایران تلاش می کند

تهران – ایرنا – 'هایکو ماس' وزیر امورخارجه آلمان روز چهارشنبه گفت: باید همه تلاش مان را برای پرهیز تشدید تنش با جمهوری اسلامی ایران به کار ببندیم.

قرقاش: امارات به جلوگیری از تشدید تنش در منطقه متعهد است

تهران - ایرنا - «انور قرقاش» وزیر مشاور در امور خارجی امارات متحده عربی روز چهارشنبه گفت که کشورش به جلوگیری از تشدید تنش در منطقه متعهد است.

ایران با خویشتن‌داری از درگیری نظامی با امریکا جلوگیری کند

لندن – ایرنا – دبیر بخش دفاعی و امنیتی نشریه انگلیسی ایندیپندنت معتقد است هرچند طرف‌های باقی‌مانده در برجام ضرب‌الاجل تعیین‌شده از سوی ایران را نپذیرفتند اما خواهان درگیری نظامی میان ایران و آمریکا نیستند و ایران هم بایستی با خویشتن‌داری از تشدید اوضاع جل

به تشدید تنش علاقه‌ای نداریم ولی حق دفاع از خود برایمان محفوظ است

سفیر ایران در سازمان ملل متحد گفت: جمهوری اسلامی ایران علاقه‌ای به تشدید تنش‌های منطقه‌ای ندارد ولی حق دفاع از خود را برای خود محفوظ می‌داند.

تشدید پایش و کنترل زیستگاه‌های پلدختر در فصل زادآوری حیات وحش

پلدختر- رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست پلدختر از تشدید برخورد قانونی با متخلفان زیست محیطی و جلوگیری از شکار و صید در زیستگاه‌های این شهرستان خبر داد.

برای جلوگیری از افزایش تنش میان ایران و آمریکا تلاش می‌کنیم

وزیر خارجه آلمان بر تلاش کشورش برای جلوگیری از افزایش تنش میان ایران و آمریکا تاکید کرد.]]>

استیصال اروپا در کارزار تشدید تنش‌ها میان ایران-آمریکا

نشریه اشپیگل در گزارشی با تاکید بر اینکه آمریکا با ریاست جمهوری ترامپ در حال تشدید تنش‌ها با ایران است، تصریح کرد اروپا بی آنکه کاری انجام دهد، مستاصل تنها نظاره‌گر اوضاع است.

خرازی در دیدار با مقام فرانسوی: فرصت اروپا برای جلوگیری از مرگ برجام محدود است

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با اشاره به تصمیم برجامی ایران گفت: فرصت خوبی برای اروپاست که با تسریع در اجرایی کردن اینستکس، کندی اقدام گذشته خود را جبران و از مرگ برجام جلوگیری کند.

برای جلوگیری از ابتلا به آلزایمر، از کودکی مراقب خود باشید

تهران-ایرناپلاس- مدیرعامل انجمن آلزایمر ایران می‌گوید: با توجه به اینکه کشور ما با معضل پیر شدن جمعیت روبه‌روست، مراقبت‌ها برای جلوگیری از ابتلا به آلزایمر باید از کودکی آغاز شود و همگان در این مورد آموزش ببینند.

روزنامه چینی: آمریکا به دنبال تشدید رویارویی با ایران است

پکن- ایرنا- چاینا دیلی، پرشمارگان ترین روزنامه انگلیسی زبان چین در مطلبی تحلیلی با اشاره به فشارهای فزاینده آمریکا علیه ایران تصریح کرد واشنگتن به صورت آشکار به دنبال تشدید رویارویی با تهران است.

مهمترین عناوین خبری ایرنا از شامگاه چهارشنبه تا صبح پنجشنبه

تهران - ایرنا-دیدار صمیمی رییس جمهوری با حقوقدانان، سفر ظریف به ژاپن، جان باختن9 نفر براثرحوادث رانندگی درخوزستان،برنامه های دولت برای متعادل سازی عرضه و تقاضای مسکن،انتقاد پوتین از مواضع اتحادیه اروپا در برجام،تلاش آلمان برای جلوگیری از تشدید تنش با ایرا

برلین: تلاش می‌کنیم از تنش‌ها با ایران جلوگیری کنیم

وزیر خارجه آلمان اعلام کرد این کشور تلاش می‌کند از تنش‌ها با ایران جلوگیری کند.

آمریکا با جنگ اقتصادی به دنبال جلوگیری از پیشرفت های ایران است

ارومیه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار خوی گفت: امروز آمریکا و استکبار با جنگ اقتصادی و تحریم ها قصد به زانو در آوردن ایران را دارد و می خواهد از پیشرفت ایران در قدرت نظامی، سیاسی و اقتصادی در منطقه و جهان جلوگیری کند.

تشدید تنش با ایران عواقب خطرناکی برای ما دارد

وزیر انرژی رژیم صهیونیستی بر عواقب خطرناک هرگونه تنش احتمالی با ایران تاکید کرد.]]>

رسانه چینی: جلوگیری از فروش اورانیوم پاسخ ایران به تحریم است

پکن- ایرنا- روزنامه اس سی هنگ کنگ نوشت که جلوگیری از تبادل و فروش اورانیوم از سوی ایران پاسخی به تحریم های یکجانبه آمریکا علیه تهران است.

رئیس سازمان محیط زیست: 300 میلیارد تومان برای جلوگیری از ریز گردها در جنوب شرق ایران اختصاص می‌یابد

رئیس سازمان محیط زیست با بیان اینکه 300 میلیارد تومان برای جلوگیری از ریز گردها و گرد و غبار در جنوب شرق ایران اختصاص می یابد، گفت: این بودجه به استانهای خراسان جنوبی، منطقه جازموریان، سیستان و بلوچستان و بخشهایی از استان کرمان تعلق خواهد گرفت .

ایران حق دفاع را برای خود محفوظ می داند

سفیر ایران در سازمان ملل : ایران علاقه ای به تشدید تنش های منطقه ای ندارد ولی حق دفاع را برای خود محفوظ می داند

تشدید نظارت ها بر بازار

به منظور کنترل بیشتر قیمتها و جلوگیری از گران فروشی در ماه رمضان طرح نظارت بر بازار افزایش یافته است.

درخواست کمک ترامپ از سوئیس برای توافق با ایران

نشریه سان انگلیس در گزارشی با اشاره به اینکه رئیس‌جمهور آمریکا خواهان مذاکرات مستقیم با ایران است، نوشت: دونالد ترامپ از همتای سوئیسی خود برای حصول توافقی به منظور جلوگیری از آن‌چه وقوع درگیری با ایران عنوان شده، درخواست کمک کرده است.