جامعه عشایری با تولیدات اقتصادی همواره کمک حال دولت هستند

قزوین - ایرنا - استاندار قزوین گفت: فعالیت جامعه عشایر در زمینه های اقتصادی و تولیدات کشاورزی همواره کمک حال دولت بوده و باید مورد حمایت جدی قرار گیرد.مطالب مرتبط

فیلم/قاچاقچیان تولیدات ملی و محصولات معتبر غذایی را هدف گرفته‌اند

گرایش به انتشار غیرمسوولانه‌ی اخبار جعلی در فضای مجازی در جامعه به سادگی اعتماد عمومی به تولیدات ملی را از بین می‌برد و متاسفانه تبعات آن دوباره گردن همان قشر آسیب‌دیده و آسیب‌پذیر جامعه را می گیرد .]]>

تلاش‌های دولت آمریکا در جنگ اقتصادی به اهداف نرسید

رئیس کل بانک مرکزی در یادداشتی اعلام کرد: تمام تلاش‌های دولت آمریکا در جنگ اقتصادی که عمدتاً اقشار متوسط به پایین جامعه را تحت فشار اقتصادی قرار داده نتوانسته آنها را به اهداف برساند.

غیرت دینی و ملی از شاخص های جامعه عشایری

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری، غیرت دینی و ملی را از شاخص های جامعه عشایری دانست.

اجرای طرح مطالعه جامعه عشایری لرستان

مدیرکل امور عشایر لرستان از اجرای طرح مطالعه جامعه عشایری استان خبر داد.

کاتب: برخورد با اخلالگران اقتصادی مانع کاهش اعتماد عمومی جامعه است

نماینده مردم گرمسار در مجلس گفت: برای جلوگیری از کاهش اعتماد عمومی جامعه لازم است دولت سامان دادن به بازار کالا و معیشت جامعه و برخورد با متخلفان، مفسدان و اخلالگران اقتصادی که خون ملت را می‌بلعند در اولویت اصلی و کلیدی کشور قرار دهند.

جامعه عشایری درتاریخ انقلاب رشادتهای فراوانی ازخود نشان داده است

یاسوج- امام جمعه یاسوج گفت: جامعه عشایری در تاریخ انقلاب رشادتهای فراوانی از خود نشان داده است.

هدف تولیدات نمایشی باید نشان دادن آسیبهای واقعی جامعه باشد

مشهد- ایرنا- یک مددکار اجتماعی گفت: هدف تولیدات تصویری و نمایشی باید نشان دادن آسیبهای واقعی و شایع در جامعه برای مخاطبان باشد.

هدف تولیدات نمایشی باید نشان دادن آسیبهای واقعی جامعه باشد

مشهد - ایرنا - یک مددکار اجتماعی گفت: هدف تولیدات تصویری و نمایشی باید نشان دادن آسیبهای واقعی و شایع در جامعه برای مخاطبان باشد.

سنخیت کمرنگ محصولات سینمایی با واقعیت های جامعه

مشهد- ایرنا- سینما پدیده ای که راهش را طی 100 سال اخیر در جامعه باز و خود را به اشکال گوناگون و در قالب های متفاوت به انسان معاصر عرضه کرده است هم اینک قدرت بسیار زیادی یافته لذا ضرورت نزدیکی هرچه بیشتر تولیدات سینمایی با واقعیت های جامعه انتظاری بجا است.

عارف و لاریجانی شریک روحانی در مشکلات اقتصادی هستند

عضو شورای مرکزی فراکسیون ولایی مجلس با بیان اینکه عارف و لاریجانی شریک روحانی در مشکلات اقتصادی هستند، گفت: عملکرد دولت روحانی به پای جریان اصلاحات و حامیان لاریجانی نوشته شده است.

عملکرد بسیج عشایری استان

بمناسبت روز روستا و عشایر و همچنین سالروز تشکیل بسیج عشایری کشور , قویدل همکارمان در اصلاندوزگزارشی از اقدامات بسیج عشایری استان تهیه کرده که می شنویم.

تولید بیش از 35 درصد صنایع دستی استان توسط عشایر

مدیر کل امور عشایری استان آذربایجان شرقی از تولید بیش از 35 درصد محصولات صنایع دستی توسط جامعه عشایری این استان خبر داد.

تهیه ۲۰ چادر برای مدارس آسیب‌دیده عشایری خوزستان

رئیس آموزش و پرورش عشایری خوزستان درخصوص شرایط مدارس عشایری آسیب دیده از سیل در استان، گفت: با مبلغی که در اختیار مدارس قرار گرفت حدود ۲۰ چادر برای مدارس آسیب دیده عشایری استان تهیه شد اما هنوز هیچ بازسازی برای مدارس عشایری انجام نشده است.

علی ربیعی به‌عنوان سخنگوی دولت، می‌تواند از اختلالات ارتباطات تیمی و اجتماعی بکاهد/ بالا بردن گفت‌وگو میان دولت و نخبگان و مردم، امری ضروری است

هادی خانیکی انتخاب علی ربیعی به عنوان سخنگوی دولت را خبری خوب خواند و گفت: در این ایام دشوار و خطیر که اختلال ارتباطی میان نهاد دولت و جامعه و در نظام اجرایی کشور با نخبگان و عموم مردم، مدام بر پیچیدگی و ابهام شرایط اجتماعی و سیاسی و اقتصادی کشور می‌افزا

گفتگو|میرکاظمی: دور زدن تحریم‌های نفتی کاملاً امکان‌پذیر است اما آقایان باور ندارند!

وزیر اسبق نفت و بازرگانی با انتقاد از عملکرد اقتصادی دولت روحانی، گفت:باید یک هیئتی از سوی قوای سه‌گانه تشکیل و شاخص‌های اقتصادی دولت فعلی را بررسی کند تا مشخص شود این دولت چه بلایی سر اقتصاد کشور آورده است.

ترجیح رفتار فردی به جمعی، آسیب سال‌های اخیر جامعه/ ساختار صدا و سیما در جهت منافع ملی نیست

عضو فراکسیون امید با بیان اینکه رسانه ملی همیشه سعی در برجسته کردن کمبودها دارد گفت: ساختار صدا و سیما در جهت منافع ملی نیست به طوری‌که این رسانه همواره با دولت در تقابل است.]]>

پرداخت 2210میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزای روستایی و عشایری چهارمحال و بختیاری

شهرکرد - ایرنا -معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری چهارمحال و بختیاری از پرداخت دو هزار و 210 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزای روستایی و عشایری این استان به متقاضیان خبر داد.

سنخیت کمرنگ محصولات سینمایی با واقعیت جامعه

مشهد- ایرنا- سینما پدیده ای است که راه خود را طی 100سال اخیر در میان جوامع بشری باز و خود را به اشکال گوناگون و در قالبهای متفاوت به انسان معاصر عرضه کرده است و قدرت بسیار زیادی یافته است لذا ضرورت نزدیک شدن تولیدات سینمایی با واقعیات جامعه محرز است.

400 هزارسیستان وبلوچستانی جامعه هدف طرح ملی فشارخون هستند

زاهدان- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده حدود 400 هزار نفر در محدوده شهرستان های زیرپوشش این دانشگاه در جنوب استان سیستان و بلوچستان جامعه هدف طرح ملی فشارخون هستند.

صندوق بیمه روستایی رفاه جامعه هدف را تعقیب می کند

تبریز- ایرنا- فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزی، روستایی و عشایری رفاه برای جامعه تحت پوشش را تعقیب می کند.