چوب ندانم کاری مخابرات خراسان شمالی بر سر مشترکان تلفن ثابت

بجنورد- ایرنا- آیا این اتفاق برای شما هم افتاده است که یک روز صبح که از خواب برخاسته و قصد دارید به کارهای عقب افتاده خود بپردازید ناگهان با قطع تلفن خود مواجه شده باشید، آن هم بدون اخطار قبلی، بدون بدهی و بدون اینکه قبضی برای شما صادر شده باشد که نپرداختمطالب مرتبط

چوب ندانم کاری مخابرات خراسان شمالی بر سر مشترکان تلفن ثابت

بجنورد- ایرنا- آیا این اتفاق برای شما هم افتاده است که یک روز صبح که از خواب برخاسته و قصد دارید به کارهای عقب افتاده خود بپردازید ناگهان با قطع تلفن خود مواجه شده باشید، آن هم بدون اخطار قبلی، بدون بدهی و بدون اینکه قبضی برای شما صادر شده باشد که نپرداخت

37 درصد خطوط تلفن استان کرمانشاه به دلیل بدهی قطع است

مدیرعامل مخابرات منطقه کرمانشاه با اشاره به بدهی هشت میلیارد تومانی مشترکان تلفن ثابت به مخابرات گفت: 37 درصد خطوط تلفن ثابت در استان کرمانشاه به علت بدهی قطع است.

توقف توزیع قبض تلفن ثابت در شهر محمدیه

مسئول روابط عمومی مخابرات منطقه قزوین گفت: در راستای توسعه خدمات الکترونیک از خردادماه سال جاری قبض کاغذی تلفن ثابت در شهر محمدیه به عنوان پایلوت استان توزیع نخواهد شد.]]>

وجود 90 هزار شماره تلفن بدون کارکرد در خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا- مدیر تجاری مخابرات منطقه خراسان شمالی از وجود 90 هزار شماره تلفن بدون کارکرد که در دست مردم این استان است، خبر داد.

ضریب نفوذ مطلوب تلفن ثابت ، همراه و اینترنت در استان سمنان

مدیر مخابرات منطقه سمنان گفت : 99 درصد پوشش جمعیت روستایی استان سمنان از امکانات ارتباط تلفن ثابت برخوردارند.

توزیع قبض تلفن ثابت در شهر محمدیه متوقف می شود

قزوین - ایرنا - مسئول روابط عمومی مخابرات منطقه قزوین گفت: در راستای توسعه خدمات الکترونیک از خردادماه سال جاری قبض کاغذی تلفن ثابت در شهر محمدیه به عنوان پایلوت استان توزیع نخواهد شد.

ارتباط مشترکین تلفن ثابت بخش سیلزده پلدختر برقرار شد

خرم آباد - ایرنا - مدیر مخابرات منطقه لرستان گفت: همزمان با روز جهانی ارتباطات تلفن ثابت مشترکین بخش غربی (سیلزده ) شهر پلدختر برقرار شد.

پیگیری قطع تلفن ثابت منطقه ستارخان میامی

در بخش اتاق خبر صداوسیمای مرکز سمنان، معاون شرکت مخابرات استان سمنان درباره قطعی تلفن ثابت منطقه ستارخان میامی توضیح داد.

صفر تا صد ارسال پیامک از تلفن ثابت

اگر به دنبال یافتن راهی برای ارسال پیامک از تلفن ثابت هستید، حتما برای شما هم این سوال پیش آمده که چگونه با تلفن ثابت پیامک بزنیم؟

استاندار خراسان شمالی: صف طولانی زندانیان نتیجه کم کاری مسئولان است

بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی گفت: کم کاری مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی در زمینه های مختلف باعث می شود که صف زندانیان افزایش یابد.

انتقاد آیت‌الله عبادی از نحوه توزیع کالاهای اساسی: ندانم‌کاری می‌کنند

رعد و برق شدید و قطعی تلفن ثابت سردشت بشاگرد

بارش باران همراه با رعد و برق موجب قطعی تلفن ثابت ۲۵۰ مشترک در سردشت بشاگرد شد.

ایجاد اشتغال برای زندانیان خراسان شمالی در دستور کار است

استاندار خراسان شمالی کم‌کاری و سوی مدیریت بدنه اجرایی در حوزه اقتصاد و سیاست را عامل اصلی افزایش تعداد زندانیان در کشور عنوان کرد.

سیل و تگرگ به کشاورزی و راه خراسان شمالی خسارت زد

بجنورد- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: بارش شدید باران و تگرگ دوشنبه شب خساراتی را به باغ ها، مزارع و راه های روستایی برخی شهرهای خراسان شمالی وارد کرد.

۱۲ هزار قالیباف خراسان‌شمالی در انتظار بیمه شدن

رئیس اداره فرش سازمان صمت خراسان شمالی گفت: ۱۲ هزار قالی باف خراسان شمالی منتظر تحت پوشش قرار گرفتن بیمه تأمین اجتماعی هستند.

بگذارید شاغلان و بازنشسته‌های مخابرات در مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت کنند

رئیس شورای عالی هماهنگی تشکل‌های کارگری مخابرات کشور از مدیرعامل مخابرات ایران درخواست کرد تا زمینه و امکانات لازم برای حضور تعداد زیادی از کارکنان و بازنشستگان سهامدار مخابرات را برای حضور در جلسه آتی مجمع عمومی صاحبان سهام گروه مخابرات ایران فراهم نما

پیش بینی ادامه باران و تگرگ در خراسان شمالی

کارشناسان هواشناسی با پیش بینی افزایش ابر و بارش های رگباری تا فردا برای مناطق شمالی خراسان شمالی درباره سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها هشدار دادند.

توسعه صنعت نوغانداری در خراسان شمالی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان با اشاره به رتبه نخست خراسان شمالی در بهره وری پیله تر در کشور، گفت: اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به استان، برای حمایت و توسعه صنعت نوغانداری در خراسان شمالی اختصاص یافته است

مجمع عمومی سود سهام مخابرات را به نفع کارکنان تعدیل کند

اعضای عالی تشکل‌های کارگری و بازنشستگی مخابرات در نامه‌ای درخواست کردند طبق وعده‌های وزیر مخابرات، تعدیل سود به نفع کارکنان انجام شود.]]>

چوب حراج بر باغ های خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا- آمار قطع درختان باغی در خراسان شمالی امسال به میزان چشمگیری افزایش یافته و گواه آن، افزایش خودروهای حامل چوب های باغی به سمت استان های شمالی است.