معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین منصوب شد

قزوین- ایرنا -به پیشنهاد عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین و با حکم عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، منوچهر حبیبی به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین منصوب شد.مطالب مرتبط

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین منصوب شد

قزوین- ایرنا -به پیشنهاد عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین و با حکم عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، منوچهر حبیبی به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین منصوب شد.

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین معارفه شد

قزوین - ایرنا -منوچهر حبیبی روز پنجشنبه در شورای اداری استان قزوین به عنوان معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین معارفه شد.

معاون سیاسی استاندار قزوین منصوب شد

منوچهر حبیبی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین منصوب ‌شد.

معاون جدید سیاسی امنیتی استانداری قزوین معرفی شد

قزوین- در جلسه شورای اداری استان منوچهر حبیبی به عنوان معاون جدید سیاسی امنیتی استانداری قزوین معرفی شد.

مدیران دفتر امنیتی، انتخابات و تقسیمات کشوری قزوین منصوب شدند

قزوین- استاندار قزوین با صدور احکام جداگانه ای، مدیران کل دفتر امور امنیتی و انتظامی و سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری قزوین را منصوب کرد.

انتخاب معاون سیاسی استاندار موجب آرامش در استان شد

قزوین – ایرنا – نماینده مردم قزوین،البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت:استاندار قزوین با انتخاب مدیری کارآمد و توانمند به سمت معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری،آرامش را به استان هدیه کرد.

بانوان قزوین در پذیرش مسئولیتهای مختلف موفق عمل کرده اند

قزوین- معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: بانوان با پذریش مسئولیت های مختلف اجتماعی در استان توانمندی و تاثیرگذاری خود در ابعاد مختلف را به خوبی نشان داده اند.

بازدید معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه از خط مرزی

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار‌ی کرمانشاه در بازدیدی چند ساعته از شهرستان پاوه از نقطه صفر مرزی بازدید و وضعیت خط مرزی و بازارچه شوشمی را مورد بررسی قرار داد.

ظرفیت زنان در حوزه های فرهنگی و اجتماعی به کار گرفته شود

قزوین - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: بانوان ظرافت ها و نکته سنجی های خاصی در تصمیم گیری ها دارند که می توان از ظرفیت آنها به ویژه در حوزه های فرهنگی و اجتماعی بهترین استفاده را کرد.

سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده در قزوین رونمایی شد

قزوین - ایرنا - سند ارتقای وضعیت زنان قزوین روز شنبه با حضور منوچهر حبیبی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار و جمعی از بانوان فعال استان تشریح و رونمایی شد.

محمدابراهیم الهی تبار رییس ستاد انتخابات استان کرمانشاه شد

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه طی حکمی محمدابراهیم الهی تبار معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه را به عنوان رئیس ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان منصوب کرد.

معاون استانداری سمنان: خبرهای خوبی از انتصاب بانوان در راه است

سمنان- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان با اشاره به شعار دولت تدبیر و امید در زمینه لزوم تحقق سهم 30 درصدی بانوان در مدیریت های کلان و میانی کشور گفت: خبرهای خوبی از انتصاب بانوان در استان سمنان در راه است.

صیانت از حقوق شهروندی

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی: حقوق شهروندی باید مورد توجه دستگاههای دولتی باشد.

امیدآفرینی، اعتمادسازی و افزایش رضایتمندی در اولویت است

قزوین – ایرنا – معاون جدید سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: امیدآفرینی، اعتمادسازی و افزایش رضایتمندی در دستور کار قرار دارد که تحقق آنها پایه های نظام را مستحکم تر می کند.

مدیران با بصیرت بیشتر جلوی حوادث ناگوار را بگیرند

قزوین - ایرنا - سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین گفت: دشمن همواره به دنبال ایجاد هزینه برای کشور است و مدیران باید با بصیرت بیشتر جلوی هرگونه حوادث ناگوار را در جامعه بگیرند.

معاون استانداربوشهر:برای امتیازگیری به دولت رای نداده ایم

بوشهر- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: ما به این دولت رای ندادیم که امتیاز بگیریم بلکه ما از اندیشه خود حمایت کردیم همان طور که در سال 76 مردانه آمدیم و آن چیزی را که فکر می کردیم به دست آوردیم.

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین منصوب شد

قزوین - ایرنا - مدیرکل روابط عمومی استانداری قزوین گفت: با صدور حکمی از سوی استاندار، منوچهر حبیبی به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان قزوین منصوب شد.

«سند جامع سلامت» در استان سمنان اجرایی شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه‌ها بین دانشگاه علوم پزشکی با استانداری سمنان گفت: باید سند جامع سلامت در استان سمنان اجرایی شود.

اجرای بسیج ملی کنترل فشار خون

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان گفت: آحاد مردم در اجرای طرح کنترل فشار خون بالا همکاری داشته باشند.

افزایش بینش سیاسی مردم رسالت مهم احزاب است

بندرعباس- ایرنا- سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت : آگاهی بخشی در جامعه و افزایش بینش سیاسی مردم رسالت مهم احزاب و تشکل های سیاسی می باشد و نیاز است با برنامه ریزی و تلاش دنبال گردد.