استاندار : مازندران بدون صنعت هم به توسعه پایدار می رسد

ساری - ایرنا - استاندار مازندران لازمه توسعه استان را توجه به ظرفیت های موجود آن دانست و تاکید کرد : مازندران با ظرفیت های خوب کشاورزی، شیلات، معدن و پایانه صادرات بدون صنعت هم می تواند به توسعه پایدار دست یابد.مطالب مرتبط

استاندار : مازندران بدون صنعت هم به توسعه پایدار می رسد

ساری - ایرنا - استاندار مازندران لازمه توسعه استان را توجه به ظرفیت های موجود آن دانست و تاکید کرد : مازندران با ظرفیت های خوب کشاورزی، شیلات، معدن و پایانه صادرات بدون صنعت هم می تواند به توسعه پایدار دست یابد.

جوی نسبتا پایدار تا اوایل هفته در مازندران

معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: جوی پایدار از امروز تا اوایل هفته آینده در مازندران حاکم است.]]>

نام نویسی 30 درصد از واحدهای مشمول توانمندسازی و توسعه اشتغال پایدار در سامانه "تاپ"

امسال تاکنون 30 درصد از واحد های مشمول توانمندسازی و توسعه اشتغال پایدار چهارمحال و بختیاری در سامانه "تاپ" وزارت صنعت،معدن و تجارت نامنویسی کرده اند.

افزایش بازارچه های مرزهای موجب توسعه وامنیت پایدار می شود

چابهار- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: افزایش بازارچه های مرزی و توجه به زیرساخت های مرزهای کنونی استان موجب توسعه و امنیت پایدار می شود.

اقامتگاه‌های بومگردی باید بر اساس مفهوم توسعه پایدار باشند

نقش گردشگری در شکل‌گیری و توسعه اقتصاد پایدار و رقم خوردن آن با تاریخ، فرهنگ و آداب و آیین یک کشور قابل‌ انکار است.

تخصیص ۱.۵ میلیارد دلار از صندوق توسعه ارزی برای توسعه پایدار روستاها

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری از اختصاص ۱.۵ میلیارد دلار از محل صندوق توسعه ارزی با موافقت رهبر معظم انقلاب برای توسعه پایدار و اشتغال در روستاهای کشور خبر داد.

استاندار : موانع طرح های فولادی و پتروشمی مازندران رفع شد

ساری - ایرنا - استاندار مازندران چشم انداز توسعه استان را امیدوارکننده توصیف کرد و گفت : موانع بعضی از پروژه های فولادی و پتروشیمی استان که سبب راکد ماندن آنها شده بود ، رفع شده است.

گیلان؛ و این‌بار توسعه زمین منظرگردی

رشت - ایرنا - حمل و نقل ریلی یکی از مهم‌ترین گام‌ها در توسعه زمین منظر گردی برای گردشگری پایدار است و امروز، نخستین قطار گردشگری گیلان از پایتخت حرکت خود را آغاز کرده تا صنعت گردشگری استان را این‌بار، با گردشگری طبیعت‌محور، در مدار توسعه قرار دهد.

توسعه مازندران نیازمند همدلی و بهره گیری از ظرفیت ها است

بابل - استاندار مازندران گفت: با همدلی، وحدت و با بهره گیری از ظرفیت های گردشگری، شیلات و کشاورزی برای توسعه استان تلاش کنیم.

3 رویداد اقتصادی بین‌المللی در مازندران برگزار می‌شود

استاندار مازندران با اشاره به توسعه صادرات محصولات تولیدی مازندران در کشورهای هدف، گفت: سه رویداد اقتصادی بین المللی در مازندران برگزار می‌شود.

ماندگاری شغل در بخش صنعت بیشتر است

یک مقام مسئول کارگری با بیان این که بدون ایجاد زیرساختهای لازم برنامه های اشتغال به نتیجه نمی‌رسد، گفت: اگر چه اشتغال پایدار هزینه‌بر است ولی باید به سمت پایداری مشاغل برویم.

استقرار جو پایدار در مازندران

آسمان مازندران امروز و فردا صاف تا نیمه ابری و در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب با افزایش ابرهمراه است.

اصناف،حلقه‌ی مفقوده توسعه‌ پایدار‌ کرمانشاه

هفته نامه میلکان چاپ کرمانشاه در نودمین شماره روز دوشنبه 30 اردیبهشت 98 مطلبی را با عنوان «اصناف،حلقه‌ی مفقوده توسعه‌ پایدار‌ کرمانشاه» به قلم بهزاد خالوندی منتشر کرده است.

توسعه پایدار گلستان در گرو حفظ و احیای میراث فرهنگی است

مدیرکل موزه‌های سازمان میراث فرهنگی گفت: توسعه پایدار استان گلستان در گرو حفظ و احیا میراث فرهنگی و تنوع قومیتی آن است.

اجرای طرح‌های توسعه‌ای بنادر بدون توقف

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی: با رویکرد و برنامه‌های زمان بندی شده، همه طرح‌های توسعه بنادر بدون توقف در حال اجراست

مشارکت زنان توانمند برای رسیدن به توسعه پایدار یک اصل ضروری است

اسلامشهر- نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس گفت: مشارکت زنان توانمند برای رسیدن به توسعه پایدار یک اصل ضروری است .

استفاده از جوامع بومی، رمز موفقیت مدیریت پایدار جنگل‌ها

تهران- ایرنا- تولید و حفظ جنگل‌ها یکی از عوامل مهم در تحقق اهداف توسعه پایدار است و بررسی تجربیات کشورهای مختلف نشان می‌دهد که پرورش و به‌کارگیری گروه‌های بومی می‌تواند در این راستا تعیین‌کننده باشد.

ممنوعیت قطع خدمات عمومی مدارس مازندران

استاندار مازندران : قطع آب،برق و گاز مدرسه ها ممنوع است.

سند توسعه صنعت و معدن شرق استان سمنان تدوین می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان گفت: سند توسعه صنعت و معدن شرق استان سمنان تدوین می‌شود.

ملزومات تحقق رونق پایدار تولید در کشاورزی

شیراز- ایرنا- راهکارهای رونق پایدار تولید در کشاورزی ایران در میزگرد تخصصی خبرگزاری جمهوری اسلامی بررسی شد و مدیران و کارشناسان شرکت کننده بر این باور بودند که با توجه به ظرفیت های داخلی، تحقق شعار سال 'رونق تولید' در کشاورزی از دیگر بخش ها همچون صنعت دست