سرلشگر سلامی: دشمنان ما از درون دچار پوکی استخوان هستند

تهران - ایرنا - فرمانده کل سپاه با بیان اینکه امروز در فراز یک تقابل تمام عیار با دشمن قرارداریم، گفت: دشمنان ما به آخر خط رسیده اند و با وجود هیبت ظاهری، از درون دچار پوکی استخوان هستند.مطالب مرتبط

سرلشگر سلامی: دشمنان ما از درون دچار پوکی استخوان هستند

تهران - ایرنا - فرمانده کل سپاه با بیان اینکه امروز در فراز یک تقابل تمام عیار با دشمن قرارداریم، گفت: دشمنان ما به آخر خط رسیده اند و با وجود هیبت ظاهری، از درون دچار پوکی استخوان هستند.

آمریکای به ظاهر قدرتمند، پوکی استخوان دارد

فرمانده کل سپاه: آمریکا دشمنی است که به ظاهر قدرتمند و عظیم الجثه به نظر می‌رسد، اما در باطن به مرض ­پوکی استخوان مبتلاست

عواقب ضعیف شدن تیرآهن‌های بدن

عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، شایع‌ترین علامت بالینی پوکی استخوان که از ان به بیماری خاموش نیز یاد می‌شود را «بدون علامت بودن» آن خواند و گفت: هرچند ابتلاء به این بیماری در زنان شایع‌تر است ولی حتی مردان میانسال را نیز تهدید می‌کند.

راهپیمایی روز قدس، دشمنان را ناامید می‌کند

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه تاکید کرد: حضور با شکوه مردم در این راهپیمایی امید را در درون کشور و ناامیدی را برای دشمنان در پی خواهد داشت.

به دنبال جنگ نیستیم

سردار سلامی با تاکید بر اینکه امروز سپاه در پیشانی تقابل با دشمن قرار دارد، گفت : ما آموخته ایم که تهدیدات عامل رشد و قدرتمند شدن ما هستند؛ رشد سپاه نیز گلخانه ای نبوده بلکه با دشمنان بزرگ دست و پنجه نرم کرده است.

راهپیمایی روز قدس، دشمنان را ناامید می کند

کرمانشاه- معاون سیاسی استاندارکرمانشاه راهپیمایی روز قدس را متعلق به همه اقشار و افکار دانست و گفت: حضور مردم در این راهپیمایی امید را در درون کشور و ناامیدی را برای دشمنان در پی خواهد داشت.

رونمایی از سایت اطلس جهادگران

در مراسمی عصر چهار شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه با حضور سرلشگر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سامانه جامع «اطلس جهادی» رونمایی شد.

سرانه مصرف نمک در زنجان بالاتر از میزان متوسط جهانی است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه سرانه مصرف نمک در زنجان بالاتر از میزان متوسط جهانی است، گفت: نمک در بین بانوان بیشترین مشکلات را ایجاد می‌کند و باعث پوکی استخوان و شکستگی‌های ناگهانی در زنان در سنین بالا می‌شود.

سردار سلامی: سپاه پیشانی مقابله با ابرقدرت‌ها است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمنان ما خسته و ناامید به‌دنبال راهی برای بازگشت هستند و ما در این مسیر با همه ارکان و مؤلفه‌های قدرت با این ابرقدرتها روبه‌رو هستیم و سپاه در پیشانی این مقابله قرار دارد.

چگونه استخوان‌های سالم داشته باشیم؟

با افزایش سن استخوان‌ها نحیف‌تر و ضعیف‌تر شده و تراکم خود را از دست می‌دهند و از همین رو با گذشت زمان آسیب‌پذیرتر می‌شوند.

تاریخ ۳۰ هزار ساله پیشِ روی مازندران قرار دارد/ تنها یافته‌های ما از دوران پارینه‌سنگی، استخوان‌ها و دست‌سازه‌های کوچک هستند/ در میرک چه آثاری کشف شد؟

دانشیار مرکز ملی مطالعات علمی فرانسه با اعلام خبر کشف استخوان و دست‌سازه‌های دوره پارینه سنگی در میرک مازندران گفت: بر اساس یافته‌های موجود می‌توان گفت، بین البرزنشینان و زاگرس نشینان دوره پارینه‌سنگی ارتباط وجود داشته است.]]>

دشمنان به دنبال تضعیف وضعیت حجاب در کشور هستند

قزوین - ایرنا -مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: امروز دشمنان اسلام و ایران در زمینه های مختلفی در حال فعالیت هستند که یکی از مهمترین آنها تضعیف وضعیت حجاب در کشور است.

غارتگران بیت المال در زمره دشمنان دین و ائمه معصومین(ع) هستند

قزوین- نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین گفت: زمین خواران و غارتگران بیت المال در زمره دشمنان دین خدا و ائمه هستند که باید رسوا شده و به مجازات برسند.

اقتدار جهانی انقلاب دشمنان نظام را سردرگم کرد

یزد - ایرنا - جانشین مرکز مطالعات ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی گفت: دشمنان نظام در برابر اقتدار و ایستادگی مردم ایران و جبهه مقاومت دچار سردرگمی شدند و آنها روز به روز در منظر جهانیان ذلیل و خوارتر می شوند.

دشمنان از طریق ابزار رسانه، درصدد القاء حس ناامیدی به جامعه هستند

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: دشمنان از طریق ابزار رسانه در فضای ارتباطات و عملیات روانی در صدد القاء حس ناامیدی و یأس به جامعه هستند.

دشمن در برابر اقتدار جهانی انقلاب دچار سردرگمی است

یزد - ایرنا - جانشین مرکز مطالعات ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی گفت: دشمنان نظام در برابر اقتدار و ایستادگی مردم ایران و جبهه مقاومت دچار سردرگمی شدند و روز به روز در منظر جهانیان ذلیل و خوارتر می شوند.

یک هفتم نوزادان در جهان دچار کم‌وزنی هستند

نتایج یک تحقیق نشان می‌دهد حدود یک هفتم نوزادان در جهان هنگام تولد دچار کم‌وزنی هستند.

50 درصد جمعیت تربت جام دچار چاقی و اضافه وزن هستند

معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت: ۵۰ درصد مردم تربت جام دچار چاقی و اضافه وزن هستند.

فرمانده سپاه استان خوزستان: ملت ایران در برابر تهدیدهای دشمنان در صحنه هستند

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) استان خوزستان به اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان اقشار مختلف به ویژه نسل جوان اشاره کرد و گفت: مردم در برابر تهدیدهای پیش‌رو و اقدامات دشمنان نسبت به تعرض در صحنه و نیروهای مسلح نیز آماده هستند.

کشف دو جمجمه انسان در دربند

دو جمجمه و مقادیری استخوان متعلق به استخوان در ارتفاعات دربند کشف شد.