امام جمعه شهرکرد : قدرت آمریکا پوشالی است

شهرکرد - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به عربده کشی های جدید آمریکا در جهان و تاکید بر اینکه دوران زورگویی در دنیا به سرآمده است، گفت: قدرت کشور آمریکا پوشالی است.مطالب مرتبط

امام جمعه شهرکرد : قدرت آمریکا پوشالی است

شهرکرد - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به عربده کشی های جدید آمریکا در جهان و تاکید بر اینکه دوران زورگویی در دنیا به سرآمده است، گفت: قدرت کشور آمریکا پوشالی است.

امام جمعه شهرکرد از صدا و سیما خواست لقب آیت الله را برای وی به کار نبرد

شهرکرد - ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد در نامه ای به مدیرکل صدا و سیمای استان درخواست کرد تا لقب " آیت الله " را برای وی در برنامه ها به کار نبرد.

آمریکا توان رویارویی با ایران اسلامی را ندارد

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: آمریکا به قدرت پوشالی تبدیل شده است .

دیدار مسوولان و کارگزاران با امام جمعه شهرکرد

شهرکرد- ایرنا- مسوولان و کارگزاران چهارمحال و بختیاری به مناسبت ماه مبارک رمضان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد دیدار کردند.

قدرت روبه افول آمریکا درجهان/مذاکره درخصوص تجهیزات موشکی محال است

گرگان- امام جمعه گرگان با اشاره به حجم گسترده مشکلات داخلی و خارجی دولت آمریکا در شرایط کنونی جهان گفت: نشانه های ابر قدرت مند بودن آمریکا افول کرده است.

تکیه بر توان داخلی و نهراسیدن از هیمنه پوشالی دشمنان

امام جمعه کرمانشاه تکیه بر توان داخلی کشور را مورد تأکید قرار داد و گفت: با اتکا به یاری خداوند نباید از هیمنه پوشالی دشمنان بهراسیم و باید با اراده‌ای راسخ در برابر آنان ایستادگی کنیم.

تنها گزینه ملت ایران مقاومت در برابر آمریکا است

شهرکرد - ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه آمریکا دچار یاس و ناامیدی شده است، گفت : تنها گزینه در برابر زیاده خواهی آمریکا مقاومت و ایستادگی است.

آمریکا هیچ وقت حریف قدرت ایران نمی‌شود/مذاکره با غرب بی نتیجه است

بجنورد- امام جمعه بجنورد گفت: آمریکا هیچ وقت حریف موشک‌های ایران نمی‌شود و می‌داند در برابر قدرت نظامی جمهوری اسلامی ناتوان است.

امام جمعه شهرکرد: عدم ارائه خدمات به مردم آرایش جنگی نیست

امام جمعه شهرکرد گفت: عدم خدمت به مردم و ایجاد مشکلات اقتصادی آرایش جنگی در مقابل دشمن نیست‌.

امام جمعه شهرکرد: حصر اقتصادی به کشور ضربه‌ای وارد نکرده است; می‌توانیم به اقتصاد پویا دست یابیم

خطیب جمعه شهرکرد گفت: 40 سال است که کشور ما در حصر اقتصادی قرار دارد اما این حصر نه تنها ضربه‌ای به کشور وارد نکرد بلکه موجب رشد کشور شد.

خطبه های نماز جمعه شهرهای خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- ائمه جمعه شهرهای مختلف خراسان رضوی در خطبه های آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته با اشاره به مشکلات اقتصادی، بر عمل به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب در خصوص همکاری همگانی با دولت برای حل مشکلات و نیز همچنین پوشالی بودن رجزخوانیهای آمریکا ت

تاکید امام جمعه ارومیه بر تبعیت از فرامین رهبرمعظم انقلاب در برابر آمریکای جنایتکار

امام جمعه ارومیه :آمریکا از درون پوسیده و مردم و مسئولان نباید از آمریکا بترسند و این وعده الهی است.

درخواست امام جمعه شهرکرد برای ساماندهی آرامستان

روز قدس نماد دفاع از مظلوم است

شهرکرد - ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به در پیش بودن راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید کرد: روز قدس نماد دفاع از مظلوم و مقابله با ظالم و رژیم اشغالگر قدس است.

سالن باستانی امام علی (ع) مهدیه شهرکرد افتتاح شد

شهرکرد- ایرنا- سالن ورزش های باستانی امام علی (ع) منطقه غرب شهرکرد در محله 'مهدیه' این شهر روز چهارشنبه با حضور اقبال عباسی استاندار چهارمحال وبختیاری افتتاح شد.

امام جمعه تبریز: آمریکا به دنبال تنش زدایی با ایران است

تبریز-ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: دولت آمریکا پس از جوسازی های اخیر، در حال حاضر به دنبال تنش زدایی با ایران است.

آزادسازی خرمشهر ضربه مهلکی به دشمنان وارد کرد

یاسوج- ایرنا- امام جمعه یاسوج گفت: آزادسازی خرمشهر در سوم خردادماه سال 1361 ضربه مهلکی به دشمنان در دوران دفاع مقدس وارد کرد و هیمنه پوشالی آنان را شکست.

امام جمعه دامغان: آمریکا به دنبال ایجاد شکاف بین ایران و عراق است

سمنان- ایرنا- امام جمعه دامغان گفت: آمریکا و همدستان او در منطقه، با سیاست های پیش رو به دنبال ایجاد شکاف سیاسی و اقتصادی بین ایران و عراق هستند.

امام جمعه سمنان: مردم ایران خواهان مذاکره با آمریکا نیستند

سمنان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: مردم ایران به دلیل بدعهدی های استکبار جهانی در 40 سال گذشته خواهان مذاکره با آمریکا نیستند.

قدرت روزافزون ایران دلیل اصلی دشمنی های آمریکاست

کرمانشاه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: قدرت روز افزون جمهوری اسلامی ایران دلیل اصلی همه دشمنی های آمریکاست.