استاندار همدان: فرمانداران در دست یک جریان فردی نباشند

همدان- ایرنا- استاندار همدان با تبیین خط مشی دولت دوازدهم بر اساس تدبیر، عقلانیت، شفافیت، صداقت و اعتدال گفت: ملاک ما شایسته سالاری است و فرمانداران ما باید برای خدمت به مردم تلاش کنند و در دست یک جریان و سیاست فردی نباشند.مطالب مرتبط

استاندار همدان: فرمانداران در دست یک جریان فردی نباشند

همدان- ایرنا- استاندار همدان با تبیین خط مشی دولت دوازدهم بر اساس تدبیر، عقلانیت، شفافیت، صداقت و اعتدال گفت: ملاک ما شایسته سالاری است و فرمانداران ما باید برای خدمت به مردم تلاش کنند و در دست یک جریان و سیاست فردی نباشند.

توئیت استاندار تهران در خصوص تغییر فرمانداران این استان

تهران- استاندار تهران در حساب توئیتر خود تخصص، سوابق کاری موثر، هم سویی با سیاست های دولت، جوان گرایی و بهره گیری از ظرفیت زنان را از مولفه های مهم تغییر فرمانداران در این استان دانست.

استاندار همدان: اجازه روزمرگی به هیچ مدیری نمی دهیم

همدان - ایرنا - استاندار همدان گفت: هم اینک شرایط تحریم و جنگ اقتصادی را تجربه می کنیم و اجاره روزمرگی به هیچ کدام از مدیران استان نمی دهیم.

استاندار: همدان تابستان امسال میزبان رییس جمهوری است

همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری اواخر تابستان امسال در این استان حضور می یابد.

استاندار همدان: خدمتگذاری تنها شرط ماندگاری مدیران است

همدان - ایرنا - استاندار همدان گزینه خدمتگذاری را مهمترین معیار در انتصاب معاونان، مدیران کل و روسای دستگاه های اجرایی اعلام کرد و گفت: تنها شرط ماندگاری مدیران در تیم مدیریتی خالص و صادقانه استان نوکری مردم است.

2 کیلوگرم شیشه و حشیش در همدان کشف شد

همدان- ایرنا- رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان گفت: ماموران این نیرو در جریان بازرسی از یک دستگاه خودرو 2 کیلوگرم شیشه و حشیش کشف کردند.

فرمانداران و بخشداران کهگیلویه و بویراحمد غیرجانبدارانه انتخابات را برگزار کنند

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: فرمانداران و بخشداران موظف بوده غیرجانبدارانه، امانتدارانه و توسعه مدارانه انتخابات را مدیریت کنند

فرمانداران باید تمام امکانات را برای اهداف توسعه فراهم کنند

کرمانشاه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه حفظ حرمت ارباب رجوع و خدمت صادقانه و بی منت را بزرگترین وظیفه مدیران و مسئولان دانست و تاکید کرد: فرمانداران بعنوان مدیران توسعه و موتور محرکه شهرستانها لازم است که تمام امکانات را برای اهدا

استاندار: 15 هزار میلیارد ریال در همدان سرمایه گذاری می شود

همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: رونق تولید با جدیت در استان پیگیری می شود و تا پایان برنامه توسعه باید 15 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در استان انجام شود.

بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور از صنایع همدان

ایرنا- همدان- معاون هماهنگی امور عمرانی اقتصادی وزیر کشور در سفر نیم روزی خود به همدان از چند واحد صنعتی همدان بازدید کرد‌ و در جریان روند تولید و صادرات این صنایع قرار گرفت. عکس از: جواد همدانی

معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور از صنایع همدان بازدید کرد

همدان - ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی اقتصادی وزیر کشور در سفر نیم روزی خود به همدان از چند واحد صنعتی همدان بازدید کرد‌ و در جریان روند تولید و صادرات این صنایع قرار گرفت.

استاندار: درصدد تحقق سهم 30 درصدی بانوان در تصدی مدیریتی همدان هستیم

همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: درصدد تحقق سهم 30 درصدی بانوان در تصدی مدیریت و پذیرش مسولیت های این استان هستیم.

همدان| جریان‌های سکولار به دنبال تربیت افراد غیر دینمدار در کشور هستند

فرمانده سپاه ناحیه همدان گفت: طرح شهید بهنام محمدی تربیت دانش آموزان دین مدار و با اخلاق را دنبال می‌کند در حالی که برخی جریان‌های سکولار به دنبال تربیت افراد اخلاق مدار هستند تا انسان‌های دین مدار.

سند راهبردی و عملیاتی توسعه استان همدان به مرحله اجرا در می‌آید

همدان - استاندار همدان بابیان اینکه سند راهبردی و عملیاتی استان همدان با هدف حمایت از تولید برای ۳ سال آینده تهیه شده است، گفت: این سند به مرحله اجرا در می‌آید.

۵۴۰ طرح در استان همدان به بخش خصوصی واگذار شده است

همدان - استاندار همدان با تاکید بر تلاش برای واگذاری طرح ها به بخش خصوصی گفت: ۵۴۰ طرح در استان همدان به بخش خصوصی واگذار شده است.

ملاک انتخاب مدیران در استان همدان اعتقاد به برنامه‌های دولت است

همدان - استاندار همدان بابیان اینکه خط مشی دولت بر اساس تدبیر، عقلانیت، شفافیت و اعتدال است، گفت: ملاک انتخاب مدیران در استان همدان شایسته سالاری و اعتقاد به برنامه‌های دولت است.

افزایش اختیارات فرمانداران

اختیارات فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی در ۳۰۰ بند افزایش می‌یابد

کلینیک ویژه «امید» در همدان بهره برداری شد

همدان- ایرنا- کلینیک ویژه و تخصصی «امید» همدان در آیینی با حضور استاندار و جمعی از مدیران اجرایی بهره برداری شد.

تغییر فرمانداران ۴ شهرستان استان تهران

استاندار تهران در احکامی جداگانه ۴ سرپرست برای فرمانداری شهرستان های قدس، پردیس، ری و بهارستان منصوب کرد.]]>

آخرین وضعیت شهرهای سیل‌زده خوزستان از زبان فرمانداران/از خسارت سنگین سیل تا تهدید مجدد سیلاب

فرمانداران، شهرداران و دهیاران شهرهای سیل‌زده خوزستان در جلسه‌ای با معاون عمرانی وزیر کشور به بررسی آخرین وضعیت روستاهای سیل‌زده پرداختند.