هشدار شخصیت‌های فلسطینی درباره عملی شدن معامله قرن؛ فاجعه در کمین است

شخصیت‌های فلسطینی در یادداشتی درباره وقوع فاجعه در صورت عملی شدن طرح آمریکا برای مسئله فلسطین موسوم به معامله قرن هشدار دادند.مطالب مرتبط

هشدار شخصیت‌های فلسطینی درباره عملی شدن معامله قرن؛ فاجعه در کمین است

شخصیت‌های فلسطینی در یادداشتی درباره وقوع فاجعه در صورت عملی شدن طرح آمریکا برای مسئله فلسطین موسوم به معامله قرن هشدار دادند.

مراسم افطاری جنجال برانگیز شخصیت‌های فلسطینی و شهرک‌نشینان در شهر "الخلیل"

برگزاری مراسم افطار میان شخصیت‌های فلسطینی در شهر الخلیل و شهرک‌نشینان اسرائیلی، خشم محافل فلسطینی را برانگیخت.

فراخوان هیئت ملی بازگشت از شهروندان فلسطینی برای راهپیمایی هفته بعد؛ معامله قرن عملی نمی‌شود

هیئت ملی راهپیمایی بازگشت از شهروندان فلسطینی خواست که در راهپیمایی هفته آینده شرکت کنند.

فرستاده آمریکا: رهبران فلسطینی برای در نطفه خفه کردن معامله قرن تلاش می‌کنند

نماینده آمریکا در روند صلح خاورمیانه اعلام کرد که رهبران فلسطینی سعی دارند طرح صلح آمریکا موسوم به "معامله قرن" را قبل از این که به وجود بیاید، از بین ببرند.

مقام فلسطینی: غزه با مقاومت خود معامله قرن را شکست می دهد

غزه - ایرنا - معاون شورای قانونگذاری فلسطین اعلام کرد: غزه با قدرت از مقاومت برای شکست دادن طرح موسوم به معامله قرن آمریکا درباره مسأله فلسطین استفاده خواهد کرد.

هشدار حماس درباره موج روزافزون عادی‌سازی روابط اعراب و رژیم صهیونیستی

اداره آوارگان فلسطینی در جنبش حماس درباره موج روزافزون عادی سازی روابط میان رژیم‌های عربی و رژیم صهیونیستی هشدار داده و آن را کمکی به اشغالگران برای انکار حقوق فلسطینی در بازگشت و غرامت قلمداد کرده است.

هشدار رئیس سابق ارتش رژیم صهیونیستی درباره پیامدهای "معامله قرن"

رئیس سابق ستاد ارتش رژیم صهیونیستی نسبت به پیامدهای طرح "معامله قرن" به دولت آمریکا هشدار داد و گفت، این طرح احتمال دارد به وقوع انفجاری در اراضی اشغالی سال ۱۹۶۷ منجر شود.

هنرمند فلسطینی:صهیونیست ها به دنبال سرقت هویت فرهنگی ما هستند

رام الله - ایرنا - 'ابو عصبه' مجسمه ساز مشهور فلسطینی با ساخت پیکره ای از شخصیت «ظریف الطول» کشاورز مبارز که لباس سنتی برتن دارد، تاکید کرد: با ساخت این اثر اجازه نمی دهیم سارقان صهیونیست هویت این شخصیت و جامه سنتی فلسطین را به سرقت ببرند.

معامله قرن به معنای تسلیم کردن ملت فلسطین است

ریاض منصور تاکید کرد فلسطینی ها از قبل با معامله قرن مخالفت کرده و هم اکنون نیز با آن مخالفند و در آینده نیز با آن مخالفت خواهند کرد.

سازمان ملل درباره ناتوانی در تامین غذای یک میلیون آواره فلسطینی هشدار داد

راهپیمایی نفی معامله قرن در غزه

ده ها هزار فلسطینی در نخستین جمعه ماه رمضان با حضور در پنجاه و هشتمین راهپیمایی بزرگ بازگشت اعلام کردند «با هم در برابر معامله قرن ترامپ و کشورهای عربی می‌ایستیم».

راهپیمایی نفی معامله قرن در غزه 

ده ها هزار فلسطینی در نخستین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور در پنجاه و هشتمین «راهپیمایی بزرگ بازگشت» تاکید کردند در برابر معامله قرن ترامپ و کشورهای عربی می‌ایستیم

آمریکا به دنبال تسلیم شدن فلسطینی ها است نه توافق صلح

تهران-ایرنا- ریاض المالکی نخست وزیر فلسطین روز جمعه با اشاره به طرح ضد فلسطینی موسوم به معامله قرن آمریکا، تاکید کرد که واشنگتن به دنبال وادار کردن فلسطینی ها به تسلیم در برابر رژیم صهیونیستی و نه برقراری توافق صلح میان آن هاست.

وزیر خارجه فلسطین: آمریکایی‌ها حتی یک فلسطینی را پیدا نمی‌کنند که با معامله قرن موافق باشد

وزیر خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین تاکید کرد: آمریکایی‌ها حتی یک فلسطینی را پیدا نخواهند کرد که با طرح آمریکایی موسوم به "معامله قرن" موافق باشد.

هزاران فلسطینی در غزه تظاهرات کردند

غزه - ایرنا - هزاران فلسطینی روز سه شنبه در هفتاد و یکمین سالگرد فرارسیدن 'روز نکبت' (روز فاجعه بزرگ) و روز اشغال فلسطین از سوی صهیونیست ها در شهر غزه تظاهرات و بر حق بازگشت آوارگان به میهن خود تاکید کردند.

هشدار اشتاین مایر درباره خطرات روزافزون برای پروژه اروپایی

رئیس جمهور آلمان ضمن هشدار درباره منزوی شدن آلمان در اروپا درباره خطراتی که پروژه اروپایی را تهدید می‌کند هشدار داد.

تلاش «بن سلمان» برای فریفتن فلسطینی‌ها با پول بی نتیجه است

«مصطفی یاغی» نماینده پارلمان اردن و عضو کمیسیون حقوقی این پارلمان تاکید کرد که اِعمال فشار بر رهبران فلسطینی و اردنی برای پذیرش معامله قرن نتیجه بخش نخواهد بود.

همایش محکومیت روز نکبت

شرکت کنندگان در همایش طرح موسوم به معامله قرن را نکبت جدید عربی نامیدند و درباره اجرای آن هشدار دادند.

آتش در کمین عرصه‌های جنگلی و مرتعی شمیرانات/ آماده‌باش به نیروهای یگان حفاظت

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شمیرانات ضمن هشدار در کمین بودن آتش برای عرصه های جنگلی و مرتعی این شهرستان گفت: با توجه به گرم شدن هوا و پوشش گیاهی‌مناسب بر اثر بارش‌های متناوب امسال، خطر آتش‌سوزی اراضی جنگلی و مرتعی را تهدید می‌کند.]]>

فلسطینی‌ها مراقب باشند در مقابله با "معامله قرن" دچار فرسایش نیرو نشوند

یک کارشناس مسائل غرب آسیا با تاکید بر این که باید در مورد طرح معامله قرن محتاطانه عمل کنیم، گفت: آمریکا و صهیونیست‌ها می‌خواهند وضعیت جهان اسلام را بسنجند و فرسایش ایجاد کنند تا موضوع برای جهان اسلام عادی شود.