افزایش صادرات کالا از استان خراسان رضوی

پارسال، دومیلیون و ۹۵۷هزار تن کالا به ارزش دو میلیارد و ۲۵۲میلیون دلار از گمرکات و بازارچه‌های مرزی استان صادر شد که این میزان نسبت به سال۹۶ در وزن ۲۰درصد و در ارزش ۱۴درصد افزایش داشت.مطالب مرتبط

افزایش صادرات کالا از استان خراسان رضوی

پارسال، دومیلیون و ۹۵۷هزار تن کالا به ارزش دو میلیارد و ۲۵۲میلیون دلار از گمرکات و بازارچه‌های مرزی استان صادر شد که این میزان نسبت به سال۹۶ در وزن ۲۰درصد و در ارزش ۱۴درصد افزایش داشت.

مدیرکل گمرک سمنان: صادرات کالا 40 درصد افزایش یافت

سمنان- ایرنا- مدیرکل گمرک استان سمنان گفت: صادرات کالا از ابتدای فروردین تا بیستم اردیبهشت 98 در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 40 درصد افزایش یافت.

قیمت مرغ و تخم مرغ در خراسان رضوی کاهش یافت

مشهد- ایرنا- رئیس اداره نظارت بر کالا و خدمات سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: قیمت گوشت گرم مرغ و تخم مرغ دربازار این استان روند نزولی یافته و نسبت به ماه قبل به ترتیب 31 و 8.5 درصد کاهش داشته است.

میانگین دمای هوا در خراسان رضوی هشت درجه افزایش می یابد

مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: میانگین دما در مناطق مختلف این استان از روز یکشنبه روند افزایشی دارد و تا روز سه شنبه هفته جاری هشت درجه افزایش می یابد.

حجم روان آبها در خراسان رضوی 64 درصد افزایش یافت

مشهد- ایرنا- مدیر دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: حجم روان آبها در این استان از ابتدای سال زراعی جاری تاکنون نسبت به دوره آماری بلند مدت 64 درصد افزایش یافته است.

خراسان رضوی گرمتر می‌شود

میانگین دما در مناطق مختلف خراسان رضوی از امروز (یکشنبه) روند افزایشی دارد و تا روز سه شنبه هفته جاری هشت درجه افزایش می‌یابد.

امکان راه‌اندازی شهرک‌های صنعتی مشترک با افغانستان وجود دارد

استاندار خراسان رضوی گفت: امکان راه‌اندازی شهرک‌های صنعتی مشترک با افغانستان در این استان وجود دارد، افغانستانی‌ها زمینه همکاری بسیار خوبی با ما دارند و در صورت تحقق این مهم، شاهد تسهیل صادرات و واردات کالا بین دو کشور خواهیم بود.

برگزاری محافل قرآنی به یاد ۱۷ هزار شهید خراسان رضوی

سرپرست معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد خراسان رضوی گفت: خانواده شهدا و ایثارگران که طلایه داران نهضت قرآنی هستند، محافل انس با قرآن را در ماه مبارک رمضان، به یاد ۱۷هزار شهید استان خراسان رضوی برپا کرده‌اند.

تعاونیهای تولید غیرفعال خراسان رضوی تعیین تکلیف می شوند

مشهد- ایرنا- مدیر سازمان تعاون روستایی استان خراسان رضوی گفت: امسال تعاونیهای تولید غیر فعال در روستاهای استان خراسان رضوی ساماندهی و تعیین تکلیف می شوند.

صدای رونق تولید با وجود تحریمها از خراسان رضوی به گوش می رسد

مشهد- ایرنا- مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی گفت: دشمن می کوشد با تحریمهای اقتصادی در کشور نفوذ کند اما خوشبختانه در خراسان رضوی به ابتکار استاندار این استان صدای رونق تولید، پویایی و تکاپو به گوش می رسد و تا کنون بیش از 60 شرکت در طرحهای معین اق

دمای هوا در خراسان رضوی 10 درجه کاهش می یابد

مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: همزمان با بارشهای رگباری که از عصر امروز در استان آغاز می شود میانگین دمای هوا در خراسان رضوی بین هشت تا 10 درجه کاهش می یابد.

لغزندگی همه محور‌های خراسان رضوی

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: جاده‌های این استان به علت بارش باران لغزنده است.

خراسان می‎تواند بخشی از لجستیک کشور باشد

استاندار خراسان رضوی گفت: ظرفیت قابل توجهی در استان وجود دارد، 70 درصد صادرات به افغانستان و کشورهای CIS است و 830 کیلومتر مرز با این کشورها داریم و با توجه به محدودیت‌هایی که در بحث تحریم به وجود می‌آید، خراسان می‌تواند بخشی از لجستیک کشور باشد.

بهره مندی ۸۷ درصد روستا‌های خراسان رضوی از نعمت گاز

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: گازرسانی روستای در خراسان رضوی ۱۲ درصد از میانگین کشوری بالاتر است.

2.8 میلیون تن کالا از استان بوشهر صادر شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با اشاره به صادرات محصولات مختلف از گمرکات استان بوشهر گفت: در فروردین ماه امسال 2.8 میلیون تن کالا به ارزش یک میلیارد دلار از استان بوشهر صادر شده است.

بارش باران در محورهای مواصلاتی استان خراسان رضوی

رئیس مرکز کنترل ترافیک و پلیس راهور ناجا از بارش باران و لغزندگی سطح جاده‌ها در استان خراسان رضوی خبر داد.

بارش باران در محورهای مواصلاتی استان خراسان رضوی

رئیس مرکز کنترل ترافیک و پلیس راهور ناجا از بارش باران و لغزندگی سطح جاده‌ها در استان خراسان رضوی خبر داد.

امداد رسانی به 534 حادثه دیده سیل در خراسان رضوی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی گفت: درپی بارش‌های شدید از عصر روز گذشته تا امروز 7 حادثه سیل و آبگرفتگی در سطح استان در شهرستان‌های تربت جام ، فریمان، مشهد ، سبزوار ، جغتای ، داورزن و تایباد به وقوع پیوست.]]>

خسارت بارش باران به برخی روستاهای خراسان رضوی

در اثر بارندگی که از شب گذشته در بیشتر نقاط خراسان رضوی آغاز شده به تاسیسات زیربنایی،استان خسارت وارد کرده است.

رشد صادرات کالا از سیستان و بلوچستان به پاکستان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان: صادرات کالا از سیستان و بلوچستان به پاکستان ۱۵۰درصد رشد داشته است