محمدرضا داورزنی: ورزشکاران ما شرایط خاص مملکت را درک کنند

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در جلسه مشترک رؤسای فدراسیون‌های ورزشی با مسعود سلطانی فر گفت: بنا داریم برنامه تقدیر از قهرمانان بازی‌های آسیایی را به زودی برگزار کنیم.مطالب مرتبط

داورزنی: ورزشکاران ما شرایط خاص مملکت را درک کنند

محمدرضا داورزنی: ورزشکاران ما شرایط خاص مملکت را درک کنند

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در جلسه مشترک رؤسای فدراسیون‌های ورزشی با مسعود سلطانی فر گفت: بنا داریم برنامه تقدیر از قهرمانان بازی‌های آسیایی را به زودی برگزار کنیم.

داورزنی: ورزشکاران ما شرایط خاص مملکت را درک کنند

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش در جلسه مشترک رؤسای فدراسیون‌های ورزشی گفت: بنا داریم برنامه تقدیر از قهرمانان بازی‌های آسیایی را به زودی برگزار کنیم.

داورزنی: از برنامه پرداخت پاداش مدال‌آوران عقب نیستیم/ ورزشکاران با کارهای احساسی، التهاب جامعه را بیشتر نکنند

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: همه ورزشکاران شرایط خاص مملکت را قطعا درک می‌کنند و شایسته نیست با تصمیمات احساسی کارهایی انجام بدهند که باعث التهاب بیشتر جامعه در چنین روزهایی شود.

در جلسه مدال‌آوران معترض بازی‌های آسیایی با داورزنی چه گذشت؟

پس از نشست صبح امروز مدال آوران معترض بازیهای آسیایی و پارآسیایی جاکارتا با محمدرضا داورزنی و شروین اسبقیان، معاونت ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان از افزایش پاداش ورزشکاران تا ظرف ۱۰ روز آینده خبر داده است.

در نشست مدال‌آوران معترض بازیهای جاکارتا با داورزنی چه گذشت

پس از نشست صبح امروز مدال آوران معترض بازیهای آسیایی و پارآسیایی جاکارتا با محمدرضا داورزنی و شروین اسبقیان، معاونت ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان از افزایش پاداش ورزشکاران تا ظرف ۱۰ روز آینده خبر داده است.

معاون وزیر ورزش حکم سرپرست دبیری فدراسیون کشتی را صادر کرد

تهران - ایرنا - «محمدرضا داورزنی» معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در حکمی «محمداسد مسجدی» را بعنوان دبیر مجمع عمومی فدراسیون کشتی منصوب کرد.

آذرنوش: ورزشکاران ما رژیم کودک کش صهیونیستی را به رسمیت نمی‌شناسند

داود آذرنوش مسئول سازمان بسیج ورزشکاران شایعات فضای مجازی درباره تغییر نظر ورزشکاران ایران در رویارویی با رژیم اشغال گر قدس را رد کرد.

دبیر مجمع فدراسیون کشتی منصوب شد

محمدرضا داورزنی، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در حکمی محمداسد مسجدی را به عنوان دبیر مجمع عمومی فدراسیون کشتی منصوب کرد.

سازمان بسیج: از ورزشکاران حامی ملت فلسطین تقدیر می شود

تهران - ایرنا - مسئول سازمان بسیج ورزشکاران گفت: هشتم خردادماه از ورزشکاران پهلوانی که در رقابت های ورزشی بین المللی از مصاف با نمایندگان رژیم صهیونیستی اجتناب کردند، تجلیل می شود.

مسجدی؛ دبیر مجمع عمومی فدراسیون کشتی

محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش در حکمی محمداسد مسجدی را بعنوان دبیر مجمع عمومی فدراسیون کشتی منصوب کرد

مسجدی دبیر مجمع عمومی فدراسیون کشتی شد

محمدرضا داورزنی در حکمی محمداسد مسجدی را به عنوان دبیر مجمع عمومی فدراسیون کشتی منصوب کرد

تعدادی از نمایندگان ورزشکاران با وزیر دیدار می‌کنند

شرایط امروز کشور،شرایط جنگ اقتصادی است

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس گفت: شرایط امروز کشور شرایط جنگ اقتصادی است و همه مسئولان باید این مهم را درک کنند.]]>

منتظر تایید صلاحیت های نامزدهای فدراسیون کشتی هستیم

محمدرضا داورزنی گفت: منتظر تایید صلاحیت های نامزدهای فدراسیون کشتی هستیم.]]>

مسئول فرانسوی: شرایط در خاورمیانه ؛ حادتر نخواهد شد

تهران - ایرنا - مشاور خاورمیانه موسسه روابط بین الملل فرانسه روز شنبه پیش بینی کرد شرایط در منطقه خاورمیانه از این که هست ، حادتر نخواهد شد چرا که تهران و واشنگتن تلاش می کنند بازی را آرام کنند.

بانک ها در شرایط فعلی واحدهای تولیدی فعال را حمایت کنند

خرم آباد - ایرنا - رئیس کل دادگستری لرستان گفت: همه دستگاه ها و بانک ها باید در شرایط فعلی واحدهای تولیدی فعال و اشتغالزا را حمایت کنند و عجله ای برای وصول مطالبات خود نداشته باشند.

خسرویار: حجاب انگیزه ورزشکاران را بیشتر می کند

تهران- ایرنا- سرمربی تیم زیر 19 ساله بانوان ایران گفت: حجاب باعث می‌شود انگیزه ورزشکاران ایرانی برای بهتر عمل کردن در رویدادها بیشتر شود.

جمعیت ورزشکاران بیمه شده چهارمحال و بختیاری 19درصد رشد یافت

شهرکرد - ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری از رشد 19.3درصدی جمعیت ورزشکاران این استان خبر داد.

مراسم تجلیل از ورزشکاران جوانمرد برگزار می شود

مراسم تجلیل از ورزشکاران جوانمردی که حاضر به رویارویی با نمایندگان رژیم اشغالگرقدس نشده اند، روز هشتم خرداد برگزار می شود.