سردار غیب‌پرور: گروه‌های جهادی در سال ۹۸ به ۳۸ هزار گروه خواهد رسید
مطالب مرتبط

سردار غیب‌پرور: گروه‌های جهادی در سال ۹۸ به ۳۸ هزار گروه خواهد رسید

رئیس بسیج: امسال 27 هزار گروه جهادی ایجاد می شود

تهران- ایرنا- رئیس سازمان بسیج مستضعفین اعلام کرد: تعداد گروه های جهادی بسیج امسال از 11 هزار به 38 هزار گروه افزایش خواهیم داد.

خدمات رسانی گروه جهادی بسیج دانشجویی

با تلاش گروه جهادی بسیج دانشجویی شهرستان میناب، یک باب خانه عالم در روستای طیبی شاهی بخش بندزرک به بهره برداری رسید

انجیرستان زیودار پلدختر توسط گروه‌های جهادی لایروبی می‌شود

مسئول اردوهای جهادی دانشگاه لرستان گفت:با توجه به اینکه 6 هزار شغل در انجیرستان زیودار در معرض خطر است گروه‌های جهادی این انجیرستان را لایروبی می‌کنند.

گروه‌های جهادی واکنش سریع در همه شهر‌ها تشکیل می‌شود

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: در هر شهرستان اعلام شده است هر قشری گروه جهادی واکنش سریعش را اعلام کند. قرار است شبکه‌ای ایجاد شود که از تمام 22 قشر گروه‌هایی با این عنوان در آن حضور داشته باشند.

‌‌فعالیت 1500 گروه جهادی و 750 روحانی در مناطق سیل‌زده گلستان

فرمانده سپاه نینوا گلستان با اشاره به حضور فعالیت 1500 گروه جهادی و 750 روحانی در مناطق سیل‌زده استان‌ گفت: جبهه انقلابی یک بار دیگر توانست تفکر و اقدام جهادی را به منصه ظهور برساند و یک فرهنگ و اعتقاد مکتبی جدید را به همگان نشان دهد.

میزگرد خدمات‌رسانی گروه‌های جهادی از زلزله سرپل‌ذهاب تا سیل پلدختر برگزار شد

میزگرد تخصصی نقش و عملکرد گروه‌های فعال جهادی استان کرمانشاه در بحرانهای اخیر کشور به میزبانی دفتر خبرگزاری تسنیم کرمانشاه برگزار شد.

حضور فعال گروه جهادی شهید «احمدی روشن» تا پایان ماه رمضان در مناطق سیل‌زده خوزستان

مدیر گروه جهادی شهید احمدی روشن گفت: این گروه در دو روستای دهیمی و شاکریه سوسنگرد حضور مستمر و فعال دارد و حضور نیروها تا پایان ماه مبارک رمضان است.

حضور 1100 طلبه در پلدختر؛ گروه‌های جهادی طلاب در حال پاکسازی باغات هستند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی پلدختر با بیان اینکه از ابتدای سیلاب این شهرستان 1100طلبه و مبلغ به یاری مردم شتافتند، گفت: گروه‌های جهادی در حال پاک‌سازی و لایروبی باغات مناطق سیل‌زده هستند.

اعزام ۱۰ گروه جهادی به مناطق حاجی آباد

به مناسبت هفته بسیج سازندگی ۱۰ گروه جهادی برای خدمت رسانی به مردم مناطق مختلف شهرستان حاجی آباد اعزام شدند.

گروه‌های جهادی بسیج سازندگی آذربایجان شرقی در 3 استان سیل‌زده ‌امدادرسانی کردند

مسئول بسیج سازندگی استان آذربایجان شرقی با اشاره به اقدامات این سازمان در سیل اخیر گفت: قرارگاه‌هایی در سه استان سیل‌زده ایجاد شد و گروه‌های جهادی به منطقه رفتند.

گروه های جهادی آذربایجان شرقی همچنان در مناطق سیل زده حضور دارند

تبریز- رئیس سازمان بسیج سازندگی آذربایجان شرقی با اشاره به فعالیت‌های این سازمان در مناطق سیل زده گفت: ۳۵۹ گروه جهادی آذربایجان شرقی به مناطق سیل زده اعزام شدند و مشغول خدمت رسانی هستند.

سامانه جامع اطلس جهادی رونمایی شد

سامانه جامع اطلس جهادی با حضور سرلشکر «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه و سردار «غلامحسین غیب‌پرور» رئیس سازمان بسیج مستضعفین، در سالن رضویه سازمان بسیج رونمایی شد.

رونمایی از اطلس جهادی با حضور فرمانده سپاه پاسداران

سامانه جامع مدیریتی «اطلس جهادی»، چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت در مراسمی با حضور سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران و سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین، از آن رونمایی شد.سامانه جامع مدیریتی «اطلس جهادی» سامانه‌های است که در آن جزئیا

اعزام گروه‌های جهادی کوهدشت به بزرگ‌ترین انجیرستان ایران به‌روایت تصویر

گروه‌های جهادی کوهدشت برای لایروبی بزرگ‌ترین انجیرستان ایران که زیر گل‌ولای فرو رفته به منطقه «بن‌لار» پلدختر اعزام شدند.

آخرین وضعیت روستای سیل‌زده «بامدژ» خوزستان + تصاویر

گروه استان‌ها ــ توزیع وعده‌های افطار و سحر در منطقه سیل‌زده بامدژ توسط گروه جهادی مدافع حرم یکی از خدماتی است که جهادگران برای خدمت به سیل‌زدگان ارائه می‌دهند.

تقدیر از گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد استان خوزستان به روایت تصویر

دانشگاه آزاد استان خوزستان در نشستی با حضور مسئولان استانی از گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی این دانشگاه که در سیلاب اخیر تلاش فراوانی داشتند تقدیر به‌عمل آورد.

ارزیابی‌های رژیم صهیونیستی درباره جنگ آینده؛ روزانه هزار موشک به سمت ما شلیک خواهد شد

یک رسانه رژیم صهیونیستی امروز یکشنبه با اذعان به قدرت روزافزون گروه‌های مقاومت تصریح کرده است در صورت بروز هر جنگی در آینده، این گروه‌ها قادر هستند روزانه هزار موشک شلیک کنند.

سردار غیب پرور با رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک دیدار کرد

سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین با خدائیان رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور دیدار و گفتگو کرد.

آماده‌سازی بسته افطاری 4000 نیازمند به همت «امام حسنی‌ها»+تصاویر

مراسم سالگرد تـأسیس جنبش مردمی امام حسنی‌ها به همراه بسته‌بندی پک‌های افطاری نیازمندان توسط اعضای گروه‌های جهادی در دفتر این گروه جنب امامزاده اسماعیل(ع) چیذر تهران انجام شد.