فرماندار رشت: همگان در آزادی زندانیان مشارکت کنند

رشت - ایرنا - فرماندار شهرستان رشت با تاکید بر تبیین هرچه بیشتر سنت حسنه جشن گلریزان گفت: همگان به این سنت حسنه بپیوندند و در آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد مشارکت کنند.مطالب مرتبط

فرماندار رشت: همگان در آزادی زندانیان مشارکت کنند

رشت - ایرنا - فرماندار شهرستان رشت با تاکید بر تبیین هرچه بیشتر سنت حسنه جشن گلریزان گفت: همگان به این سنت حسنه بپیوندند و در آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد مشارکت کنند.

جلب مشارکت حداکثری مردم و خیران برای کمک به زندانیان جرائم غیرعمد

رشت- فرماندار رشت بر لزوم جلب مشارکت حداکثری مردم و خیران برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد تأکید کرد و گفت: این مراسم روز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت در رشت برگزار می شود.

آزادی زندانیان با ۶۳۰ میلیون تومان کمک

فرماندار ساوجبلاغ از کمک بیش از ۶۳۰ میلیون تومانی خیرین این شهرستان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد خبر داد.

جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در رشت برگزار می‌شود

فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در رشت برگزار می‌شود گفت: از همه مردم و اصناف تقاضا داریم که برای ایجاد تحول مثبت در جشن امسال ما را یاری کنند.

مشارکت خیران فریدنی برای آزادی زندانیان

خیران فریدنی درمراسم جشن گلریزان 600میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد کمک کردند.

مشارکت خلخالی ها در آزادی زندانیان مالی افزایش یافت

اردبیل - ایرنا - شهروندان خلخالی در جشن گلریزان این شهر یک میلیارد و 300 میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد کمک کردند که این میزان در مقایسه با کمک های مالی سال گذشته 46 درصد افزایش دارد.

استاندار یزد: خیران برای آزادی زندانیان همکاری کنند

یزد - ایرنا - استاندار یزد با اشاره به اینکه مردم استان همواره در امور خیر پیشگام بوده و هستند بر همکاری آنها در آزادی زندانیان جرائم غیرعمد تاکید کرد و گفت: همکاری در جشن گلریزان و کمک برای آزادی مددجویان زندانی از لحاظ اجتماعی و خانوادگی موضوعی مهم و نی

استاندار آذربایجان شرقی مردم را به مشارکت در آزادی زندانیان جرایم غیرعمد دعوت کرد

تبریز - ایرنا - استاندار آذربایجان‌شرقی از اقشار مختلف مردم برای مشارکت در جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد دعوت کرد.

مشارکت۴۰میلیارد ریالی مردم تبریز برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد

تبریز- مدیرعامل ستاد دیه کشور از مشارکت ۴۰ میلیارد ریالی مردم تبریز برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در جشن گلریزان این شهر خبر داد.

روسای سه قوه 370 میلیون تومان برای آزادی زندانیان کمک کردند

زاهدان- ایرنا- مدیر عامل ستاد دیه کشور گفت:بجز رهبر معظم انقلاب که هرساله چراغ اول کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد را در جشن گلریزان روشن می کنند رئیس جمهوری 270 میلیون، رئیس قوه قضاییه 50 میلیون، رئیس مجلس 30 میلیون و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام 20 میل

کمک آیت الله آملی لاریجانی برای آزادی زندانیان نیازمند

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به منظور کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال را به ستاد دیه اهدا کرد

برگزاری جشن گلریزان برای آزادی زندانیان در دامغان

جشن گلریزان ستاد دیه و انجمن حمایت از خانواده های زندانیان دامغان ، میزبان بیش از 120 خیر برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد بود.

کمک ۲۰۰میلیون ریالی رئیس مجمع برای آزادی زندانیان نیازمند

آیت الله صادق آملی لاریجانی، به منظور کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد مبلغ ۲۰۰میلیون ریال را به ستاد دیه اهدا کرد‌ند.]]>

کمک ۲۰۰ میلیون ریالی رئیس مجمع برای آزادی زندانیان نیازمند

آیت الله صادق آملی لاریجانی، به منظور کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال را به ستاد دیه اهدا کرد.

کمک رهبر انقلاب برای آزادی زندانیان نیازمند

همزمان با برگزاری جشن گلریزان ستاد دیه، ویژه کمک به آزادی زندانیان نیازمند، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ۴ میلیارد ریال به این امر خداپسندانه اختصاص دادند

زندانیان بعد از آزادی اشتغال می‌خواهند

دادستان عمومی و انقلاب اردستان از افزایش 35 درصدی پرونده‌ها به دادسرای اردستان به دلیل وضعیت اقتصادی خبر داد و گفت: نخستین موضوعی که زندانیان بعد از آزادی می‌خواهد اشتغال است.

حمایت ۲ میلیاردی مرندی‌ها از آزادی زندانیان جرائم غیرعمد

مرند – خیرین، نیکوکاران و مردم شهرستان مرند در جشن گلریزان امسال حدود ۲ میلیارد ریال برای آزادی زندانیان غیرعمد کمک کردند.

کمک ۴ میلیارد ریالی رهبر انقلاب برای آزادی زندانیان نیازمند

همزمان با برگزاری سی‌ودومین جشن گلریزان ستاد دیه کشور ویژه‌ی کمک به آزادی زندانیان نیازمند، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، مبلغ ۴ میلیارد ریال به این امر خداپسندانه اختصاص دادند.

جشن گلریزان آزادی زندانیان دیه وجرایم غیر عمد درتبریز

ایرنا-تبریز- جشن گلریزان آزادی زندانیان دیه وجرایم غیر عمد شامگاه یکشنبه با حضور مردم و جمعی از مسوولان کشوری و استانی در سالن تالار معلم تبریز برگزار شد.

لزوم استفاده از ظرفیت‌های اجتماعی در آزادی زندانیان

استاندار یزد با بیان اینکه برگزاری جشن گلریزان فرصتی برای جامعه است که احساسات انسانی و دینی خود را در کمک به نیازمندان به منصه ظهور برسانند گفت: لازم است از ظرفیت های اجتماعی در آزادی زندانیان استفاده شود.]]>